reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

KOMUNIKAT Nr 11/DR/01 MINISTERSTWA FINANSÓW

z dnia 2 lipca 2001 r.

w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zawiadamia się, że na podstawie § 18 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 sierpnia 1998 r. w sprawie kwalifikacji i innych wymagań, których spełnienie uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, organizacji i trybu działania Komisji Egzaminacyjnej powołanej dla sprawdzenia tych kwalifikacji oraz wzoru świadectwa stwierdzającego te kwalifikacje i wymagania (Dz. U. Nr 114, poz. 734 i Nr 138, poz. 894), do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wpisane zostały następujące osoby:

Lp.

Numer świadec­twa

Nazwisko i imię

Adres

1

2

3

4

9834

20429

Andrzejewska Renata Magdalena

os. Jagiellońskie 12/79

 

 

 

61-227 Poznań

9835

20276

Antoniuk Barbara

ul. Różana 3

 

 

 

76-270 Ustka

9836

20320

Balcerowska Anna

ul. Sawickiej 11A/60

 

 

 

87-880 Brześć Kujawski

9837

20250

Baranowska Janina Danuta

ul. Wierzbowa 18

 

 

 

56-120 Brzeg Dolny

9838

20396

Barć Marek Wojciech

ul. św Boboli 21

 

 

 

43-316 Bielsko-Biała

9839

20304

Biedrzycka Ewa Barbara

ul. Piskorskiej 6C/33

 

 

 

87-100 Toruń

9840

20217

Bielas Ewa Maria

ul. Jagodowa 6

 

 

 

43-100 Tychy

9841

20394

Bitner Alicja Kazimiera

ul. Rolnicza 13/2

 

 

 

22-100 Chełm

9842

20403

Bizan Małgorzata Barbara

ul. Fredry 11

 

 

 

63-300 Pleszew

9843

20342

Bochniak Zenobia Urszula

ul. Diamentowa 4

 

 

 

45-416 Opole

9844

20298

Bordin Maria

ul. Dworcowa 9

 

 

 

77-424 Zakrzewo

9845

20309

Borys Mirosława Joanna

ul. Żółkiewskiego 11

 

 

 

81-198 Pogórze

9846

20268

Bożek Halina Ewa

ul. Norwida 3/6

 

 

 

58-309 Wałbrzych

9847

20365

Brewińska Danuta

Szklarka Radnica 13/12

 

 

 

66-023 Radnica

9848

20378

Bronowicz Teresa

Bieździadka 56

 

 

 

38-214 Brzeździedza

9849

20299

Broszko Anita Barbara

ul. BoWiD 1/15

 

 

 

89-410 Więcbork

9850

20323

Buchta Andrzej Franciszek

ul. Batalionów Chłopskich 7/21

 

 

 

32-300 Olkusz

9851

20259

Chociej Bogusława

ul. Mieszka l 11/53

 

 

 

15-054 Białystok

9852

20324

Chudzik-Babczyńska Agnieszka Małgorzata

ul. Kopernika 16

55-120 Oborniki Śląskie

9853

20402

Cieciak Edward Józef

ul. Podlesie 45

 

 

 

32-641 Przeciszów

9854

20414

Cyranowski Marcin

ul. Norwida 71/1

 

 

 

59-300 Lubin

9855

20326

Cyroń Wanda Maria

ul. Wojska Polskiego 16A/2

 

 

 

64-420 Kwilcz

9856

20375

Czaplicki Eugeniusz

ul. Traugutta 1A

 

 

 

09-200 Sierpc

 

1

2

3

4

9857

20435

Czesława Pętla

ul. Wiosenna 4/8

 

 

 

21-010 Łęczna

9858

20312

Czołgosz Irena

ul. Kmieciaka 17

 

 

 

89-110 Sadki

9859

20265

Ćwikłowska Mieczysława

Lisów 19

 

 

 

69-100 Słubice

9860

20271

Dacyszyn Helena

ul. Spokojna 9A/4

 

 

 

76-004 Sianów

9861

20263

Dęba Dorota Maria

ul. Bełzy 52/121

 

 

 

85-856 Bydgoszcz

9862

20336

Deron Leonard

ul. Cicha 15

 

 

 

59-220 Legnica

9863

20381

Dessoulary Lidia Maria

ul. Konstytucji 3 Maja 15/21

 

 

 

87-100 Toruń

9864

20339

Dreszler Maria

ul. Mickiewicza 119/6

 

 

 

64-920 Piła

9865

20338

Dros Irena Józefa

ul. Słowackiego 10/55

 

 

 

46-300 Olesno

9866

20306

Durzyński Mariusz Jacek

ul. Jarochowskiego 2/4

 

 

 

60-235 Poznań

9867

20377

Dziduch Zdzisława

ul. Piotrkowska 16/2

 

 

 

26-200 Końskie

9868

20401

Dziedzic Stanisława Urszula

ul. ks. Łączka 61

 

 

 

30-860 Kraków

9869

20219

Foralewski Marek

ul. Ostroroga 29/10

 

 

 

64-100 Leszno

9870

20292

Formiński Maciej Lech

ul. Poprzeczna 18A/8

 

 

 

40-654 Katowice

9871

20261

Francuzik Barbara Grażyna

ul. Łączna 27A/14

 

 

 

64-920 Piła

9872

20349

Frankowska Wanda Czesława

ul. Poranek 19B/2

 

 

 

60-338 Poznań

9873

20260

Gajdosz Irena

ul. Traugutta 20B

 

 

 

33-300 Nowy Sącz

9874

20361

Gancarczyk Małgorzata

ul. Nadbrzeżna 63/20

 

 

 

33-300 Nowy Sącz

9875

20301

Gargul Julian

ul. Tatarkiewicza 13

 

 

 

45-832 Opole

9876

20356

Gawlik Anna

os. Dywizjonu 303 14/62

 

 

 

31-872 Kraków

9877

20340

Głowiński Andrzej

ul. Azaliowa 19

 

 

 

98-200 Zduńska Wola

9878

20311

Gosik Tadeusz

ul. Batalionów Chłopskich 29/23

 

 

 

06-400 Ciechanów

9879

20310

Grela Ewa

ul. Lizbońska 2/263

 

 

 

03-969 Warszawa

9880

20234

Grochowiak Krystyna

ul. Poznańska 29

 

 

 

64-100 Leszno

9881

20318

Groll Jolanta

ul. Chrobrego 7/67

 

 

 

82-500 Kwidzyn

9882

20264

Gruchlik Barbara Rozalia

ul. Nałkowskiej 12/59

 

 

 

43-100 Tychy

9883

20398

Harczenko Barbara Krystyna

ul. Bronikowskiego 45/1

 

 

 

85-350 Bydgoszcz

9884

20244

Iwanowska Monika Małgorzata

ul. św. Marcina 49/13

 

 

 

71-544 Szczecin

9885

20337

Jabłońska Helena

os. Łużyckie 23F/1

 

 

 

66-200 Świebodzin

9886

20224

Jakóbik Ireneusz Andrzej

ul. Zakole 16/6

 

 

 

71-454 Szczecin

9887

20239

Jakubiak Anna

ul. Szyjki 15

 

 

 

06-450 Glinojeck

9888

20280

Januszewska Krystyna

ul. Ogrodowa 9A/2

 

 

 

17-100 Bielsk Podlaski

 

1

2

3

4

9889

20281

Jarek Iwona

ul. gen. Roweckiego „Grota” 23/9

 

 

 

66-400 Gorzów Wielkopolski

9890

20431

Jędrysiak Milena Agata

ul. Obrońców Pokoju 8/4

 

 

 

44-100 Gliwice

9891

20373

Jędrzejuk Dorota Maria

ul. Broniewskiego 26/34

 

 

 

01-771 Warszawa

9892

20297

Kaniak Andrzej Zbigniew

ul. Kopernika 24

 

 

 

37-406 Zarzecze

9893

20230

Karwan Urszula Danuta

ul. Dunikowskiego 6/14

 

 

 

02-784 Warszawa

9894

20238

Kazimierska Anna Partycja

ul. Baltona 3/70

 

 

 

03-270 Warszawa

9895

20397

Kazusek Teresa

ul. Dąbrowskiej 13

 

 

 

76-100 Sławno

9896

20420

Kędzierski Andrzej Jan

os. Łokietka 8/74

 

 

 

61-616 Poznań

9897

20305

Kiersztan Magdalena

ul. Jeziorna 8, Więckowice

 

 

 

62-070 Dopiewo

9898

20385

Klaudel Janina Franciszka

ul. Energetyków 24/1

 

 

 

65-729 Zielona Góra

9899

20266

Kółeczko Jacek Jan

ul. 1 Maja 7C/6

 

 

 

41-706 Ruda Śląska

9900

20421

Kołacz Dorota Zofia

Frywałd 44

 

 

 

32-067 Tenczynek

9901

20405

Komisarczyk Izabela Anna

ul. Staszica 19/9

 

 

 

57-100 Strzelin

9902

20330

Kon Roman Tadeusz

ul. Stary Rynek 25/1/4

 

 

 

05-250 Radzymin

9903

20388

Kostecka Anna Bronisława

Krakuszowice 27

 

 

 

32-013 Niegowić

9904

20392

Kostrzewska Teresa Romualda

ul. Władysława IV 62/24

 

 

 

75-347 Koszalin

9905

20291

Kowalczuk Elżbieta Teresa

ul. Pana Tadeusza 128

 

 

 

80-123 Gdańsk

9906

20366

Kowalska Joanna

ul. Kaliny 15/2

 

 

 

71-118 Szczecin

9907

20400

Kozak-Romańska Olga Stefania

ul. Wąwozowa 5A

 

 

 

75-339 Koszalin

9908

20274

Kozłowska Danuta

ul. Kochanowskiego 15A

 

 

 

18-516 Mały Płock

9909

20391

Koztowski Andrzej

ul. Romanowskiego 24A/8

 

 

 

81-185 Gdynia

9910

20329

Kraj Paweł Tadeusz

Gnojnik 84

 

 

 

32-864 Gnojnik

9911

20371

Krawczyk Ewa Mirosława

ul. Geodetów 120

 

 

 

05-500 Piaseczno

9912

20226

Krebs Maria Joanna

ul. Trybuny Ludów 42/2

 

 

 

30-660 Kraków

9913

20245

Krupa-Szmyt Anna

os. Orła Białego 44/67

 

 

 

61-251 Poznań

9914

20357

Krzysztofek Jacek Marian

Podłęże 477

 

 

 

32-003 Podłęże

9915

20419

Krzywicka Dorota Małgorzata

ul. Żarecka 54/12

 

 

 

42-200 Częstochowa

9916

20247

Krzyżańska Ewa

Wągry 71

 

 

 

95-063 Rogów

9917

20286

Kula Halina Elżbieta

ul. Czajkowskiego 25/5

 

 

 

51-171 Wrocław

9918

20246

Kurkus Małgorzata Ewa

pl. Słoneczny 11

 

 

 

05-820 Piastów

9919

20347

Kuś Halina Elżbieta

ul. Erazma z Zakroczymia 19/4

 

 

 

03-185 Warszawa

9920

20351

Lasota Małgorzata Dorota

ul. Aspekt 77/45

 

 

 

01-904 Warszawa

 

1

2

3

4

9921

20410

Lech Dorota

ul. Kosynierów 1/40

 

 

 

28-230 Połaniec

9922

20376

Lemańska Barbara Małgorzata

ul. Wspólna 63B/3

 

 

 

00-687 Warszawa

9923

20285

Leszczyńska-Sieradz Małgorzata Iwona

ul. Redutowa 50/146

 

 

 

01-131 Warszawa

9924

20328

Linart Marianna Ewa

Czekarzewice l 21B

 

 

 

27-515 Tarłów

9925

20379

Lipiński Waldemar Paweł

ul. Polna 37

 

 

 

08-110 Siedlce

9926

20257

Lipska Aleksandra Maria

ul. Gogola 5/22

 

 

 

92-513 Łódź

9927

20426

Lisiewicz Maria Anna

ul. Sikorskiego 23/1

 

 

 

66-200 Świebodzin

9928

20331

Lisowska Ewa Izabela

ul. gen. Ziętka 110

 

 

 

41-112 Mysłowice

9929

20343

Łomińska Monika Patrycja

ul. Trzebnicka 90/5

 

 

 

50-231 Wrocław

9930

20408

Macała Aleksandra Teresa

al. Jana Pawła II 28C/4

 

 

 

47-220 Kędzierzyn-Koźle

9931

20258

Machowska Edyta Anna

Kozłów 33

 

 

 

39-200 Dębica

9932

20241

Małaszkiewicz Dorota Urszula

ul. Swobodna 34/93

 

 

 

15-765 Białystok

9933

20225

Małecka Ewa

ul. Niepodległości 23/12

 

 

 

48-100 Głubczyce

9934

20307

Małyszko Teresa

ul. Daszyńskiego 3/40

 

 

 

16-400 Suwałki

9935

20256

Marcinkowska Henryka

ul. Hirszfelda 75/7

 

 

 

55-230 Jelcz-Laskowice

9936

20404

Mazur Piotr Stanisław

os. Bohaterów Września 55/10

 

 

 

30-087 Kraków

9937

20355

Mazurkiewicz Teresa Urszula

ul. Lawinowa 6/12

 

 

 

85-794 Bydgoszcz

9938

20430

Miąsko Anna

ul. Wiejska 2/31

 

 

 

00-489 Warszawa

9939

20424

Michalak Marek Jacek

ul. Tarnopolska 11/2

 

 

 

45-316 Opole

9940

20369

Michałowska Katarzyna

ul. Opłotki 16A

 

 

 

21-400 Luków

9941

20383

Mielnik Zdzisław

ul. Szwajcarska 11/20

 

 

 

20-861 Lublin

9942

20399

Miklar Zuzanna

Jasienica 18

 

 

 

43-385 Jasienica

9943

20390

Mikołajczyk Stanisława

ul. Częstochowska 53/9

 

 

 

42-160 Krzepice

9944

20262

Mikrut Krystyna

ul. Polna 11

 

 

 

32-020 Wieliczka

9945

20433

Milczarek Grażyna Barbara

ul. Truskawkowa 9

 

 

 

65-129 Zielona Góra

9946

20395

Minczanowski Grzegorz Mariusz

ul. Hallera 6/22

 

 

 

43-400 Cieszyn

9947

20374

MIącka Barbara Justyna

ul. Łukowska 6/166

 

 

 

04-113 Warszawa

9948

20255

Mocarska Magdalena Katarzyna

ul. Kołobrzeska 51K/9

 

 

 

80-396 Gdańsk

9949

20236

Musialik Krystyna Maria

ul. Wyzwolenia 94/A

 

 

 

42-300 Myszków

9950

20432

Nitka Paweł Witold

ul. Bandurskiego 15/19

 

 

 

71-685 Szczecin

9951

20228

Nocoń Katarzyna

ul. Szyszko 2

 

 

 

05-230 Kobyłka

9952

20409

Nowak Małgorzata Dorota

ul. Janowska 15

 

 

 

81-017 Gdynia

 

1

2

3

4

9953

20333

Olczyk Jolanta Aniela

ul. Kuncewiczowej 11/8

42-609 Tarnowskie Góry

9954

20218

Olszewska Leokadia

ul. Łokietka 24/46

11-400 Kętrzyn

9955

20413

Olszowy Tomasz Paweł

ul. Wojciechowskiego 11B/1

41-933 Bytom

9956

20344

Packo Bogusław

Bieniewice 132

05-870 Błonie

9957

20387

Palasik Teresa

ul. Raabego 7/1

02-793 Warszawa

9958

20249

Panasiuk Julia

ul. Urocza 3/31

11-400 Kętrzyn

9959

20275

Papisz Elżbieta

ul. Wieniawskiego 61/6

68-200 Żary

9960

20359

Parol Marta Beata

Nowy Folwark 30

22-122 Leśniowice

9961

20231

Parzych Andrzej Mariusz

ul. Płocka 6/1

82-300 Elbląg

9962

20360

Pasek Jolanta Teresa

ul. Ułanów 7/76

20-554 Lublin

9963

20290

Paszek Felicja Maria

ul. Kasztanowa 11B/5

83-110 Tczew

9964

20233

Pawlak Teresa

Rogowo 67/14

87-515 Rogowo

9965

20253

Perz Małgorzata

ul. Polna 1/1

67-410 Sława

9966

20335

Pienkos Grażyna Janina

ul. Capri 5/38

02-762 Warszawa

9967

20308

Pieper Barbara Lucyna

ul. Obwodowa 6

84-240 Reda

9968

20300

Pieprzyk Małgorzata Emilia

ul. Wrocławska 15/31

30-006 Kraków

9969

20288

Piotrowska Edyta Agnieszka

ul. Kryniczna 6

31-463 Kraków

9970

20302

Piskunowicz Jan Antoni

ul. Bielaka 2/21

77-230 Kępice

9971

20313

Piwnik Alicja Klaudia

al. Tysiąclecia 2/25

05-820 Piastów

9972

20386

Plich Krystyna

ul. Zabrzyckiego 2A/3

66-400 Gorzów Wielkopolski

9973

20363

Plit Bogda Maria

ul. Bajki 17

80-706 Gdańsk

9974

20436

Powąska Regina

os. Śmiałego 10/67

60-682 Poznań

9975

20289

Prażmowska-Urtnowska Agnieszka Maria

ul. Rydygiera 19E/6

87-100 Toruń

9976

20389

Przybyłek Halina

ul. Zamkowa 4/4

14-300 Morąg

9977

20227

Ptak Małgorzata Celina

ul. Jaskółcza 5

66-440 Skwierzyna

9978

20315

Radziszewska Anna

ul. Wyszyńskiego 5F/4

10-457 Olsztyn

9979

20345

Rainczuk Teresa Zofia

ul. Żabi Kruk 17/8

80-322 Gdańsk

9980

20269

Rasztar Ewa Anna

ul. Kropidły 2/7

45-092 Opole

9981

20353

Regulska Elżbieta

ul. Ogrodowa 1

55-075 Bielany Wrocławskie

9982

20427

Rębarz Helena

ul. Sienkiewicza 2A

64-730 Wieluń

9983

20380

Rogus Marlena Małgorzata

ul. Spółdzielców 9/5

57-320 Polanica Zdrój

9984

20220

Rudewicz-Gumienna Katarzyna

ul. Skłodowskiej-Curie 37/180

85-733 Bydgoszcz

 

1

2

3

4

9985

20354

Rudkowska Romana Maria

ul. Wiśniowa 1

55-003 Czernica

9986

20235

Rudzka Danuta Maria

ul. Burszty 37

61-422 Poznań

9987

20393

Rynkiewicz Anna Barbara

ul. Bosmańska 29C/4

75-257 Koszalin

9988

20358

Rzepa Grażyna

ul. Chrobrego 15/7A

85-047 Bydgoszcz

9989

20350

Sabat Teresa Krystyna

os. Kolorowe 4/9

31-938 Kraków

9990

20316

Sadłocha Stanisław

ul Żwirki i Wigury 55

22-600 Tomaszów Lubelski

9991

20425

Sadowicz Magdalena Dorota

os. Kosmonautów 6/67

61-624 Poznań

9992

20368

Sarnecka Ewa Elżbieta

ul. Milanowska 19/1

02-487 Warszawa

9993

20418

Siedlecka Bogumiła Elżbieta

ul. Kwiatowa 2

77-140 Kołczygłowy

9994

20382

Sieradzka Grażyna Dorota

Jasiniec 18

66-450 Bogdaniec

9995

20319

Skórkowska Ewa Katarzyna

ul. Kiedrzyńska 79/5

42-200 Częstochowa

9996

20283

Słowik Piotr Marek

ul. Powstańców 26/152

31-422 Kraków

9997

20423

Sochacka Beata Monika

ul. Wyzwolenia 1/41

62-510 Konin

9998

20294

Sternberg-Strojałowska Krystyna Janina

ul. Powstańców 11/2

48-100 Głubczyce

9999

20251

Stępnikowska Alicja Barbara

Kostkowice 57

43-426 Dębowiec

10000

20252

Stotko Bożenna Mieczysława

Tokarnia 359

32-436 Tokarnia

10001

20216

Strzelecka Halina Janina

ul. Gajowa 80/13

50-520 Wrocław

10002

20267

Stypułkowska Anna

ul. Wyszyńskiego 5/57

18-300 Zambrów

10003

20348

Sulima Piotr Konrad

al. Pokoju 18

07-130 Łochów

10004

20273

Swędrak Małgorzata Zofia

ul. Mokra 13/35

95-200 Pabianice

10005

20314

Synal Cecylia Albina

ul. Dokerska 18/4

54-142 Wrocław

10006

20434

Szachowicz Krystyna

pl. Jana Pawła II 54/8

66-400 Gorzów Wielkopolski

10007

20278

Szajowski Leszek Stanisław

ul. Bieżanowska 176

30-856 Kraków

10008

20367

Szałkowska Krystyna Jadwiga

ul. Rydygiera 28A/38

87-100 Toruń

10009

20317

Szaraniec-Jabłucka Aneta Justyna

ul. Powstańców Warszawy 16/7

26-110 Skarżysko-Kamienna

10010

20248

Szczyrba Irena Ewa

ul. Szczytowa 20/1

41-608 Świętochłowice

10011

20327

Szecel Ewa

ul. Mickiewicza 24/60

46-320 Fraszka

10012

20341

Szewczuk Waldemar Bogusław

ul. Batalionu Parasol 8/59

01-118 Warszawa

10013

20332

Szkornik Janina

ul. Nowy Świat 15/17/31

62-800 Kalisz

10014

20362

Szoszorek Maria

ul. Kosynierów Miłosławskich 6

62-425 Witkowo

10015

20407

Szulc Iwona

ul. Grybowska 12

54-029 Wrocław

10016

20334

Szymanowska Ewelina Maria

ul. Stalmacha 3/4

47-220 Kędzierzyn-Koźle

 

1

2

3

4

10017

20406

Ścisłowski Witold Jan

ul. Brzozowa 4

05-640 Mogielnica

10018

20295

Ślagowska Małgorzata Danuta

ul. Zegrzyńska 29/29

05-119 Legionowo

10019

20272

Ślebzak Małgorzata Iwona

ul. Świerkowa 1/3

74-127 Moryń

10020

20417

Śniegucka Elżbieta

Żelazów 12

58-150 Strzegom

10021

20428

Świazdek Małgorzata Irena

ul. Grota-Roweckiego 5D/3

45-267 Opole

10022

20370

Świątek Jadwiga

ul. Rafaela 17

03-604 Warszawa

10023

20277

Świędzioł Bogumiła Maria

ul. Olszówka 32

43-309 Bielsko-Biała

10024

20287

Talaga-Działocha Aldona Anna

ul. Topolowa 126

63-400 Ostrów Wielkopolski

10025

20242

Tofilska Grażyna Róża

ul. Makuszyńskiego 31

44-310 Padlin

10026

20282

Tomaszewska Alina Maria

ul. Ceglana 16

63-400 Ostrów Wielkopolski

10027

20293

Tomkowska Alicja

Świerzenko 3P/5

77-220 Kewcze

10028

20240

Trybus Tomasz Dominik

ul. Korotyńskiego 48/78

02-123 Warszawa

10029

20270

Uciechowska Ewa Józefa

ul. Kamieńskiego 104/12

51-124 Wrocław

10030

20346

Walczuk Grażyna

ul. Armii Krajowej 55/26

96-100 Skierniewice

10031

20422

Waluk Elżbieta Alicja

ul. Okrzei 16/7

96-300 Żyrardów

10032

20222

Wej Anna Magdalena

ul. Brzeska 39

21-505 Janów Podlaski

10033

20243

Węgrzyn Anna Franciszka

ul. Elewów 3/22

80-298 Gdańsk

10034

20372

Wieremiejczuk Jolanta Joanna

ul. Bogusławskiego 12A/52

01-923 Warszawa

10035

20384

Wilczyńska Anna

ul. 11 Listopada 1/4

07-300 Ostrów Mazowiecka

10036

20221

Wiśniewska-Pluta Krystyna Ewa

al. Kościuszki 128/11

90-451 Łódź

10037

20232

Wiśniewska Danuta Maria

al. Wojska Polskiego 25/9

11-210 Sępopol

10038

20321

Włodarczyk Dorota

ul. Samarytanka 66

03-588 Warszawa

10039

20322

Wojdalska Justyna

ul. Krysta 3/41

01-112 Warszawa

10040

20303

Wojnowska Maria

ul. Kurczaba 14/40

30-868 Kraków

10041

20237

Wojtowicz Agnieszka Sylwia

ul. Piaskowa 53/28

05-420 Józefów

10042

20412

Wojtyla Danuta

ul. Leszczynowa 10/11

59-300 Lubin

10043

20364

Woźniak Elżbieta Kazimiera

ul. Bema 5A/12

66-400 Gorzów Wielkopolski

10044

20229

Wójcik Tomasz Artur

ul. Szyszko 1

05-230 Kobyłka

10045

20325

Wrona Renata Fryderyka

ul. Topografów 12

30-399 Kraków

10046

20411

Wróblewska Marzena

os. Kościuszki 7/9

33-200 Dąbrowa Tarnowska

10047

20284

Zając Adam Jan

ul. Piłsudskiego 122

33-370 Muszyna

10048

20223

Zając Alicja Małgorzata

ul. Leśna 15/4

33-100 Tarnów

 

1

2

3

4

10049

20415

Zając Alina Leokadia

ul. Kamienna ¾

59-300 Lubin

10050

20279

Zaremba Tadeusz

ul. Erdmana 1A

17-100 Bielsk Podlaski

10051

20416

Zarzeczna Maria

ul. Gałczyńskiego 9/6

46-203 Kluczbork

10052

20254

Zdzichowski Stanisław Marian

ul. 1 Maja 72/14

95-100 Zgierz

10053

20296

Ziach Grażyna Ewa

ul. Kochanowskiego 26/5

25-384 Kielce

10054

20352

Zielińska Danuta Teresa

ul. Kołłątaja 3/6

87-162 Lubicz

Errata

zmiana adresu zamieszkania

10055

12593/99

Gizińska Joanna Barbara

ul. Karpacka 22/1

45-217 Opole

10056

2732/97

Kawka Anna

ul. Jana Sawy 4/17

20-632 Lublin

10057

14361/99

Weber Dorota Czesława

ul. Polna 20A/8

87-162 Lubicz Górny

10058

13866/99

Pucińska-Czarniecka Jolanta

ul. Okrzei 49A/7

68-200 Żary

10059

14423/99

Piotrowska Violetta Lucyna

ul. Solskiego 13/57

31-215 Kraków

Errata

inne zmiany

120

było: 2110/97

Nowak Danuta Elżbieta

ul. Szkolna 98

62-064 Plewska

10060

jest: 2110/97

Sierzchuła Danuta Elżbieta

ul. Szkolna 92

62-064 Plewska

 

 

p.o. DYREKTORA

DEPARTAMENTU RACHUNKOWOŚCI

J. Dadacz

 

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Meritus

Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o. jest kontynuatorem działalności firmy Meritus 2 Spółka Jawna, działającej od 1990 r.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama