| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

KOMUNIKAT Nr 12/DR/01 MINISTRA FINANSÓW

z dnia 11 lipca 2001 r.

w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

Zawiadamia się, że na podstawie § 18 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 sierpnia 1998 r. w sprawie kwalifikacji i innych wymagań, których spełnienie uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, organizacji i trybu działania Komisji Egzaminacyjnej powołanej dla sprawdzenia tych kwalifikacji oraz wzoru świadectwa stwierdzającego te kwalifikacje i wymagania (Dz. U. Nr 114, poz. 734 i Dz. U. Nr 138, poz. 894), do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wpisane zostały następujące osoby:

 

Lp.

Numer świadectwa

Nazwisko i imię

Adres

1

2

3

4

10061

20452/00

Adamek Zygmunt Andrzej

ul. Waryńskiego 77/8

 

 

 

58-105 Świdnica

10062

20506/00

Aseńko Elżbieta

ul. Barbary 10/193

 

 

 

30-838 Kraków

10063

20551/00

Barlewicz Genowefa Maria

Jaćmierz 79

 

 

 

38-532 Jaćmierz

10064

20615/00

Bartnik Adam

ul. Skrzetuskiego 10/35

 

 

 

20-628 Lublin

10065

20535/00

Bąk Barbara Monika

ul. Lelewela 14/38

 

 

 

39-300 Mielec

10066

20471/00

Berezowska Monika Weronika

ul. Bogatyńska 3/25

 

 

 

01-461 Warszawa

10067

20557/00

Biała Jolanta

ul. Licealna 26

 

 

 

04-424 Warszawa

10068

20483/00

Białas Małgorzata

ul. Surowieckiego 12C/9

 

 

 

02-875 Warszawa

10069

20488/00

Bilińska Lidia

Wilków Średzki 35

 

 

 

55-316 Świdnica Polska

10070

20558/00

Bińkowska Agnieszka Urszula

ul. Modzelewskiego 60/2

 

 

 

02-679 Warszawa

10071

20585/00

Błaszyk Stefan Bolesław

os. Czecha 138/8

 

 

 

61-292 Poznań

10072

20470/00

Bogusławski Daniel Jakub

ul. Krynicka 34/7

 

 

 

50-555 Wrocław

10073

20586/00

Boniecka Grażyna

ul. Reja 35/22

 

 

 

87-100 Toruń

10074

20447/00

Borkowska Ewa

Mokrzyce Włościańskie 4

 

 

 

05-191 Nasielsk

10075

20487/00

Brzeska Ewa Irena

ul. Jarzębinowa 3A/1

 

 

 

83-110 Tczew

10076

20604/00

Chady Władysława Elfryda

ul. Sportowa 14

 

 

 

87-200 Głogów

10077

20451/00

Chmara Mariusz Grzegorz

ul. Dworcowa 6/1

 

 

 

39-300 Mielec

10078

20503/00

Chmielewska Joanna

ul. Gwiaździsta 33/6

 

 

 

01-651 Warszawa

10079

20517/00

Ciucios Andrzej Henryk

ul. Atutowa 7/12

 

 

 

03-126 Warszawa

10080

20616/00

Czerska Elżbieta

ul. Otwarta 7A

 

 

 

04-529 Warszawa

10081

20480/00

Czetowicz Agnieszka

ul. Ogińskiego 55/2

 

 

 

66-400 Gorzów Wielkopolski

 

1

2

3

4

10082

20537/00

Czubak Małgorzata

ul. Chojnicka 32/2

 

 

 

89-500 Tuchola

10083

20587/00

Czwojda Maria

ul. Krasnoludków 3

 

 

 

65-958 Zielona Góra

10084

20502/00

Dmitruk Ewa

Wierzchlesie 114

 

 

 

16-112 Wierzchlesie

10085

20456/00

Dobosz Barbara Janina

ul. Osiedleńcza 41

 

 

 

47-400 Racibórz

10086

20605/00

Doktorska Alicja Julianna

ul. Grzybowska 47/3

 

 

 

00-844 Warszawa

10087

20568/00

Domańska Alicja Mieczysława

ul. Sowińskiego 16/5

 

 

 

51-685 Wrocław

10088

20565/00

Drobny Zofia

ul. Lilii Wenedy 11/70

 

 

 

30-833 Kraków

10089

20530/00

Drogosz Alicja Maria

ul. Basztowa 6/5

 

 

 

58-314 Wałbrzych

10090

20588/00

Dudek Grażyna

ul. Puławska 4B/27

 

 

 

20-046 Lublin

10091

20509/00

Dziełak Krystyna Maria

ul. Zapustna 42A/10

 

 

 

02-477 Warszawa

10092

20589/00

Dzikowska Małgorzata Hanna

ul. Wojciechowskiego 39/10

 

 

 

02-495 Warszawa

10093

20519/00

Fałat Anna

ul. Młodych Techników 2/12

 

 

 

53-646 Wrocław

10094

20563/00

Fertykowska Bogumiła Zofia

os. Zacisze 7/47

 

 

 

64-700 Czarnków

10095

20507/00

Foltan Zofia

ul. Jagiellońska 38

 

 

 

43-331 Dankowice

10096

20544/00

Franczak Małgorzata Maria

ul. Okrąg 6C/23

 

 

 

00-407 Warszawa

10097

20448/00

Garbowicz Barbara

ul. Prusa 2A/5

 

 

 

66-300 Międzyrzecz

10098

20617/00

Gardecka Hanna Genowefa

ul. Królewska 4

 

 

 

05-520 Konstancin-Jeziorna

10099

20659/00

Gawron Barbara Antonina

ul. Miodowa 3

 

 

 

43-332 Pisarzowice

10100

20510/00

Gąsiorek Bogusław Franciszek

ul. Bielska 10

 

 

 

43-331 Dankowice

10101

20538/00

Gerwatowska Aurelia Alicja

ul. Palisadowa 27/8

 

 

 

58-314 Wałbrzych

10102

20482/00

Gliszczyńska Danuta

ul. Pięciu Stawów 1/3

 

 

 

43-316 Bielsk Podlaski

10103

20606/00

Gołdyn Hanna

ul. Myszkowska 1B/14

 

 

 

03-553 Warszawa

10104

20497/00

Gołębiowska Małgorzata

ul. Okęcka 10/51

 

 

 

02-658 Warszawa

10105

20584/00

Górecki Piotr

ul. Dąbrowskiego 334A

 

 

 

60-406 Poznań

10106

20491/00

Grabiszewska Grażyna Maria

ul. kard. Kakowskiego 8/63

 

 

 

04-042 Warszawa

10107

20450/00

Grądzka-Siemaszko Henryka

ul. Kościuszki 61/19

 

 

 

11-010 Barczewo

10108

20521/00

Gronek Alina Bożena

ul. Świt 10A/4

 

 

 

60-375 Poznań

10109

20573/00

Grzegorzewska Joanna

ul. Koralowa 10

 

 

 

59-220 Legnica

10110

20581/00

Hagel Dorota

ul. Bluszczowa 15, Kowanówka

 

 

 

64-600 Oborniki

10111

20490/00

Iwaszczyszyn Barbara

ul. Zgrupowania Żmija 7/294

 

 

 

01-875 Warszawa

 

1

2

3

4

10112

20607/00

Janczak Janina

ul. Chopina 66/70/60

 

 

 

05-800 Pruszków

10113

20469/00

Jarocka Zofia

ul. Siennicka 2/5

 

 

 

05-300 Mińsk Mazowiecki

10114

20618/00

Jasik Grażyna Irena

ul. Górczewska 18/25

 

 

 

01-147 Warszawa

10115

20556/00

Jesionkowska Anastazja Barbara

ul. Rembielińska 6/36

 

 

 

03-343 Warszawa

10116

20547/00

Józefczyk Józef Kazimierz

ul. Lelewela 9E

 

 

 

38-400 Krosno

10117

20578/00

Jurecka Bogumiła

ul. Konopnickiej 61/22

 

 

 

85-124 Bydgoszcz

10118

20590/00

Kamińska Teresa Janina

ul. Rynek 44/6

 

 

 

50-116 Wrocław

10119

20576/00

Kapela Małgorzata

ul. Matejki 15/1

 

 

 

56-400 Oleśnica

10120

20515/00

Kapłan Roman

ul. Budziszyńska 20/2

 

 

 

59-300 Lublin

10121

20591/00

Karczewska Jolanta Krystyna

ul. Ząbkowska 40/121

 

 

 

03-735 Warszawa

10122

20520/00

Karczmarczyk Krystyna

ul. Dąbrówki 18/52

 

 

 

39-303 Mielec

10123

20554/00

Karniewski Piotr

ul. Przewoska 22/62

 

 

 

05-400 Otwock

10124

20550/00

Koczan-Ponichtera Henryka Antonina

ul. Jodłowa 7

 

 

 

05-200 Wołomin

10125

20619/00

Kogut Ryszard Andrzej

Werynia 436A

 

 

 

36-100 Kolbuszowa

10126

20582/00

Kokora Marek

ul. Kilińskiego 36

 

 

-

21-400 Łuków

10127

20476/00

Korolczyk Wiesława Zofia

ul. Reformacka 32/5

 

 

 

22-100 Chełm

10128

20592/00

Kotarba Katarzyna

ul. Szymanowskiego 4/6

 

 

 

78-230 Karlino

10129

20464/00

Kotlewska Danuta Maria

ul. Płocka 17/13

 

 

 

01-231 Warszawa

10130

20593/00

Kowalczyk Elżbieta Małgorzata

ul. 11 listopada 16/9

 

 

 

39-400 Tarnobrzeg

10131

20454/00

Kozów Elżbieta Alicja

ul. Wrocławska 2B/20

 

 

.

45-701 Opole

10132

20499/00

Kresa Barbara Dorota

ul. Kochanowskiego 45A/6

 

 

 

01-864 Warszawa

10133

20484/00

Krężlewicz Longina Ewa

ul. Szybowcowa 2

 

 

 

05-090 Laszczki

10134

20511/00

Krysztofiak Katarzyna

ul. Miodowa 16/9

 

 

 

09-400 Płock

10135

20529/00

Krzewina Waldemar Józef

ul. Miradzka 2B

 

 

 

88-320 Strzelno

10136

20562/00

Kubacka Anna Barbara

ul. Żółkiewskiego 14A/5

 

 

 

41-800 Zabrze

10137

20463/00

Kuca Agnieszka Stanisława

Pustków Osiedle 55/5

 

 

 

39-206 Pustków

10138

20608/00

Kucharska Teresa Anastazja

ul. Batuty 7/1011

 

 

 

02-743 Warszawa

10139

20534/00

Kuniec Joanna Marianna

ul. Godulska 11/31

 

 

 

41-907 Bytom

10140

20579/00

Kurek Alicja

ul. Cementowa 6

 

 

 

62-800 Kalisz

10141

20549/00

Kusińska Anna Krystyna

ul. Polna 7A/36

 

 

 

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

 

1

2

3

4

10142

20541/00

Kutyna Anna

ul. Zachodnia 1/3

 

 

 

20-620 Lublin

10143

20620/00

Kwaśniewska Halina Jadwiga

ul. Mariańska 3/31

 

 

 

20-142 Lublin

10144

20468/00

Kwiatkowska Dorota Teresa

ul. Armii Krajowej 29

 

 

 

05-250 Radzymin

10145

20479/00

Lipowicz Grzegorz

Kalinówka 11

 

 

 

21-040 Świdnik

10146

20621/00

Lubińska Zofia

ul. Armii Krajowej 19

 

 

 

63-600 Kępno

10147

20594/00

Łankiewicz Katarzyna Sabina

ul. Wojska Polskiego 133/14

 

 

 

41-208 Sosnowiec

10148

20609/00

Łaszkiewicz Anna Izabella

ul. Spółdzielcza 2

 

 

 

05-075 Wesoła

10149

20614/00

Łazowska Barbara

ul. Batorego 42A/13

 

 

 

05-400 Otwock

10150

20580/00

Łobejko Helena Magdalena

ul. Kamienna 4/94

 

 

 

53-308 Wrocław

10151

20595/00

Łojszczyk Irena

ul. Panieńska 5/11/12

 

 

 

03-704 Warszawa

10152

20516/00

Łoszczyk Janusz

Koszary-Gajówka

 

 

 

27-100 Iłża

10153

20622/00

Łuczków Jadwiga

ul. Cienciały 10

 

 

 

43-400 Cieszyn

10154

20523/00

Maczek Anna

os. Zachód B-5/B/8

 

 

 

73-110 Stargard Szczeciński

10155

20566/00

Marciniak Elżbieta Maria

ul. Bajana 50/17

 

 

 

54-129 Wrocław

10156

20439/00

Marek Jolanta Janina

Czciradź 19

 

 

 

67-120 Kożuchów

10157

20474/00

Marszałek Agnieszka

ul. Słowackiego 37/2

 

 

 

38-300 Gorlice

10158

20505/00

Masna Wanda Elżbieta

Dąbrówka 31/2

 

 

 

14-240 Susz

10159

20564/00

Materna Jadwiga

ul. Słoneczna 40

 

 

 

52-335 Wrocław

10160

20596/00

Matuszewska-Awietisjan Danuta Teresa

ul. Nowe Osiedle 22

 

 

 

87-605 Tłuchowo

10161

20539/00

Mazur Jolanta Magdalena

ul. Pawiowa 38/2

 

 

 

20-455 Lublin

10162

20628/00

Mazurek Barbara Ewa

ul. Poniatowskiego 35/28

 

 

 

05-400 Otwock

10163

20610/00

Mazurkiewicz Małgorzata Florentyna

ul. Bruna 34/2

 

 

 

02-594 Warszawa

10164

20577/00

Michalak Agnieszka Katarzyna

ul. Edwarda 12

 

 

 

05-800 Pruszków

10165

20559/00

Michalska Bogusława Jadwiga

ul. Waksmundzka 18

 

 

 

02-828 Warszawa

10166

20524/00

Moczulski Andrzej Witold

ul. Tkaczy Śląskich 38/6

 

 

 

58-400 Kamienna Góra

10167

20466/00

Mokrzycka Barbara Danuta

ul. Wrzosowa 4

 

 

 

06-100 Pułtusk

10168

20574/00

Naumnik Krystyna

ul. Ełcka 5

 

 

 

19-321 Nowa Wieś Ełcka

10169

20623/00

Ogrodnik Danuta Marianna

ul. Lipowa 7/40

 

 

 

05-800 Pruszków

10170

20504/00

Ołtuszyk Andrzej

ul. Papieża Jana Pawła II 13/54

 

 

 

22-600 Tomaszów Lubelski

10171

20473/00

Orlof Halina Barbara

ul. Kopernika 26/79

 

 

 

39-400 Tarnobrzeg

 

1

2

3

4

10172

20481/00

Osuch Andrzej Bogdan

ul. Kopernika 20/9

 

 

 

21-500 Biała Podlaska

10173

20572/00

Owidzka Lidia

ul. Grunwaldzka 583/72

 

 

 

80-339 Gdańsk

10174

20458/00

Pawłowska Justyna Beata

ul. Międzynarodowa 46/48A/86

 

 

 

03-922 Warszawa

10175

20443/00

Pęgiel Marzena Beata

ul. Ducha Świętego 29/25

 

 

 

39-300 Mielec

10176

20575/00

Piesiewicz Renata

ul. Łukowa 9/69

 

 

 

02-767 Warszawa

10177

20462/00

Pietrzyk Michał Andrzej

ul. Kajetańska 27A

 

 

 

02-495 Warszawa

10178

20597/00

Pilna Lucyna

Łęki Dukielskie 315

 

 

 

38-456 Łęki Dukielskie

10179

20500/00

Pisarek Małgorzata

ul. Sowińskiego 23/77

 

 

 

05-820 Piastów

10180

20624/00

Podeszwa Celina

ul. Janusza Korczaka 56

 

 

 

07-200 Wyszków

10181

20525/00

Popławska Maria

ul. Dziedzica 12/3

 

 

 

31-416 Kraków

10182

20625/00

Przybylska Jolanta

ul. Bema 11/21

 

 

 

09-500 Gostynin

10183

20492/00

Przybysz Joanna

ul. Kolejowa 7A/33

 

 

 

06-100 Pułtusk

10184

20455/00

Pułka Jarosław Artur

ul. II Armii Wojska Polskiego 24

 

 

 

55-120 Oborniki Śląskie

10185

20445/00

Puz Weronika

ul. 27 Stycznia 18A

 

 

 

41-204 Sosnowiec

10186

20441/00

Raczek Bronisława

ul. Tomaszowska 16/12

 

 

 

50-523 Wrocław

10187

20461/00

Rakowska Beata Krystyna

ul. Dzieci Warszawy 43/15

 

 

 

02-495 Warszawa

10188

20508/00

Reczuch Alfreda

ul. Willowa 39

 

 

 

58-100 Świdnica

10189

20536/00

Reterska Alicja Beata

ul. Matejki 37C/5

 

 

 

72-600 Świnoujście

10190

20560/00

Rolbiecka Ewa Elżbieta

ul. Kępińska 34/3

 

 

 

02-327 Warszawa

10191

20543/00

Romanowska Katarzyna

ul. Niagary 5, Józefosław

 

 

 

05-500 Piaseczno

10192

20526/00

Rosenbeiger Jadwiga Joanna

al. Pokoju 30/84

 

 

 

31-564 Kraków

10193

20545/00

Rutkowska Joanna Luiza

ul. Iskry 12A

 

 

 

01-472 Warszawa

10194

20496/00

Sanak Lidia Zofia

ul. Sempołowskiej 5/4

 

 

 

30-655 Kraków

10195

20571/00

Sądel Małgorzata Krystyna

ul. Szlak 38/12

 

 

 

31-153 Kraków

10196

20555/00

Serwa Katarzyna Justyna

al. Niepodległości 17/87

 

 

 

42-200 Częstochowa

10197

20570/00

Skwarna Ireneusz Aleksander

ul. Lotnicza 10/23

 

 

 

26-110 Skarżysko-Kamienna

10198

20611/00

Smolarek Jerzy Wojciech

os. Armii Krajowej 142/6

 

 

 

61-381 Poznań

10199

20528/00

Sobkowiak Magdalena

ul. Bohaterów Westerplatte 5/16

 

 

 

85-827 Bydgoszcz

10200

20449/00

Sojak Urszula Józefa

ul. Sochaczewska 1A/12

 

 

 

80-407 Gdańsk

10201

20501/00

Sokolska Bogumiła

ul. Sikorskiego 6/184

 

 

 

15-667 Białystok

 

 

 

 

1

2

3

4

10202

20514/00

Sokół-Dutkiewicz Dorota Lidia

ul. Kopernika 15C/3

66-300 Międzyrzecz

10203

20486/00

Sorek Stawomir Piotr

ul. Sawy 5/72

 

 

 

20-632 Lublin

10204

20598/00

Sianek Edyta

ul. Chełmska 5/8

 

 

 

38-456 Sawin

10205

20495/00

Stańczyszyn Grzegorz

ul. Gałczyńskiego 2A/1

 

 

 

59-700 Bolesławiec

10206

20498/00

Starosta Elżbieta

ul. Powstańców Styczniowych 14

 

 

 

05-082 Babice Stare

10207

20583/00

Stefańska Izabela Agnieszka

ul. Olsztyńska 29/73

 

 

 

26-600 Radom

10208

20576/00

Stehlik Grażyna

ul. Pomorska 12/4

 

 

 

59-220 Legnica

10209

20626/00

Stepuch Genowefa

ul. Zapolskiej 16/9

 

 

 

43-100 Tychy

10210

20444/00

Stępniak Marzena Katarzyna

ul. Nowobielańska 72

 

 

 

96-100 Skierniewice

10211

20548/00

Stępniak Urszula

ul. Dąbrowskiego 96/20

 

 

 

60-576 Poznań

10212

20599/00

Suwaj Olga

ul. Jagienki 26/2

 

 

 

43-300 Bielsko-Biała

10213

20513/00

Szamocka Pelagia Aniela

ul. Zielona 8/1

 

 

 

47-200 Kędzierzyn-Koźle

10214

20459/00

Szczęsna Maria Teresa

ul. Podwisłocze 1/2

 

 

 

35-309 Rzeszów

10215

20612/00

Szewczyk Małgorzata

ul. ks. Popiełuszki 14/18

 

 

 

01-590 Warszawa

10216

20522/00

Sztul Beata Bogumiła

Nowa Biała 15

 

 

 

09-411 Nowa Biała

10217

20476/00

Szukszta Małgorzata Iwona

ul. Blatona 3/67

 

 

 

01-494 Warszawa

10218

20600/00

Szulik Mirosława

ul. Kopernika 19B

 

 

 

05-502 Piaseczno

10219

20601/00

Szymańska Bożena

ul. Adamowizna 129

 

 

 

05-825 Grodzisk Mazowiecki

10220

20478/00

Śliwa Tadeusz Piotr

Straszęcin 236/21

 

 

 

39-218 Straszęcin

10221

20561/00

Ślubowska Hanna Franciszka

ul. Toruńska 84/99 ;

 

 

 

03-266 Warszawa

10222

20453/00

Świerzko Agnieszka Iwona

ul. Poczdamska 15/11

 

 

 

42-612 Tarnowskie Góry

10223

20518/00

Świtkiewicz Andrzej Michał

ul. Konstancińska 7A/1

 

 

 

02-942 Warszawa

10224

20446/00

Tazbir-Szyszkowska Grażyna Zofia

ul. Jagiellońska 11/81

97-500 Radomsko

10225

20532/00

Teodorska Hanna

ul. Inżynierska 15A

 

 

 

08-110 Siedlce

10226

20485/00

Toporek Kazimierz

Kusowo 2/3

 

 

 

86-022 Dobrcz

10227

20472/00

Truszyńska Alina Józefa

ul. Piłsudskiego 4/17

 

 

 

66-400 Gorzów Wielkopolski

10228

20494/00

Wackerman Elżbieta Zofia

ul. Ogniskowa 13/11

 

 

 

93-329 Łódź

10229

20546/00

Wawrzusiak Jolanta

ul. Staroszkolna 6A/23

 

 

 

59-700 Bolesławiec

10230

20489/00

Wesołek Jadwiga Dominika

ul. Goździkowa 40

 

 

 

65-012 Zielona Góra

10231

20460/00

Węgorkiewicz Adam Janusz

es. Dywizjonu 303 28/29

 

 

 

31-873 Kraków

 

1

2

3

4

10232

20602/00

Wieczorek Urszula Maria

ul. Kwiatowa 10D/5

 

 

 

63-500 Ostrzeszów

10233

20603/00

Wiśniewska Jadwiga Janina

ul. Jesionowa 10/13

 

 

 

40-158 Katowice

10234

20475/00

Wojdacz Małgorzata Maria

ul. Krasińskiego 113/7

 

 

 

87-100 Toruń

10235

20465/00

Wojdyna Halina Lucyna

ul. 1 Maja 15

 

 

 

05-500 Piaseczno

10236

20442/00

Wojtków Marek Leszek

ul. Reja 7/10

 

 

 

59-400 Jawor

10237

20533/00

Wolny Maciej

ul. Orzechowa 111/16

 

 

 

50-540 Wrocław

10238

20527/00

Wołowiec Ryszard Józef

ul. Tetmajera 15

 

 

 

48-303 Nysa

10239

20437/00

Wójcik Małgorzata

ul. ks. Wilskiego 14

 

 

 

21-500 Biała Podlaska

10240

20613/00

Wółkiewicz Maria

ul. Piłsudskiego 56B

 

 

 

06-500 Mława

10241

20512/00

Wypych Karol Janusz

ul. gen. Sikorskiego 5

 

 

 

09-300 Żuromin

10242

20552/00

Zapała Jan

ul. Korfantego 6/9

 

 

 

48-200 Prudnik

10243

20542/00

Zardzewska Urszula Matylda

ul. Komandosów 2/237

 

 

 

26-600 Radom

10244

20540/00

Zarzycka Małgorzata Renata

ul. Żółkiewskiego 8A/3

 

 

 

70-346 Szczecin

10245

20457/00

Zawidzki Marek Juliusz

ul. Klaudyny 34/129

 

 

 

01-684 Warszawa

10246

20493/00

Ząber Renata Agnieszka

ul. Torowa 12

 

 

 

43-430 Skoczów

10247

20438/00

Zientalska-Kalita Katarzyna Iwona

ul. Morcinka 8/10/113

93-217 Łódź

10248

20553/00

Żółtowska Ludmiła Małgorzata

ul. Rogowska 140/10

54-440 Wrocław

10249

20531/00

Żujewska-Żelazowska Grażyna Irena

ul. Wyzwolenia 84

09-300 Żuromin

10250

20627/00

Żurawińska Agnieszka Katarzyna

ul. Olimpijska 12/34

94-043 Łódź

10251

20477/00

Życińska Małgorzata

ul. Zielone Wzgórze 7/12

 

 

 

70-781 Szczecin

10252

20440/00

Żygadło Joanna Sylwia

ul. Główna 49

 

 

 

58-241 Piława Dolna

Errata

zmiana adresu zamieszkania

10253

14638/99

Majdak Elżbieta

ul. Przykoszarowa 15/7

 

 

 

18-400 Łomża

10254

18569/00

Pijewska Beata

ul. Szarych Szeregów 4/1

 

 

 

20-047 Lublin

10255

824/96

Wojtasiak Helena

ul. Kraszewskiego 19B

 

 

 

32-400 Myślenice

 

 

p.o. DYREKTORA DEPARTAMENTU
RACHUNKOWOŚCI

J. Dadacz

 

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Jarosław Danielewicz

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »