Kategorie

Dzienniki Urzędowe

KOMUNIKAT Nr 3/DR/02 MINISTERSTWA FINANSÓW

z dnia 25 stycznia 2002 r.

w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Tekst pierwotny

Zawiadamia się, że na podstawie § 18 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 sierpnia 1998 r. w sprawie kwalifikacji i innych wymagań, których spełnienie uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, organizacji i trybu działania Komisji Egzaminacyjnej powołanej dla sprawdzenia tych kwalifikacji oraz wzoru świadectwa stwierdzającego te kwalifikacje i wymagania (Dz. U. Nr 114, poz. 734 i Dz. U. Nr 138, poz. 894), do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wpisane zostały następujące osoby:

Lp.

Numer świadectwa

Nazwisko i imię

Adres

1

2

3

4

10623

21072/01

Adamowska Maria

ul. Poniatowskiego 7/2

 

 

 

78-600 Wałcz

10624

21218/01

Baczul Halina

ul. Racławicka 156/87

 

 

 

02-117 Warszawa

10625

2137/01

Barcikowska Wiesława Emilia

ul. Kawy 34/4

 

 

 

01-496 Warszawa

10626

21124/01

Barnik Ewa Genowefa

ul. Szarych Szeregów 13/54

 

 

 

88-100 Inowrocław

10627

21169/01

Bartkiewicz Edyta Beata

ul. Toruńska 20

 

 

 

63-000 Środa Wielkopolska

10628

21175/01

Bazylewicz Irena

os. Orła Białego 77/38

 

 

 

61-251 Poznań

10629

21114/01

Biegun Barbara

Brzuśnik 142

 

 

 

34-382 Bystra

10630

20986/01

Bienias Maria Krystyna

ul. Legionów 96/3

 

 

 

90-763 Łódź

10631

20997/01

Bilska Urszula

ul. Ostródzka 46E/19

 

 

 

14-200 Iława

10632

21019/01

Błaszkiewicz Bogusław

Zembrze 7

 

 

 

87-314 Zembrze

10633

21204/01

Bończyk Inga Maria

ul. Orzeska 51

 

 

 

43-170 Łaziska Górne

10634

21091/01

Borkowska Anna Beata

ul. Ziemi Lubuskiej 3

 

 

 

45-303 Opole

10635

21102/01

Borzęcka Irena Maria

ul. Kazimierza Wielkiego 11

 

 

 

05-120 Legionowo

10636

21018/01

Bruździńska Małgorzata Cecylia

Ułomie 8

 

 

 

88-210 Dobre

10637

21051/01

Brzezińska Iwona

ul. Dworcowa 7

 

 

 

86-182 Świekatowo

10638

21036/01

Bubek Andrzej Ryszard

ul. Wolbromska 36

 

 

 

03-680 Warszawa

10639

21153/01

Bujak Adam Andrzej

ul. Kąkolowa 39

 

 

 

31-985 Kraków

10640

21156/01

Bujnowicz Anna Krystyna

ul. Wojska Polskiego 26A/7

 

 

 

66-300 Międzyrzecz

10641

21049/01

Byrska Barbara Stanisława

ul. Ceglarska 23/35

 

 

 

30-362 Kraków

10642

21090/01

Cebula Gabriela Helena

ul. Kościuszki 6

 

 

 

46-061 Zimnice Wielkie

10643

21041/01

Chmielarz Alina

ul. Astrów 51

 

 

 

44-190 Knurów

10644

21203/01

Chodynicka Małgorzata Weronika

ul. Warszawska 4/6

 

 

 

59-900 Zgorzelec

 

1

2

3

4

10645

21196/01

Chrabąszczewska Aneta Renata

Mościenica 25

 

 

 

62-035 Skrzynki

10646

21146/01

Cywińska Bogumiła

ul. Artyleryjska 119/7

 

 

 

07-410 Ostrołęka

10647

21129/01

Czylok Danuta Małgorzata

ul. Sikorskiego 49

 

 

 

43-516 Zabrzeg

10648

20984/01

Dawidowicz Alicja Teresa

os. Łużyckie 15A/2

 

 

 

66-200 Świebodzin

10649

21184/01

Derdowska Renata Anna

ul. Konopackich 7B/4

 

 

 

87-100 Toruń

10650

21154/01

Dobra-Marek Zofia Maria

ul. Budowlanych 120

 

 

 

63-400 Ostrów Wielkopolski

10651

21098/01

Dobrzeniecka Jolanta Aneta

ul. Olszańska 61/2

 

 

 

58-141 Stanowice

10652

21118/01

Dobrzyniecka Danuta Barbara

ul. Prymasa HIonda 103/55

 

 

 

41-933 Bytom

10653

20981/01

Drobina Agnieszka Edyta

ul. Sienna 55/28

 

 

 

00-820 Warszawa

10654

21174/01

Drobnikowski Stefan

ul. Cedrowa 49A

 

 

 

15-798 Białystok

10655

21088/01

Drozd-Maleszewska Aretta Anna

ul. Mieszka l 18/26

 

 

 

05-270 Marki

10656

21214/01

Dubielczyk Urszula Maria

ul. Paderewskiego 1/7

 

 

 

97-400 Bełchatów

10657

21206/01

Dziembała Beata Joanna

ul. Nyska 14/1

 

 

 

41-808 Zabrze

10658

21084/01

Dzikiewicz Aneta Anna

ul. Żeromskiego 25

 

 

 

11-400 Kętrzyn

10659

21071/01

Feduszczak Władysława Kazimiera

ul. Traugutta 15

 

 

 

68-120 Iława

10660

21168/01

Franz-Nowak Elżbieta Helena

ul. Nowodworska 4/44

 

 

 

85-120 Bydgoszcz

10661

21062/01

Frączek Irena

ul. Zabielska 93/2

 

 

 

21-300 Radzyń Podlaski

10662

21215/01

Gawron Grzegorz Marian

Góry Wysokie 142

 

 

 

27-642 Dwikozy

10663

21192/01

Glubka Elżbieta

ul. Częstochowska 68/1

 

 

 

62-800 Kalisz

10664

21039/01

Głąb Lucyna Elżbieta

ul. Warneńczyka 17/45

 

 

 

39-300 Mielec

10665

21116/01

Głuch Bernadeta Władysława

ul. Polna 24/28

 

 

 

41-600 Świętochłowice

10666

21198/01

Golec Agnieszka Ewa

al. Niepodległości 74/12

 

 

 

02-626 Warszawa

10667

21056/01

Gołkowska Barbara

ul. Warszawska 4

 

 

 

05-504 Złotokłos

10668

21149/01

Goś Agnieszka Anna

ul. Podgórska 12A/3

 

 

 

81-166 Gdynia

10669

21191/01

Górczana Iwona Agnieszka

ul. Bartłomieja 12/26

 

 

 

02-683 Warszawa

10670

21211/01

Grabowska Marianna

ul. Świderskich 12

 

 

 

07-300 Ostrów Mazowiecka

10671

21120/01

Grasza Katarzyna Ewa

ul. Wiosny Ludów 22/14

 

 

 

71-471 Szczecin

10672

21034/01

Grobelna Irena Maria

ul. Reja 8/50

 

 

 

63-300 Pleszew

10673

21014/01

Grudziński Zygmunt

ul. Sosnowa 24

 

 

 

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

10674

20974/01

Gubańska Małgorzata Lucyna

ul. Kolejowa 19/2

 

 

 

63-800 Gostyń

 

1

2

3

4

10675

21027/01

Gumowska Teresa Urszula

ul. Pszeniczna 39

 

 

 

87-100 Toruń

10676

21188/01

Gworek Agata Bernarda

ul. Szpitalna 38/9

 

 

 

32-600 Oświęcim

10677

21052/01

Hain Barbara Zofia

ul. Wojska Polskiego 5-7/80

 

 

 

45-862 Opole

10678

21008/01

Hammer Barbara

ul. Sienkiewicza 48/40

 

 

 

39-300 Mielec

10679

20994/01

Helińska Agnieszka

ul. Dwudziestolecia 5/5

 

 

 

58-560 Jelenia Góra

10680

21171/01

Hoc Ilona Maria

ul. Kościuszki 6

 

 

 

05-082 Stare Babice

10681

21106/01

Hofman Janina

ul. Sobieskiego 10A/22

 

 

 

99-200 Poddębice

10682

21105/01

Hyra Rajmund

ul. Wrzosowa 14, Konradów

 

 

 

44-290 Blachownia

10683

21170/01

Iwańczyk-Patrycy Barbara Ewa

ul. Małej Łąki 13/43

 

 

 

02-793 Warszawa

10684

21176/01

Jagła Anna Elżbieta

Świeszyno 26

 

 

 

76-024 Świeszyno

10685

21110/01

Jakubowski Jacek Wojciech

ul. Balzaka 44/1

 

 

 

52-437 Wrocław

10686

21040/01

Jankowska Maria Antonina

ul. Pana Tadeusza 5/6

 

 

 

10-460 Olsztyn

10687

21187/01

Jaworska Renata Wioletta

ul. Graniczna 66A

 

 

 

33-300 Nowy Sącz

10688

21003/01

Jechna Ewa Małgorzata

ul. Wojska Polskiego 10

 

 

 

83-000 Pruszcz Gdański

10689

21165/01

Jeleśniański Łukasz Piotr

ul. Doliny Miętusiej 11/141

 

 

 

43-316 Bielsko-Biała

10690

21083/01

Jóźwiak Magdalena Katarzyna

ul. Srebrzyńska 95/59

 

 

 

94-203 Łódź

10691

20993/01

Kaczmarek Agata Beata

ul. Osadnicza 1

 

 

 

66-007 Niwiska

10692

21058/01

Kalenik-Szadkowska Janina Grażyna

ul. Drzymały 6/8

 

 

 

02-495 Warszawa

10693

21024/01

Kamiński Benedykt Józef

ul. Bartniczka 24

 

 

 

87-321 Radoszki

10694

21073/01

Kania Marian

ul. Krasińskiego 22

 

 

 

26-220 Stąporków

10695

21155/01

Kaniowska Alicja Anna

os. Łużyckie 2E/9

 

 

 

66-200 Świebodzin

10696

21015/01

Kapuściarek Zdzisław Henryk

ul. Kalinkowa 26/38

 

 

 

86-300 Grudziądz

10697

21093/01

Kasperska Bożenna

Wólka Dłużewska 4

 

 

 

05-332 Siennica

10698

21081/01

Kaźmierska Bożena Elżbieta

ul. Pomorska 52/15

 

 

 

59-220 Legnica

10699

21162/01

Kipisz Maria Irena

ul. Długa 12/30

 

 

 

77-200 Miastko

10700

21208/01

Klag Łukasz Stanisław

ul. Prószkowska 29/26

 

 

 

45-710 Opole

10701

21217/01

Klazińska Elżbieta

ul. Podhalańska 4/73

 

 

 

93-224 Łódź

10702

21172/01

Klimowicz Zyta

ul. Wielka 34/17

 

 

 

53-341 Wrocław

10703

20991/01

Kobryń Iwona Magdalena

ul. Modrzewiowa 2

 

 

 

58-200 Dzierżoniów

10704

21179/01

Kolanko Aleksandra Irena

ul. Łukasińskiego 3A

 

 

 

32-340 Wolbrom

 

1

2

3

4

10705

21142/01

Kołacka Krystyna

ul.. Zielonogórska 23C/6, Łagów

 

 

 

66-009 Leśniów Wielki

10706

21190/01

Kołodziejczak Beata Maria

ul. Buszczyńskich 9A/46

 

 

 

87-100 Toruń

10707

21079/01

Konieczek Grażyna

ul. Grunwaldzka 8/3

 

 

 

83-000 Pruszcz Gdański

10708

21125/01

Konon Beata Anna

ul. Osinowa 6B/15

 

 

 

61-451 Poznań

10709

21097/01

Kopij Janina

Janowiec 20

 

 

 

67-320 Małomice

10710

21099/01

Koralewski Janusz

ul. Sarbinowska 3/14

 

 

 

54-320 Wrocław

10711

21085/01

Korzeniowska Krystyna

ul. Targowa 14/6

 

 

 

49-137 Korfantów

10712

21103/01

Kosatka Róża Barbara

ul. Żeromskiego 10/9

 

 

 

41-300 Dąbrowa Górnicza

10713

21160/01

Kosiński Piotr

ul. Słoneczna 8/17

 

 

 

38-300 Gorlice

10714

21016/01

Kosmecka Hanna Maria

u l. Tczewska 10/1

 

 

 

86-300 Grudziądz

10715

21147/01

Kostrzewska Joanna

ul. Traugutta 3

 

 

 

09-200 Sierpc

10716

21189/01

Kostuj Genowefa

ul. Kołobrzeska 13F/1

 

 

 

10-459 Olsztyn

10717

21145/01

Kowalonek Amelia

ul. Kosynierska 27

 

 

 

14-100 Ostróda

10718

21013/01

Kowalski Grzegorz

Wielki Głęboczek 28

 

 

 

87-313 Brzozie

10719

21181/01

Koztowska Lucyna Zofia

ul. Ojca Kolbe 54/14

 

 

 

64-920 Piła

10720

21209/01

Król Beata Agnieszka

ul. św. Leonarda 12/30

 

 

 

32-700 Bochnia

10721

20976/01

Krzyczkowska Anna Helena

ul. Południowa 1

 

 

 

05-806 Komorów

10722

21140/01

Krzywdziak Katarzyna

os. Złotego Wieku 58/35

 

 

 

31-618 Kraków

10723

20990/01

Książek Jadwiga

ul. Konduktorska 3B/67

 

 

 

00-775 Warszawa

10724

21185/01

Kubicka Marzanna

ul. Nowomiejska 14/11

 

 

 

16-400 Suwałki

10725

21107/01

Kułaga-Gut Edyta

ul. Dworcowa 12A/47

 

 

 

09-407 Płock

10726

21070/01

Kuna Ernest

ul. Sadowisko 9

 

 

 

22-400 Zamość

10727

21042/01

Kuster Irena Zofia

os. Cegielskiego 6/22

 

 

 

62-020 Swarzędz

10728

21216/01

Kuszyński Marek Tadeusz

ul. Felicjanek 19/6A

 

 

 

31-103 Kraków

10729

21222/01

Kwaśniewska Joanna Monika

os. Szkolne 2/39

 

 

 

31-975 Kraków

10730

20992/01

Lesiew Barbara Grażyna

ul. Herdera 9/13

 

 

 

10-691 Olsztyn

10731

21111/01

Lipiński Marek

ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 28/33

 

 

 

87-100 Toruń

10732

21138/01

Lipka Wiestaw Antoni

ul. Niemojewskiego 41A

 

 

 

05-071 Sulejówek

10733

21021/01

Liżewski Paweł

ul. Kujota 40

 

 

 

87-300 Brodnica

10734

21096/01

Ława Alicja

ul. Włodkowica 31/4

 

 

 

50-072 Wrocław

 

1

2

3

4

10735

21180/01

Łącka Małgorzata Ewa

ul. Bitwy pod Studziankami 1/176

 

 

 

33-100 Tarnów

10736

21132/01

Łukaniuk Helena Maria

ul. Żtobizna 82/4

 

 

 

49-305 Brzeg

10737

21080/01

Majewska Halina Elżbieta

ul. 28 Lutego 60/4

 

 

 

78-400 Szczecinek

10738

21007/01

Matachowska Roksana Katarzyna

ul. Mickiewicza 26

 

 

 

72-100 Goleniów

10739

21101/01

Markiewicz Mirosława Ewa

ul. Grunwaldzka 13/15

 

 

 

84-300 Lębork

10740

21059/01

Markowska Antonina Wilhelmina

Makowisko 7/15

 

 

 

37-500 Jarosław

10741

21043/01

Marzec Elżbieta Maria

Dobroszowice 35

 

 

 

48-231 Lubrza

10742

21004/01

Mazur Katarzyna Anna

ul. Zagłębiowska 18/10

 

 

 

41-208 Sosnowiec

10743

21074/01

Michalak Danuta

ul. Sarbinowska 35/6

 

 

 

54-320 Wrocław

10744

21148/01

Michalak Elżbieta

ul. Fredry 25

 

 

 

62-800 Kalisz

10745

21182/01

Michalska Zdzisława

ul. Młyńska 1/3

 

 

 

89-400 Sępolno Krajeńskie

10746

21109/01

Micherewicz Anna Zofia

ul. Manteuffla 9/35

 

 

 

03-982 Warszawa

10747

21095/01

Mikołajczak Marzena Maria

ul. Mścibora 68/11

 

 

 

61-062 Poznań

10748

21220/01

Mikos Elżbieta

ul. Bochniewicza 52

 

 

 

38-340 Biecz

10749

21100/01

Misiak Dorota Maria

ul. Żwirki 1C/8

 

 

 

63-400 Ostrów Wielkopolski

10750

21159/01

Misztowt Bogumiła Franciszka

ul. Karłowicza 7, Klaudyn

 

 

 

05-080 Izabelin

10751

20983/01

Morawiec-Malec Anna Katarzyna

ul. Niemodlińska 38B/1

 

 

 

45-710 Opole

10752

21089/10

Mosionek Urszula Zofia

ul. Stara Wola 81

 

 

 

26-600 Radom

10753

21020/01

Moszczyńska Anna Krystyna

ul. Wspólna 3A/6

 

 

 

87-134 Zławieś Wielka

10754

21134/01

Moszczyńska-Huczko Izabela Janina

ul. Wileńska 4

 

 

 

05-840 Brwinów

10755

21035/01

Mucha Barbara Jadwiga

Muchy 37

 

 

 

63-524 Czajków

10756

21136/01

Murawski Roman Andrzej

ul. Małachowskiego 13/5

 

 

 

87-100 Toruń

10757

21195/01

M u rżą Jarosław Marek

ul. Sportowa 34

 

 

 

06-100 Pułtusk

10758

21119/01

Mysłajek Andrzej

ul. Turniejowa 65/10

 

 

 

30-619 Kraków

10759

21113/01

Niedziółka Danuta Bogumiła

al. Niepodległości 140/18

 

 

 

02-554 Warszawa

10760

21005/01

Niemiec Jadwiga Władysława

ul. Porucznika Halszki 15/27

 

 

 

30-611 Kraków

10761

21131/01

Nieradka Sławomir

ul. Marynarki Wojennej 21B/2

 

 

 

82-220 Stare Pole

10762

21017/01

Nowak Piotr Michał

ul. Chopina 15/22

 

 

 

86-300 Grudziądz

10763

20998/01

Nowotniak Jolanta Maria

ul. Cmentarna 2/34

 

 

 

08-300 Sokołów Podlaski

10764

21069/01

Olszanicki Krzysztof

ul. Reymonta 23/182

 

 

 

01-840 Warszawa

 

1

2

3

4

10765

21002/01

Olszewska Wiesława

ul. Poznańska 42/10

 

 

 

60-851 Poznań

10766

21152/01

Ostręga Małgorzata Monika

ul. Energetyków 24/4

 

 

 

65-729 Zielona Góra

10767

21183/01

Pałka Katarzyna Joanna

ul. Fabryczna 70A

 

 

 

32-340 Wolbrom

10768

21141/01

Pałosz Krystyna Maria

ul. Rumana 16

 

 

 

43-503 Czechowice-Dziedzice

10769

21075/01

Pastuszka Ewa Urszula

ul. Polna 21/5

 

 

 

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

10770

21028/01

Pawtowska Irena Teodora

ul. Wspólna 1A/6

 

 

 

87-134 Ztawieś Wielka

10771

20980/01

Piątek Ewa Barbara

ul. Hallera 245

 

 

 

80-502 Gdańsk

10772

21066/01

Pieńkowska Dorota Ewa

ul. Sikorskiego 4/13

 

 

 

05-480 Karczew

10773

21219/01

Pietrzyk Sławomira Elżbieta

Słupy 55/2

 

 

 

10-900 Olsztyn

10774

20985/01

Piszczek Marianna

ul. Osiedlowa 2/90

 

 

 

26-611 Radom

10775

21173/01

Plesińska Ewa Maria

ul. Kiełczowska 57/10

 

 

 

51-315 Wrocław

10776

21022/01

Podgórski Jan Mieczysław

Gorczenica 85

 

 

 

87-300 Brodnica

10777

21143/01

Podlak Jolanta Elżbieta

ul. Kościuszki 7/3

 

 

 

65-303 Zielona Góra

10778

21115/01

Potoniec Joanna Maria

ul. Gliwicka 60/7

 

 

 

44-200 Rybnik

10779

20978/01

Praśniewska Beata Edyta

ul. Jelenia 40/30

 

 

 

54-242 Wrocław

10780

21126/01

Preś-Waloch Martyna Ewa

Dąbrowa 80

 

 

 

98-300 Wieluń

10781

21009/01

Przegalińska Aleksandra Stefania

os. Bolesława Chrobrego 15A/9

 

 

 

60-681 Poznań

10782

21065/01

Przybyłowska-Wasilonek Grażyna Wiesława

ul. Wyczółkowskiego 7

 

 

 

04-682 Warszawa

10783

21037/01

Przybysz Marcjanna Barbara

ul. Konopnickiej 22

 

 

 

05-410 Józefów

10784

21026/01

Przysada Henryk

ul. Nowa 15/35

 

 

 

87-400 Golub-Dobrzyń

10785

21186/01

Pupin Mariusz Stanisław

Przysiółek Rybno 20

 

 

 

65-943 Zielona Góra

10786

20987/01

Raciborska Krystyna Małgorzata

os. Jana III Sobieskiego 1E/40

 

 

 

60-688 Poznań

10787

21210/01

Raczkowska Danuta Maria

ul. Legionów 34A/18

 

 

 

81-405 Gdynia

10788

21121/01

Ratajczak Jolanta

ul. Unii Lubelskiej 14/49

 

 

 

61-249 Poznań

10789

21104/01

Rawita-Nguyen Monika Ewa

ul. Szkotnik 8/3

 

 

 

33-100 Tarnów

10790

21221/01

Rowicka Katarzyna

ul. Czerniakowska 30/20

 

 

 

00-714 Warszawa

10791

21144/01

Ruciński Józef Roman

ul. Olsztyńska 52A

 

 

 

51-423 Wrocław

10792

21112/01

Rupala Anna Katarzyna

al. Sportowców 26

 

 

 

41-100 Siemianowice Śląskie

10793

21158/01

Rupińska Irena Stanisława

ul. Cmentarna 16

 

 

 

06-230 Różan

10794

21213/01

Rybicka Renata Elżbieta

ul. Łukasiewicza 26/52

 

 

 

09-400 Płock

 

1

2

3

4

10795

21030/01

Rymko Bożena Marta

ul. Bohaterów Warszawy 29A/12

 

 

 

11-200 Bartoszyce

10796

21000/01

Rytel Lech Hubert

ul. Kościuszki 6

 

 

 

08-300 Sokołów Podlaski

10797

21010/01

Sacharczuk Roman

ul. Lipowa 186/1

 

 

 

17-200 Hajnówka

10798

21031/01

Sadło Maria Jolanta

ul. Leopolda Staffa 11D/35

 

 

 

81-597 Gdynia

10799

21094/01

Sagan Maria Janina

ul. Warszawska 300/1

 

 

 

42-200 Częstochowa

10800

21087/01

Sajdak Anna Cecylia

os. Kalinowe 20/158

 

 

 

31-815 Kraków

10801

21161/01

Sawicka Barbara

ul. Perłowa 4/12

 

 

 

80-024 Gdańsk

10802

21178/01

Sieredynska Krystyna

ul. Armii Krajowej 8/13

 

 

 

15-661 Białystok

10803

21086/01

Skarżyńska Ewa

ul. Kościuszki 5/7

 

 

 

13-100 Nidzica

10804

21205/01

Skopiec Anna Maria

ul. Potulicka 9/33

 

 

 

70-234 Szczecin

10805

21011/01

Sobczyk Tadeusz Ignacy

ul. Wspólna 3A/2

 

 

 

87-134 Zławieś Wielka

10806

21164/01

Sobczyński Marian Mieczysław

Nogat 6

 

 

 

86-320 Łasin

10807

21047/01

Sobianek Ryszard Zdzisław

ul. Kopcińskiego 18/41

 

 

 

02-777 Warszawa

10808

21135/01

Sobkowska Elżbieta Anna

ul. Radiowa 39

 

 

 

87-100 Toruń

10809

21082/01

Sobolewska Katarzyna Agnieszka

ul. Kowalskiego 21/36

 

 

 

16-400 Suwałki

10810

21151/01

Sochaczewska Ewa

ul. Tołstoja 30/28

 

 

 

43-100 Tychy

10811

21108/01

Sroga Anna Krystyna

ul. Nowosądecka 23/7

 

 

 

30-683 Kraków

10812

21117/01

Stabrawa Ewa Jadwiga

os. Na Skarpie 14/6

 

 

 

31-909 Kraków

10813

20996/01

Staniucha Alicja

Czechy 105

 

 

 

98-220 Zduńska Wola

10814

21166/01

Staszewska Violetta Teresa

ul. Wyzwolenia 93/31

 

 

 

85-792 Bydgoszcz

10815

21001/01

Strączyńska Małgorzata

ul. Meander 1/20

 

 

 

02-791 Warszawa

10816

21077/01

Struski Maciej Paweł

os. Zwycięstwa 24/120

 

 

 

61-651 Poznań

10817

21193/01

Szafrańska Teresa

Olszanka 12

 

 

 

96-330 Puszcza Mariańska

10818

21046/01

Szczerek-Pędrak Magdalena Sylwia

ul. Rakowicka 19/15

 

 

 

31-510 Kraków

10819

21033/01

Szklarkowska Jolanta Anna

ul. Makuszyńskiego 7/4

 

 

 

58-309 Wałbrzych

10820

21067/01

Szmajda Zofia

Puszcza Mariańska 45A/4

 

 

 

96-122 Puszcza Mariańska

10821

21006/01

Szuster Michał

ul. Śmigielska 52

 

 

 

64-000 Kościan

10822

21068/01

Szustka Aleksandra

ul. Opalińskiego 23/17

 

 

 

37-700 Przemyśl

10823

20979/01

Szwed Sylwia Krystyna

ul. Armii Polskiej 13/7

 

 

 

66-400 Gorzów Wielkopolski

10824

21057/01

Śliwińska Anita Elżbieta

ul. Kirasjerów 4B/43

 

 

 

04-072 Warszawa

 

1

2

3

4

10825

21139/01

Świderska Bożena

ul. Ściegiennego 20

 

 

 

08-110 Siedlce

10826

21133/01

Świętoń Agata Krystyna

ul. Jana Pawła II 52

 

 

 

05-077 Wesoła

10827

20975/01

Tatur Sławomir Tomasz

os. Niepodległości 17/8

 

 

 

62-400 Słupca

10828

21029/01

Tokarska Janina Julianna

ul. Majętnego 12/15

 

 

 

41-503 Chorzów

10829

21038/01

Tomaszewska Agata Magdalena

św. Antoniego 34/14

 

 

 

87-800 Włocławek

10830

21053/01

Tomikowski Rafał

ul. Strzałkowskiego 15/7

 

 

 

60-854 Poznań

10831

21023/01

Tomoń Dorota

ul. Witosa 14/29

 

 

 

87-300 Brodnica

10832

21123/01

Tórz Beata

Bodzewo 79A

 

 

 

63-820 Piaski

10833

21130/01

Trzaska Dorota

ul. Husarska 17/4

 

 

 

05-120 Legionowo

10834

21064/01

Tulikowska Henryka

ul. Widok 1/4

 

 

 

58-305 Wałbrzych

10835

21055/01

Walczak Grażyna Józefa

ul. Sandomierska 37/39/1

 

 

 

42-200 Częstochowa

10836

21150/01

Walczak Iwona Joanna

ul. Mołdawska 65

 

 

 

61-614 Poznań

10837

21128/01

Waldon Krzysztof Bolesław

Rynek 5

 

 

 

44-240 Żory

10838

21012/01

Walter Małgorzata

Szychowo

 

 

 

87-410 Kowalewo Pomorskie

10839

21122/01

Warchał Wiesław Sławomir

ul. Biecka 45

 

 

 

38-300 Gorlice

10840

21207/01

Wąsik Jarosław Marek

Żelistawki 16

 

 

 

83-032 Pszczółki

10841

21044/01

Wciślik Wiesława

ul. 1 Maja 42/2

 

 

 

41-300 Dąbrowa Górnicza

10842

21050/01

Wędzik Katarzyna Agnieszka

ul. Michałowskiego 12

 

 

 

97-400 Bełchatów

10843

21045/01

Wichlińska Grażyna Maria

ul. Janosika 1/6

 

 

 

85-794 Bydgoszcz

10844

20988/01

Wilczak Wiesława Maria

Wikielec 12F

 

 

 

14-200 Iława

10845

21063/01

Wilczyńska-Kos Ewa

ul. Sienkiewicza 77/6

 

 

 

50-348 Wrocław

10846

20999/01

Wilińska Danuta Maria

ul. Moniuszki 33

 

 

 

87-140 Chełmża

10847

21201/01

Willamowska Małgorzata Teresa

Rościszewo 27

 

 

 

83-209 Godziszewo

10848

21177/01

Wilmowska Lucyna

ul. Józefa 1/44

 

 

 

41-500 Chorzów

10849

21060/01

Winnicki Błażej Stanisław

ul. Konopnickiej 12

 

 

 

22-600 Tomaszów Lubelski

10850

21199/01

Wiśniewska Joanna Małgorzata

ul. Przy Agorze 10/24

 

 

 

01-960 Warszawa

10851

21167/01

Wiśniewska Małgorzata Joanna

ul. Bajana 3/15

 

 

 

54-129 Wrocław

10852

21054/01

Witczak Lucyna

Ciecholewy 10

 

 

 

89-607 Konarzyny

10853

21078/01

Witkowska Ewa

ul. Toruńska 22/7

 

 

 

88-100 Inowrocław

10854

21061/01

Wodniak Mirosława

ul. Kopernika 6/18

 

 

 

32-602 Oświęcim

 

1

2

3

4

10855

20989/01

Wojcieszak Wirginia

ul. Łódzka 1

 

 

 

62-860 Opatówek

10856

21157/01

Wojewódzka Jolanta Ewa

Krosino 38/4

 

 

 

78-300 Świdwin

10857

21163/01

Woroszyto Ewa Danuta

ul. Orzechowa 30/74

 

 

 

21-500 Biała Podlaska

10858

21076/01

Worwa Justyna Maria

Skawa 550

 

 

 

34-713 Skawa

10859

20995/01

Woźnica Stefania Ema

ul. Tuwima 1

 

 

 

43-200 Pszczyna

10860

21202/01

Wronka Eugenia Stanisława

ul. Oświęcimska 25/6

 

 

 

32-640 Zator

10861

21200/01

Wróblewski Jarosław

ul. Rajska 12B/7

 

 

 

80-850 Gdańsk

10862

21197/01

Zając Małgorzata Agnieszka

Kaletnik, ul. Główna 35

 

 

 

95-042 Różyca

10863

20982/01

Zalewska Alicja Barbara

ul. Astrowa 6

 

 

 

60-175 Poznań

10864

21212/01

Zapart Agnieszka Edyta

ul. Panoramiczna 3/30

 

 

 

25-503 Kielce

10865

21092/01

Zaremba Agnieszka

ul. Pocztowa 3

 

 

 

63-140 Dolsk

10866

21127/01

Zembrzycka Joanna

ul. Jana Pawła II 51/10

 

 

 

09-410 Płock

10867

21048/01

Zielińska Jolanta Teresa

ul. Ujejskiego 24

 

 

 

71-336 Szczecin

10868

21025/01

Zieliński Andrzej

Papowo Biskupie 41

 

 

 

86-221 Papowo Biskupie

10869

21194/01

Ziótkowska Maria Ewa

ul. Klemensiewicza 7/13

 

 

 

01-350 Warszawa

10870

20977/01

Żmijewski Waldemar

ul. Mokotowska 71/30

 

 

 

00-530 Warszawa

10871

21032/01

Żuk Beata Alina

ul. Wojska Polskiego 13/2

 

 

 

78-200 Białogard

Errata

zmiana adresu zamieszkania

10872

4463/97

Bielecka Iwona Teresa

ul. Zdrowa 22B/2

 

 

 

31-216 Kraków

10873

13710/99

Bober Piotr

Wichrowe Wzgórze 18/51

 

 

 

61-677 Poznań

10874

10186/98

Bonikowska Małgorzata Krystyna

ul. Stanisława Wyspiańskiego 23/8

 

 

 

81-435 Gdynia

10875

16229/00

Depczyński Krzysztof Tomasz

ul. Dondajewskiego 15

 

 

 

62-300 Września

10876

3081/97

Donigiewicz Ireneusz

ul. Nadodrzańska 11E/1

 

 

 

69-100 Słubice

10877

17488/00

Dziwińska Dorota

ul. Sejmowa 63

 

 

 

42-200 Częstochowa

10878

19723/00

Gwóźdź Danuta

ul. Szkotnia 13/36

 

 

 

39-200 Dębica

10879

8528/98

Jeleń Elwira Józefa

ul. Bliźniąt 11/11

 

 

 

80-299 Gdańsk

10880

12068/99

Juchnowicz Janusz Ryszard

ul. Topolowa 21G

 

 

 

56-300 Milicz

10881

14487/99

Kalinowska Maria Jolanta

ul. Jana Ostroroga 48

 

 

 

85-330 Bydgoszcz

10882

4854/97

Kisiel Urszula

ul. Ketlinga 22

 

 

 

65-001 Zielona Góra

10883

12923/99

Landowska Elżbieta

ul. Szpęgawska 10

 

 

 

85-457 Bydgoszcz

 

1

2

3

4

10884

18069/00

Leśna Danuta

ul. Żelazna 58/62 m. 316

 

 

 

00-866 Warszawa

10885

14897/99

Midera Katarzyna Zofia

ul. J. Wasilkowskiego 3/97

 

 

 

02-776 Warszawa

10886

7733/98

Mirosław Grażyna Maria

ul. Aleksandrowska 12A/29

 

 

 

91-120 Łódź

10887

6515/97

Pankowski Adam Grzegorz

ul. Królowej Jadwigi 6

 

 

 

28-100 Busko Zdrój

10888

144/95

Piechocka Barbara

ul. Swantibora 33

 

 

 

61-063 Poznań

10889

5355/97

Smuniewski Marek Stanisław

ul. Chrobrego 5/11

 

 

 

08-110 Siedlce

10890

10334/98

Surmacz Janusz Krzysztof

ul. Westerplatte 12/41

 

 

 

10-446 Olsztyn

10891

10255/98

Szczepański Marek Józef

os. Tęczowa 5C/5

 

 

 

58-200 Dzierżoniów

10892

12994/99

Wojstaw Daniel Jacek

ul. Łukasińskiego 30D/6

 

 

 

71-215 Szczecin

10893

15037/99

Wójcicka Joanna Marta

ul. Hłaski 65/6

 

 

 

54-608 Wrocław

10894

19168/00

Zinkiewicz Halina

ul. Esej 27/70

 

 

 

01-923 Warszawa

Errata

inne zmiany

9709

było:

Pękała Katarzyna

ul. Słomka 17

 

19988/00

 

34-730 Mszana Dolna

10895

jest:

Zawadzka Katarzyna

ul. Słomka 17

 

19988/00

 

34-730 Mszana Dolna

105

było:

Tokarz Halina Małgorzata

Roztoka 42

 

10450/98

 

32-831 Olszyny

10896

jest:

Tokarz-Jarosz Halina Małgorzata

Roztoka 42

 

10450/98

 

32-831 Olszyny

5291

było:

Szwerbel Agnieszka Maria

ul. Mochnackiego 18/30

 

15655/99

 

76-200 Słupsk

10897

jest:

Bierzanowska Agnieszka Maria

ul. Mochnackiego 18/30

 

15655/99

 

76-200 Słupsk

6585

było:

Chyla Urszula Stanisława

ul. 11 Listopada 163/108

 

17313/00

 

41-219 Sosnowiec

10898

jest:

Kopniewska Urszula Stanisława

ul. 11 Listopada 163/108

 

17313/00

 

41-219 Sosnowiec

10008

było:

Szałkowska Krystyna Jadwiga

ul. Rydygiera 28A/38

 

20367/00

 

87-100 Toruń

10899

jest:

Szałkowska-Kozyra Krystyna Jadwiga

ul. Rydygiera 28A/38

 

20367/00

 

87-100 Toruń

8865

było:

Karalus Marzena Maria

ul. Łazienna 4

 

19197/00

 

62-050 Mosina

10900

jest:

Kupsik Marzena Maria

ul. Łazienna 4

 

19197/00

 

62-050 Mosina

1499

było:

Lasota Janina

Wielkie Przedmieście 42/23

 

12277/99

 

46-300 Olesno

10901

jest:

Andryszczak Janina

Wielkie Przedmieście 42/23

 

12277/99

 

46-300 Olesno

8046

było:

Cyran Agnieszka Dorota

ul. Bortnowskiego 9

 

18806/00

 

05-091 Ząbki

10902

jest:

Cyran-Balicka Agnieszka Dorota

ul. Bortnowskiego 9

 

18806/00

 

05-091 Ząbki

 

DYREKTOR

DEPARTAMENTU RACHUNKOWOŚCI

J. Dadacz

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2002-02-15
  • Data wejścia w życie: 2002-02-15
  • Data obowiązywania: 2002-02-15
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

Dzienniki Urzędowe