Kategorie

Dzienniki Urzędowe

KOMUNIKAT Nr 8/DR/02 MINISTRA FINANSÓW

z dnia 10 czerwca 2002 r.

w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Tekst pierwotny

Zawiadamia się, że na podstawie § 18 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 sierpnia 1998 r. w sprawie kwalifikacji i innych wymagań, których spełnienie uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, organizacji i trybu działania Komisji Egzaminacyjnej powołanej dla sprawdzenia tych kwalifikacji oraz wzoru świadectwa stwierdzającego te kwalifikacje i wymagania (Dz. U. Nr 114, poz. 734 i Dz. U. Nr 138, poz. 894), do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wpisane zostały następujące osoby:

 

Lp.

Numer świadectwa

Nazwisko i imię

Adres

1

2

3

4

11488

21773/01

Adamus Mirosława Teresa

ul. Szczyrkowska 25

 

 

 

43-360 Bystra

11489

21783/01

Alf Bożena Stanisława

ul. Słowiańska 2B/1

 

 

 

41-700 Ruda Śląska

11490

21763/01

Bagnicki Dariusz Krzysztof

Kijów 21B/3

 

 

 

48-358 Jarnołtów

11491

21755/01

Basista Dorota Bożena

ul. Ariańska 15

 

 

 

38-300 Gorlice

11492

21898/01

Blajerska Teresa Jadwiga

ul. Świętokrzyska 19/3

 

 

 

20-867 Lublin

11493

21900/01

Btaszczyk Lucyna

Stęgosz 13

 

 

 

63-210 Żerków

11494

21815/01

Bobowska Regina Helena

ul. Kolejowa 9A/1

 

 

 

56-420 Bierutów

11495

21791/01

Bogdajewicz Dagmara Małgorzata

ul. Gorzycka 34A/2

 

 

 

63-400 Ostrów Wielkopolski

11496

21819/01

Bogdańska Małgorzata

ul. Zielona 11

 

 

 

62-590 Golina

11497

21824/01

Borowicz Waldemar Janusz

ul. Radwanki 35

 

 

 

64-832 Radwanki

11498

21857/01

Brachaczek Ewa Henryka

ul. Szarych Szeregów 15

 

 

 

42-600 Tarnowskie Góry

11499

21787/01

Buczek Magdalena Barbara

ul. Leszczyńska 39/17

 

 

 

43-300 Bielsko-Biała

11500

21793/01

Budziosz Marek Grzegorz

ul. Mierzawa 25

 

 

 

28-330 Wodzisław

11501

21853/01

Charytoniuk Marek Aleksander

ul. Królowej Jadwigi 14/34

 

 

 

21-500 Biała Podlaska

11502

21907/01

Chojnowska Ewa

ul. Mrongowiusza 29B/1

 

 

 

11-700 Mrągowo

11503

21886/01

Cholewik-Więzik Barbara Maria

ul. Rymera 9

 

 

 

42-600 Tarnowskie Góry

11504

21931/01

Chruścińska Irena

ul. Łąkowa 21/6

 

 

 

84-240 Reda

11505

21831/01

Ciołek Ewa Elżbieta

ul. Kraszewskiego 33

 

 

 

87-100 Toruń

11506

21823/01

Czaplicka Beata Agnieszka

ul. Waryńskiego 4/46

 

 

 

85-320 Bydgoszcz

11507

21751/01

Czapska Zofia Halina

ul. 15 Pułku Piechoty Wilków 50/7

 

 

 

08-530 Dęblin

 

1

2

3

4

11508

21905/01

Czeladzka Edyta Katarzyna

ul. Turniejowa 70/12

 

 

 

30-619 Kraków

11509

21914/01

Czerniewska Aneta Apolonia

ul. Orkana 14A/23

 

 

 

34-700 Rabka

11510

21850/01

Danielczyk Elżbieta

ul. Sienkiewicza 5/36

 

 

 

87-400 Golub-Dobrzyń

11511

21796/01

Dąbała Iwona

ul. Andriollego 43/3

 

 

 

05-400 Otwock

11512

21893/01

Dembicka Dorota Magdalena

os. Batorego 58B/59

 

 

 

60-687 Poznań

11513

21897/01

Dettlaff Mariola Teresa

ul. Krzywa 25

 

 

 

60-118 Poznań

11514

21795/01

Dębicka Stanisława Danuta

ul. Karpacka 39

 

 

 

33-159 Zalasowa

11515

21869/01

Dmochowska Małgorzata Iwonna

ul. Grzegorzewskiej 1/1

 

 

 

02-777 Warszawa

11516

21759/01

Domżał Ewa Maria

ul. Próchnika 4/4

 

 

 

75-338 Koszalin

11517

21829/01

Drąg Marta Iwona

ul. Cmentarna 5A/14

 

 

 

59-500 Złotoryja

11518

21762/01

Drewniak Marcin Antoni

ul. Czerniakowska 36A/16

 

 

 

00-714 Warszawa

11519

21896/01

Drożdż Wanda

Powidzko 59

 

 

 

55-140 Żmigród

11520

21771/01

Dziadosz Elżbieta Felicja

ul. Krótka 6

 

 

 

89-110 Sadki

11521

21838/01

Fidos Łukasz Juliusz

ul. Meander 1/1

 

 

 

02-791 Warszawa

11522

21802/01

Filipek Sebastian Franciszek

Mirocin 61

 

 

 

37-200 Przeworsk

11523

21827/01

Filipowska Ewa Maria

ul. Zadole 44A/64

 

 

 

40-719 Katowice

11524

21887/01

Frajer Brygida Jadwiga

ul. Słoneczników 69/21

 

 

 

42-606 Tarnowskie Góry

11525

21874/01

Frydrych Danuta

ul. Złotopolska 15/21

 

 

 

03-567 Warszawa

11526

21852/01

Gajewska Ewa

os. Jagiełły 12/20

 

 

 

60-688 Poznań

11527

21833/01

Gałkowska Jadwiga

ul. Kostromska 62A 24/37

 

 

 

97-300 Piotrków Trybunalski

11528

21760/01

Garkuszenko Zofia

ul. Otmuchowska 1/2

 

 

 

50-505 Wrocław

11529

21890/01

Gawendowicz Roma Katarzyna

ul. Wilczak 13/3

 

 

 

61-623 Poznań

11530

21782/01

Głodny Barbara Bogdana

ul. Słowiańska 5/26

 

 

 

41-700 Ruda Śląska

11531

21881/01

Golec Romana

ul. Naftowa 49/13

 

 

 

41-200 Sosnowiec

11532

21768/01

Grabara Anna

ul. Piaski 9

 

 

 

05-480 Karczew

11533

21785/01

Grabarczyk Agnieszka Alina

ul. Chodkiewicza 13/10

 

 

 

44-100 Gliwice

11534

21879/01

Grabarska Ewa Anna

ul. Świerczowska 19

 

 

 

97-300 Piotrków Trybunalski

11535

21888/01

Grabowicz Krystyna Irena

ul. Żeromskiego 20/13

 

 

 

14-100 Ostróda

11536

21786/01

Gremblewska Anna Agnieszka

ul. Łączności 2/10

 

 

 

53-330 Wrocław

11537

21784/01

Grochowska-Rokicka Beata

Karolina, ul. Główna 8

 

 

 

05-300 Mińsk Mazowiecki

 

1

2

3

4

11538

21848/01

Grygiel Danuta

ul. Floriańska 3/16

 

 

 

77-430 Krajenka

11539

21901/01

Grygonis Agnieszka

ul. Racławicka 3B/6

 

 

 

41-706 Ruda Śląska

11540

21917/01

Haba Adam Stanisław

ul. Stawowa 13

 

 

 

42-793 Ciasna

11541

21927/01

Hadka Wiesława Anna

ul. Majkowskich 4

 

 

 

62-065 Grodzisk Wielkopolski

11542

21780/01

Hamerlik Paweł

os. Rzeczypospolitej 110/7

 

 

 

61-389 Poznań

11543

21769/01

Heberlej Zofia

ul. Rataja 2A/21

 

 

 

87-100 Lubicz

11544

21767/01

Hejmowska Irena Teresa

ul. Matemblewska 1B/19

 

 

 

80-283 Gdańsk

11545

21778/01

Hoffmann-Koczorowska Justyna Magdalena

ul. Napoleońska 14

 

 

 

62-02 Swarzędz

11546

21809/01

Hołowacz Jan

ul. Reja 2

 

 

 

46-100 Namysłów

11547

21921/01

lwicka Zenobia Teresa

ul. Jeziorna 1

 

 

 

86-013 Mąkowarsko

11548

21825/01

lżycka-Herman Anna

ul. Wassowskiego 8/1

 

 

 

80-225 Gdańsk

11549

21903/01

Jackowski Andrzej

ul. Mazurska 17B/1

 

 

 

70-443 Szczecin

11550

21871/01

Jagieła Elżbieta

ul. Kaliska 23

 

 

 

62-709 Malanów

11551

21792/01

Jamorska Daniela Bożena

ul. Malinowa 8

 

 

 

47-220 Kędzierzyn-Koźle

11552

21735/01

Jamrowska Elwira

ul. Bazylianówka 83/3

 

 

 

20-144 Lublin

11553

21875/01

Janosz Jerzy Bolesław

ul. Dworcowa 3A/20

 

 

 

44-200 Rybnik

11554

21889/01

Jarosławska Regina Maria

ul. Armii Krajowej 24/4

 

 

 

58-100 Świdnica

11555

21856/01

Jasek Danuta Janina

Aleksandrówka 42

 

 

 

26-900 Kozienice

11556

21790/01

Jastrzębska Aneta

ul. Bonifacego 71/38

 

 

 

02-936 Warszawa

11557

21781/01

Jaśko Małgorzata

ul. Olszewskiego 42

 

 

 

43-600 Jaworzno

11558

21808/01

Jeliński Tomasz

ul. Piastowska 3/9

 

 

 

62-240 Trzemeszno

11559

21922/01

Jopek Zyta Elżbieta

ul. Koślinka 5

 

 

 

89-520 Gostycyn

11560

21738/01

Juszczyk Jarosław Michał

Skołyszyn 390

 

 

 

38-242 Skołyszyn

11561

21837/01

Kacprzak-Jarosińska Krystyna

ul. Błękitna 46

 

 

 

04-649 Warszawa

11562

21775/01

Kaczyńska Iwona Marta

ul. Wojska Polskiego 13F/1

 

 

 

67-200 Głogów

11563

21862/01

Karaś Ewa Maria

ul. Wyki 9/55

 

 

 

01-318 Warszawa

11564

21841/01

Karbowiak Anna Barbara

ul. Płocka 8/158

 

 

 

01-231 Warszawa

11565

21866/01

Karolak Agnieszka Maria

ul. Zwierzyniecka 3/46

 

 

 

00-719 Warszawa

11566

21749/01

Kasperowicz Agnieszka Ewa

ul. Ogrodowa 11/2

 

 

 

66-200 Świebodzin

 

1

2

3

4

11567

21764/01

Kąkol Beata Ewa

ul. Sienkiewicza 92/4

 

 

 

49-200 Grodków

11568

21826/01

Kleszczonek Jerzy Wiktor

ul. Taczanowskiego 2/3

 

 

 

98-200 Sieradz

11569

21777/01

Klimkiewicz Zofia Stanisława

ul. Spółdzielcza 40A/3

 

 

 

96-300 Żyrardów

11570

21876/01

Knap Małgorzata

ul. Słoneczna 17

 

 

 

33-370 Muszyna

11571

21904/01

Knitter Boguchwała Maria

ul. Kanałowa 2/6

 

 

 

85-207 Bydgoszcz

11572

21772/01

Konowalska Alicja Teresa

ul. Sportowa 7/17

 

 

 

88-306 Dąbrowa

11573

21933/01

Kowalczyk Robert Jan

ul. św. Jadwigi Królowej 14/28

 

 

 

97-500 Radomsko

11574

21797/01

Kozłowska Beata

ul. Szczygła 10

 

 

 

51-420 Wrocław

11575

21916/01

Krok Bogdan Stanisław

ul. Parkowa 7/6

 

 

 

26-052 Nowiny

11576

21912/01

Krumin Barbara Kazimiera

ul. Krzywoustego 43/1

 

 

 

84-300 Lębork

11577

21880/01

Kubacha Małgorzata Anna

ul. Szydłowska 9/4

 

 

 

60-651 Poznań

11578

21930/01

Kucia Eugeniusz Antoni

ul. Giewont 3/6

 

 

 

43-316 Bielsko-Biała

11579

21770/01

Kudła Mirosława Anna

Zielonka 86A

 

 

 

86-005 Białe Błota

11580

21799/01

Kujawa Marek Andrzej

ul. Kilińskiego 25/33

 

 

 

09-402 Płock

11581

21832/01

Kurek Joanna Małgorzata

ul. Słowackiego 29/6

 

 

 

40-093 Katowice

11582

21828/01

Lasota Bogusława Maria

Dawidy 58

 

 

 

02-800 Warszawa

11583

21909/01

Leńczuk Grażyna

ul. Wojska Polskiego 44A/2

 

 

 

69-100 Słubice

11584

21746/01

Lorenz Bożena

Józefin 7/24

 

 

 

62-067 Rakoniewice

11585

21761/01

Machowska Lidia Beata

ul. Polna 42

 

 

 

05-660 Warka

11586

21860/01

Maciejewska Iwona Ewa

ul. 15 Sierpnia 44A

 

 

 

96-500 Sochaczew

11587

21801/01

Maciszewska Joanna Katarzyna

ul.Tyrmanda 12/11

 

 

 

54-608 Wrocław

11588

21740/01

Maciulewicz Kazimierz

ul. Wojska Polskiego 58/2

 

 

 

72-320 Trzebiatów

11589

21935/01

Majchrzak-Dahms Gertruda Dorota

ul. Szuberta 42/1

 

 

 

02-408 Warszawa

11590

21859/01

Makowska Magdalena

Ligota Wielka 70

 

 

 

32-355 Wierzchowisko

11591

21919/01

Małecka Mieczysława

ul. Chocimska 24/5

 

 

 

30-057 Wrocław

11592

21884/01

Małys Krzysztof

ul. Róży Wiatrów 6/7

 

 

 

53-023 Wrocław

11593

21779/01

Mandrysz Renata

ul. Dąbrówki 21A/6

 

 

 

44-210 Rybnik

11594

21774/01

Marszałek Róża Maria

ul. PGR 9/2

 

 

 

44-174 Pniów

11595

21849/01

Matusiak Anna Janina

ul. Wolności 68, Kościelec

 

 

 

42-240 Rudniki

11596

21805/01

Matuszak Renata Anna

os. Rusa 95/7

 

 

 

61-245 Poznań

 

1

2

3

4

11597

21798/01

Meduniecka Beata

ul. Wasilkowskiego 9/14

 

 

 

02-776 Warszawa

11598

21913/01

Michalska Anna Maria

Niestornno 32

 

 

 

88-314 Józefowo

11599

21739/01

Miedzińska Beata Agnieszka

ul. Farna 3

 

 

 

63-720 Koźmin Wielkopolski

11600

21834/01

Mirosz Halina Elżbieta

ul. Zwycięstwa 96/9

 

 

 

75-011 Koszalin

11601

21892/01

Młynarska Jolanta Maria

ul. Przedwiośnia 6/10

 

 

 

40-319 Katowice

11602

21858/01

Neupauer Monika Beata

os. Łokietka 4/3

 

 

 

32-400 Wolbrom

11603

21840/01

Niedworok Joanna Elżbieta

ul. Powstańców 46A/36

 

 

 

41-100 Siemianowice Śląskie

11604

21851/01

Niedźwiecka-Sołowiej Urszula Maria

ul. Maciejowicka 17/1

 

 

 

70-786 Szczecin

11605

21789/01

Nowaczyk Irena

ul. Wałecka 89B

 

 

 

78-550 Czaplinek

11606

21836/01

Nowak Jacek Piotr

ul. Tarnowskiego 32/27

 

 

 

99-300 Kutno

11607

21877/01

Nowak Joanna Anna

ul. Graniczna 61A/41

 

 

 

40-272 Katowice

11608

21810/01

Nowak Lucyna

ul. Pogodna 33

 

 

 

42-606 Tarnowskie Góry

11609

21803/01

Nowak Małgorzata Maria

ul. Gromady Grudziąż 21/16

 

 

 

30-657 Kraków

11610

21885/01

Nowakowska Joanna Katarzyna

ul. Sikorskiego 6/5

 

 

 

77-230 Kępice

11611

21926/01

Obałka Zdzisława Aurelia

ul. Wieczysta 161/27

 

 

 

50-550 Wrocław

11612

21855/01

Olek Krystyna

ul. Szewczyka 2

 

 

 

62-850 Lisków

11613

21811/01

Orlik-Laskowska Agnieszka Małgorzata

ul. Batorego 20/2

 

 

 

48-200 Prudnik

11614

21902/01

Ostrowska Agnieszka

ul. gen. Sikorskiego 48/21

 

 

 

62-031 Luboń

11615

21737/01

Pacholczyk Andrzej Krzysztof

ul. Żabińskiego 2/22

 

 

 

02-793 Warszawa

11616

21845/01

Palcat Agnieszka Monika

ul. Powstańców Śl. 3/55

 

 

 

42-500 Będzin

11617

21748/01

Paszkiewicz Wiesława Weronika

ul. Reja 24A/27

 

 

 

80-870 Gdańsk

11618

21924/01

Paterek Krystyna

ul. Rolnicza 4/21

 

 

 

30-071 Kraków

11619

21812/01

Pawelec Ewa

ul. Hynka 7/30

 

 

 

54-129 Wrocław

11620

21822/01

Pawłucka Grażyna Maria

ul. Monte Cassino 16A/53

 

 

 

37-700 Przemyśl

11621

21910/01

Piątek Joanna

ul. Dunikowskiego 6/19

 

 

 

02-784 Warszawa

11622

21741/01

Pieczka Marek

ul. Bohaterów Warszawy 151 C

 

 

 

44-283 Rydułtowy

11623

21820/01

Pietrzycka Krystyna

ul. Wojska Polskiego 12/25

 

 

 

57-200 Ziębice

11624

21906/01

Piróg-Kochaniewicz Agnieszka Krystyna

ul. Żeromskiego 8/13

 

 

 

37-600 Lubaczów

11625

21747/01

Pocztarek Maria

os. B. Śmiałego 36/62

 

 

 

60-682 Poznań

 

1

2

3

4

11626

21843/01

Polaczek Łukasz Andrzej

ul. Żeromskiego 34

 

 

 

43-502 Czechowice-Dziedzice

11627

21800/01

Polak Lubomiła

ul. Spółdzielców 105

 

 

 

72-010 Police

11628

21757/01

Politowska Karina Agnieszka

ul. Fredry 10/21

 

 

 

87-800 Włocławek

11629

21932/01

Popiołek Beata Urszula

ul. Fabryczna 15/21

 

 

 

24-320 Poniatowa

11630

21765/01

Pszenica Ewa Maria

ul. Częstochowska 3A

 

 

 

46-303 Stroje

11631

21865/01

Pułanik Dariusz Zdzisław

ul. Dukielska 5/22

 

 

 

35-505 Rzeszów

11632

21816/01

Redźko Irena

ul. Jorowiecka 28/10

 

 

 

15-101 Białystok

11633

21766/01

Rogowski Maciej

os. Wichrowe Wzgórze 10/16

 

 

 

61-674 Poznań

11634

21835/01

Rudnicka Aneta Maria

ul. Komorowicka 336A/4

 

 

 

43-346 Bielsko-Biała

11635

21742/01

Rudyk Katarzyna Agata

ul. Niepodległości 283B/5

 

 

 

58-314 Wałbrzych

11636

21934/01

Rutkowska Natalia Bożena

ul. Osadnicza 9C/2

 

 

 

65-785 Zielona Góra

11637

21817/01

Rybacki Grzegorz Franciszek

ul. Gorlicka 8

 

 

 

71-042 Szczecin

11638

21839/01

Rybak-Szponar Krystyna Dorota

ul. Bobrza 26/17

 

 

 

54-220 Wrocław

11639

21861/01

Siatkowska Marzena

ul. Szpitalna 8/30

 

 

 

00-031 Warszawa

11640

21867/01

Sidorowicz Edward

ul. Klonowa 17A

 

 

 

05-092 Łomianki

11641

21891/01

Siemieniuk Lidia

ul. Poświętna 54E

 

 

 

17-100 Bielsk Podlaski

11642

21830/01

Siepietowski Ryszard Daniel

ul. Sikorskiego 17/12

 

 

 

38-200 Jasło

11643

21752/01

Skraba Krzysztof Stefan

ul. Łepkowskiego 10/42

 

 

 

31-423 Kraków

11644

21928/01

Soból Edyta Agnieszka

Stanisławów l, ul. Przyszłość 108

 

 

 

05-126 Nieporęt

11645

21776/01

Sokołowska Beata

ul. Estońska 6/36

 

 

 

30-681 Kraków

11646

21807/01

Stasiak Lucyna Jadwiga

ul. Ruska 23A/6

 

 

 

70-132 Szczecin

11647

21882/01

Stępień Józef

Cisowo 50/6

 

 

 

76-150 Darłowo

11648

21847/01

Studnicka-Dolińska Krystyna Julia

ul. Armii Krajowej 87/44

 

 

 

30-150 Kraków

11649

21895/01

Szagun Agnieszka Marta

ul. Podmiejska 42/10

 

 

 

66-440 Gorzów Wielkopolski

11650

21794/01

Szczepaniak Wioletta Eliza

ul. Piechoty 51/1

 

 

 

70-773 Szczecin

11651

21872/01

Szczepińska Małgorzata

ul. Łódzka 1/68

 

 

 

78-400 Szczecinek

11652

21925/01

Szczerba Halina Maria

ul. Wileńska 7/15

 

 

 

03-409 Warszawa

11653

21863/01

Szczerbińska Edyta Zofia

ul. Smoleńska 82/8

 

 

 

03-528 Warszawa

11654

21744/01

Szczurek Sonia

ul. Matejki 132

 

 

 

44-314 Radlin

 

1

2

3

4

11655

21883/01

Szmerling-Kobak Irena Maria

ul. Dobrego Pasterza 99A/6

 

 

 

31-416 Kraków

11656

21873/01

Szydełko Małgorzata Maria

Zaczernie 98

 

 

 

36-062 Zaczernie

11657

21758/01

Szymczak Izebella Maria

ul. Kościuszki 21/2

 

 

 

64-300 Nowy Tomyśl

11658

21846/01

Śliwak Anna

ul. ks. Popiełuszki 24/7

 

 

 

49-300 Brzeg

11659

21818/01

Świderska Renata Wioletta

ul. Poznańska 3/6A

 

 

 

00-680 Warszawa

11660

21743/01

Tatara Artur Piotr

Mielniów 173

 

 

 

32-020 Wieliczka

11661

21754/01

Tatomir Sławomira Małgorzata

os. Struga 13

 

 

 

58-200 Dzierżoniów

11662

21854/01

Tkaczyk Elżbieta Maria

ul. Fiszera 12/1

 

 

 

81-784 Sopot

11663

21920/01

Tomaszewska Wanda Emilia

Kusowo 23

 

 

 

86-022 Dobrcz

11664

21915/01

Tomczak Maria Teresa

Józefów 28

 

 

 

62-730 Dobra

11665

21868/01

Tronczyk Teresa

ul. Łukowa 3/24

 

 

 

02-767 Warszawa

11666

21788/01

Uler Jadwiga

ul. Długosza 4/14

 

 

 

01-174 Warszawa

11667

21814/01

Wąsowicz Dorota Małgorzata

ul. Kiepury 45A/48

 

 

 

58-506 Jelenia Góra

11668

21806/01

Węglicka Janina

ul. Reja 31

 

 

 

19-400 Olecko

11669

21821/01

Wieczorek Tadeusz

ul. Franciszkańska 57/1

 

 

 

40-728 Katowice

11670

21813/01

Wilczek Kamila Krystyna

Grzywna 172

 

 

 

87-140 Chełmża

11671

21756/01

Witkiewicz Anna

ul. Bohaterów Warszawy 42/1

 

 

 

72-100 Goleniów

11672

21908/01

Wlach Beata Dorota

ul. Kazanowska 83/10

 

 

 

54-152 Wrocław

11673

21750/01

Wobalis Jerzy Witold

ul. Staffa 5/4

 

 

 

65-436 Zielona Góra

11674

21918/01

Wodecka Alicja

ul. Powstania Śląskiego 31

 

 

 

81-462 Gdynia

11675

21899/01

Wojtaszewska Marta Izabela

ul. Gwiezdna 12/93

 

 

 

42-200 Częstochowa

11676

21923/01

Wróbel Krystyna

ul. Pogodna 12

 

 

 

67-200 Głogów

11677

21894/01

Wróblewska Anna Krystyna

ul. Braci Gierymskich 3

 

 

 

65-140 Zielona Góra

11678

21736/01

Zając Eugenia Maria

ul. Sierpińskiego 4

 

 

 

41-703 Ruda Śląska

11679

21842/01

Zalewa Monika Anna

ul. Jana Sawy 11/54

 

 

 

20-632 Lublin

11680

21745/01

Zaremba Urszula

ul. Kilińskiego 22

 

 

 

63-911 Rawicz 3

11681

21911/01

Zdanowicz Paweł Jarosław

ul. Parkowa 1

 

 

 

89-100 Nakło n. Notecią

11682

21929/01

Zgraja Renata Anna

Grudynia Wielka, ul. Kozielska 42J/1

 

 

 

47-280 Pawłowiczki

11683

21878/01

Zguda Robert

ul. Armii Krajowej 7/53

 

 

 

33-300 Nowy Sącz

 

1

2

3

4

11684

21804/01

Ziarniak Barbara Elżbieta

ul. Szkolna 4, Charłupia Mała

 

 

 

98-200 Sieradz 2

11685

21870/01

Zielińska Grażyna

ul. Matejki 20/22/17A

 

 

 

87-100 Toruń

11686

21753/01

Ziętal Wiesława Maria

ul. Klembowskiego 14

 

 

 

25-829 Kielce

11687

21844/01

Zimna Agnieszka

ul. Łukasiewicza 1

 

 

 

38-100 Strzyźów

11688

21864/01

Zjawin Monika Edyta

ul. Rydza-Śmigłego 44/4

 

 

 

65-610 Zielona Góra

Errata

zmiana adresu zamieszkania

11689

17823/00

Deskur Michał Stanisław

ul. Raszyńska 32/44/4

 

 

 

02-026 Warszawa

11690

1844/96

Doruch Halina Barbara

Kalinowa 34

 

 

 

98-235 Błaszki

11691

11970/99

Dzieńdziara Jadwiga

ul. Tartakowa 14A/2

 

 

 

68-100 Żagań

11692

7908/98

Giedronowicz Iwona Maria

ul. Bieszczadzka 1

 

 

 

03-156 Warszawa

11693

15223/99

Janus Anna

ul. Starodomaszowska 30/35

 

 

 

25-315 Kielce

11694

9467/88

Kobryń Aurelia

ul. Kozanowska 99/17

 

 

 

54-152 Wrocław

11695

10335/98

Król Renata Lidia

ul. św. Michała 19/1

 

 

 

61-118 Poznań

11696

3610/97

Krysiak Zofia Teresa

ul. Ogrodowa 46

 

 

 

67-200 Serby

11697

2823/97

Obszarska Stefania Aleksandra

ul. Sobieskiego 5

 

 

 

05-806 Komorów

11698

105/95

Ojdowska Krystyna Elżbieta

ul. Słoneczna 12A/3

 

 

 

81-605 Gdynia

11699

1798/96

Rataj Marian

ul. Garbarska 9A/2

 

 

 

62-200 Gniezno

11700

3980/97

Rejdak Zofia

ul. Kalinowa 2/8

 

 

 

59-300 Lublin

11701

21038/01

Tomaszewska Agata Magdalena

ul. Góralska 41E/8

 

 

 

80-292 Gdańsk

11702

4740/97

Zawalska-Tadejczyk Maria

ul. Krauthofera 18A/16

 

 

 

60-203 Poznań

Errata

inne zmiany

10219

było:

Szymańska Bożena

Adamowizna 129

 

20601/00

 

05-825 Grodzisk Mazowiecki

11703

jest:

Barasińska Bożena

Janinów 6E

 

20601/00

 

05-825 Grodzisk Mazowiecki

9454

było:

Wójcik Dorota

ul. Brązowa 72/6

 

19604/00

 

70-781 Szczecin

11704

jest:

Zakrzewska Dorota

ul. Brązowa 72/6

 

19604/00

 

70-781 Szczecin

 

DYREKTOR DEPARTAMENTU RACHUNKOWOŚCI
J. Dadacz

 

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2002-06-28
  • Data wejścia w życie: 2002-06-28
  • Data obowiązywania: 2002-06-28
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

Dzienniki Urzędowe