reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

KOMUNIKAT Nr 1/DR/01 MINISTERSTWA FINANSÓW

z dnia 17 stycznia 2001 r.

w sprawie wyznaczania terminu i miejsca egzaminu dla osób ubiegających się o uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Na podstawie § 11 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 sierpnia 1998 r. w sprawie kwalifikacji i innych wymagań, których spełnienie uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, organizacji i trybu działania Komisji Egzaminacyjnej powołanej dla sprawdzenia tych kwalifikacji oraz wzoru świadectwa stwierdzającego te kwalifikacje i wymagania (Dz. U. Nr 114, poz. 734 i Dz. U. Nr 138, poz. 894), zwanego dalej rozporządzeniem, oraz zgodnie z umową, o której mowa w § 10 rozporządzenia. Departament Rachunkowości Ministerstwa Finansów uprzejmie informuje osoby ubiegające się o uprawnienia wymagane do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i zakwalifikowania do egzaminu, że:

1) egzamin odbędzie się w dniu 5–9 marca 2001 r. w Ośrodku Doskonalenia Zawodowego Kadr Resortu Finansów w Warszawie, ul. Okrzei 2/4,

2) opłatę egzaminacyjną w wysokości 330 zł należy uiścić do dnia 12.02.2001 r.,

3) opłatę, o której mowa w pkt 2, należy wpłacić na rachunek bankowy Ośrodka ODK:

PBK SA I/O Warszawa

Konto nr 11101011-401010004064

z dopiskiem: „Egzamin kwalifikacyjny"

4) w przypadku zmiany terminu egzaminu osoby zainteresowane zostaną zawiadomione na piśmie co najmniej na 14 dni przed terminem ustalonym w Komunikacie,

5) do egzaminu zostaną dopuszczone osoby, które złożyły wymagane rozporządzeniem dokumenty do Departamentu Rachunkowości Ministerstwa Finansów i otrzymały pisemne zawiadomienie o zakwalifikowaniu do danej sesji egzaminacyjnej.

p.o. DYREKTORA

DEPARTAMENTU RACHUNKOWOŚCI

J. Dadacz

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Robert Gniezdzia

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama