reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

KOMUNIKAT Nr 14/DR/02 MINISTRA FINANSÓW

z dnia 25 lipca 2002 r.

w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zawiadamia się, że na podstawie § 18 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 sierpnia 1998 r. w sprawie kwalifikacji i innych wymagań, których spełnienie uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, organizacji i trybu działania Komisji Egzaminacyjnej powołanej do sprawdzenia tych kwalifikacji oraz wzoru świadectwa stwierdzającego te kwalifikacje i wymagania (Dz. U. Nr 114, poz. 734 i Dz. U. Nr 138, poz. 894), do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wpisane zostały następujące osoby:

Lp.

Numer świadectwa

Nazwisko i imię

Adres

1

2

3

4

11920

22189/01

Ambroziak Ewa Jolanta

ul. Królewska 3/30

 

 

 

93-319 Łódź

11921

22154/01

Babut Jolanta Teresa

ul. Fabryczna 2/180

 

 

 

00-446 Warszawa

11922

22350/01

Balana Barbara Krystyna

ul. Ekologiczna 15/22

 

 

 

02-798 Warszawa

11923

22323/01

Balcerzak Marianna

ul. Artylerzystów 19/8

 

 

 

88-190 Barcin

11924

22268/01

Banasiewicz Bożenna Anna

ul. Żabińskiego 3/54

 

 

 

02-793 Warszawa

11925

22329/01

Banaś Barbara

ul. Czołgistów 45

 

 

 

52-212 Wrocław

11926

22332/01

Bano Aneta Małgorzata

ul. Tarasowa 5/95

 

 

 

28-819 Lublin

11927

22324/01

Bartkiewicz-Sołtykiewicz Aniela Marianna

Bartodzieje 7

 

 

 

26-631 Jastrzębia

11928

22258/01

Bednarek Mirosław Piotr

ul. Wyspiańskiego 13

 

 

 

43-605 Jaworzno

 

1

2

3

4

11929

22353/01

Bełdowska Irena

ul. Drzymały 32

 

 

 

41-407 Imielin

11930

22314/01

Bereszyński Tadeusz

Parzęczewo 52

 

 

 

64-061 Kamieniec

11931

22238/01

Biernacki Michał Sebastian

ul. Zachodnia 50/60

 

 

 

53-622 Wrocław

11932

22170/01

Blaszczok Teodor

ul. Żniwiarzy 4

 

 

 

41-808 Zabrze

11933

22211/01

Błach-Sobczyk Blanka Magdalena

ul. Orzechowa 13

 

 

 

42-480 Poręba

11934

22217/01

Błaszczyk Renata Karolina

ul. Lotnicza 5

 

 

 

39-300 Mielec

11935

22361/01

Błocka Danuta Elżbieta

ul. Krakowska 16/2

 

 

 

96-200 Rawa Mazowiecka

11936

22291/01

Bokuniewicz Ilona Helena

ul. Wzgórze Bernadowo 113

 

 

 

81-583 Gdynia

11937

22203/01

Borkowska Danuta Maria

al. Piłsudskiego 49/67

 

 

 

43-100 Tychy

11938

22244/01

Borkowski Krzysztof

ul. Limanowskiego 55

 

 

 

76-200 Słupsk

11939

22309/01

Brol Irena Elżbieta

ul. Lubliniecka 61

 

 

 

42-288 Strzebin

11940

22335/01

Bryłka Elżbieta Janina

ul. Sienkiewicza 6

 

 

 

89-100 Nakło nad Notecią

11941

22153/01

Bryndza Aldona Wioletta

ul. Ułańska 4

 

 

 

25-219 Kielce

11942

22156/01

Brzezińska Alicja Maria

ul. Heblarska 31

 

 

 

53-206 Wrocław

11943

22226/01

Brzezińska Monika Joanna

ul. Piłsudskiego 20/11

 

 

 

72-600 Świnoujście

11944

22271/01

Buchert Bożena Maria

ul. Styczyńskiego 10

 

 

 

61-407 Poznań

11945

22160/01

Buchowiec Joanna

ul. Pułaskiego 61/33

 

 

 

15-337 Białystok

11946

22273/01

Buda Izabela

ul. Leśna 10/6

 

 

 

62-050 Mosina

11947

22234/01

Budyta Joanna Katarzyna

ul. Połczyńska 4/38

 

 

 

85-711 Bydgoszcz

11948

22267/01

Burda Małgorzata Iwona

ul. Spokojna 11B/1

 

 

 

76-004 Sianów

11949

22180/01

Chajęcki Andrzej Leszek

Podgóra 33A

 

 

 

05-530 Góra Kalwaria

11950

22342/01

Chyłek Halina

ul. Mołdawska 15/3

 

 

 

02-127 Warszawa

11951

22249/01

Ciepielewska Ewa

ul. Ogrodowa 27

 

 

 

98-300 Wieluń

11952

22303/01

Czamajło Teresa

ul. Słowackiego 12

 

 

 

89-500 Tuchola

11953

22370/01

Czarnik Anna Maria

Stare Żukowice 236A

 

 

 

33-151 Nowa Jastrząbka

11954

22312/01

Czerwińska Elżbieta

ul. Asnyka 9

 

 

 

38-500 Sanok

11955

22286/01

Daszyński Paweł

ul. Matejki 1B/1

 

 

 

50-333 Wrocław

11956

22326/01

Diakite Małgorzata Teresa

ul. Inowrocławska 10/1

 

 

 

70-013 Szczecin

11957

22213/01

Domaradzka Wiesława Teresa

ul. Reduty Ordona 66A/1

 

 

 

71-180 Szczecin

11958

22175/01

Dudek Marianna

ul. Hermana 1/27

 

 

 

09-400 Płock

11959

22305/01

Dudkiewicz Renata

ul. Armii Krajowej 1/26

 

 

 

09-410 Płock

11960

22265/01

Dudra Bożena Anna

Pniewnik 49

 

 

 

07-113 Pniewnik

11961

22253/01

Dura Magdalena Izabella

ul. Pszona 18/25

 

 

 

31-462 Kraków

 

1

2

3

4

11962

22264/01

Dworzecka-Drogosz Teresa

ul. Słowiańska 25/14

 

 

 

50-234 Wrocław

11963

22200/01

Eder Maria Anna

ul. Bałtycka 94

 

 

 

61-055 Poznań

11964

22296/01

Fajkis Alicja Maria

ul. Borowa 37

 

 

 

42-404 Zawiercie

11965

22166/01

Figiel Alicja Agnieszka

ul. Grunwaldzka 7/2

 

 

 

59-220 Legnica

11966

22209/01

Fijas Marianna Małgorzata

ul. Poniatowskiego 82/5

 

 

 

37-450 Stalowa Wola

11967

22227/01

Firczyk Maria

ul. Nagietkowa 7/1

 

 

 

35-604 Rzeszów

11968

22336/01

Florek Monika Katarzyna

ul. Kwiska 47/9

 

 

 

54-210 Wrocław

11969

22262/01

Gajewski Arkadiusz

ul. Niska 20/16

 

 

 

97-200 Tomaszów Mazowiecki

11970

22173/01

Galińska Ewa

ul. 17 Stycznia 60/10

 

 

 

02-146 Warszawa

11971

22269/01

Gałganow Ewa Jolanta

ul. Szpitalna 23

 

 

 

05-300 Mińsk Mazowiecki

11972

2218/01

Gaś Mirosław Antoni

os. Zielone 20/22

 

 

 

31-971 Kraków

11973

22221/01

Gawełko-Ogonowska Ewa

ul. Dyngusowa 12

 

 

 

15-156 Białystok

11974

22325/01

Gibalska Iwona Monika

ul. Łabiszyńska 23/125

 

 

 

03-204 Warszawa

11975

22374/01

Golonka Joanna Teresa

ul. Grota-Roweckiego 12A/5

 

 

 

45-256 Opole

11976

22159/01

Gołaszewski Andrzej Jerzy

ul. Bolesława Chrobrego 3/73

 

 

 

05-200 Wołomin

11977

22373/01

Gorgolewska Agnieszka Helena

ul. Podmiejska 34/115

 

 

 

62-800 Kalisz

11978

22206/01

Goszczycka Marta Julianna

ul. Leszczynowa 9

 

 

 

03-197 Warszawa

11979

22204/01

Górnisiewicz Mikołaj

ul. Wielkopolska 14/12

 

 

 

25-327 Kielce

11980

22210/01

Górska Danuta Józefa

ul. Słowiańska 14/7

 

 

 

50-235 Wrocław

11981

22357/01

Grec Małgorzata Ewa

ul. Generała Hallera 3A/31

 

 

 

07-410 Ostrołęka

11982

22276/01

Grochot Edyta

Sułków 136

 

 

 

32-020 Wieliczka

11983

22300/01

Grochowska Katarzyna

ul. Jaracza 24

 

 

 

11-600 Węgorzewo

11984

22322/01

Grzegorz Brygida Elżbieta

al. Niepodległości 72/11

 

 

 

88-100 Inowrocław

11985

22165/01

Grzybowska Anna Jolanta

ul. Jałtańska 1/24

 

 

 

02-760 Warszawa

11986

22158/01

Gwizdek Beata Barbara

ul. Karkonoska 37

 

 

 

58-530 Kowary

11987

22317/01

Imiołek Beata Izabela

ul. II Armii Wojska Polskiego
22

 

 

 

02-495 Warszawa

11988

22339/01

Jabłecka Zofia Mieczysława

ul. Szwankowskiego 5/22

 

 

 

01-318 Warszawa

11989

22219/01

Jabłoński Henryk

ul. Eustachiewicza 7/58

 

 

 

24-100 Puławy

11990

22232/01

Jagieła Danuta Maria

ul. Strażacka 2/2

 

 

 

58-260 Bielawa

11991

22194/01

Janik Renata Małgorzata

ul. Mickiewicza 23/19

 

 

 

56-500 Syców

11992

22228/01

Jankowska Bożena Marianna

ul. Grunwaldzka 4/4

 

 

 

14-100 Ostróda

11993

22321/01

Jarząbek Piotr

ul. Wandy Rutkiewicz 5/4

 

 

 

50-571 Wrocław

11994

22254/01

Jastrzębska Grażyna Maria

ul. Budziszyńska 36/41

 

 

 

54-434 Wrocław

 

1

2

3

4

11995

22190/01

Jędrzejowska Stanisława

ul. Sikorskiego 5/44

 

 

 

39-200 Dębica

11996

22231/01

Kaczmarczyk Bożena Genowefa

ul. Trzyniecka 12/II/15

 

 

 

41-506 Chorzów

11997

22183/01

Kaczor Irena

Chwałki 23A

 

 

 

27-600 Sandomierz

11998

22274/01

Kapczyńska Cecylia Barbara

ul. Modrzewiowa 19

 

 

 

97-310 Moszczenica

11999

22346/01

Kapłon Małgorzata

ul. Ludwiki 1/78

 

 

 

01-225 Warszawa

12000

22172/01

Kapusta Iwona

Głusko Duże Kolonia 59

 

 

 

24-310 Karczmiska

12001

22250/01

Kiedrowski Grzegorz Eugeniusz

ul. Kadetów 1/25

 

 

 

80-298 Gdańsk

12002

22207/01

Kiejkowski Piotr Stanisław

ul. Pasieka 17

 

 

 

37-500 Jarosław

12003

22259/01

Kocańda Marta Anna

ul. Topolowa 33B

 

 

 

32-500 Chrzanów

12004

22369/01

Komarnicka Małgorzata Róża

ul. Wolności 37

 

 

 

55-080 Kąty Wrocławskie

12005

22225/01

Konieczny Paweł Michał

ul. Przykop 3/36

 

 

 

64-320 Buk

12006

22351/01

Kordek Jadwiga

ul. Arabska 5

 

 

 

52-133 Wrocław

12007

22257/01

Kosowska Irena

Wielgie 29A/12

 

 

 

87-603 Wielgie

12008

22176/01

Kowalczyk Danuta Janina

ul. Emilii Gierczak 2A

 

 

 

78-300 Świdwin

12009

22358/01

Kozińska Bożena Ewa

ul. Żubowiecka 10/2

 

 

 

03-192 Warszawa

12010

22298/01

Kozłowska Maria Elżbieta

ul. Związku Walki Młodych 18/25

02-786 Warszawa

12011

22236/01

Koźbiał Robert

ul. Wiolinowa 4/13

 

 

 

02-785 Warszawa

12012

22313/01

Krajewska Maria

ul. Akacjowa 6

 

 

 

59-160 Radwanice

12013

22360/01

Krakowska Iwona Aleksandra

ul. Załęska 37/80

 

 

 

40-572 Katowice

12014

22352/01

Kram Adrian Łukasz

os. Jagiellońskie 16/6

 

 

 

64-000 Kościan

12015

22301/01

Krautforst Dagmara Ludwika

ul. Kazimierza Wielkiego 6

 

 

 

88-100 Inowrocław

12016

22178/01

Krawczyk Beata Anna

ul. Waryńskiego 21

 

 

 

05-090 Raszyn

12017

22212/01

Krawczyk Dariusz Tadeusz

ul. Topolowa 18, Góra

 

 

 

43-227 Miedźna

12018

22151/01

Krzak Mirosława Kazimiera

ul. Topografów 12

 

 

 

30-399 Kraków

12019

22347/01

Kubiak Ewa

ul. Batalionu Pięść 7/12

 

 

 

01-406 Warszawa

12020

22288/01

Kubsik Marek

ul. Karłowicza 9/19

 

 

 

62-510 Konin

12021

22261/01

Kudlak Karol Tomasz

ul. Odyńcka 73/69

 

 

 

02-644 Warszawa

12022

22186/01

Kukła Dorota Wanda

Boczów 13

 

 

 

32-740 Łapanów

12023

22192/01

Kulpa Teresa

ul. Leszczyńskiej 18/4

 

 

 

93-347 Łódź

12024

22215/01

Kunicka Danuta Teresa

ul. Grota-Roweckiego 2/12

 

 

 

05-480 Karczew

12025

22327/01

Kurowska Jolanta Małgorzata

ul. Gruszkowa 9

 

 

 

71-084 Szczecin

12026

22281/01

Laskowska Anna Krystyna

os. Słoneczne Wzgórze 31A/11

25-435 Kielce

12027

22195/01

Lesiak Anna

ul. Powstańców 26/215

 

 

 

31-422 Kraków

 

1

2

3

4

12028

22302/01

Liszaj Władysława

Płużnica 43A

 

 

 

87-214 Płużnica

12029

22331/01

Łagoda Jolanta

ul. Środkowa 16

 

 

 

15-151 Białystok

12030

22184/01

Łuczak Iwona Irena

ul. Heleny Junkiewicz 10/29

 

 

 

03-543 Warszawa

12031

22233/01

Łukosz Renata Jadwiga

ul. Południowa 200

 

 

 

43-384 Jaworze

12032

22252/01

Maciaś Anna Agnieszka

Lanckorona 555

 

 

 

34-143 Lanckorona

12033

22248/01

Majewska-Gierszon Cecylia Barbara

ul. Krośnicka 18

 

 

 

56-321 Bukowice

12034

22185/01

Majos-Marchwica Beata Alicja

ul. Bursztynowa 1/40

 

 

 

31-213 Kraków

12035

22202/01

Makulski Ireneusz Rafał

Maleniska 42

 

 

 

37-500 Jarosław

12036

22218/01

Malarczyk Anna

Wilczynek 22/14

 

 

 

05-532 Baniocha

12037

22164/01

Maliszewska Alicja

ul. 1 Maja 21

 

 

 

05-200 Wołomin

12038

22371/01

Małek Agata Lucyna

ul. Lwowska 83/23

 

 

 

33-300 Nowy Sącz

12039

22328/01

Markiewicz Ewa

ul. Sosnowa 27

 

 

 

87-400 Golub-Dobrzyń

12040

22272/01

Mastalerz Małgorzata

ul. Westerplatte 10/2

 

 

 

58-100 Świdnica

12041

22306/01

Maślanka Marzena Teresa

ul. Zakręt 1/3

 

 

 

70-754 Szczecin

12042

22341/01

Maślankowski Krzysztof

ul. Batalionów Chłopskich 5/1/48

09-400 Płock

12043

22196/01

Matuszewska Monika Joanna

ul. Sokoła 3/5

 

 

 

60-644 Poznań

12044

22354/01

Mazurek Roman Janusz

ul. Rembielińska 10A/8

 

 

 

03-343 Warszawa

12045

22235/01

Michalska Joanna

ul. Krótka 2B/10

 

 

 

74-200 Pyrzyce

12046

22285/01

Mielniczek Jerzy

ul. 1 Maja 22

 

 

 

16-100 Sokółka

12047

22284/01

Mirecka Bożena Maria

os. Kalinowe 21/50

 

 

 

31-815 Kraków

12048

22201/01

Misiura Małgorzata Bogusława

ul. Denkowska 49

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

12049

22237/01

Misztal Renata

Pawłowo 33

 

 

 

89-600 Chojnice

12050

22289/01

Mokrzycka-Lis Iwona Teresa

ul. Sikorskiego 35

 

 

 

95-015 Głowno

12051

22243/01

Mucowski Andrzej

ul. Broniewskiego 1

 

 

 

58-500 Jelenia Góra

12052

22251/01

Nelza Iwona Justyna

Gogolice 25/3

74-510 Trzcińsko-Zdrój

12053

22287/01

Nocuń Renata Barbara

ul. Sławska 2, Radzyń

 

 

 

67-410 Sława

12054

22340/01

Nojszewska Stanisława

ul. Żytnia 75/77/19

 

 

 

01-149 Warszawa

12055

22365/01

Nowak Jolanta

ul. Łapanowska 523

 

 

 

32-420 Gdów

12056

22363/01

Nowak Zenona

ul. Jaracza 21/60

 

 

 

90-261 Łódź

12057

22239/01

Ochmańska Lilianna

ul. Kosynierów 1

 

 

 

70-786 Szczecin

12058

22297/01

Okoń Waldemar Tomasz

ul. Mickiewicza 17B/15

 

 

 

56-500 Syców

12059

22282/01

Olińska Regina Kazimiera

ul. Kubusia Puchatka 3

 

 

 

82-500 Kwidzyn

12060

22216/01

Opszalski Krzysztof

ul. Ludowa 9B/1

 

 

 

65-742 Zielona Góra

 

1

2

3

4

12061

22157/01

Oziewicz Anna Wioleta

ul. Chłopska 61C

 

 

 

70-781 Szczecin

12062

22364/01

Ożarek Teresa Maria

ul. Bratysławska 12/19

 

 

 

94-040 Łódź

12063

22304/01

Pacha Sylwia Joanna

ul. Mikołowska 147

 

 

 

43-187 Orzesze-Zawiść

12064

22375/01

Pająk Grażyna Wacława

ul. Kościelna 5, Dobrocin

 

 

 

58-200 Dzierżoniów

12065

22356/01

Panasik Jadwiga Zofia

ul. Mściwoja 52/30

 

 

 

80-357 Gdańsk

12066

22240/01

Pankiewicz Joanna Karina

ul. Derdowskiego 22/2

 

 

 

80-319 Gdańsk

12067

22256/01

Partyka Danuta Maria

ul. Zachodnia 3

 

 

 

88-160 Janikowo

12068

22333/01

Pawińska Krystyna Barbara

ul. Sukiennicza 4A/6

 

 

 

80-882 Gdańsk

12069

22197/01

Pilaczyńska Teresa

ul. Notecka 10

 

 

 

60-412 Poznań

12070

22208/01

Plenikowska Izabela Beata

ul. Kcyńska 7/60

 

 

 

81-005 Gdynia

12071

22319/01

Podhajska Agnieszka Katarzyna

ul. Chmielna 73C/24

 

 

 

00-801 Warszawa

12072

22205/01

Pokusa Bożenna

ul. Bluszczowa 7

 

 

 

43-300 Bielsko-Biała

12073

22220/01

Porzycka Beata Ewa

ul. Bednarska 24/63

 

 

 

93-030 Łódź

12074

22229/01

Purul Agnieszka

ul. Bolesława Chrobrego 14B/6

 

 

 

47-200 Kędzierzyn-Koźle

12075

22290/01

Pytel Marta Elżbieta

ul. Westerplatte 15/191

 

 

 

33-100 Tarnów

12076

22260/01

Rajczyk Lidia

ul. Moniuszki 51/6

 

 

 

87-100 Toruń

12077

22292/01

Rengiert Elżbieta Bożena

ul. Padlewskiego 5/45

 

 

 

09-400 Płock

12078

22280/01

Reterska Maria Anna

ul. Barlickiego 5A

 

 

 

42-200 Częstochowa

12079

22223/01

Romanowska Dorota Izabela

os. Rusa 77/8

 

 

 

61-245 Poznań

12080

22295/01

Romańczuk Mariola Danuta

ul. Nowodworska 25/106A

 

 

 

03-133 Warszawa

12081

22315/01

Rozbiewska Barbara

ul. Wilińska 72/7

 

 

 

05-200 Wołomin

12082

22191/01

Różyc Jadwiga

ul. Wysockiego 14/118

 

 

 

03-371 Warszawa

12083

22263/01

Rubrycka Małgorzata Maria

ul. Kowalewiec 10C, Kowalew

 

 

 

63-300 Pleszew

12084

22343/01

Rudak Lidia Maria

ul. Górczewska 116A/38

 

 

 

01-460 Warszawa

12085

22182/01

Rudnicka Maria

ul. Warmińska 28/6

 

 

 

44-335 Jastrzębie Zdrój

12086

22275/01

Rutkowska Dorota

ul. Haffnera 25/4

 

 

 

81-717 Sopot

12087

22167/01

Rutkowska Jadwiga Janina

ul. Sikorskiego 18/11

 

 

 

96-300 Żyrardów

12088

22277/01

Ryl Bożena

ul. Herkulesa 18/1

 

 

 

67-200 Głogów

12089

22179/01

Ryszkowska Dorota Sylwia

ul. Murarska 14/6

 

 

 

54-135 Wrocław

12090

22330/01

Ryżewska Anetta Jolanta

ul. Biała Przemsza 28/3

 

 

 

41-208 Sosnowiec

12091

22199/01

Sieradzka Maria Barbara

al. Ducha Świętego 32/16

 

 

 

39-300 Mielec

12092

22355/01

Sieradzki Antoni Tadeusz

al. Ducha Świętego 32/16

 

 

 

39-300 Mielec

12093

22224/01

Sikorska-Grodzka Wiesława

ul. Zagórna 29/30

 

 

 

15-820 Białystok

 

1

2

3

4

12094

22337/01

Sitkiewicz Mariusz

ul. Kaliny 11/17

 

 

 

71-118 Szczecin

12095

22359/01

Skrobański Wojciech Andrzej

ul. Jugosłowiańska 54C/12

 

 

 

60-149 Poznań

12096

22294/01

Skrzypczak Krystyna Janina

ul. Kosmonautów Polskich 57/10

 

 

 

67-200 Głogów

12097

22171/01

Sladek-Bojarska Bożena Bogusława

al. Niepodległości 79/28

 

 

 

43-100 Tychy

12098

22169/01

Smektała Dorota Małgorzata

ul. Małachowskiego 14C/1

 

 

 

64-800 Chodzież

12099

22230/01

Smoląg Krystyna

ul. Słowiańska 22B/3

 

 

 

67-200 Głogów

12100

22316/01

Sosnowska Jolanta

Karolino 58

 

 

 

05-140 Serock

12101

22174/01

Stachowiak Aleksandra

os. Piastowskie 5/25

 

 

 

64-000 Kościan

12102

22344/01

Staciwa Izabela Anna

ul. Jagiellońska 11B/301

 

 

 

41-200 Sosnowiec

12103

22278/01

Stasiowska-Bąk Jadwiga Anna

ul. Leśna 133

 

 

 

39-200 Dębica

12104

22366/01

Stelmaszczyk Joanna

ul. Kasztanowa 1

 

 

 

21-220 Siemień

12105

22241/01

Stępień Rafał Jarosław

ul. Dokerska 40/21

 

 

 

54-142 Wrocław

12106

22168/01

Stępkowska Elżbieta

ul. Moniuszki 44/5

 

 

 

66-400 Gorzów Wielkopolski

12107

22372/01

Stobiecka Teresa Maria

ul. Sosabowskiego 7/68

 

 

 

42-200 Częstochowa

12108

22270/01

Strzała Elżbieta

ul. Legionów Polskich 101/47

 

 

 

41-310 Dąbrowa Górnicza

12109

22367/01

Sulińska Maria

ul. Heleny 6/37

 

 

 

30-838 Kraków

12110

22299/01

Szachogłuchowicz Magdalena Sylwia

os. Noakowskiego 3/65

 

 

 

99-400 Łowicz

12111

22193/01

Szczepara Bożena Beata

ul. Kamienna 33/40

 

 

 

53-307 Wrocław

12112

22310/01

Szkiłondż Agnieszka Agata

ul. Jagiellońska 6/1

 

 

 

70-436 Szczecin

12113

22155/01

Sztajner Renata Ewa

ul. Wypalanki 94/1

 

 

 

42-200 Częstochowa

12114

22279/01

Sztuba Leszek

ul. Królowej Jadwigi 25/5

 

 

 

64-100 Leszno

12115

22293/01

Szymanowska Beata Anna

ul. Lipiny Kąty 8

 

 

 

05-200 Wołomin

12116

22349/01

Świątek Alicja Jadwiga

ul. Bokserska 40/26

 

 

 

02-682 Warszawa

12117

22345/01

Świerczek Agnieszka Monika

ul. Krośnieńska 2/12

 

 

 

35-505 Rzeszów

12118

22338/01

Świerczewska Anna

ul. Szczecińska 61/8

 

 

 

76-200 Słupsk

12119

22308/01

Taszycka Alicja

ul. Świerczewskiego 6/3

 

 

 

57-550 Stronie Śląskie

12120

22187/01

Tkaczewska Barbara Anna

ul. Felińskiego 44/20

 

 

 

41-908 Bytom

12121

22311/01

Tomalik Grażyna Maria

ul. Daszyńskiego 7C/10

 

 

 

56-400 Oleśnica

12122

22214/01

Trojanek Maria Regina

ul. Broniewskiego 14

 

 

 

89-600 Chojnice

12123

22242/01

Tryfon Lucyna Danuta

ul. 11 Listopada 184

 

 

 

05-070 Sulejówek

12124

22255/01

Unger Hanna Teresa

ul. Kombatantów 8/34

 

 

 

85-829 Bydgoszcz

12125

22307/01

Urbanek-Rajwa Barbara Joanna

ul. Wyrska 10C/5

 

 

 

43-174 Łaziska Górne

12126

22318/01

Usińska Grażyna Elżbieta

ul. Jadźwingów 1/26

 

 

 

02-692 Warszawa

 

1

2

3

4

12127

22368/01

Uszpulewicz Jadwiga Zofia

Wierzbica Górna 6B/3

 

 

 

46-255 Wierzbica Górna

12128

22152/01

Wasielewska Małgorzata

Kaszczor, ul. Okrężna 7

 

 

 

64-234 Przemęt

12129

22334/01

Waszkowiak Hanna Maria

Przyprostynia 82

 

 

 

64-360 Zbąszyń

12130

22283/01

Wawrzkiewicz Elżbieta

ul. Skłodowskiej-Curie 111/I/26

 

 

 

41-949 Piekary Śląskie

12131

22320/01

Wawrzynowska Anita Maria

ul. Piaskowa 13, Przysieka Polska 64-040 Stare Bojanowo

12132

22177/01

Węglarz Anna Antonina

Mszana Górna 293

 

 

 

34-733 Mszana Górna

12133

22348/01

Wieczorek Roman Józef

ul. Zielona 5A/14

 

 

 

41-104 Siemianowice Śląskie

12134

22161/01

Wielgus Beata

ul. Solskiego 14/3

 

 

 

76-200 Słupsk

12135

22362/01

Wiktorska Danuta Stanisława

Zielony Rynek 9/7

 

 

 

62-200 Gniezno

12136

22266/01

Włodarska Bożena

ul. Kartaginy 1/2

 

 

 

02-762 Warszawa

12137

22162/01

Wojciechowska Irena Krystyna

ul. Zbiorcza 9B/20

 

 

 

92-328 Łódź

12138

22222/01

Wojtanowicz Beata Anna

ul. Zwycięstwa 138/5

 

 

 

75-604 Koszalin

12139

22247/01

Wypchło Kazimierz

Łaziska 25

 

 

 

26-681 Orońsko

12140

22245/01

Wyszecka Jolanta Helena

ul. Bohaterów Westerplatte 17

 

 

 

83-300 Kartuzy

12141

22163/01

Zadrożniak Ewa

ul. Młynarska 18/15

 

 

 

08-110 Siedlce

12142

22198/01

Zakrzewska Barbara Władysława

ul. Leśna 6/22

 

 

 

58-530 Kowary

12143

22188/01

Zasina Dorota

ul. Winogrady 43/9

 

 

 

61-663 Poznań

12144

22246/01

Zeman Grzegorz Aleksander

Trzydnik Duży 59/33

 

 

 

23-230 Trzydnik Duży

 

 

DYREKTOR DEPARTAMENTU RACHUNKOWOŚCI

Joanna Dadacz

 

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

JSLegal Jankowki & Stroiński

Adwokacka Spółka Partnerska

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama