Kategorie

Dzienniki Urzędowe

KOMUNIKAT Nr 16/DR/2002 MINISTRA FINANSÓW

z dnia 23 września 2002 r.

w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Tekst pierwotny

Zawiadamia się, że na podstawie § 18 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 sierpnia 1998 r. w sprawie kwalifikacji i innych wymagań, których spełnienie uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, organizacji i trybu działania Komisji Egzaminacyjnej powołanej dla sprawdzenia tych kwalifikacji oraz wzoru świadectwa stwierdzającego te kwalifikacje i wymagania (Dz. U. Nr 114, poz. 734 i Dz. U. Nr 138, poz. 894), do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wpisane zostały następujące osoby:

Lp.

Numer świadectwa

Nazwisko i imię

Adres

1

2

3

4

12145

22376/01

Dorota Reluga

ul. E Orzeszkowej 7C/11

 

 

 

07-300 Ostrów Mazowiecka

12146

22377/01

Małgorzata Anna Kosz

ul. Wczasowa 11

 

 

 

89-511 Cekcyn

12147

22378/01

Halina Teresa Budnik

ul. Południowa 12

 

 

 

96-515 Teresin

12148

22379/01

Jarosława Iwona Witkowska

ul. Katedralna 1/12

 

 

 

78-100 Kołobrzeg

12149

22380/01

Paweł Biegański

ul. Wiejska 20/10

 

 

 

63-400 Ostrów WIkp.

12150

22381/01

Katarzyna Podwyszyńska

ul. Książacka 4

 

 

 

71-037 Szczecin

12151

22382/01

Bożena Stankiewicz

ul. Wyspiańskiego 5/3

 

 

 

87-700 Aleksandrów Kujawski

12152

22383/01

Jolanta Anna Podgórska

ul. Mieszka l 6A/11

 

 

 

05-200 Wołomin

12153

22384/01

Ewa Gwardiak

ul. Batorego 6B

 

 

 

58-530 Kowary

12154

22385/01

Bogusława Kulma

ul. Kazury 8/26

 

 

 

02-795 Warszawa

12155

22386/01

Bogusława Zofia Jagiełło

ul. Studzińskiego 78/19

 

 

 

91-496 Łódź

12156

22387/01

Bożena Iwona Chmiel

os. Urocze 1/82

 

 

 

31-952 Kraków

12157

22388/01

Renata Anna Szwaja

ul. M. Reja 5/60

 

 

 

32-300 Olkusz

12158

22389/01

Andrzej Stanisław Błasiak

ul. Bielska 12

 

 

 

32-626 Jawiszowice

12159

22390/01

Krystyna Gryłakowska

Garbów l 53A/9

 

 

 

21-080 Garbów

12160

22391/01

Wiesław Grzegorz Miśkiewicz

ul. 1 Maja 116

 

 

 

42-300 Myszków

12161

22392/01

Anna Róża Król-Błażejewska

ul. 1 Maja 18A/7

 

 

 

74-200 Pyrzyce

12162

22393/01

Małgorzata Barbara Rybaczyk

ul. Pasieka 13

 

 

 

61-657 Poznań

12163

22394/01

Alicja Włodarczyk

ul. Kolista 9/31

 

 

 

54-151 Wrocław

12164

22395/01

Agnieszka Kusińska

ul. Kręta 18/28

 

 

 

15-345 Białystok

 

1

2

3

4

12165

22396/01

Małgorzata Wiśniewska

ul. Toruńska 99

 

 

 

87-124 Złotoria

12166

22397/01

Mariola Anna Piątkowska

ul. Słowackiego 9B/6

 

 

 

76-004 Sianów

12167

22398/01

Beata Wągrowska

ul. M. Konopnickiej 27/38

 

 

 

62-800 Kalisz

12168

22399/01

Lidia Janiszewska-Wojdyła

ul. Głuszyna 231/7

 

 

 

61-329 Poznań

12169

22400/01

Jolanta Elżbieta Kossowska

ul. Rotowa 22

 

 

 

66-004 Drzonków

12170

22401/01

Piotr Andrzej Dubiel

ul. Zakole 18

 

 

 

43-140 Lędziny

12171

22402/01

Izabela Urszula Kuca

ul. Kalinowa 175/15

 

 

 

41-208 Sosnowiec

12172

22403/01

Joanna Izabela Jarząbek

ul. Zwycięstwa 68A

 

 

 

44-237 Stanowice

12173

22404/01

Maria Jarzębska

Boryszew 22

 

 

 

05-462 Wiązowna

12174

22405/01

Anna Sławomira Karwowska

ul. ks. Barnima 18A/9

 

 

 

71-437 Szczecin

12175

22406/01

Czesława Stanisława Kubańska

ul. Borowska 1

 

 

 

32-332 Bukowno

12176

22407/01

Barbara Janina Kupracz

ul. Amundsena 1A/28

 

 

 

80-288 Gdańsk

12177

22408/01

Bożena Zofia Michalak

ul. Gutta 2/43

 

 

 

02-777 Warszawa

12178

22409/01

Zdzisław Marian Mikielewicz

ul. Worcella 5

 

 

 

95-100 Zgierz

12179

22410/01

Łucja Paczuska

pl. Wojska Polskeigo 139/18

 

 

 

05-075 Wesoła

12180

22411/01

Krystyna Maria Wylegała

ul. 1 Maja 35F/7

 

 

 

58-580 Szklarska Poręba

12181

22412/01

Danuta Joanna Kącka

ul. Strubiczów 4/3

 

 

 

02-136 Warszawa

12182

22413/01

Krzysztof Antoni Małek

ul. Kapturska 38 m. 1

 

 

 

26-600 Radom

12183

22414/01

Jan Leon Nowak

ul. Brzezińska 15M

 

 

 

03-075 Warszawa

12184

22415/01

Elżbieta Rogowska

ul. Wyzwolenia 42A/8

 

 

 

13-220 Rybno

12185

22416/01

Katarzyna Renata Balcerak

ul. Rembielińska 13/51

 

 

 

03-352 Warszawa

12186

22417/01

Bogumiła Marzena Błachut

ul. Garbińskiego 7/7

 

 

 

01-122 Warszawa

12187

22418/01

Edyta Wiącek

ul. Turniejowa 70/58

 

 

 

30-619 Kraków

12188

22419/01

Jolanta Wrońska

ul. Wąwozowa 33/35

 

 

 

02-796 Warszawa

12189

22420/01

Bogdan Jerzy Zakręta

ul. Wojtarowicza 41/13

 

 

 

33-100 Tarnów

12190

22421/01

Jan Wanecki

ul. Warszawska 85A

 

 

 

21-560 Międzyrzec Podlaski

12191

22422/01

Zofia Hanna Zielińska-Kadi

ul. Iwaszkiewicza 2/6

 

 

 

96-100 Skierniewice

12192

22423/01

Janina Sabina Braulińska

ul. B. Chrobrego 39

 

 

 

05-300 Mińsk Mazowiecki

12193

22424/01

Alicja Józefa Chwistek

ul. Sportowa 17

 

 

 

39-200 Dębica

 

1

2

3

4

12194

22425/01

Teresa Dzięcioł

ul. Kolady 1/21

 

 

 

02-691 Warszawa

12195

22426/01

Bożena Agnieszka Grzegorczyk

ul. Wspólna 3/16

 

 

 

05-840 Brwinów

12196

22427/01

Elżbieta Bożena Guzin

Makowiec 213

 

 

 

26-640 Skaryszew

12197

22428/01

Małgorzata Janina Kazubek

ul. Arbuzowa 14/15

 

 

 

02-747 Warszawa

12198

22429/01

Alina Maria Lenarcik

ul. Wyszyńskiego 38/44

 

 

 

85-604 Bydgoszcz

12199

22430/01

Teresa Marczak

ul. Kasztanowa 1

 

 

 

86-140 Drzycim

12200

22431/01

Barbara Ewelina Mrowiec

os. Energetyk 13C/2

 

 

 

46-081 Dobrzeń Wielki

12201

22432/01

Marlena Janina Nath

ul. Kołłątaja 5

 

 

 

83-000 Pruszcz Gdański

12202

22433/01

Halina Nogaj

Jaksmanice 39

 

 

 

37-731 Siedliska

12203

22434/01

Zdzisława Maria Pierzchalska

ul. Szosowa 5C/24

 

 

 

41-203 Sosnowiec

12204

22435/01

Tadeusz Leonard Podgórzak

ul. Maciejowicka 3A

 

 

 

04-716 Warszawa

12205

22436/01

Leszek Józef Rąpała

ul. Astronautów 4/15

 

 

 

02-154 Warszawa

12206

22437/01

Barbara Sukiennicka

al. Niepodległości 15/51

 

 

 

42-200 Częstochowa

12207

22438/01

Jadwiga Szurnicka

ul. Traugutta 8/4

 

 

 

09-402 Płock

12208

22439/01

Elżbieta Janina Utrata

os. Czarnów 167/10

 

 

 

05-510 Konstancin Jeziorna

12209

22440/01

Mirosława Jadwiga Zaczyk

ul. Ratuszowa 1A

 

 

 

67-400 Wschowa

12210

22441/01

Wioletta Kmita

ul. Kelles-Krauza 22/17

 

 

 

26-600 Radom

12211

22442/01

Czesława Kostecka

ul. Wandy 7/3

 

 

 

69-100 Słubice

12212

22443/01

Zofia Cesarska

ul. Plażowa 2B

 

 

 

11-300 Biskupiec

12213

22444/01

Robert Stanisław Łysiak

ul. Łokietka 6/44

 

 

 

99-300 Kutno

12214

22445/01

Krystyna Bolesława Król

ul. Czeberaki 73

 

 

 

21-210 Milanów

12215

22446/01

Wiesław Karaś

ul. Santocka 34/40

 

 

 

71-083 Szczecin

12216

22447/01

Alicja Danuta Soszyńska

ul. Szybowcowa 66/2

 

 

 

54-130 Wrocław

12217

22448/01

Wioletta Barbara Młynarczyk

ul. kr. Jadwigi 25/77

 

 

 

33-300 Nowy Sącz

12218

22449/01

Renata Barbara Gojny

ul. Wodzisławska 332C

 

 

 

44-274 Rybnik

12219

22450/01

Bożena Celina Kureczko

ul. Mickiewicza 4/1

 

 

 

12-240 Drygały

12220

22451/01

Genowefa Umerle

ul. Podmiejska 32/122

 

 

 

62-800 Kalisz

12221

22452/01

Janina Konarska

ul. Balzaka 2/178

 

 

 

01-917 Warszawa

12222

22453/01

Janusz Franciszek Zdyb

Rakowiec 75

 

 

 

82-512 Rakowiec

 

1

2

3

4

12223

22454/01

Elżbieta Bartkiewicz

Kołaków 69

 

 

 

05-254 Kołaków

12224

22455/01

Zenona Teresa Formela

ul. Chwarznieńska 51/3

 

 

 

81-185 Gdynia

12225

22456/01

Izabela Cieślińska

ul. Parowcowa 43/2

 

 

 

02-440 Warszawa

12226

22457/01

Katarzyna Deja

ul. Śmidowicza 41A/20

 

 

 

81-127 Gdynia

12227

22458/01

Grażyna Leonia Kaput

ul. Podwisłocze 24/33

 

 

 

35-309 Rzeszów

12228

22459/01

Stanisław Mirosław Karłowicz

ul. Bracławska 8/15

 

 

 

04-044 Warszawa

12229

22460/01

Lidia Barbara Bączewska

ul. Racławicka 42/62

 

 

 

02-601 Warszawa

12230

22461/01

Wioleta Krystyna Tokarska

ul. Masztowa 13A

 

 

 

81-001 Gdynia

12231

22462/01

Ewa Agnieszka Zawacka

ul. Dzierżonia 4/3

 

 

 

41-908 Bytom

12232

22463/01

Mariusz Jerzy Maciejasz

ul. Parafialna 17/1

 

 

 

52-233 Wrocław

12233

22464/01

Katarzyna Anna Szybowska

ul. Moniuszki 3/6

 

 

 

58-506 Jelenia Góra

12234

22465/01

Małgorzata Ponicka

ul. Iberyjska 7/13

 

 

 

02-764 Warszawa

12235

22466/01

Katarzyna Zerka

ul. Węgierska 3A

 

 

 

15-616 Białystok

12236

22467/01

Mariola Jadwiga Gaździcka

ul. Powstańców 1863 r. 27/2

 

 

 

32-200 Miechów

12237

22468/01

Anna Janina Piekut

ul. Krasińskiego 29/23

 

 

 

01-580 Warszawa

12238

22469/01

Joanna Elżbieta Kusiak

ul. Bojszowska 57

 

 

 

43-150 Bieruń Stary

12239

22470/01

Anna Flemming

ul. Batalionów Chłopskich 6/24

 

 

 

94-058 Łódź

12240

22471/01

Elżbieta Pasich

ul. Andrzejewskiego 21/2

 

 

 

70-786 Szczecin

12241

22472/01

Agnieszka Pietrusiak

Sadków Duchowny 2

 

 

 

05-622 Belsk Duży

12242

22473/01

Izabella Beata Zinkowska

ul. Pajdaka 5/65

 

 

 

03-134 Warszawa

12243

22474/01

Mariola Bożena Kanak-Cwietkow

ul. Keniga 6/90

 

 

 

00-900 Warszawa

12244

22475/01

Elżbieta Julianna Fornal

ul. bpa J. Pelczara 5/15

 

 

 

35-310 Rzeszów

12245

22476/01

Wiesława Teresa Wandas

Korzenna 285

 

 

 

33-322 Nowy Sącz

12246

22477/01

Grażyna Anna Bugaj

ul. Promenada 7

 

 

 

41-400 Mysłowice

12247

22478/01

Barbara Krystyna Klisiewicz

ul. Dąbrowskiego 33/268

 

 

 

35-036 Rzeszów

12248

22479/01

Barbara Krystyna Leśniak

os. Przyjaźni 21/40

 

 

 

61-689 Poznań

12249

22480/01

Mariusz Tatka

ul. Ogrodowa 1

 

 

 

62-072 Jeziorki

12250

22481/01

Marian Świerz

Libusza 672

 

 

 

38-306 Libusza

12251

22482/01

Hanna Małgorzata Pardej-

ul. Keniga 18/3

 

 

Kowalska

02-495 Warszawa

 

1

2

3

4

12252

22483/01

Teresa Gołub

ul. Wyszogrodzka 6/45

 

 

 

03-337 Warszawa

12253

22484/01

Piotr Robert Urbański

ul. Wojska Polskiego 47/37

 

 

 

87-100 Toruń

12254

22485/01

Ludmiła Maria Sydor-Kuropiej

ul. Komandorska 43/5

 

 

 

53-342 Wrocław

12255

22486/01

Beata Bożena Olejarska

ul. Lenartowicza 12/55

 

 

 

34-120 Andrychów

12256

22487/01

Grażyna Orlińska

Kołoząb

 

 

 

82-433 Mikołajki Pomorskie

12257

22488/01

Marzena Anna Kasperek

ul. Orzeszkowej 23

 

 

 

98-200 Sieradz

12258

22489/01

Wanda Danuta Stroińska

Stefanowo, ul. Wesoła 8

 

 

 

05-552 Wólka Kosowska

12259

22490/01

Beata Anna Jerzak

ul. Poprzeczna 8B

 

 

 

05-070 Sulejówek

12260

22491/01

Halina Głowacka

ul. Akacjowa 31

 

 

 

62-081 Przeźmierowo

12261

22492/01

Jerzy Miller

ul. Kamieniecka 13D/5

 

 

 

72-320 Trzebiatów

12262

22493/01

Joanna Anna Wiglusz

Wysoka 494

 

 

 

37-100 Łańcut

12263

22494/01

Irena Józefa Sadzik

os. Dywizjonu 303 26/54

 

 

 

31-873 Kraków

12264

22495/01

Halina Jadwiga Kufel

ul. Braniewska 62

 

 

 

54-109 Wrocław

12265

22496/01

Beata Małgorzata Plichta

ul. Wysłouchów 27/1

 

 

 

30-611 Kraków

12266

22497/01

Maja Sylwia Zaleciło

ul. K. l. Gałczyńskiego 3/11

 

 

 

10-089 Olsztyn

12267

22498/01

Elżbieta Maria Kuta

ul. Lwowska 9/4

 

 

 

37-550 Radymno

12268

22499/01

Dorota Steinborn

ul. Jedności Narodowej 11C/1

 

 

 

76-020 Bobolice

12269

22500/01

Janina Halina Michalak

Rokitki, ul. Kasztanowa 32/1

 

 

 

83-112 Lubiszewo

12270

22501/01

Jadwiga Trzonek

ul. Lokajskiego 3/24

 

 

 

94-003 Łódź

12271

22502/01

Magdalena Beata Gawlińska

u l. Rozłogi 12A/84

 

 

 

01-310 Warszawa

12272

22503/01

Iwona Kuchta

Głusko Duże 12

 

 

 

24-310 Karczmiska

12273

22504/01

Elżbieta Beata Smyka

ul. Dokerska 21/14

 

 

 

54-142 Wrocław

12274

22505/01

Piotr Andrzej Asyngier

ul. Młodzieżowa 6/111

 

 

 

20-468 Lublin

12275

22506/01

Krzysztof Piotr Borkowski

ul. Żwirki i Wigury 3C/27

 

 

 

80-463 Gdańsk

12276

22507/01

Katarzyna Gomułkiewicz-Benkowska

ul. Słowackiego 23

 

 

 

76-150 Darłowo

12277

22508/01

Zofia Józefa Dalecka

ul. Skromna 2/35

 

 

 

85-684 Bydgoszcz

12278

22509/01

Marianna Przebierała

ul. Stysia 43/4

 

 

 

53-525 Wrocław

12279

22510/01

Wojciech Błaszczyński

ul. Fiderkiewicza 34A

 

 

 

05-822 Milanówek

12280

22511/01

Jacek Tomasz Wujkowski

ul. Syreny 3/51B

 

 

 

01-132 Warszawa

 

1

2

3

4

12281

22512/01

Monika Lucyna Stachowiak

ul. Kopernika 18B/7

 

 

 

64-600 Oborniki WIkp.

12282

22513/01

Jolanta Iwona Ryczko

ul. Keplera 12/7

 

 

 

41-818 Zabrze

12283

22514/01

Krystyna Józefa Kańczuga

ul. Długa 8A

 

 

 

41-300 Dąbrowa Górnicza

12284

22515/01

Aleksandra Bronisława Koper

ul. Szeligiewicza 9/6

 

 

 

40-074 Katowice

12285

22516/01

Wanda Weronika Kamińska

ul. Podmiejska 34/7

 

 

 

62-800 Kalisz

12286

22517/01

Ewa Rzuczkowska

ul. Lipowa 18/11

 

 

 

07-300 Ostrów Mazowiecka

12287

22518/01

Lidia Janina Mikulik

ul. Filtrowa 70/61

 

 

 

02-057 Warszawa

12288

22519/01

Dorota Grażyna Zagrocka

os. Piastowskie 48/13

 

 

 

61-153 Poznań

12289

22520/01

Violetta Wieczorek

ul. Murzynowskiego 5/34

 

 

 

10-684 Olsztyn

12290

22521/01

Jolanta Joanna Porębna

ul. Obrońców Stalingradu 6A/6

 

 

 

70-406 Szczecin

12291

22522/01

Agata Czajka

Osiedle Rusa 2/20

 

 

 

61-245 Poznań

12292

22523/01

Teresa Jadwiga Buczkowska

ul. Morska 53/10

 

 

 

81-332 Gdynia

12293

22524/01

Bożena Jadwiga Świrko

ul. Bolesława Śmiałego 65/67

 

 

 

78-200 Białogard

12294

22525/01

Małgorzata Anna Tytoń

pl. Słowiański 5/6

 

 

 

41-800 Zabrze

12295

22526/01

Janusz Stefan Bidziński

ul. Kopernika 39/6

 

 

 

42-200 Częstochowa

12296

22527/01

Joanna Maria Szczepańska

ul. Piastowska 7/10

 

 

 

48-300 Nysa

12297

22528/01

Radosław Siwierski

ul. Mokra 2/2

 

 

 

62-050 Mosina

12298

22529/01

Maria Olas

ul. Podkomorzego 9A

 

 

 

80-119 Gdańsk

12299

22530/01

Marian Walenty Drabik

ul. Hetmańska 41/38

 

 

 

35-045 Rzeszów

12300

22531/01

Edyta Romaniuk

ul. Śląska 7/8

 

 

 

59-220 Legnica

12301

22532/01

Stanisław Jerzy Ślufarski

ul. Nad Śluzami 27/16

 

 

 

76-200 Słupsk

12302

22533/01

Lirosława Barbara Doległo

ul. Krakowska 29/8

 

 

 

32-500 Chrzanów

12303

22534/01

Krystyna Maria Antas

ul. Wiejska 47/2

 

 

 

41-103 Siemianowice Śląskie

12304

22535/01

Agata Straub

ul. Poniatowskiego 82/6

 

 

 

37-450 Stalowa Wola

12305

22536/01

Zuzanna Elżbieta Kalbarczyk

ul. Szolc-Rogozińskiego 8/21

 

 

 

02-777 Warszawa

12306

22537/01

Sylwia Monika Głuchowska

ul. Widawska 5/3

 

 

 

01-494 Warszawa

12307

22538/01

Katarzyna Bogusława Piechówka

os. Przy Arce 10/31

 

 

 

31-845 Kraków

12308

22539/01

Teresa Aleksiejew

ul. Lipowa 16C/10

 

 

 

81-572 Gdynia

12309

22540/01

Anna Monika Kozłowska

ul. Chmielna 36/29

 

 

 

65-513 Zielona Góra

 

1

2

3

4

12310

22541/01

Agata Monika Fijak

ul. Wiejska 4/18

 

 

 

43-300 Bielsko-Biała

12311

22542/01

Witold Waldemar Ćmachowski

ul. Legionów 14/37

 

 

 

41-200 Sosnowiec

12312

22543/01

Danuta Ewa Tomaszewska

ul. Wolfkego 14/64

 

 

 

01-494 Warszawa

12313

22544/01

Marzena Anna Matuszczak

os. Kosmonautów 5/100

 

 

 

61-624 Poznań

12314

22545/01

Maria Teresa Krerowicz

ul. Powstańców Wielkopolskich 49/18

 

 

 

88-300 Mogilno

12315

22546/01

Teodora Duda

Miętne BL K/5

 

 

 

08-400 Garwolin

12316

22547/01

Krystyna Wojakowska

ul. Wojciechowskiego 42/151

 

 

 

02-495 Warszawa

12317

22548/01

Elżbieta Ryszarda Hubert

ul. Przędzalniana 102/104/43

 

 

 

93-286 Łódź

12318

22549/01

Jadwiga Jolanta Gmurek

ul. Pereca 2/1103

 

 

 

00-849 Warszawa

12319

22550/01

Andrzej Ligęza

ul. Narutowicza 19/19

 

 

 

05-870 Błonie

12320

22551/01

Barbara Borkowska

ul. Faustyny 14/15

 

 

 

87-100 Toruń

12321

22552/01

Halina Maria Grodzicka

ul. Broniewskiego 95/111

 

 

 

01-876 Warszawa

12322

22553/01

Jadwiga Matyja

Rzeniszów, ul. Spółdzielcza 15

 

 

 

42-295 Koziegłowy

12323

22554/01

Dorota Krystyna Baranowska

Józefowo 1/8

 

 

 

77-405 Radawnica

12324

22555/01

Elżbieta Barbara Stelmaszuk

ul. Grochowska 219/16

 

 

 

04-077 Warszawa

12325

22556/01

Anna Mieczysława Ciszewska

ul. Graniczna 5

 

 

 

57-220 Ziębice

12326

22557/01

Barbara Justyna Rymsza

ul. Kościelna 8/4

 

 

 

57-220 Ziębice

12327

22558/01

Ewa Ryszarda Andruszko

os. XX-lecia 15/5

 

 

 

57-200 Ząbkowice Śląskie

12328

22559/01

Aneta Jolanta Nieszczerzewicz

ul. Bohaterewicza 5/7/54

 

 

 

03-982 Warszawa

12329

22560/01

Joanna Agnieszka Arbudzińska

ul. Świętosławska 1/88

 

 

 

04-059 Warszawa

12330

22561/01

Magdalena Szymanek-Papiór

ul. Grudziądzka 95/12

 

 

 

51-165 Wrocław

12331

22562/01

Jolanta Stanisławska

ul. Szobera 4/98

 

 

 

01-318 Warszawa

12332

22563/01

Arletta Katarzyna Krysmann

os. Przyjaźni 11/193

 

 

 

61-685 Poznań

12333

22564/01

Monika Stanisława Mróz

Wola Rzędzińska 69A

 

 

 

33-150 Wola Rzędzińska

12334

22565/01

Pawet Mirosław Lis

os. Piastowskie 5

 

 

 

63-000 Środa Wielkopolska

12335

22566/01

Małgorzata Elżbieta Michalska

ul. Strzelecka 25

 

 

 

89-410 Więcbork

12336

22567/01

Elżbieta Barbara Czołnik

ul. Grunwaldzka 3A

 

 

 

62-800 Kalisz

12337

22568/01

Marcin Piotr Zdych

ul. Pabianicka 18/6

 

 

 

53-339 Wrocław

12338

22569/01

Aneta Ewa Adamiec

ul. Grochowa 31/55

 

 

 

25-606 Kielce

 

1

2

3

4

12339

22570/01

Jolanta Ewa Wyrwa

ul. Zawilców 6B/6

 

 

 

43-190 Mikołów

12340

22571/01

Maria Kulik

ul. Dzieci Wrzesińskich 30/1

 

 

 

75-034 Koszalin

12341

22572/01

Ewa Barbara Jaruzel

ul. Rejtana 107/7

 

 

 

64-100 Leszno

12342

22573/01

Grażyna Marciniak

os. Wł. Jagiełły 5/35

 

 

 

60-694 Poznań

12343

22574/01

Elżbieta Teresa Baurycza

ul. Strzelecka 64C/3

 

 

 

63-400 Ostrów WIkp.

12344

22575/01

Krystyna Kicińska

ul. Siedmiogóra 46

 

 

 

64-700 Czarnków

12345

22576/01

Mirosława Teresa Jędrzejec

ul. Jedności Robotniczej 16F/9

 

 

 

67-200 Głogów

12346

22577/01

Mariola Pyszka

ul. Merkurego 28/9

 

 

 

67-200 Głogów

12347

22578/01

Teresa Bochenek

ul. Batalionu „Zośka" 2/6

 

 

 

45-283 Opole

12348

22579/01

Agnieszka Elżbieta Tatarska

ul. Bohaterów Warszawy 3/2

 

 

 

25-394 Kielce

12349

22580/01

Maria Janina Zębala

ul. Radockiego 102/35

 

 

 

40-645 Katowice

12350

22581/01

Alicja Teresa Buczyńska

Nowodworce 69A

 

 

 

16-010 Wasilków

12351

22582/01

Agnieszka Teresa Cięciura

ul. St. Mikołajczyka 2/4

 

 

 

72-100 Goleniów

12352

22583/01

Beata Karpowicz

ul. Kubańska 6

 

 

 

15-626 Białystok

12353

22584/01

Małgorzata Grażyna Orlikowska

ul. B. Prusa 11

 

 

 

56-416 Twardogóra

12354

22585/01

Anna Lucyna Skrodzka-Czech

ul. Gołężycka 7/3

 

 

 

54-152 Wrocław

12355

22586/01

Renata Katarzyna Pastewska

Tryszczyn 103

 

 

 

86-011 Wtelno

12356

22587/01

Grażyna Maria Sułkowska

ul. Akademicka 13/9

 

 

 

75-337 Koszalin

12357

22588/01

Maria Aleksandra Margiela

ul. Grabiszyńska 152/7

 

 

 

53-437 Wrocław

12358

22589/01

Małgorzata Lidia Kasperska

ul. Dąbrowskiego 14/1

 

 

 

78-600 Wałcz

12359

22590/01

Marzena Jezierska

ul. B. Chrobrego 44

 

 

 

73-200 Choszczno

12360

22591/01

Dorota Boho

ul. Główna 2

 

 

 

58-160 Świebodzice

12361

22592/01

Paweł Eugeniusz Małek

ul. Beniowskiego 24/24A

 

 

 

81-226 Gdynia

12362

22593/01

Kazimiera Janina Kościan

ul. Osmolińska 20/86

 

 

 

98-220 Zduńska Wola

12363

22594/01

Krzysztof Bogdan Ulanowski

os. Konstytucji 3 Maja 1E/65

 

 

 

67-100 Nowa Sól

12364

22595/01

Janusz Henryk Facon

ul. J. Boenigka 23/39

 

 

 

10-686 Olsztyn

12365

22596/01

Małgorzata Danuta Jankowska

ul. Ogrodnicza 35/1

 

 

 

26-600 Radom

12366

22597/01

Małgorzata Anna Skibińska

ul. Kolejowa 23/14

 

 

 

75-108 Koszalin

 

1

2

3

4

12367

22598/01

Jolanta Maria Schmelter

ul. J. Biziela 23/7

 

 

 

85-163 Bydgoszcz

12368

22599/01

Renata Lucyna Ciurlik

ul. Czereśniowa 3

 

 

 

62-200 Gniezno

12369

22600/01

Ewa Anna Lewicka

ul. Kolorowa 18/2

 

 

 

35-235 Rzeszów

12370

22601/01

Ryszard Mariusz Warzel

ul. Słowicza 6A/13

 

 

 

53-320 Wrocław

12371

22602/01

Wiesława Barbara Kapera

Chabówka 172

 

 

 

34-720 Chabówka

12372

22603/01

Grażyna Maria Tosik

ul. 1 Maja 14

 

 

 

84-360 Łeba

12373

22604/01

Jolanta Maria Gdaniec

ul. Dąbrowskiego 1/8

 

 

 

81-417 Gdynia

12374

22605/01

Beata Terech

ul. Burzyńskiego 6C/4

 

 

 

80-462 Gdańsk

12375

22606/01

Elżbieta Teresa Sadkowska

ul. Podlas 26/47

 

 

 

41-712 Ruda Śląska

12376

22607/01

Wanda Gralewska

ul. Balkonowa 5/40

 

 

 

03-329 Warszawa

12377

22608/01

Grażyna Ewa Wojnarowicz

ul. Mikołajczyka 8/7

 

 

 

03-984 Warszawa

12378

22609/01

Jadwiga Radzikowska

ul. Długa 27/43

 

 

 

05-200 Wołomin

12379

22610/01

Monika Wojciechowska

Waganiec S.H.R.O. 8/1

 

 

 

87-731 Waganiec

12380

22611/01

Małgorzata Kwiecińska

Krągola Wieś 15A

 

 

 

62-571 Stare Miasto

12381

22612/01

Jolanta Maria Sisulak-Herba

ul. Majakowskiego 5/4

 

 

 

44-109 Gliwice

12382

22613/01

Agnieszka Magdalena Cieślińska

ul. Zimowa 10/16

 

 

 

20-337 Lublin

12383

22614/01

Ewa Jadwiga Rębecka

Zakrzew 8

 

 

 

23-155 Zakrzew

12384

22615/01

Małgorzata Sknadaj

ul. Napoleona 3

 

 

 

05-270 Marki

12385

22616/01

Jadwiga Orzechowska

Nowe Wągrodno, ul. Główna 23

 

 

 

05-505 Prażmów

12386

22617/01

Anna Elżbieta Pruk

ul. Niedźwiedzia 59/15

 

 

 

54-232 Wrocław

12387

22618/01

Renata Magdalena Zielińska

ul. J. Kamosińskiego 26

 

 

 

05-870 Błonie

12388

22619/01

Teresa Gabriela Nowak

ul. Bułgarska 22/5

 

 

 

64-100 Leszno

12389

22620/01

Włodzimierz Konrad Pietras

ul. św. St. Biskupa 10/15

 

 

 

41-223 Sosnowiec

12390

22621/01

Wojciech Marek Maciejowski

ul. Mistrzejowicka 49A/4

 

 

 

31-651 Kraków

12391

22622/01

Mariusz Zygmunt Kiedrzyn

ul. Wczasowa 16

 

 

 

59-850 Świeradów Zdrój

12392

22623/02

Lidia Jończyk

ul. Wróblewskiego 26C/1

 

 

 

41-106 Siemianowice Śląskie

12393

22624/01

Aleksandra Danuta Kaiser

ul. Paderewskiego 15A/B/7

 

 

 

83-110 Tczew

12394

22625/01

Elżbieta Aleksandra Wilniewczyc

ul. Tetmajera 56/5

 

 

 

75-610 Koszalin

 

1

2

3

4

12395

22626/01

Anna Krystyna Szota

ul. Kwiatowa 7

 

 

 

82-433 Mikołajki Pomorskie

12396

22627/01

Barbara Jarmoszko

kol. Grabówka, ul. Jałowcowa 23

 

 

 

15-524 Białystok

12397

22628/01

Tadeusz Kazimierz Grębowiec

ul. Szkolna 3/13

 

 

 

39-460 Nowa Dęba

12398

22629/01

Irena Stawarska

ul. Kościuszki 76/1

 

 

 

57-540 Lądek Zdrój

12399

22630/01

Ewa Olga Hydel

ul. Kaliska 13/64

 

 

 

41-200 Sosnowiec

12400

22631/01

Jolanta Olszewska

ul. Orna 18

 

 

 

61-671 Poznań

12401

22632/01

Izabela Maria Wieczorek

ul. Grottgera 10

 

 

 

51-630 Wrocław

12402

22633/01

Joanna Krystyna Czyż

ul. Łabędzka 31

 

 

 

44-153 Łany Wielkie

12403

22634/01

Katarzyna Anna Mularczyk

ul. Górecka 77/2

 

 

 

54-060 Wrocław

12404

22635/01

Alicja Helena Jakimowicz

ul. Norwida 7/39

 

 

 

96-100 Skierniewice

12405

22636/01

Halina Barbara Bartnik

Okuninka Xlll – 44

 

 

 

22-232 Okuninka

12406

22637/01

Wanda Anna Chwedoruk

ul. Ściegiennego 18

 

 

 

08-110 Siedlce

12407

22638/01

Zdzisława Ewa Składzień

ul. Jagiellońska 29D/1

 

 

 

48-300 Nysa

12408

22639/01

Barbara Marianna Pietruszka

ul. Arabska 2/13

 

 

 

03-977 Warszawa

12409

22640/01

Bożena Maria Janowska

ul. Waryńskiego 51/57

 

 

 

85-320 Bydgoszcz

12410

22641/01

Tomasz Grzegorz Bińkiewicz

ul. Nauczycielska 2/46

 

 

 

05-220 Zielonka

12411

22642/01

Barbara Józefa Kocur

ul. Młodych Patriotów 24/7

 

 

 

44-100 Gliwice

12412

22643/01

Arkadiusz Marek Brzozowski

ul. Dwernickiego 43/3

 

 

 

22-500 Hrubieszów

12413

22644/01

Janina Anna Włodarczak

ul. Szkolna os. 1/6

 

 

 

77-420 Lipka

12414

22645/01

Krystyna Danuta Wdowiarska

ul. Wrzeciono 12A/40

 

 

 

01-961 Warszawa

12415

22646/01

Dorota Anioł

ul. Milicka 63

 

 

 

51-126 Wrocław

12416

22647/01

Maria Krystyna Kozyrska

ul. Mickiewicza 10

 

 

 

83-032 Pszczółki

12417

22648/01

Elżbieta Zofia Kaczmarek

ul. Siedzibna 37/1

 

 

 

03-317 Warszawa

12418

22649/01

Andrzej Kobylacki

ul. Piłsudskiego 15/1

 

 

 

62-028 Koziegłowy

12419

22650/01

Krzysztof Zbigniew Radiowski

ul. Bema 22K/10

 

 

 

47-220 Kędzierzyn-Koźle

12420

22651/01

Maria Ewa Kubisa

ul. Różana 69

 

 

 

41-300 Dąbrowa Górnicza

12421

22652/01

Beata Anna Gradek

ul. Wilanowska 23

 

 

 

51-210 Wrocław 3/2

12422

22653/01

Barbara Edyta Broda

ul. Myśliwska 76/26

 

 

 

30-718 Kraków

 

1

2

3

4

12423

22654/01

Anna Jaczewska

ul. Różowa 4

 

 

 

05-110 Jabłonna

12424

22655/01

Zbigniew Stanisław Kubiak

ul. Strzegomska 288/5

 

 

 

54-432 Wrocław

12425

22656/01

Joanna Małgorzata Chęcińska

ul. Budy 3/80

 

 

 

01-466 Warszawa

12426

22657/01

Krzysztof Pudlak

ul. Chemików 11/82

 

 

 

87-816 Włocławek

12427

22658/01

Krystyna Barbara Klem

ul. Zawadzkiego 26/7

 

 

 

62-600 Koło

12428

22659/01

Krystyna Maria Kuta

ul. Okrzei 4A/9

 

 

 

64-100 Leszno

12429

22660/01

Alina Beata Janusz

ul. Sienkiewicza 4/17

 

 

 

67-200 Głogów

12430

22661/01

Anna Teresa Lewińska

ul. Kościuszki 45/2

 

 

 

38-500 Sanok

12431

22662/01

Lucyna Maria Hałaszkiewicz

ul. Gombrowicza 10/26

 

 

 

97-400 Bełchatów

12432

22663/01

Bibiana Elżbieta Wisianowska

ul. Cegielniana 2

 

 

 

47-303 Krapkowice

12433

22664/01

Hanna Idzikowska-Zierke

ul. Żmigrodzka 44A

 

 

 

60-171 Poznań

12434

22665/01

Teresa Eugenia Marciniak

ul. Wierzbowa 17

 

 

 

21-100 Lubartów

12435

22666/01

Joanna Dorota Pietrzela

ul. Grabowa 13

 

 

 

87-400 Golub-Dobrzyń

12436

22667/01

Jacek Włodzimierz Górczyński

ul. Brynicka 7

 

 

 

54-213 Wrocław

12437

22668/01

Wiesław Marek Klasura

Okszów 7C/1

 

 

 

22-105 Okszów

12438

22669/01

Ewa Elżbieta Wyka

ul. Gębika 59/4

 

 

 

10-691 Olsztyn

12439

22670/01

Juliusz Józef Balcerowski

ul. Legionów Polskich 4

 

 

 

83-400 Kościerzyna

12440

22671/01

Janusz Edward Pawlik

ul. Bitwy Monte Cassino 9/62

 

 

 

33-100 Tarnów

12441

22672/01

Robert Twardowski

ul. Długa 24/19

 

 

 

18-400 Łomża

12442

22673/01

Piotr Przybylski

ul. Karola Kurpińskiego 5C/4

 

 

 

81-016 Gdynia

12443

22674/01

Elżbieta Maria Kosewska-Kędzior

ul. 3 Maja 5B/8

 

 

 

00-401 Warszawa

12444

22675/01

Jadwiga Smutek

ul. kr. Jadwigi 21A/12

 

 

 

70-262 Szczecin

12445

22676/01

Małgorzata Bogusława Kwiecień

ul. Marii Szulc 6/8

 

 

 

41-303 Dąbrowa Górnicza

12446

22677/01

Zofia Piechówka

ul. J. Kani 15/1

 

 

 

49-125 Skorogoszcz

12447

22678/01

Aldona Izabela Pisula

ul. Wilanowska 3/1

 

 

 

51-200 Wrocław

12448

22679/01

Teresa Cycoń

Łomnica Zdrój 295

 

 

 

33-351 Łomnica Zdrój

12449

22680/01

Danuta Daria Stanaszek

Trzebinia 20

 

 

 

34-330 Żywiec

12450

22681/01

Alina Jadwiga Osuchowska

ul. Ostrobramska 80/83

 

 

 

04-163 Warszawa

 

1

2

3

4

12451

22682/01

Kazimiera Jamrozowicz

Kokuszka 127

 

 

 

33-350 Piwniczna

12452

22683/01

Maria Kręcisz

Kluczowice – Osiedle 9/5

 

 

 

24-333 Wrzelowiec

12453

22684/01

Iwona Król

ul. św. Jerzego 15A/1

 

 

 

50-518 Wrocław

12454

22685/01

Teresa Jolanta Podhalańska-Cholewa

ul. Paderewskiego 65

 

 

 

33-300 Nowy Sącz

12455

22686/01

Anna Acedańska

ul. Opalińskiego 4

 

 

 

37-700 Przemyśl

12456

22687/01

Irmina Maria Dybkowska

ul. Belwederska 5/7/10

 

 

 

00-761 Warszawa

12457

22688/01

Dalida Helena Gepfert

ul. Stabika 27

 

 

 

40-750 Katowice

12458

22689/01

Dorota Izabela Szyjkowska

ul. Lubawska 5/70

 

 

 

81-066 Gdynia

12459

22690/01

Teresa Leśner

ul. M. Konopnickiej 4C/10

 

 

 

46-200 Kluczbork

12460

22691/01

Krzysztof Karol Kopeć

ul. Korczaka 12/18

 

 

 

16-400 Suwałki

12461

22692/01

Monika Dominika Jura

ul. H. Ordonówny 3/16

 

 

 

41-200 Sosnowiec

12462

22693/01

Jadwiga Poreda

ul. Szkolna 6/7

 

 

 

48-250 Głogówek

12463

22694/01

Elżbieta Roszczyniała

Runowo 36/2

 

 

 

64-910 Siedlisko

12464

22695/01

Ewa Sabina Klonowska

ul. Słowackiego 21/19

 

 

 

19-300 Ełk

12465

22696/01

Izabela Krystyna Sieniawska

ul. Stojałowskiego 5/6

 

 

 

30-611 Kraków

12466

22697/01

Ewa Małgorzata Karasiewicz

ul. Borowej Góry 5/97

 

 

 

01-354 Warszawa

12467

22698/01

Anna Balcer

al. Piłsudskiego 157

 

 

 

05-270 Marki

12468

22699/01

Lucyna Biroś

Lublica 37

 

 

 

38-214 Bieżdziedza

12469

22700/01

Jolanta Natalia Bula

ul. Marka Prawego 7/34

 

 

 

47-100 Strzelce Opolskie

12470

22701/01

Bartosz Olechowski

pl. Grunwaldzki 3/19

 

 

 

70-427 Szczecin

12471

22702/01

Danuta Aniela Kruczkowska

ul. gen. Grota-Roweckiego 4/7

 

 

 

49-300 Brzeg

12472

22703/01

Bożena Maria Parulis

ul. O. Kolberga 23/16

 

 

 

81-881 Sopot

12473

22704/01

Tamara Krystyna Bielak

ul. Wielka 32/20

 

 

 

53-341 Wrocław

12474

22705/01

Krystyna Maria Kolano

Brzostek 319/7

 

 

 

39-230 Brzostek

12475

22706/01

Dorota Marciniak

os. Zwycięstwa 14/117

 

 

 

61-647 Poznań

12476

22707/01

Maciej Łukaszewski

ul. Startowa 13B/15

 

 

 

80-461 Gdańsk

12477

22708/01

Olga Krystyna Sentysz

ul. Władysława IV 44/32

 

 

 

75-347 Koszalin

12478

22709/01

Rusłana Ciesińska

al. Zdobywców Wału Pomorskiego 35/4

 

 

 

78-600 Wałcz

 

1

2

3

4

12479

22710/01

Helena Ruszkiewicz

ul. Niemodlińska 38B/11

 

 

 

45-710 Opole

12480

22711/01

Inga Sylwia Łagowska-Kocur

ul. Czupel 10/1B

 

 

 

43-300 Bielsko-Biała

12481

22712/01

Maria Nawrot

ul. Agrestowa 22

 

 

 

61-307 Poznań

12482

22713/01

Eugenia Stępniewska

ul. Jordana 74/11

 

 

 

41-813 Zabrze

12483

22714/01

Emilia Joanna Kot

ul. Kopernika 42

 

 

 

83-032 Pszczółki

12484

22715/01

Danuta Kaszuba

ul. K.O. Falka 7

 

 

 

16-400 Suwałki

12485

22716/01

Jacek Zygmunt Sikorski

ul. Fabryczna 7/2

 

 

 

48-250 Głogówek

12486

22717/01

Jolanta Elżbieta Szczerska

ul. Obr. Stalingradu 22/7

 

 

 

70-407 Szczecin

12487

22718/01

Edyta Stańczyk

ul. Graniczna 71

 

 

 

05-500 Piaseczno

12488

22719/01

Ewa Dziekańska

al. Wojska Polskiego 36/1

 

 

 

05-800 Pruszków

12489

22720/01

Władysław Łukaszuk

ul. gen. Okulickiego 2/60

 

 

 

10-693 Olsztyn

12490

22721/01

Mariola Popiel

ul. Polna 4/50

 

 

 

26-200 Końskie

12491

22722/01

Maria Elżbieta Wiśniewska

ul. Szosa Okrężna 10A/12

 

 

 

87-100 Toruń

12492

22723/01

Beata Mariola Wójcik

ul. Hipoteczna 27/62

 

 

 

91-337 Łódź

12493

22724/01

Karina Agnieszka Kaczmarczyk

ul. Myśliwych 10

 

 

 

32-333 Sławków

12494

22725/01

Izabela Magdalena Bartczak

Kobylniki 22A/5

 

 

 

64-520 Obrzycko

12495

22726/01

Paweł Tomala

Sól 138

 

 

 

34-372 Sól

12496

22727/01

Agnieszka Filipek

ul. 1000-lecia PP 6/4

 

 

 

22-200 Włodawa

12497

22728/01

Paweł Marian Filip

ul. M. Drzymały 7/2

 

 

 

64-200 Wolsztyn

12498

22729/01

Danuta Małgorzata Wacławik

Olszówka 67

 

 

 

34-732 Olszówka

12499

22730/01

Lilia Ewa Nowak

ul. Jedności Narodowej 79/13

 

 

 

50-262 Wrocław

12500

22731/01

Małgorzata Stankiewicz

ul. Płońska 125

 

 

 

06-400 Ciechanów

12501

22732/01

Ewa Katarzyna Skrzypczak

Wojnowo 33/3

 

 

 

86-014 Sicienko

12502

22733/01

Barbara Cichowska

ul. Karola Kurpińskiego 23

 

 

 

06-400 Ciechanów

12503

22734/01

Jolanta Krystyna Wawrzyczek

ul. Skrajna 17B/9

 

 

 

43-400 Cieszyn

12504

22735/01

Włodzimierz Marek Sobczak

ul. Chylońska 51/37

 

 

 

81-041 Gdynia

12505

22736/01

Monika Joanna Koruba

ul. Wańkowicza 44/4

 

 

 

75-446 Koszalin

12506

22737/01

Andrzej Krzysztof Kamiński

Jarosławiec 36/12

 

 

 

63-000 Środa WIkp.

 

1

2

3

4

12507

22738/01

Magdalena Anna Sawicka

ul. Okólna 44/2

 

 

 

64-920 Piła

12508

22739/01

Grzegorz Jan Daciów

ul. Włościańska 14/31

 

 

 

01-710 Warszawa

12509

22740/01

Marta Magdalena Meder

ul. Mackiewicza 20/46

 

 

 

31-214 Kraków

12510

22741/01

Wiesław Benedykt Gralak

ul. Przedwiośnia 14/25

 

 

 

40-319 Katowice

12511

22742/01

Emilia Maria Słomianna

ul. Górna 12/17

 

 

 

63-800 Gostyń

12512

22743/01

Anna Barbara Kowalska

ul. Słowackiego 21/9

 

 

 

87-100 Toruń

12513

22744/01

Maria Bojanowska

os. Szklane Domy 1/71

 

 

 

31-972 Kraków

12514

22745/01

Janina Zabawa

Grabowno Wielkie 73

 

 

 

56-416 Twardogóra

12515

22746/01

Marzanna Elżbieta Piskorska

ul. Cisowa 1

 

 

 

21-100 Lubartów

12516

22747/01

Robert Rybicki

ul. Marysieńki 4/44

 

 

 

05-120 Legionowo

12517

22748/01

Wioletta Elżbieta Dobroszewska

Mechowo 34A/4

 

 

 

72-310 Płoty

12518

22749/01

Janusz Seweryn Dobrzyński

ul. Garwolińska 23/2

 

 

 

53-117 Wrocław

12519

22750/01

Dorota Danuta Gałka

ul. Kochanowskiego 7/19

 

 

 

25-384 Kielce

12520

22751/01

Stefania Irena Matuszewska

ul. Biernackiego 3

 

 

 

76-200 Słupsk

12521

22752/01

Monika Elżbieta Macioszek

ul. Broniewskiego 5/1

 

 

 

41-800 Zabrze

12522

22753/01

Urszula Renata Lewicka

ul. Krucza 79/7

 

 

 

53-405 Wrocław

12523

22754/01

Monika Bury

Rynek 2/3

 

 

 

27-600 Sandomierz

12524

22755/01

Anna Maria Tulo

os. P. Wysockiego 4/20

 

 

 

05-660 Warka

12525

22756/01

Gustaw Mikołaj Korwin

ul. Szmaragdowa 26/1

 

 

 

26-600 Radom

12526

22757/01

Teresa Parciak

Żelazna 4/1

 

 

 

06-323 Jednorożec

12527

22758/01

Anna Augustyn

ul. Krasińskiego 13/26

 

 

 

38-200 Jasło

12528

22759/01

Katarzyna Elżbieta Falicka

Jarogniewice 23

 

 

 

66-006 Ochla

12529

22760/01

Wiesław Henryk Miżołębski

ul. Piekałkiewicza 7/12

 

 

 

00-710 Warszawa

12530

22761/01

Maria Frankowska

ul. Lipowa 71B/31

 

 

 

17-200 Hajnówka

12531

22762/01

Zofia Oleszczuk

ul. gen. Andersa 15/30

 

 

 

76-200 Słupsk

12532

22763/01

Katarzyna Anna Ostaszewska

os. Widok 18/27

 

 

 

66-200 Świebodzin

12533

22764/01

Grzegorz Marcin Skałecki

os. B. Śmiałego 2/107

 

 

 

60-682 Poznań

12534

22765/01

Sławomir Piotr Łyczba

ul. Daszyńskiego 6B/1

 

 

 

58-200 Dzierżoniów

 

1

2

3

4

12535

22766/01

Przemysław Andrzej Włoszycki

ul. Hoża 40/27

 

 

 

00-516 Warszawa

12536

22767/01

Barbara Maria Mocha

ul. Prudnicka 90A

 

 

 

47-364 Strzeleczki

12537

22768/01

Anna Dorota Nowicka

os. B. Śmiałego 36/40

 

 

 

60-682 Poznań

12538

22769/01

Grzegorz Antoni Szychowski

ul. Piłsudskiego 4/6

 

 

 

48-303 Nysa

12539

22770/01

Ewa Danuta Osadzińska-Wierzba

Pogorzyce, ul. Poręba 2