reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

KOMUNIKAT Nr 13/DR/01 MINISTRA FINANSÓW

z dnia 16 lipca 2000 r. 2001 r

w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zawiadamia się, że na podstawie § 18 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 sierpnia 1998 r. w sprawie kwalifikacji i innych wymagań, których spełnienie uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, organizacji i trybu działania Komisji Egzaminacyjnej powołanej dla sprawdzenia tych kwalifikacji oraz wzoru świadectwa stwierdzającego te kwalifikacje i wymagania (Dz. U. Nr 114, poz. 734 i Dz. U. Nr 138, poz. 894), do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wpisane zostały następujące osoby:

 

Lp.

Numer świadectwa

Nazwisko i imię

Adres

1

2

3

4

10256

20704/00

Adamczyk Agnieszka Marta

ul. Skłodowskiej 14

 

 

 

37-450 Stalowa Wola

10257

20772/00

Anioł Agnieszka

ul. Żwirki 13A/4

 

 

 

63-400 Ostrów Wielkopolski

10258

20780/00

Augarten Alicja Teresa

ul. Brzechwy 54

 

 

 

51-141 Wrocław

10259

20756/00

Banaszek Anna Lucyna

Łaś 23

 

 

 

06-225 Rzewnie

10260

20709/00

Bartkiewicz Krzysztofa

ul. 11 Listopada 2A/53

 

 

 

22-100 Chełm

10261

20749/00

Biskot Aleksandra Beata

ul. Jagiełły 7/5

 

 

 

70-260 Szczecin

10262

20753/00

Blachowicz Jolanta Barbara

ul. Modzelewskiego 54A/3

 

 

 

02-679 Warszawa

10263

20726/00

Bodys Maria

ul. 11 Listopada 104/1

 

 

 

74-101 Gryfino

10264

20763/00

Bojarewicz Grażyna Bogumiła

ul. Stefanowicza 33B/5

64-600 Oborniki Wielkopolskie

10265

20723/00"

Bomba Barbara

ul. Pana Tadeusza 7/53

 

 

 

10-460 Olsztyn

10266

20805/00

Borowska Anna

ul. Piaskowa 6

 

 

 

05-091 Ząbki

10267

20655/00

Borowska Justyna Katarzyna

ul. Kwiatowa 13

89-600 Chojnice

10268

20833/01

Buczak Maria

ul. Lwowska 179

 

 

 

33-100 Tarnów

10269

20702/00

Burakowska Ewa

ul. Lelewela 4A/2

 

 

 

53-505 Wrocław

10270

20808/00

Bystrzycka Joanna Maria

ul. Lewakowskiego 21/17

 

 

 

38-400 Krosno

10271

20758/00

Chamera Dorota Jadwiga

ul. Olsztyńska 22/4

 

 

 

81-312 Gdynia

10272

20793/00

Chłystek Modesta

Podrochale 3

 

 

 

05-084 Leszno

10273

20757/00

Chudziński Stanisław Jan

ul. Słowackiego 86/88/9

 

 

 

97-300 Piotrków Trybunalski

10274

20656/00

Ciba Anna

Cudzynowice 175/36

 

 

 

28-500 Kazimierza Wielka

10275

20773/00

Cichoń Dominik Adam

ul. Furgota 6D/3

 

 

 

41-709 Ruda Śląska

10276

20629/00

Ciejka Hanna Krystyna

ul. Dzierzby 29/3

 

 

 

02-836 Warszawa

 

1

2

3

4

10277

20657/00

Cygan Ewa Halina

ul. Legionów Polskich 141/56

 

 

 

41-310 Dąbrowa Górnicza

10278

20815/00

Czechowska Katarzyna Krystyna

ul. Balcerskiego 9A

80-299 Gdańsk

10279

20779/00

Czeczot Agnieszka Ewa

ul. Płocka 15B/1

 

 

 

01-231 Warszawa

10280

20689/00

Czernecka-Olek Krystyna Małgorzata

ul. św. Józefa 33D/38

44-217 Rybnik

10281

20778/00

Dąbrowska-Kaps Zofia Barbara

ul. Bema 14/21

42-500 Będzin

10282

20794/00

Dąbrowska Ewa Barbara

ul. 3 Maja 55

 

 

 

21-560 Międzyrzec Podlaski

10283

20658/00

Delęgowska Marianna Unita

ul. Topolowa 8

 

 

 

87-200 Wąbrzeźno

10284

20798/00

Denis Jerzy

ul. Okulickiego29/15

 

 

 

21-040 Świdnik

10285

20804/00

Domańska Halina Zdzisława

ul. Budziszyńska 5/31

 

 

 

70-023 Szczecin

10286

20769/00

Duda Barbara

ul. 1000-lecia 88/205

 

 

 

40-871 Katowice

10287

20820/00

Foltyniewicz Anna

Lubiatowo 29

 

 

 

63-140 Dolsk

10288

20743/00

Formela Anna

ul. Rejtana 7/21

 

 

 

84-200 Wejherowo

10289

20812/00

Franckiewicz Hanna Maria

ul. Małopolska 44/3

 

 

 

81-813 Sopot

10290

20729/00

Frej-Culepa Agata Dorota

ul. Surowieckiego 2/136

 

 

 

02-785 Warszawa

10291

20630/00

Gaøężewska Grażyna Maria

ul. Przybyszewskiego 254/20

 

 

 

92-313 Łódź

10292

20750/00

Garycki Władysław Antoni

Kokotów 234

 

 

 

32-002 Węgrzyce Wielkie

10293

20788/00

Gawęda Ewa

ul. Krasickiego 11

 

 

 

32-630 Brzeszcze

10294

20631/00

Gniwek Maria Helena

ul. Staromiejska 14/3

 

 

 

59-400 Jawor

10295

20800/00

Godos Irena

ul. Trzech Sosen 2, Laski

 

 

 

05-080 Izabelin

10296

20835/01

Gontarz Elżbieta Urszula

ul. Górska 5/12

 

 

 

20-863 Lublin

10297

20752/00

Grabowska Aldona Jolanta

ul. Orzeszkowej 11

 

 

 

07-100 Węgrów

10298

20659/00

Gruszka Grażyna Teresa

ul. Wybickiego 38/7

 

 

 

87-100 Toruń

10299

20660/00

Grzelecka Danuta Krystyna

ul. Gdyński Kosynierów 5/7C

 

 

 

80-866 Gdańsk

10300

20783/00

Grzywaczewska Anna Agnieszka

ul. Kleniewskich 8/50

20-093 Lublin

10301

20682/00

Handke Kazimierz

ul. Asnyka 50/36

 

 

 

62-800 Kalisz

10302

20830/01

Hess-Honkowicz Ewelina Barbara

ul. Rogoźnicka 23

41-809 Zabrze

10303

20653/00

Ignatiuk Mirosława

ul. Gibalskiego 17/46

 

 

 

01-180 Warszawa

10304

20760/00

Iwanejko Elżbieta

ul. 550-lecia 32

 

 

 

26-700 Zwoleń

10305

20721/00

Iwańczyk Donata Janina

ul. Kaspijska 6/11

 

 

 

02-760 Warszawa

 

1

2

3

4

10306

20821/00

Iwańska Elżbieta

ul. Beskidzka 60

 

 

 

20-869 Lublin

10307

20764/00

Jadach Tadeusz Stefan

ul. Otrębuska 17

 

 

 

00-475 Warszawa

10308

20745/00

Jagielska Irena

ul. Reymonta 48/5

 

 

 

46-100 Namysłów

10309

20707/00

Jamka Irena

Siecieborzyce 22A/15

 

 

 

67-130 Siecieborzyce

10310

20807/00

Janik Piotr Wojciech

ul. Słomiana 25/58

 

 

 

30-316 Kraków

10311

20768/00

Jankowska-Kuchno Grażyna Maria

ul. Warszawska 108A

05-075 Wesoła

10312

20632/00

Jaworska Barbara

ul. Hubala 7/60

 

 

 

94-048 Łódź

10313

20781/00

Jodłowska Barbara Czesława

ul. Kraszewskiego 1/40
32-050 Skawina

10314

20827/01

Kadłubkiewicz-Oracz Danuta Aniela

ul. ks. Popiełuszki 8/105

35-310 Rzeszów

10315

20814/00

Kaliciak Małgorzata Joanna

ul. Asnyka 2/10

 

 

 

47-100 Strzelce Opolskie

10316

20795/00

Kania Mariusz Piotr

ul. gen. Grota Roweckiego 12A/3

 

 

 

33-300 Nowy Sącz

10317

20824/00

Karczewska Elżbieta

ul. Poborzańska 2/31

 

 

 

03-368 Warszawa

10318

20633/00

Kaszczyńska Karolina Anna

ul. Klaudyny 34/71

 

 

 

01-684 Warszawa

10319

20634/00

Katulska Hanna Maria

ul. Unruga 49F/8

 

 

 

81-181 Gdynia

10320

20661/00

Kawka Grażyna Barbara

ul. Szaflarska 148/12

 

 

 

34-400 Nowy Targ

10321

20767/00

Kazubski Robert

ul. Działkowa 4, Raszyn

 

 

 

05-090 Janki

10322

20717/00

Kidzińska Monika

ul. Lechonia 8/5

 

 

 

95-100 Zgierz

10323

20662/00

Kleczkowska Lidia Anna

ul. Wierzbowa 1

 

 

 

07-415 Olszewo Borki

10324

20663/00

Kleyny Jan Stefan

ul. Orzycka 8/137C

 

 

 

02-695 Warszawa

10325

20834/01

Kłosaj Aleksandra Maria

ul. Pasaż Ursynowski 7/54

 

 

 

02-784 Warszawa

10326

20736/00

Kłosek Małgorzata Maria

ul. Średnia 5

 

 

 

41-922 Radzionków

10327

20697/00

Kołodziejska Krystyna

ul. Jasna 66/8

 

 

 

70-777 Szczecin

10328

20635/00

Kontna Bożena Jadwiga

ul. Klonowa 15/2

 

 

 

26-600 Radom

10329

20822/00

Korczak Marta Maria

ul. Powązkowska 59A/18

 

 

 

01-728 Warszawa

10330

20776/00

Kornak Aneta Teresa

ul. Wjazdowa 8/23

 

 

 

59-220 Legnica

10331

20713/00

Korzelska Maria Adamina

ul. Wilsona 61

 

 

 

33-100 Tarnów

10332

20636/00

Kostecka Barbara

ul. Krańcowa 2

 

 

 

61-020 Swarzędz

10333

20801/00

Koszalińska Małgorzata Bernadeta

ul. Wichrowa 79

92-005 Łódź

10334

20829/01

Koszytorz Halina

ul. Obrońców Pokoju 85/5

 

 

 

44-105 Gliwice

 

1

2

3

4

10335

20683/00

Kotwica Renata Jadwiga

ul. Andersa 19/18

 

 

 

42-500 Będzin

10336

20746/00

Kowalak Laura Urszula

ul. Karłowicza 27/29

 

 

 

58-506 Jelenia Góra

10337

20691/00

Kowalski Mirosław Marek

ul. Zamenhofa 82/10

 

 

 

64-100 Leszno

10338

20705/00

Kożuchowska Danuta Bożena

ul. Malczewskiego 19/28

43-300 Bielsko-Biała

10339

20708/00

Krzyżaniak Mieczysława

ul. Kazimierza Wielkiego 51/7

 

 

 

50-077 Wrocław

10340

20664/00

Kurpiowska Elżbieta

ul. Rejtana 2A/4

 

 

 

80-050 Gdańsk

10341

20832/01

Kurzac Marta Weronika

ul. Pużaka 3/65

 

 

 

42-227 Częstochowa

10342

20715/00

Kuś Janina Bożena

ul. Piastów 5/45

 

 

 

35-077 Rzeszów

10343

20665/00

Kutarasińska Danuta

ul. Sowińskiego 5/41

 

 

 

40-272 Katowice

10344

20775/00

Kwapień Jolanta Leokadia

ul. Wojciecha 39/8

 

 

 

40-474 Katowice

10345

20695/00

Kwiatkowski Dariusz Marek

ul. Pokoju 4

 

 

 

63-325 Kowalew

10346

20666/00

Laber Irena Maria

ul. Ekerta 2/12

 

 

 

58-140 Jaworzyna Śląska

10347

20724/00

Lakowska Alicja

ul. Płocka 53/3

 

 

 

01-160 Warszawa

10348

20782/00

Lemańska Halina

os. Chrobrego 21/78

 

 

 

60-681 Poznań

10349

20637/00

Lenarczyk Józefa Helena

ul. Moniuszki 3A/22

 

 

 

98-300 Wieluń

10350

20719/00

Lis Agnieszka Katarzyna

ul. Akacjowa 4B/32

 

 

 

83-100 Tczew

10351

20737/00

Lorens Krzysztof Zdzisław

ul. Gwarecka 25/8

 

 

 

41-902 Bytom

10352

20774/00

Łachut Wiesław

ul. Kasztelańska 84/40

 

 

 

58-314 Wałbrzych

10353

20667/00

Langowska Alicja

ul. Kwiatowa 13

 

 

 

86-600 Chojnice

10354

20777/00

Majchrzak Barbara Izabela

ul. Topolowa 7B/6

 

 

 

72-400 Kamień Pomorski

10355

20727/00

Marek Renata Elżbieta

ul. Gorzowska 12

 

 

 

66-440 Skwierzyna

10356

20668/00

Maśnicki Bogdan Zbigniew

ul. Brzozowa 16

 

 

 

62-571 Stare Miasto

10357

20755/00

Materna Barbara Małgorzata

os. Słoneczne 8/14

 

 

 

31-957 Kraków

10358

20748/00

Matusz Małgorzata Elżbieta

ul. Mickiewicza 11/19

 

 

 

38-400 Krosno

10359

20669/00

Michalak Wanda Anna

ul. Przybyszewskiego 65/15

 

 

 

93-188 Łódź

10360

20806/00

Michalewicz Joanna

ul. Michałowskiego 5F/2

 

 

 

82-200 Malbork

10361

20738/00

Michalik Małgorzata Anna

ul. Małeckiego 3A/8

 

 

 

33-300 Nowy Sącz

10362

20762/00

Misiura Iwona Anna

Jezierzyce 24B/2

 

 

 

76-219 Jezierzyce

10363

20698/00

Miszewska Danuta Halina

ul. Długa 45A/4

 

 

 

83-260 Kaliska

 

1

2

3

4

10364

20813/00

Mogiłka Jolanta

ul. 8 Marca 3D/9
46-040 Ozimek

10365

20784/00

Mroziuk Teresa

ul. Osiedlowa 6/25
26-600 Radom

10366

20799/00

Musiał Piotr

ul. Śniadeckiego 27/12
32-600 Oświęcim

10367

20688/00

Niedobecka Beata Halina

ul. Ogrodowa 56/5
65-516 Zielona Góra

10368

20817/00

Niestrój Andrzej Izydor

ul. Matejki 80C
42-200 Częstochowa

10369

20765/00

Nowak Marzena

os. Rusa 4/47
61-245 Poznań

10370

20811/00

Nowicka Arletta Anna

Kołątajew 46
63-410 Ostrów Wielkopolski

10371

20652/00

Nowicka Grażyna Antonina

ul. II Morskiego Pułku Strzelców 4/52
81-661 Gdynia

10372

20823/00

Nowosad Teresa Urszula

ul. Jana Olbrachta 19/20
01-108 Warszawa

10373

20690/00

Okupniak Piotr

os. Lecha 39/101
61-294 Poznań

10374

20638/00

Olczyk Arkadiusz

ul. Nowy Rynek 11/3
95-035 Zgierz

10375

20685/00

Olender Jolanta Maria

ul. Obrońców Westerplatte 31/5
44-100 Gliwice

10376

20670/00

Olszewska Barbara

ul. Małopolska 109/1
44-335 Jastrzębie Zdrój

10377

20681/00

Olszewska Dorota Elżbieta

ul. Morcinka 4/101
67-200 Głogów

10378

20802/00

Ornaf-Andrzejewska Anna Zofia

ul. Lorentza 4/34
91-083 Łódź

10379

20671/00

Orzechowska Zofia Julia

ul. Landaua 45
30-698 Kraków

10380

20712/00

Ostafin Krzysztof Marek

ul. Prusa 4/6
30-109 Kraków

10381

20786/00

Ostapczuk Jolanta Walentyna

ul. Nowosielska 48/28
15-617 Białystok

10382

20825/01

Fabian Irena Mieczysława

os. Barwinek 1/115
25-150 Kielce

10383

20687/00

Pajda Helena Zofia

ul. 3 Maja 4/9
37-500 Jarosław

10384

20699/00

Partyka Danuta Maria

ul. Starowiejska 7
83-260 Kaliska

10385

20730/00

Paruszewska Barbara Zofia

ul. Bandrowskiego 5/42
01-494 Warszawa

10386

20747/00

Paszkiewicz Anna Teresa

ul. Krakowska 21
78-30 Świdwin

10387

20720/00

Pazura Małgorzata Beata

ul. gen. Sikorskiego 12/32
05-480 Karczew

10388

20732/00

Pędziwiatr Urszula

ul. Pułaskiego 21
62-060 Stęszew

10389

20731/00

Pierzchała Henryka Barbara

ul. Oczapowskiego 14/8
01-843 Warszawa

10390

20716/00

Pietras Ewa Felicja

ul. 3 Maja 2B/7
44-230 Czerwionka

10391

20694/00

Pilch Barbara Marzena

ul. Szramka 3A/22
41-705 Ruda Śląska

10392

20761/00

Pokrywczyńska Grażyna Maria

ul. Żlebowa 17
60-115 Poznań

 

1

2

3

4

10393

20639/00

Pol Jadwiga Irena

ul. Powstańców Wielkopolskich 7
63-507 Kobyla Góra

10394

20706/00

Poniatowska Joanna Bogumiła

ul. Popiełuszki 31/23
20-052 Lublin

10395

20640/00

Purski Włodzimierz Waldemar

ul. Połowniaka 6/32
25-634 Kielce

10396

20641/00

Rajska Zdzisława Maria

os. Piastów 6C/5
63-500 Ostrzeszów

10397

20672/00

Rawa Magdalena Anna

ul. Traugutta 54/23
26-600 Radom

10398

20692/00

Redutko Halina

ul. królowej Bony 10/26
11-400 Kętrzyn

10399

20734/00

Rusek Małgorzata

ul. Niepodległości 5/59
32-332 Bukowno

10400

20770/00

Ruta Małgorzata Ewa

ul. Maciejkowicka 1/19
41-503 Chorzów

10401

20642/00

Rzeszutko Wiesława Barbara

ul. Stanisza 7
33-100 Tarnów

10402

20693/00

Sabinarz Maria Helena

ul. Batorego 35D/48
80-251 Gdańsk

10403

20643/00

Sagan Danuta

ul. Zemborzycka 13/2
20-450 Lublin

10404

20644/00

Sikorska Elżbieta Teresa

ul. Mochnackiego 7/38
76-200 Słupsk

10405

20654/00

Sikorska Magdalena Maria

ul. Gagarina 132/29
87-100 Toruń

10406

20673/00

Skorupa Danuta Maria

ul. Paderewskiego 17A/33
41-710 Ruda Śląska

10407

20674/00

Słowiak Zofia

Lubień 577
34-715 Lubień

10408

20645/00

Sobczak Iwona Anna

ul. Dowódców 7/9/1
04-475 Warszawa

10409

20722/00

Sobczyk Wanda Barbara

ul. Grodowa 26A/14
40-407 Katowice

10410

20789/00

Sobik Iwona Katarzyna

ul. Boguszowicka 111 D
44-251 Rybnik

10411

20754/00

Sołdrowska Elżbieta Marta

ul. Kaliskiego 7B/9
87-100 Toruń

10412

20675/00

Stawiarska Małgorzata

os. Stara Miłosna 103/30
05-075 Wesoła

10413

20792/00

Strzelczyk Zofia

ul. kpt. Hali 4/41
96-100 Skierniewice

10414

20703/00

Strzylak Ewa Anna

ul. Keniga 4/90
02-495 Warszawa

10415

20735/00

Studnicka Maria Wanda

Zakrzów 246
34-145 Stronie

10416

20646/00

Styrna Małgorzata Danuta

ul. Cmentarna 6/1
41-500 Chorzów

10417

20733/00

Stys Aneta Ilona

ul. Gwiezdna 14E/137
41-219 Sosnowiec

10418

20647/00

Sukiennik Jadwiga Anna

ul. Kiedrzyńska 106/3
42-200 Częstochowa

10419

20816/00

Suliga Alicja Marianna

Rokitno 26
42-445 Szczekociny

10420

20648/00

Szablewska-Mazurkiewicz Anna

ul. Lanciego 6/61
02-792 Warszawa

 

1

2

3

4

10421

20836/00

Szczepańczyk Cecylia Zdzisława

ul.Okrzei 1A/11
41-300 Dąbrowa Górnicza

10422

20790/00

Szeliga Ewa Małgorzata

ul.Odyńca 11/13
02-606 Warszawa

10423

20676/00

Szpryngwald Stanisława Weronika

ul. Pancerna 14/12
03-187 Warszawa

10424

20826/00

Szwec Maria Melania

ul. Grzybowska 30/1425
00-863 Warszawa

10425

20711/00

Szymańska Bożena

ul. Bełska 1/3
02-638 Warszawa

10426

20677/00

Szynal Bożena Zofia

ul. Warsztatowa 4A/7
41-707 Ruda Śląska

10427

20810/00

Tańska Agnieszka

ul. Wilsona 105
05-220 Zielonka

10428

20678/00

Tezcan Jolanta Jadwiga

ul. Radomska 9
05-825 Grodzisk Mazowiecki

10429

20714/00

Tomaszewska Barbara Maria

Łaziska 69
59-700 Bolesławiec

10430

20796/00

Topolewicz Ewa

ul. Wiklinowa 19
15-157 Białystok

10431

20742/00

Traczewska Maria

ul. Sieradzka 7/301
45-344 Opole

10432

20649/00

Trojanowska Lucyna Teresa

ul. Polna 23/13
77-400 Złotów

10433

20679/00

Twardowska Krystyna Wacława

ul. Dąbrowskiego 7/14
83-000 Pruszcz Gdański

10434

20819/00

Tworek Grażyna

ul. Agatowa 13
05-806 Komorów

10435

20759/00

Tyrkiel Jolanta Ludmiła

ul. Konwaliowa 4
30-806 Kraków

10436

20728/00

Walkusz Mirosława Helena

ul. Słowackiego 6
83-300 Kartuzy

10437

20803/00

Wieczorek Przemysław Zygmunt

ul. Warowna 49
43-200 Pszczyna

10438

20650/00

Wiercioch Henryk Paweł

os. Połoniny 5/18
34-460 Szczawnica

10439

20740/00

Wierska Irena Maria

ul. Paderewskiego 11/36
63-100 Śrem

10440

20766/00

Wikarjusz Piotr Waldemar

ul. Górna 5/45
76-200 Słupsk

10441

20710/00

Wilk-Wołoszyn Regina

ul. Wileńska 5A/22
56-100 Wołów

10442

20828/00

Wiśniowska Izabela Renata

ul. Armii Krajowej 36/2
45-071 Opole

10443

20818/00

Witkowska Grażyna

ul. Polna 12/1
09-500 Gostynin

10444

20744/00

Witwicka Anna

ul. Czereśniowa 10
62-800 Kalisz

10445

20684/00

Wojciechowska Maja Izabela

ul. Paderewskiego 47/5
25-502 Kielce

10446

20785/00

Wojda Danuta Stanisława

ul. Pomnikowa 20/15
47-400 Racibórz

10447

20696/00

Wolniak Józefa

ul. Żurawska 41/4
42-253 Janów

10448

20701/00

Wolski Piotr Aleksander

ul. Sikorskiego 1A/30
67-100 Nowa Sól

 

1

2

3

4

10449

20787/00

Wołczyńska Edyta Katarzyna

ul. Rtęciowa 36A/4
81-206 Gdynia

10450

20686/00

Wołos Renata Katarzyna

Stanisławice 223
26-900 Kozienice

10451

20809/00

Wójcicka Teresa

Porządzie 26
07-205 Rząśnik

10452

20700/00

Wójcik Iwona

Mystkowice 11
99-400 Łowicz

10453

20831/01

Wójcik Teresa Ewa

ul. Uranowa 4A/5
80-041 Gdańsk

10454

20791/00

Wróblewska-Sokołowska Teresa

ul. Obrońców Pokoju 9/8
44-100 Gliwice

10455

20718/00

Wydrzyńska Maria Alina

ul. Przyborowskiego 4/10
25-417 Kielce

10456

20680/00

Wysogląd Jadwiga

Międzybrodzie Bialskie 47/I
34-312 Międzybrodzie Bialskie

10457

20741/00

Zagrobelna Dorota

ul. Fiołkowa 67
59-220 Legnica

10458

20739/00

Zakrzewska-Zabawa Małgorzata Krystyna

ul. Armii Krajowej 2/9
30-150 Kraków

10459

20797/00

Zalewska Janina Marianna

ul. Konwisarska 45
04-402 Warszawa

10460

20651/00

Zegan Halina

ul. Dąbrowskiego 18B/5
74-200 Pyrzyce

10461

20751/00

Zgoła Zbigniew Bolesław

ul. Worpie 8/19
41-906 Bytom

10462

20771/00

Zuber Krystyna Elżbieta

ul. Gałeczki 36/19
41-500 Chorzów

10463

20725/00

Zwolińska Aneta Małgorzata

ul. ks. Łebińskiego 13/18
06-230 Lisewo

Errata

zmiana adresu zamieszkania

10464

20470/00

Bogusławski Daniel Jakub

ul. Przasnyska 10/17
01-756 Warszawa

10465

11030/98

Przybylska Elżbieta Maria

ul. Tatrzańska 4/19
81-814 Sopot

10466

19585/00

Szubert Marzena Joanna

ul. Braci Śniadeckich 4/13
41-219 Sosnowiec

Errata

inne zmiany

15

było:
384/96

Adamczyk Bożena Maria

ul. Szybowcowa 14/14
54-130 Wrocław

10467

jest:
384/96

Wieczerska-Adamczyk Bożena Maria

ul. Inowrocławska 39/32
53-649 Wrocław

 

p.o. DYREKTORA

DEPARTAMENTU RACHUNKOWOŚCI

J. Dadacz

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna Biznes na Plus

Specjalizuje się w przeprowadzaniu procesów restrukturyzacyjnych przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama