| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Blog Księgowy
Blog Księgowy

Piszemy o finansach i podatkach

Ten blog ma pomóc nam i naszym czytelnikom zaoszczędzić czas w codziennej, niełatwej pracy księgowego.
Każdego dnia zmierzamy się z wieloma problemami, które trzeba szybko rozwiązać. Oprócz ograniczenia czasowego są też inne zawiłości, które nie ułatwiają rozwiązania powstałej sytuacji.
Przepisy podatkowe często się zmieniają, zwykle na niekorzyść podatników, a właściciele firm chcą jak najmniejszych obciążeń podatkowych. Dodatkowo, programy księgowe też niejednokrotnie nie nadążają za ciągłymi zmianami. Dlatego postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i za pomocą bloga pomóc nie tylko sobie, ale też innym.
Na naszym blogu można znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących pytań z zakresu księgowości, podatków, prowadzenia firmy czy prawa, jak również sporą dawkę humoru w naszym kąciku rozrywki.

www.blogksiegowy.pl

kontakt@blogksiegowy.pl

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Bartosz Sierakowski

Radca prawny, licencjonowany doradca restrukturyzacyjny. Wiceprezes Zarządu Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja S.A. Partner kancelarii Zimmerman i Wspólnicy sp.k. Specjalizuje się w restrukturyzacji zadłużenia zagrożonych podmiotów gospodarczych, ochronie praw wierzycieli, w tym egzekucji przez zarząd przymusowy, a także w prawie procesowym cywilnym i gospodarczym, prawie upadłościowym, postępowaniu administracyjnym, jak również w prawie obrotu nieruchomościami. Współautor komentarza praktycznego do Prawa restrukturyzacyjnego. Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji z dziedziny prawa restrukturyzacyjnego, upadłościowego i egzekucyjnego. Publikuje m.in. w Monitorze Prawa Bankowego, a także jest ekspertem Dziennika Gazety Prawnej, Rzeczpospolitej oraz TVN Biznes i Świat. Prelegent na konferencjach i szkoleniach z zakresu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego i egzekucyjnego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »