Kategorie

Dzienniki Urzędowe

OBWIESZCZENIE MINISTRA FINANSÓW

z dnia 14 marca 2002 r.

w sprawie ogłoszenia wykazu zmian danych dotyczących osób wpisanych na listę doradców podatkowych.

Tekst pierwotny

Na podstawie § 3 ust. 1 i 2 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 1 czerwca 2001 r. w sprawie wykonania niektórych przepisów ustawy o doradztwie podatkowym (Dz. U. Nr 57, poz. 597) ogłasza się wykaz zmian danych dotyczących osób wpisanych na listę doradców podatkowych, stanowiący załącznik do obwieszczenia.

MINISTER FINANSÓW

z up. /. Ożóg

Załącznik 1. [ZMIANY W LIŚCIE DORADCÓW PODATKOWYCH]

Załącznik do obwieszczenia Ministra Finansów
z dnia 14 marca 2002 r. (poz. 19)

ZMIANY W LIŚCIE DORADCÓW PODATKOWYCH

Lp.

Numer wpisu

Data wpisu

Imię i nazwisko

Miejsce wykonywania działalności

Miejscowość

1

2

3

4

5

6

1.

00003

26.05.1997 r.

Robert Bem

ul. D.A. Chłapowskiego 3

Warszawa

2.

00011

26.05.1997 r.

Andrzej Koliński

KPMG Polska Audyt Sp. z o.o.
ul. Chłodna 51

Warszawa

3.

00016

26.05.1997 r.

Zbigniew Sobol

ul. F. Księżarskiego 5

Kraków

 

 

 

 

ul. Malborska 67

Kraków

4.

00029

26.05.1997 r.

Andrzej Rygalski

ul. Rajmunda 39

Warszawa

5.

00032

26.05.1997 r.

Piotr Wieliński

Arthur Andersen Sp. z o.o.
ul. Emilii Plater 53

Warszawa

6.

00037

26.05.1997 r.

Jakub Szatkowski

ul. Akacjowa 2

Kębłowo

7.

00072

26.05.1997 r.

Jerzy Dworakowski

ul. Łąkowa 29

Łódź

8.

00111

 

wykreślono wpis

 

 

9.

00118

28.05.1997 r.

Anna Smuga

Deloitte & Touche Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.
ul. Fredry 6

Warszawa

10.

00126

28.05.1997 r.

Radomir Wieczorek

ul. Urbanowska 28/1

Poznań

 

 

 

 

ul. Sokoła 13/6

Poznań

11.

00135

28.05.1997 r.

Andrzej Zembrowski

ul. Sowińskiego 4

Białystok

 

 

 

 

al. Solidarności 82/151
Zembrowski – Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o.

Warszawa

 

 

 

 

ul. Krakowska 5

Białystok

12.

00137

02.06.1997 r.

Anna Giza

ul. Sportowa 17/82

Rzeszów

13.

00148

28.05.1997 r.

Zbigniew Adamiak

Plac Wolności 20/16

Zduńska Wola

14.

00195

28.05.1997 r.

Alicja Zembrowska

Zembrowski – Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o.
ul. Krakowska 5

Białystok

15.

00245

02.06.1997 r.

Zdzisław Magoń

ul. Kośnego 70, pok. 520

Opole

16.

00248

02.06.1997 r.

Andrzej Kuc

ul. Kokotek 4

Ruda Śląska

17.

00251

02.06.1997 r.

Elżbieta Olszewska

ul. Bohaterów Warszawy 11A/8

Szczecin

 

 

 

 

ul. Poniatowskiego 76/4

Szczecin

 

1

2

3

4

5

6

18.

00270

02.06.1997 r.

Janusz Małecki

ul. Pietrusińskiego 14

Pabianice

19.

00271

02.06.1997 r.

Elżbieta Madej-Machnik

ul. Siedlecka 45/139

Sosnowiec

20.

00283

02.06.1997 r.

Małgorzata Zientara

ul. Leśnej Polanki 4

Skierniewice

21.

00288

05.06.1997 r.

Wiesław Włodarski

al. Waszyngtona 98/52

Warszawa

22.

00312

05.06.2001 r.

Waldemar Jabłoński

ul. Wypoczynkowa 16A

Chotomów

 

 

 

 

ul. Piłsudskiego 29

Legionowo

23.

00313

05.06.1997 r.

Alicja Jabłońska

ul. Wypoczynkowa 6A

Chotomów

 

 

 

 

ul. Piłsudskiego 29

Legionowo

24.

00358

06.06.1997 r.

Alicja Idźkowska

ul. Nowosielska 91

Białystok

25.

00361

06.06.1997 r.

Marek Hoffman

ul. Dąbrowskiego 7/4

Poznań

26.

00389

28.07.1997 r.

Edward Kunin

ul. Lipowa 20/2A

Łódź

27.

00391

28.07.1997 r.

Mariusz Litwińczuk

ul. Małego Franka 1A/5

Warszawa

 

 

 

 

ul. Bolecha 10

Warszawa

28.

00402

28.07.1997 r.

Bohdan Oleszko

al. 1000-lecia PP, pok.712

Białystok

 

 

 

 

ul. Lawendowa 56/32

Białystok

29.

00414

28.07.1997 r.

Lucyna Łokaj-Stronczek

ul. Przemysłowa 3

Rybnik

30.

00415

28.07.1997 r.

Mariusz Siwik

ul. Friedleina 30/7

Kraków

31.

00430

28.07.1997 r.

Ryszard Szachowski

ul. Stanisława Moniuszki 22

Bytom

32.

00537

28.07.1997 r.

Barbara Janiszewska

ul. Młynarska 19, lok. 108

Piaseczno

33.

00577

28.07.1997 r.

Adam Pankowski

ul. Stefana Batorego 12

Busko Zdrój

34.

00582

28.07.1997 r.

Arkadiusz Patryas

Arthur Andersen Sp. z o.o.
ul. Powstańców 43

Katowice

35.

00601

28.07.1998 r.

Anna Kawka

ul. Jana Sawy 4/17

Lublin

36.

00609

28.07.1997 r.

Witold Missala

ul. Polna 40/403

Warszawa

37.

00623

28.07.1997 r.

Jacek Zygmunt

ul. Morawskiego 5

Kraków

38.

00624

28.07.1997 r.

Danuta Świerzchuła

ul. Szkolna 98

Plewiska

39.

00659

28.07.1997 r.

Krzysztof Sudoł

ul. Mielczarskiego 8/74

Warszawa

 

 

 

 

ul. Mielczarskiego 8 kl. IX

Warszawa

40.

00700

28.07.1997 r.

Anna Paczkowska

ul. Dąbrowskiego 213

Poznań

41.

00708

28.07.1997 r.

Danuta Stanisławska

ul. Mikołowska 117

Wrocław

 

 

 

 

ul. Brzozowa 9

Paniowice

42.

00760

28.07.1997 r.

Ewa Chabierska

ul. Bankowa 3/11

Kalisz

43.

00767

28.07.1997 r.

Mirosława Fastyn

al. Kościuszki 80/82

Łódź

 

1

2

3

4

5

6

44.

00777

28.07.1997 r.

Renata Janiec-Modzelewska

ul.Wielopole 18B Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

Kraków

 

 

 

 

ul. Korytnicka 28

Kraków

45.

00847

28.07.1997 r.

Czesław Brzoza

skreślenie z listy

 

46.

00852

28.07.1997 r.

Józef Komakowski

ul. Jana Piwnika Ponurego 1E

Bydgoszcz

47.

00856

28.07.1997 r.

Jan Kaźmierowski

ul. Olesińska 5/7

Warszawa

 

 

 

 

ul. Olesińska 5/5

Warszawa

48.

00857

28.07.1997 r.

Grzegorz Wolfowicz

ul. Olesińska 5/7

Warszawa

 

 

 

 

ul. Olesińska 5/5

Warszawa

49.

00863

28.07.1997 r.

Marek Sarna

ul. Zagięta 13

Warszawa

50.

00874

28.07.1997 r.

Krzysztof Moczulski

Deloitte &Touche Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.
ul. Fredry 6

Warszawa

51.

00902

28.07.1997 r.

Jerzy Szymański

ul. Wąwozowa 32

Warszawa

52.

00903

28.07.1997 r.

Małgorzata Szymańska

ul. Wąwozowa 32

Warszawa

53.

00908

28.07.1997 r.

Alina Markowska

ul. J. Umińskiego 9D/38

Poznań

 

 

 

 

ul. Poznańska 57/5

Poznań

54.

00935

28.07.1997 r.

Hanna Gawrychowska

ul. Grunwaldzka 209 Kancelaria Doradztwa Podatkowego „Gawrychowska&
Nierzwicka” Sp. z o.o., Spółka Doradztwa Podatkowego

Gdańsk

 

 

 

 

ul. Długi Targ 1-7

Gdańsk

55.

00959

28.07.1997 r.

Marek Orzeł

ul. Lipowa 5A/9

Aleksandrów Kujawski

 

 

 

 

ul. Kopernika 45

Toruń

56.

01020

28.07.1997 r.

Dorota Dziwińska

ul. Sejmowa 63

Częstochowa

57.

01086

28.07.1997 r.

Andrzej Mordwiłko

ul. Gwiaździsta 5B/44

Warszawa

58.

01152

28.07.1997 r.

Marian Paszota

skreślenie z listy

 

59.

01177

15.09.1997 r.

Sławomir Czerniawko

ul. Matejki 35/2

Toruń

60.

01233

15.09.1997 r.

Zbigniew Godecki

ul. Władysławowska 9

Gdańsk

61.

01295

15.09.1997 r.

Ewa Malinowska

ul. Osiecka 44, lok. 3

Warszawa

62.

01297

15.09.1997 r.

Dariusz Bykowski

ul. Gdańska 91/93, bud. F

Łódź

 

 

 

 

ul. Jesionowa 36/51

Łódź

63.

01310

15.09.1997 r.

wykreślono wpis

 

 

 

1

2

3

4

5

6

64.

01312

15.09.1997 r.

Jadwiga Sobowska

ul. Sikorskiego 2A, p. 5

Mielec

65.

01336

15.09.1997 r.

Krzysztof Kwiatkowski

pl. Klasztorny 1A/1

Inowrocław

66.

01339

15.09.1997 r.

Jadwiga Kozińska

ul. Żeromskiego 24/1

Łódź

 

 

 

 

ul. Organizacji WiN 9/39

Łódź

67.

01362

15.09.1997 r.

Stanisław Furtak

ul. Jana Pawła II 290

Biały Dunajec

 

 

 

 

ul. Kościuszki 8

Zakopane

68.

01367

 

wykreślono wpis

 

 

69.

01397

15.09.1997 r.

Krzysztof Ptaszyński

ul. Kilińskiego 41/4, seg. C

Płock

 

 

 

 

ul. Padlewskiego 7/10

Płock

70.

01406

15.09.1997 r.

Andrzej Żelaznowski

ul.700-lecia 15

Nowogard

71.

01448

15.09.1997 r.

Bożena Hajdaś

ul. 22 Stycznia 14

Nysa

 

 

 

 

ul. Cygana 4

Opole

72.

01508

15.09.1997 r.

Lilla Kaczmarek

ul. ks. P. Ściegiennego 99/9

Kielce

 

 

 

 

ul. Grenadierów 2

Kielce

 

 

 

 

pl. Moniuszki 11

Kielce

 

 

 

 

ul. Łódzka 308

Kielce

 

 

 

 

ul. Jagiellońska 74

Kielce

73.

01509

15.09.1997 r.

Zbigniew Porębski

ul. ks. P. Ściegiennego 99/9

Kielce

 

 

 

 

ul. Paska 14/3

Kielce

 

 

 

 

pl. Moniuszki 11

Kielce

 

 

 

 

ul. Łódzka 308

Kielce

 

 

 

 

ul. Jagiellońska 74

Kielce

74.

01520

15.09.1997 r.

Bożena Sadza

os. Na Stoku 81/3

Kielce

75.

01554

15.09.1997 r.

Bernard Borys

ul. Myśliwska 31

Poznań

76.

01565

15.09.1997 r.

Stanisław Adamczyk

ul. Brzezińska 19/13

Tuszyn

 

 

 

 

ul. Wysoka 1/11

Tuszyn

77.

01613

15.09.1997 r.

Krystyna Sobczyk

ul. Łódzka 7

Tuszyn

78.

01660

15.09.1997 r.

Anna Rak

Częstochowska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości
al. Kościuszki 6

Cząstochowa

79.

01698

15.09.1997 r.

Lech Lewandowski

ul. Zielona 14

Starogard Gdański

80.

01701

15.09.1997 r.

Beata Lenart

ul. Legionów 122

Łódź

81.

01719

15.09.1997 r.

Karol Krawiec

ul. Łukasiewicza 14

Płock

82.

01731

15.09.1997 r.

Witold Jagusz

ul. Targowa 12/22

Toruń

83.

01769

15.09.1997 r.

Władysław Frankel

skreślenie z listy

 

84.

01821

21.10.1997 r.

Janusz Turakiewicz

ul. Promienna 33

Jelenia Góra

 

1

2

3

4

5

6

85.

01851

21.10.1997 r.

Andrzej Karolak

ul. Bartosika 8/2

Warszawa

 

 

 

 

ul. Brukselska 1/2

Warszawa

86.

01852

21.10.1997 r.

Urszula Karolak

ul. Bartosika 8/2

Warszawa

 

 

 

 

ul. Brukselska 1/2

Warszawa

87.

01882

21.10.1997 r.

Grażyna Drogomirecka-Nalewajko

ul. ks. Sedlaka 4/6, pok. 37

Radom

88.

01912

21.10.1997 r.

Anna Komorowska

pl. Kościuszki 6

Międzychód

 

 

 

 

ul. Poniatowskiego 8

Drezdenko

89.

01941

21.10.1997 r.

Anna Rybakowicz

ul. Wasilkowska 8/49

Białystok

90.

02068

21.10.1997 r.

Teresa Miłkowska

ul. Zielona 23/2

Szczecin

91.

02074

21.10.1997 r.

Małgorzata Myśler-Czerniachowska

pl. Magistracki 3A

Wałbrzych

92.

02079

21.10.1997 r.

Wiesław Sztaba

ul. Łowińskiego 9, pok. 49C

Kraków

93.

02103

21.10.1997 r.

Gabriela Nowicka

ul. Newtona 6C

Poznań

 

 

 

 

ul. Wielka Poznańska 18

Rogoźno

94.

02123

21.10.1997 r.

Paweł Alberty

ul. Sportowa 7/9A

Poznań

95.

02159

21.10.1997 r.

Teresa Kolasińska

ul. Gdańska 19

Łódź

 

 

 

 

ul. Wojska Polskiego 59

Bełchatów

96.

02174

21.10.1997 r.

Hanna Frelichowska

ul. Królowej Jadwigi 1/3

Bydgoszcz

97.

02178

21.10.1997 r.

Marek Kwiatkowski

ul. Obrońców Wybrzeża 4A/60

Gdańsk

 

 

 

 

ul. Grażyny 18/4

Gdańsk

98.

02197

21.10.1997 r.

Wojciech Scholl

ul.Telimeny 17/6

Kraków

99.

02198

21.10.1997 r.

Krzysztof Chałubek

ul. Gubinowska 7/78

Warszawa

100.

02212

21.10.1997 r.

Marta Bogusz

Stanley BMB Sp. z o.o. ul. Zgoda 9/2

Warszawa

101.

02226

21.10.1997 r.

Marek Stefaniak

ul. Kossaka 110

Piła

102.

02231

21.10.1997 r.

Zuzanna Kilarska

ul. Cieszyńska 410

Bielsko-Biała

103.

02231

21.10.1997 r.

Paweł Kilarski

ul. Cieszyńska 410

Bielsko-Biała

104.

02300

21.10.1997 r.

Lilli Ogonowska

ul. Nowowiejskiego 31B

Pruszcz Gdański

105.

02306

21.10.1997 r.

Edyta Bednarska

Spółdzielnia Rzemieślnicza „Varia” ul. Targowa 8

Nowy Dwór Mazowiecki

106.

02315

21.10.1997 r.

Justyna Mielewska

ul. Ofiar Piaśnicy 30/21

Wejherowo

107.

02338

21.10.1997 r.

Stanisław Bogusz

Stanley BMB Sp. z o.o. ul. Zgoda 9/2

Warszawa

108.

02381

21.10.1997 r.

Wiesław Laufer

ul. Stysia 49/1

Wrocław

109.

02423

21.10.1997 r.

Danuta Bącler

ul. Podwale 37/38

Wrocław

 

1

2

3

4

5

6

110.

02430

21.10.1997 r.

Bartłomiej Chrzanowski

ul. Lubelska 37

Radom

111.

02435

21.10.1997 r.

Ewa Figurska

ul. Łęczycka 8

Bydgoszcz

112.

02462

21.10.1997 r.

Agnieszka Poplewska-Liśkiewicz

ul. 1 Maja 21/24

Wyszków

113.

02471

21.10.1997 r.

Barbara Rozwalka

ul. Żniwna 26A

Leszno

114.

02476

21.10.1997 r.

Hanna Strączyńska

ul. Mickiewicza 25/140

Warszawa

115.

02492

21.10.1997 r.

Anna Leszczyńska

ul. Nadbzurzańska 1/3

Łowicz

116.

02516

21.10.1997 r.

Renata Trojanek

ul. Karabeli 2

Warszawa

117.

02533

21.10.1997 r.

Jolanta Ciepła

ul. Zakole

Koszalin

118.

02540

24.11.1997 r.

Elżbieta Czeszejko-Sochacka

ul. Kościuszki 28B

Kwidzyn

119.

02597

24.11.1997 r.

Roman Pitucha

ul. Solna 5/6

Lublin

120.

02606

24.11.1997 r.

Alicja Krupa

ul. Kościuszki 29

Nowa Sól

 

 

 

 

ul. Chałubińskiego 5A/9

Nowa Sól

121.

02628

24.11.1997 r.

Urszula Nowaczyńska

ul. Siewna 15

Łódź

122.

02655

24.11.1997 r.

Regina Rydzewska

ul. Chopina 8/30

Suwałki

123.

02660

24.11.1997 r.

Renata Jędrusek

ul. Iłłakowiczówny 15

Poznań

124.

02675

24.11.1997 r.

Piotr Janicki

ul. Cedrowa 2/6

Poznań

125.

02680

24.11.1997 r.

Iwona Pełka

al. Kopernika 5/24

Inowrocław

126.

02710

24.11.1997 r.

Ewa Staniszewska

ul. Piłsudskiego 45

Kwidzyn

127.

02736

24.11.1997 r.

Barbara Sznajder-Szczepańska

ul. Jagiellońska 55

Tczew

ul. Pólko 10/2

Pelpin

128.

02749

24.11.1997 r.

Danuta Ryngwelska

Spółdzielnia Rzemieślnicza Mechaników
ul. św. Mikołaja 56/57

Wrocław

129.

02750

24.11.1997 r.

Krystyna Grudkowska

Spółdzielnia Rzemieślnicza Mechaników
ul. św. Mikołaja 56/57

Wrocław

130.

02751

24.11.1997 r.

Joanna Reszka

ul. Sierakowskiego 23

Radomsko

 

 

 

 

ul. Krucza 9

Radomsko

131.

02772

24.11.1997 r.

Anna Czuba

ul. Oswalda Matei 8

Opole

132.

02781

24.11.1997 r.

Halina Popko

ul. Zwycięstwa 26C, lok. 5

Białystok

133.

02792

24.11.1997 r.

Izabela Poźniak

ul. Wąwozowa 34B

Kraków

134.

02795

24.11.1997 r.

Renata Kubicka

ul. gen. Grota Roweckiego 130/310

Sosnowiec

 

1

2

3

4

5

6

135.

02854

24.11.1997 r.

Grzegorz Chamielec

al. Słowackiego 34/2

Kraków

 

 

 

 

ul. Gwarków 46

Wieliczka

 

 

 

 

ul. Batorego 3

Wieliczka

136.

02869

24.11.1997 r.

Stanisław Franczak

ul. Piotrkowska 12

Suwałki

137.

02873

24.11.1997 r.

Piotr Starżyk

ul. Bohaterów Westerplatte 9

Zielona Góra

138.

02874

24.11.1997 r.

Waldemar Brysz

ul. Bohaterów Westerplatte 9

Zielona Góra

139.

02883

24.11.1997 r.

Krzysztof Łukaszewski

ul. Spółdzielcza 2A

Leszno

140.

02889

24.11.1997 r.

Wincenty Niedźwiedzki

skreślenie z listy

 

141.

02921

24.11.1997 r.

Iwona Kret

ul. Wigury 15/78

Kutno

142.

02928

24.11.1997 r.

Aniela Sobolewska

ul. Trzemeska 10

Wrocław

143.

02957

24.11.1997 r.

Janusz Dudziak

skreślenie z listy

 

144.

02980

24.11.1997 r.

Bożena Nowicka

„Doradca” Zespół Doradców Finansowo-Księgowych Sp. z o.o. Grupa Finans-Servis
al. J. Piłsudskiego 1A

Lublin

145.

03030

24.11.1997 r.

Grażyna Bednarska

ul. Parkowa 3

Tuszyn

146.

03136

24.11.1997 r.

Elżbieta Szymonik

ul. Szkolna 83

Czarna Wieś

147.

03215

24.11.1997 r.

Teresa Cyt

ul. Chopina 84

Głogów

148.

03217

24.11.1997 r.

Alina Suchanek

ul. Kazimierza Wielkiego 15/10

Knurów

149.

03235

29.12.1997 r.

Zenon Leszczyński

ul. Masarska 1

Bolesławiec

150.

03343

29.12.1997 r.

Tomasz Jurczenko

ul. Westerplatte 7

Tczew

151.

03363

29.12.1997 r.

Krystyna Bohosiewicz-Przondziono

ul. Dworcowa 28

Gliwice

152.

03378

29.12.1997 r.

Irena Dzieciątkowska

ul. Mickiewicza 1

Dąbrowa Górnicza

153.

03382

29.12.1997 r.

Iwona Sokołowska

pl. Karpeckiego 3

Mikołów

 

 

 

 

ul. Ligonia 28/4

Katowice

 

 

 

 

ul. Bracka 10/2

Sosnowiec

154.

03404

29.12.1997 r.

Joanna Kozłowska

ul. gen. Mączka 15/5

Gorzów Wielkopolski

155.

03534

29.12.1997 r.

Mirosław Siwek

ul. 3 Maja 10

Gorlice

156.

03560

29.12.1997 r.

Elżbieta Powiłajtis

ul. Cystersów 15

Kraków

157.

03618

29.12.1997 r

Renata Olszewska

ul. Katedralna 7

Siedlce

158.

03633

29.12.1997 r.

Aleksandra Borowy

ul. Pośpiecha 22/30

Zabrze

 

1

2

3

4

5

6

159.

03652

29.12.1997 r.

Andrzej Szulc

ul. Studzińskiego 51/17 bl.703

Łódź

 

 

 

 

ul. Obywatelska 166E

Łódź

160.

03653

29.12.1997 r.

Teresa Szulc

ul. Studzińskiego 51/17 bl. 703

Łódź

 

 

 

 

ul. Obywatelska 166E

Łódź

161.

03668

29.12.1997 r.

Edyta Machnik-Madej

ul. Sielecka 45/139

Sosnowiec

162.

03715

29.12.1997 r.

Czesław Czuba

ul. Oswalda Matei 8

Opole

163.

03747

29.12.1997 r.

Halina Rutkowska

skreślenie z listy

 

164.

03796

29.12.1997 r.

Katarzyna Sadurska

ul. Librowszczyzna 3

Kraków

165.

03807

29.12.1997 r.

Joanna Charęza

ul. Staromiejska 11/1A

Katowice

166.

03808

29.12.1997 r.

Wiesław Chojnacki

ul. Chrzanowskiego 38A

Gdańsk

167.

03832

29.12.1997 r.

Mirosław Kochański

ul. Wojciechowska 5A

Lublin

168.

03923

30.01.1998 r.

Bogusława Drobysz-Szulc

ul. Kasprowicza 30

Toruń

169.

03974

30.01.1998 r.

Mirosław Józef Olszewski

ul. Warszawska 33/1

Radzyń Podlaski

170.

04083

30.01.1998 r.

Lidia Borowska

ul. Browarna 10A

Elbląg

171.

04160

30.01.1998 r.

Małgorzata Bogdańska

ul. Wjazdowa 4

Radom

172.

04166

30.01.1998 r.

Joanna Gniewek

ul. Belgradzka 44/67

Warszawa

173.

04168

30.01.1998 r.

Barbara Magierek

ul. Struga 60

Radom

174.

04209

30.01.1998 r.

Piotr Pasyniuk

ul. Wasilkowska 47, lok. 5

Białystok

175.

04255

30.01.1988 r.

Henryk Ładiński

ul. Magnacka 19

Poznań

176.

04325

30.01.1998 r.

Sławomir Owczarek

ul. Dąbrowskiego 20

Piotrków Trybunalski

177.

04354

30.01.1998 r.

Bogdan Seidel

ul. Komuny Paryskiej 72

Wrocław

178.

04386

30.01.1998 r.

Bartłomiej Sokalski

ul. Kozia 9

Łowicz

179.

04393

30.01.1998 r.

Ireneusz Kucharski

ul. Batorego 12

Radomsko

 

 

 

 

ul. Krasickiego 17

Radomsko

 

 

 

 

ul. Żurawia 3

Radomsko

180.

04394

30.01.1998 r.

Wiesława Kucharska

ul. Batorego 12

Radomsko

 

 

 

 

ul. Krasickiego 17

Radomsko

181.

04396

30.01.1998 r.

Robert Jurek

ul. Żołnierzy Września 5

Rzgów

 

 

 

 

ul. Proletariacka 7/9

Łódź

182.

04435

05.03.1998 r.

Krzysztof Durmaj

ul. Racławicka 7/33

Ostróda

183.

04439

05.03.1998 r.

Grażyna Dudziak

„Doradca” Zespół Doradców Finansowo-Księgowych Sp. z o.o. Grupa Finans-Servis
al. J. Piłsudskiego 1A

Lublin

 

1

2

3

4

5

6

184.

04462

05.03.1998 r.

Andrzej Leszewicz

ul. 1 Maja 63-65

Opole

 

 

 

 

ul. Niedurnego 7/9

Opole

185.

04477

05.03.1998 r.

Mariusz Kawczyński

ul. Tkacka 65/9

Szczecin

186.

04586

05.03.1998 r.

Lilia Kujawińska

ul. Kwiatowa 5

Serock

187.

04589

05.03.1998 r.

Hanna Jaworska

ul. Zapustna 10/35

Warszawa

 

 

 

 

ul. Kopernika 15/6

Płońsk

188.

04629

05.03.1998 r.

Witold Jawniak

ul. Gdańska 41

Kraków

189.

04691

05.03.1998 r.

Tadeusz Wolarz

ul. Wrocławska 19/4

Brzeziny k. Kalisza

190.

04727

05.03.1998 r.

Edward von Schlesinger

ul. Starołęcka 49

Poznań

191.

04745

05.03.1998 r.

Anna Leszewicz

ul. 1 Maja 63-65

Opole

 

 

 

 

ul. Niedurnego 7/9

Opole

192.

04758

05.03.1998 r.

Alicja Kropiewnicka

Zespół Biegłych Rewidentów „Merinosoft – Audytor” Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 8

Białystok

193.

04784

05.03.1998 r.

Irena Prabucka

ul. Chojnicka 17

Starogard Gdański

194.

04788

05.03.1998 r.

Zbigniew Olejniczak

ul. Siewna 15

Łódź

195.

04790

05.03.1998 r.

Gerard Dmuchowski

ul. Chojnicka 17

Starogard Gdański

196.

04809

05.03.1998 r.

Magdalena Kucharska

Kamiński i Partnerzy Biegli Rewidenci i Konsultanci Podatkowi Sp. z o.o.
ul. Gwiaździsta 7D, lok. 23

Warszawa

197.

04820

05.03.1998 r.

Renata Mikulewicz-Kochel

plac Muzealny 7/1

Wrocław

 

 

 

 

ul. Wojska Polskiego 30

Piła

 

 

 

 

ul. Kalwowska 1

Tarnowo Podgórne

198.

04919

05.03.1998 r.

Benedykta Nowopolska

ul. Szopińskiego 1/B/2

Kościerzyna

199.

04965

05.03.1998 r.

Franciszek Tyka

ul. Goldhammera 4

Tarnów

200.

04997

05.03.1998 r.

Dariusz Liro

ul. Matejki 11

Tarnów

 

 

 

 

ul. Kilińskiego 40

Żabno

 

 

 

 

pl. Kościelny 7

Odporyszów

 

 

 

 

ul. Berka Joselewicza 1

Dąbrowa Tarnowska

201.

05031

05.03.1998 r.

Ryszard Kwolek

ul. Rzeszowska 114

Dębica

202.

05073

07.04.1998 r.

Beata Rusjan

ul. Poligonowa 2/45

Warszawa

203.

05110

07.04.1998 r.

Katarzyna Chłapek

ul. Polna 18

Lubomia

204.

05138

07.04.1998 r.

Jacek Sobociński

ul. Antoniego Abrahama 25/2

Gdynia

205.

05140

07.04.1998 r.

Marian Kocurek

ul. Krasińskiego 30

Bielsko-Biała

 

1

2

3

4

5

6

206.

05154

07.04.1998 r.

Mateusz Pająk

ul. Drogowców 3

Dębica

207.

05215

07.04.1998 r.

Jadwiga Ziober

ul. Mościckiego 52
ul. Zamkowa 20

Tarnów Tarnowiec

208.

05217

07.04.1998 r.

Andrzej Zembowicz

lnterexpert Poland
Sp. z o.o.
ul. Zamieniecka 25

Warszawa

209.

05247

07.04.1998 r.

Małgorzata Ryter

ul. Krótka 29/31

Częstochowa

210.

05248

07.04.1998 r.

Krzysztof Korczak

ul. Krótka 29/31

Częstochowa

211.

05274

07.04.1998 r.

Przemysław Piotrowski

ul. Zajęcza 6/58
ul. Marszałka F.
Focha 20

Bydgoszcz
Bydgoszcz

212.

05284

07.04.1998 r.

Anna Wojtkiewicz

skreślenie z listy

 

213.

05288

07.04.1998 r.

Waldemar Drobnikowski

ul. Racławicka 2

Częstochowa

214.

05324

07.04.1998 r.

Tomasz Płażewski

skreślenie z listy

 

215.

05371

07.04.1998 r.

Sabina Znojkiewicz

ul. Nadwiślańska 5B/44

Warszawa

216.

05411

07.04.1998 r.

Lucyna Bendyk

ul. Fromborska 2C

Elbląg

217.

05432

07.04.1998 r.

Lukrecja Waligóra

ul. Czysta 25/1

Tychy

218.

05449

07.04.1998 r.

Klara Lachowicz

ul. Topolowa 5/40

Płock

219.

05467

07.04.1998 r.

Katarzyna Mrugała

ul. Kolejowa 134A
 Rynek 11
Tymień 48/12

Nowy Targ
Nowy Targ
Tymień

220.

05510

07.04.1998 r.

Ludmiła Bełdzińska

ul. Chrzanowskiego 38A

Gdańsk

221.

05539

07.04.1998 r.

Artur Stanowski

ul. Schillera 1/43
ul. Glogera 11

Częstochowa Częstochowa

222.

05551

07.04.1998 r.

Adam Zając

ul. Szczęśliwa 5

Racibórz

223.

05704

11.05.1998 r.

Lucjan Ulanicki

ul. Promienna 6 Przedsiębiorstwo Usługowe RACHMISTRZ
Sp. z o.o. ul. Zamojskiego 8/28

Zamość




Zamość

224.

05792

11.05.1998 r.

Małgorzata Jóźwiak-Zdziobek

ul. Kilińskiego 169 p. 6 ul. Ogrodowa 28/30

Łódź
Warszawa

225.

05819

11.05.1998 r.

Lucyna Krzak

ul. Narutowicza 2

Nowy Sącz

226.

05878

11.05.1998 r.

Krzysztof Kołodziejczyk

ul. Zacisze 7E
ul. Warszawska 15A

Błonie
Błonie

227.

05946

11.05.1998 r.

Elżbieta Wagner

pl. Zwycięstwa 2,
pok. 33, 34
Babiczki 276
Babiczki 179
ul. Przędzalniana 127/49

Łódź

Lutomiersk
Lutomiersk
Łódź

 

1

2

3

4

5

6

228.

05947

11.05.1998 r.

Ryszard Wagner

pl. Zwycięstwa 2, pok. 33, 34 Babiczki 276 Babiczki 179 ul. Przędzalniana 127/49

Łódź
Lutomiersk Lutomiersk
Łódź

229.

05986

11.05.1998 r.

Adriana Baranowska

ul. Kaliska 45

Ostrów Wielkopolski

230.

05988

11.05.1998 r.

Barbara Baranowska

ul. Kaliska 45

Ostrów Wielkopolski

231.

06028

11.05.1998 r.

Antoni Machowski

ul. Szajnochy 47/33

Jasło

232.

06146

08.06.1998 r.

Marek Lewczyk

ul. Moniuszki 15A
ul. gen. Komorowskiego 25

Biłgoraj
Biłgoraj

233.

06181

08.06.1998 r.

Zbigniew Wróblewski

skreślenie z listy

 

234.

06219

08.08.1998 r.

Jerzy Kowalski

ul. Powstańców Śląskich 26

Strzelce Opolskie

235.

06237

08.06.1998 r.

Ilona Parzuchowska

o. XXX-lecia Pawilon

Krapkowice

236.

06255

08.06.1998 r.

Ireneusz Kacprzak

ul. Podwale Przedmiejskie 30

Gdańsk

237.

06283

08.06.1998 r.

Elżbieta Płońska

ul. Orzeszkowej 8B
ul. Emancypantek 4/20

Brwinów Pruszków

238.

06284

08.06.1998 r.

Renata Jas-Romanowska

ul. Emancypantek 4/20

Pruszków

239.

06306

08.06.1998 r.

Anna Świętochowska

ul. Bakaliowa 4

Warszawa

240.

06307

08.06.1998 r.

Paweł Świętochowski

ul. Bakaliowa 4

Warszawa

241.

06309

08.06.1998 r.

Alicja Leszowska

ul. Nad Sudołem 22/25 ul. Pachońskiego 5

Kraków
Kraków

242.

06310

08.06.1998 r.

Jerzy Rafałowicz

ul. Wilcza 55/63 m. 41

Warszawa

243.

06481

31.07.1998 r.

Mieczysław Gorzka

ul. Połaniecka 6D

Wrocław

244.

06491

31.07.1998 r.

Janina Matysiewicz

ul. Mazowiecka 10A/1

Katowice

245.

06564

31.07.1998 r.

Danuta Miszewska

ul. Chojnicka 19/9

Starogard Gdański Starogard Gdański

ul. Jagiełły 15A

246.

06579

31.07.1998 r.

Ireneusz Kulesz

ul. Krasińskiego 26/1

Stargard Szczeciński

247.

06589

31.07.1998 r.

Barbara Dudek

ul. Praska 4A

Kraków

248.

06731

31.07.1998 r.

Dorota Chrzanowska

ul. Lubelska 37

Radom

249.

06776

31.07.1998 r.

Włodzimierz Fall

ul. Gajowa 8/10-11
ul. Daszyńskiego 25/3

Wrocław
Wrocław

250.

06795

31.07.1998 r.

Bożena Jasińska

ul. Nanicka 18

Wejherowo

251.

06929

07.09.1998 r.

Adam Ciuhak

BDO Binder Sp. z o.o. ul. Jazdów 8A

Warszawa

 

1

2

3

4

5

6

252.

06931

07.09.1998 r.

Renata Grabalska-Majewska

ul. Jasna 24

Kielce

253.

06979

07.09.1998 r.

Krystyna Burtan

ul. Zarzecze 1/1

Kraków

254.

07001

07.09.1998 r.

Aleksander Nalepa

ul. Kilińskiego 85 p. 9

Zamość

255.

07015

07.09.1998 r.

Jan Ferensztajn

ul. Matejki 11
ul. Berka Joselewicza 1

Tarnów
Dąbrowa Tarnowska

ul. Kilińskiego 40

Żabno

256.

07016

07.09.1998 r.

Sławomir Albrecht

ul. Piłsudskiego 20/84

Konstantynów Łódzki Konstantynów Łódzki

ul. Kojelowa 2

257.

07072

07.09.1998 r.

Krzysztof Nowicki

ul. Jackowskiego 16/18 ul. Katowicka 39 p. 218

Wrocław
Opole

258.

07097

07.09.1998 r.

Lucyna Wesołowicz-Niemasik

ul. Freislera 2

Nowy Sącz

259.

07105

07.09.1998 r.

Iwona Marciniak

skreślenie z listy

 

260.

07131

07.09.1998 r.

Barbara Lewandowska

ul. Radomska 16A

Przysucha

261.

07166

07.09.1998 r.

Mariusz Raszczyk

ul. Połaniecka 6D

Wrocław

262.

07192

07.09.1998 r.

Andrzej Tworzyński

ul. Fałata 6/63

Warszawa

263.

07195

07.09.1998 r.

Beata Tworzyńska

ul. Fałata 6/63

Warszawa

264.

07196

07.09.1998 r.

Grzegorz Borzeszkowski

ul. Chojnicka 19/9
ul. Władysława
Jagiełły 15A

Starogard Gdański

265.

07296

07.09.1998 r.

Karina Rychlicka-Ratajczak

ul. Jeleniogórska 16

Poznań

266.

07312

07.09.1998 r.

Przemysław Schulz

ul. Berwińskiego 11
ul. Wrocławska 9/6

Puszczykowo Poznań

267.

07341

07.09.1998 r.

Władysława Skrzymowska

skreślenie z listy

 

268.

07440

28.10.1998 r.

Wojciech Pawłowski

ul. św. Jadwigi 143

Częstochowa

269.

07478

28.10.1998 r.

Andrzej Kostrzewa

skreślenie z listy

 

270.

07589

 

wykreślono wpis

 

 

271.

07619

28.10.1998 r.

Teresa Kamińska-Kaszuba

ul. Przemysłowa 1/13
ul. Północna 27/29

Łódź
Łódź

272.

07633

28.10.1998 r.

Bogusz Olszewski

ul. Bohaterów Warszawy 11A/8

Szczecin

ul. Poniatowskiego 76/4

Szczecin

273.

07670

28.10.1988 r.

Elżbieta Bestry

GOOP Sp. z o.o.
ul. Powązkowska 44B

Warszawa

274.

07671

28.10.1998 r.

Jan Bestry

GOOP Sp. z o.o.
ul. Powązkowska 44B

Warszawa

 

1

2

3

4

5

6

275.

07709

28.10.1998 r.

Grzegorz Sadura

ul. Wojciechowska 5A Motycz 158A

Lublin
Motycz

276.

07720

28.10.1998 r.

Beata Kacy

pl. Akademicki 13/8

Bytom

277.

07836

28.10.1998 r.

Barbara Chytroś

ul. Wadowicka 12, pok. 340

Kraków

278.

07985

16.12.1998 r.

Andrzej Przegendza

ul. Z. Nałkowskiej 21/36

Tychy

279.

08018

16.12.1998 r.

Leszek Wilgocki

ul. Stojałowskiego 41/13 ul. Wadowicka 12/203

Kraków
Kraków

280.

08027

16.12.1998 r.

Ewa Pawłowska

ul. św. Jadwigi 143

Częstochowa

281.

08129

16.12.1998 r.

Bogusław Galusik

skreślenie z listy

 

282.

08139

16.12.1998 r.

Alicja Siębor

ul. Ogrodowa 24A/5

Zielona Góra

283.

08144

16.12.1998 r.

Maciej Walczyński

ul. Targowa 8
ul. Partyzantów 11
ul. Kozia 6A

Sosnowiec Sosnowiec Bielsko-Biała

284.

08171

16.12.1998 r.

Jacek Rogacki

ul. Łużycka 10/27

Bytom

285.

08275

16.12.1998 r.

Marek Przłtudzki

ul. Karola Miarki 18
ul. Małachowskiego 28

Mikołów Sosnowiec

286.

08283

16.12.1998 r.

Andrzej Wota

ul. Świerczewskiego 12

Krynica Morska

287.

08352

16.12.1998 r.

Anna Ślusarczyk

ul. Kupiecka 43/6
ul. Węgierska 7/35

Zielona Góra Zielona Góra

288.

08566

29.01.1999 r.

Genowefa Rataj

ul. Garbarska 9A/2
ul. Wiązowa 1

Gniezno
Gniezno

289.

08586

29.01.1999 r.

Anna Strzelecka

Arthur Andersen
Sp. z o.o.
ul. Krupnicza 3

Kraków

290.

08710

30.03.1999 r.

Grażyna Racka

ul. Rozalińska 21

Warszawa

291.

08711

30.03.1999 r.

Maria Koterba

ul. Rozalińska 21

Warszawa

292.

08781

30.03.1999 r.

Mariola Zapiec- Laskowska

ul. Szewska 10/6

Toruń

293.

08813

30.03.1999 r.

Wanda Borowik

skreślenie z listy

 

294.

08861

30.03.1999 r.

Zbigniew Weber

ul. Chodkiewicza 9-11
b. 2

Bydgoszcz

295.

08868

30.03.1999r.

Piotr Tomala

ul. Różyckiego 5 Zdunowice 17

Gdańsk Sulęczyno

ul. Reduty
Ordona 85C/1

Szczecin

296.

08906

30.03.1999 r.

Krzysztof Woźniak

ul. Potocka 4/21

Warszawa

297.

09010

30.03.1999 r.

Joanna Górna

ul. Podkolejowa 45/47

Częstochowa

298.

09017

30.03.1999 r.

Zygmunt Liszka

skreślenie z listy

 

299.

09042

30.03.1999 r

Andrzej Telus

ul. Wólczańska 12

Łódź

300.

09087

30.03.1999 r.

Agata Jurczyk

ul. Rabsztyńska 3

Klucze

 

1

2

3

4

5

6

301.

09111

30.03.1999 r.

Ireneusz Kaźmierski

ul. Wigury 8A/1

Poznań

302.

09150

30.03.1999 r.

Michalina Berlińska

ul. Legionów
Polskich 18/25

Olkusz

303.

09166

30.03.1999 r.

Czesława Olejnik

ul. W. Witosa 4

Koronowe

304.

09173

30.03.1999 r.

Sławomir Leszowski

ul. Nad Sudotem 22/25
ul. Pachońskiego 5

Kraków
Kraków

305.

09233

31.05.1999 r.

Marcin Rudnicki

KPMG Polska Audyt
Sp. z o.o.
ul. Głogowska 31/33

Poznań

306.

09238

31.05.1999 r.

Dorota Wyjadłowska

ul. Mazowiecka 25

Kraków

307.

09299

31.05.1999 r.

Mirosław Barszcz

PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 68

Warszawa

308.

09306

31.05.1999 r.

Bożena Berlińska

ul. Struga 60

Radom

309.

09340

30.06.1999 r.

Elżbieta Kudrycka

ul. Kilińskiego 52A

Gdańsk

310.

09351

30.06.1999 r.

Lech Templin

skreślenie z listy

 

311.

09378

09.09.1999 r.

Joanna Sadłowska

Arthur Andersen
Sp. z o.o.
ul. Paderewskiego 8

Poznań

312.

09410

06.12.1999 r.

Artur Wolny

Arthur Andersen
Sp. z o.o. Oddział Wrocław
pl. Dominikański 3

Wrocław

313.

09414

06.12.1999 r.

Elżbieta Leszczyńska

ul. Reguły 3/10

Nowy Sącz

314.

09461

06.03.2000 r.

Jolanta Ratajczak

ul. Szewska 5

Racibórz

315.

09474

14.06.2000 r.

Ryszard Bartoszewski

ul. Wojskiego 45

Gdańsk

316.

09483

23.08.2000 r.

Honorata Łączkowska

ul. K.K. Baczyńskiego 15/43

Bydgoszcz

317.

09484

21.08.2000 r.

Mirosław Górski

ul. Królowej Jadwigi 18/510

Bydgoszcz

318.

09520

01.02.2001 r.

Joanna Bielewicz

os. Stefana Batorego 8/52

Poznań

319.

09546

10.05.2001 r.

Sylwia Krupa

ul. Poranna 27/9

Wrocław

320.

09550

10.05.2001 r.

Edyta Głębicka

Spółka Doradztwa Podatkowego „Manugiewicz, Trzaska i Wspólnicy” Sp. z o.o.
ul. Zamoyskiego 45A
lok. 9

Warszawa

321.

09555

19.06.2001 r.

Wiesław Łatała

ul. Morawskiego 5

Kraków

322.

09556

19.06.2001 r.

Wanda Nowak

ul. Sienkiewicza 3/509

Sosnowiec

323.

09564

19.06.2001 r.

Alicja Bednarska

ul. Sztabowa 101

Wrocław

324.

09574

19.06.2001 r.

Krzysztof Gawkowski

ul. Zachodnia 52/34
ul. Sikorskiego 17

Wrocław Wrocław

 

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2002-03-29
  • Data wejścia w życie: 2002-03-29
  • Data obowiązywania: 2002-03-29
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

Dzienniki Urzędowe