| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

KOMUNIKAT Nr 20/DR/2002 MINISTERSTWA FINANSÓW

z dnia 31 grudnia 2002 r.

w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zawiadamia się, że na podstawie § 18 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 sierpnia 1998 r. w sprawie kwalifikacji i innych wymagań, których spełnienie uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, organizacji i trybu działania Komisji Egzaminacyjnej powołanej do sprawdzenia tych kwalifikacji oraz wzoru świadectwa stwierdzającego te kwalifikacje i wymagania (Dz. U. Nr 114, poz. 734 i Dz. U. Nr 138, poz. 894), do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wpisane zostały następujące osoby:

Lp.

Numer świadectwa

Nazwisko i imię

Adres

1

2

3

4

13293

23524/01

Piskorz-Liskiewicz Ewa Stanisława

ul. Błotniska 30

 

 

 

30-399 Kraków

13294

23525/01

Grabowa Jolanta

ul. Wodociągowa 11/18

 

 

 

11-500 Giżycko

13295

23526/01

Borecki Janusz Bogdan

ul. Na Skarpie 13/20

 

 

 

10-078 Olsztyn

13296

23527/01

Stawiarski Michał

ul. Kilińskiego 1/5

 

 

 

32-200 Miechów

13297

23528/01

Pawlak Agnieszka

Golice 31/1

 

 

 

09-100 Słubice

13298

23529/01

Żytko Anna Wanda

ul. Jagoszewskiego 12/4

 

 

 

75-447 Koszalin

13299

23530/01

Ciepiela Małgorzata Elżbieta

ul. Podwale 29/14

 

 

 

00-261 Warszawa

13300

23531/01

Mroczek Renata Teresa

ul. Robotnicza 3/1

 

 

 

57-200 Ząbkowice Śląskie

13301

23532/01

Brzeziński Krzysztof Bogdan

ul. Krasińskiego 1/62

 

 

 

32-300 Olkusz

13302

23533/01

Erber Aleksandra Bożena

ul. Saperów Śl. 8B/23

 

 

 

41-400 Mysłowice

13303

23534/01

Walicka Beata

ul. Kościuszki 61B/15

 

 

 

64-610 Rogoźno

13304

23535/01

Ćwirko-Godycka Rozalia Elżbieta

ul. Wiosenna 33B/1

 

 

 

82-200 Malbork

13305

23536/01

Chmielowiec Jolanta Anna

ul. Grota-Roweckiego 12C/501

 

 

 

45-850 Opole

13306

23537/01

Piskorska Magdalena

ul. Karpacka39C/158

 

 

 

85-164 Bydgoszcz

13307

23538/01

Kochańska Lidia Regina

ul. K. Wyki 31/5

 

 

 

75-329 Koszalin

13308

23539/01

Kochman Anna Monika

ul. Senatorska 13/31

 

 

 

58-316 Wałbrzych

13309

23540/01

Wąsik Adam

ul. Zegrzyńska 21/57

 

 

 

05-119 Legionowo

13310

23541/01

Bugajska Violetta Katarzyna

ul. Główna 16

 

 

 

Woskowice Małe

13311

23542/01

Wójs Beata Renata

ul. Królowej Jadwigi 21/61

 

 

 

33-300 Nowy Sącz

13312

23543/01

Lipińska Bożena Elżbieta

ul. Sokołowska 24/26/73

 

 

 

01-142 Warszawa

13313

23544/01

Fidor Aneta Janina

ul. Wrzosowa 206

 

 

 

59-300 Lubin

 

1

2

3

4

13314

23545/01

Śliwa Danuta Anna

ul. Warneńczyka 9/46

 

 

 

39-300 Mielec

13315

23546/01

Śmiałek Grażyna Anna

Gdów1034

 

 

 

32-420 Gdów

13316

23547/01

Bula Krzysztof Józef

ul. Kolonia Dolna 365

 

 

 

43-384 Jaworze

13317

23548/01

Ren Jolanta

os. Rzeczypospolitej 95/2

 

 

 

61-392 Poznań

13318

23549/01

Rozmanowska Grażyna Anna

ul. Szymanowskiego 35/2

 

 

 

40-682 Katowice

13319

23550/01

Marek Wojciech Tomasz

ul. Komandosów 27/10

 

 

 

30-334 Kraków

13320

23551/01

Lemańska Zofia

os. Mazurskie 7/10

 

 

 

11-700 Mrągowo

13321

23552/01

Końtoch Jarosław

al. Solidarności 60/66

 

 

 

00-240 Warszawa

13322

23553/01

Siewior Wanda Elżbieta

os. Szkolne 10/34

 

 

 

31-976 Kraków

13323

23554/01

Szalewska Sylwia Anna

Sobota, ul. Kasztanowa 1

 

 

 

62-090 Rokietnica

13324

23555/01

Lis Regina

ul. Boh. Getta Warszawskiego 12/5

 

 

 

59-500 Złotoryja

13325

23556/01

Piróg Janusz

ul. Krynicka 41/11

 

 

 

50-555 Wrocław

13326

23557/01

Mikołajczyk Kazimierz Wojciech

ul. Śmigielskiego 7A/9

 

 

 

63-400 Ostrów Wielkopolski

13327

23558/01

Grześkiewicz Małgorzata Danuta

ul. Transportowa 4/21

 

 

 

58-500 Jelenia Góra

13328

23559/01

Skorupska Mariola Joanna

ul. Ozimska 87/2

 

 

 

45-370 Opole

13329

23560/01

Adamek Małgorzata Danuta

ul. Kosińskiego 10/16

 

 

 

61-519 Poznań

13330

23561/01

Kiwit Iwona Maria

os. Książąt Mazowieckich 27/1

 

 

 

06-500 Mława

13331

23562/01

Rompel Sebastian Daniel

ul. Padniewskiego 18/30

 

 

 

31-982 Kraków

13332

23563/01

Bochniak Ewa

ul. Toruńska 84/21

 

 

 

03-226 Warszawa

13333

23564/01

Mynarski Grzegorz

os. Piastów 26/5

 

 

 

31-643 Kraków

13334

23565/01

Horyza Jadwiga Irena

ul. Podwale 60/13

 

 

 

50-010 Wrocław

13335

23566/01

Maraszek Teresa

ul. Czajkowskiego 36/15

 

 

 

51-171 Wrocław

13336

23567/01

Osińska Wanda

os. B. Chrobrego 21/13

 

 

 

60-681 Poznań

13337

23568/01

Tryk Magdalena

ul. Wejherowska 19/18

 

 

 

54-239 Wrocław

13338

23569/01

Pawłowska Izabella

ul. Tuwima 1/11

 

 

 

60-500 Mława

13339

23570/01

Kosmalska Lucyna

ul. Franciszka Liszta 2/123

 

 

 

80-170 Gdańsk

13340

23571/01

Adamczyk Tomasz Krzysztof

ul. 1000-lecia 1/229

 

 

 

40-874 Katowice

13341

23572/01

Zawadzka Edyta

ul. Chmielowicka 26/5

 

 

 

45-738 Opole

13342

23573/01

Kidaj Małgorzata Ewa

ul. Jagiellońska 28F/13

 

 

 

80-366 Gdańsk

13343

23574/01

Duda Paweł Andrzej

ul. Osterwy 31

 

 

 

80-516 Gdańsk

13344

23575/01

Szymanowicz-Bartol Aneta Maria

ul. Armii Krajowej 15/62

 

 

 

64-600 Oborniki Wielkopolskie

 

1

2

3

4

13345

23576/01

Puła Anna Edyta

ul. Niepodległości 24/9

 

 

 

20-246 Lublin

13346

23577/01

Glińska Elżbieta

ul. Matejki 24D/38

 

 

 

43-600 Jaworzno

13347

23578/01

Stalska Grażyna Agnieszka

ul. Bytnara „Rudego” 19B/803

 

 

 

45-265 Opole

13348

23579/01

Zugaj Aneta Katarzyna

ul. Setna 2/5

 

 

 

54-153 Wrocław

13349

23580/01

Dziubińska Ewa

ul. Miechowska 48

 

 

 

54-032 Wrocław

13350

23581/01

Górecka Elżbieta

ul. F. Pancera 8/3

 

 

 

03-187 Warszawa

13351

23582/01

Kulbacka Anna

ul. Kamienna 15/54

 

 

 

53-307 Wrocław

13352

23583/01

Świętochowska Katarzyna Maria

ul. Brazylijska 20A/31

 

 

 

03-946 Warszawa

13353

23584/01

Nowak Katarzyna Joanna

pl. Kasztanowy 2/6

 

 

 

Murowana Goślina

13354

23585/01

Krajewska Janina

Nawsie Kołaczyckie 115

 

 

 

38-213 Kołaczyce

13355

23586/01

Pankiewicz-Ginda Bożena

ul. Dworcowa 8A/14

 

 

 

78-425 Biały Bór

13356

23587/01

Cichocka Anna Urszula

os. Stefana Batorego 27/23

 

 

 

60-687 Poznań

13357

23588/01

Puchalska Anna Julianna

ul. Nowotki 20A/23

 

 

 

00-201 Warszawa

13358

23589/01

Kapica Barbara Anna

ul. 3 Maja 23

 

 

 

46-320 Praszka

13359

23590/01

Klekowicki Jerzy Jacek

ul. Londyńska 12/23

 

 

 

03-921 Warszawa

13360

23591/01

Wojcieszak Monika Wioleta

ul. Stoczniowców 56

 

 

 

83-110 Tczew

13361

23592/01

Przestrzelska Urszula Henryka

ul. Gałczyńskiego 8

 

 

 

83-000 Pruszcz Gdański

13362

23593/01

Korotczuk Ludwika Grażyna

os. Pomorskie 21E/8

 

 

 

65-547 Zielona Góra

13363

23594/01

Grzelak Barbara Zuzanna

ul. ks. Janusza 17/60

 

 

 

01-452 Warszawa

13364

23595/01

Koprowska Katarzyna Genowefa

ul. Tatrzańska 6/25

 

 

 

81-814 Sopot

13365

23596/01

Kawecki Olaf Witold

ul. 5 Lipca 15B/2

 

 

 

70-376 Szczecin

13366

23597/01

Olczyk Krzysztof

ul. Bugaj 12

 

 

 

09-806 Komorów Wieś

13367

23598/01

Wieprzowski Edward

ul. Nocznickiego 14

 

 

 

21-500 Biała Podlaska

13368

23599/01

Hrynczyszyn Aneta Barbara

os. Kasztanowe 84E/5

 

 

 

70-895 Szczecin

13369

23600/01

Grau Sylwia Anna

ul. Kardynała Wojtyły 10/1

 

 

 

83-423 Wielki Klincz

13370

23601/01

Borys Ewa Maria

ul. Nowowiejska 2A

 

 

 

83-110 Tczew

13371

23602/01

Kowalski Paweł Karol

ul. Juliusza Lea 159A

 

 

 

30-133 Kraków

13372

23603/01

Zglenicka Maria Honorata

ul. Kiepury 49/28

 

 

 

58-506 Jelenia Góra

13373

23604/01

Krawczyk Krzysztof Wacław

ul. Dąbrowska 91

 

 

 

43-605 Jaworzno 5

13374

23605/01

Polak-Byra Elżbieta Stanisława

ul. ks. Damrota 30/8

 

 

 

50-306 Wrocław

13375

23606/01

Wesołowska Alicja

ul. Walki Młodych 21A

 

 

 

52-032 Luboń

 

1

2

3

4

13376

23607/01

Wojdalska Lidia Ewa

ul. Krępowieckiego 5/78

 

 

 

01-456 Warszawa

13377

23608/01

Wykowski Adam

ul. Bernatowicza 7/44

 

 

 

18-400 Łomża

13378

23609/01

Urantówka Elżbieta

ul. Toruńska 47/92

 

 

 

87-800 Włocławek

13379

23610/01

Kasperska Marta Patrycja

ul. Bernardyńska 23/40

 

 

 

02-904 Warszawa

13380

23611/01

Butkiewicz Marzenna

ul. 1 Maja 8/21

 

 

 

16-400 Suwałki

13381

23612/01

Michalak Ewa Maria

ul. Rumiankowa 1

 

 

 

88-100 Inowrocław

13382

23613/01

Grabowska Katarzyna Marta

ul. Garwolińska 18/17

 

 

 

04-348 Warszawa

13383

23614/01

Sakowska Hanka Maria

ul. Wyszyńskiego 11/26

 

 

 

62-510 Konin

13384

23615/01

Kraszewska Barbara

ul. Konduktorska 18/12

 

 

 

00-775 Warszawa

13385

23616/01

Czaboryk Izydor

os. Zachód A2/E20

 

 

 

73-110 Stargard Szczeciński

13386

23617/01

Szostek Marianna Alicja

ul. Starowiejska 263

 

 

 

08-110 Siedlce

13387

23618/01

Borowska Danuta

ul. 11 Listopada 42/24

 

 

 

07-200 Wyszków

13388

23619/01

Krusenstern Tomasz Jan

ul. Piłsudskiego 24/2

 

 

 

31-109 Kraków

13389

23620/01

Prokopiuk Elżbieta

ul. Wołodyjowskiego 8B/35

 

 

 

15-309 Białystok

13390

23621/01

Dębska Krystyna Maria

ul. Czarneckiego 16/1

 

 

 

42-200 Częstochowa

13391

23622/01

Bocho Wiesława

ul. Rezedowa 23/5

 

 

 

71-017 Szczecin

13392

23623/01

Szpręgel Dorota Urszula

ul. Piekary 7/3

 

 

 

87-100 Toruń

13393

23624/01

Gądek Wanda

ul. K. Napierskiego 83/22

 

 

 

70-783 Szczecin

13394

23625/01

Nicman Elżbieta Jadwiga

ul. Grzybowska 16/22/1221

 

 

 

00-132 Warszawa

13395

23626/01

Wróblewska Alicja Krystyna

ul. Bukietowa 2

 

 

 

05-090 Raszyn-Rybie

13396

23627/01

Urban Marzenna Monika

ul. Jagiellońska 7/5

 

 

 

58-530 Kowary

13397

23628/01

Cieśliński Adam Leszek

ul. Podhalańska 22/11

 

 

 

40-215 Katowice

13398

23629/01

Głowinkowska Jolanta Maria

ul. 15 PP Wilków 50/16

 

 

 

08-530 Dęblin

13399

23630/01

Duszyńska-Nyga Wioletta

ul. Legnicka 17/1

 

 

 

75-733 Koszalin

13400

23631/01

Stokłosa Małgorzata Anna

ul. Turkusowa 9/24

 

 

 

43-100 Tychy

13401

23632/01

Kudrycka Jolanta Teresa

ul. Międzyrzecka 58/78

 

 

 

21-400 Łuków

13402

23633/01

Szymańska Danuta

ul. Esperantystów 27A/15

 

 

 

59-800 Lubań

13403

23634/01

Ostrowska Barbara Łucja

ul. Rejonowa 3

 

 

 

54-614 Wrocław

13404

23635/01

Okupniak Joanna

ul. Starołęcka 43/4

 

 

 

61-361 Poznań

13405

23636/01

Kacprzyk Tomasz

ul. Leśna 51

 

 

 

18-400 Łomża

13406

23637/01

Żółtowski Tomasz Adam

ul. Stara 2/49

 

 

 

25-547 Kielce

 

1

2

3

4

13407

23638/01

Malik Barbara Maria

ul. Fiołków 2A/13

 

 

 

41-700 Ruda Śląska

13408

23639/01

Małek-Kądzielawska Małgorzata

ul. Kolejowa 84A

 

 

 

33-130 Radłów

13409

23640/01

Tomczak Joanna Barbara

ul. Jastrzębia 9/21

 

 

 

53-148 Wrocław

13410

23641/01

Kubiak Joanna Krystyna

ul. Pomnikowa 24/33

 

 

 

47-400 Racibórz

13411

23642/01

Myśliwiec Gabriela Barbara

ul. Katowicka 12/33

 

 

 

47-400 Racibórz

13412

23643/01

Wieczorek Grażyna Sylwia

Kuniów 64

 

 

 

46-200 Kluczbork

13413

23644/01

Koścista Aleksandra Regina

ul. Dzieci Polskich 1/125

 

 

 

97-200 Tomaszów Maz.

13414

23645/01

Kowaluk Danuta

ul. Armii Ludowej 15/3

 

 

 

66-414 Gorzów WIkp.

13415

23646/01

Andrzejewska Grażyna Joanna

ul. Zubrzyckiego 6/18

 

 

 

66-400 Gorzów WIkp.

13416

23647/01

Wilgorska Maria Zdzisława

Przyny 18

 

 

 

86-170 Nowe

13417

23648/01

Teodorczuk Marek

ul. Piękna 31

 

 

 

21-040 Świdnik

13418

23649/01

Ryba Mariola Teresa

ul. Kalinowa 20/60

 

 

 

43-603 Jaworzno

13419

23650/01

Kowalska Małgorzata

pl. Jana Pawła II 60/10

 

 

 

66-400 Gorzów WIkp.

13420

23651/01

Mielniczek Anna

Piłaki Małe 3

 

 

 

11-606 Budry

13421

23652/01

Tarnawska Anna

ul. Mickiewicza 4

 

 

 

37-450 Stalowa Wola

13422

23653/01

Garbacik Halina Barbara

ul. Miechowity 5/78

 

 

 

31-475 Kraków

13423

23654/01

Grotowska Magdalena Joanna

ul. Chełmska 6/8/32

 

 

 

00-725 Warszawa

13424

23655/01

Kapelańczyk Barbara Sabina

ul. Jodłowa 4/3

 

 

 

58-100 Świdnica

13425

23656/01

Szymaszek Grzegorz

os. Niepodległości 8/73

 

 

 

62-400 Słupca

13426

23657/01

Ćwiklińska Ewa Maria

ul. Reymonta 11

 

 

 

89-600 Chojnice

13427

23658/01

Sałata Katarzyna Maria

os. B. Śmiałego 33/71

 

 

 

60-681 Poznań

13428

23659/01

Motyl Maria

ul. Cmentarna 2/3

 

 

 

58-260 Bielawa

13429

23660/01

Skoczek Irena

os. 2 Pułku Lotniczego 5/16

 

 

 

31-867 Kraków

13430

23661/01

Zaremba Celina Agnieszka

ul. Mazowiecka 18/14

 

 

 

18-300 Zambrów

13431

23662/01

Sękowski Tadeusz Bogdan

ul. Rubinowa 8

 

 

 

62-081 Baranowo

13432

23663/01

Łuczak Stanisława Irena

ul. Bosmańska 37B/35

 

 

 

75-257 Koszalin

13433

23664/01

Lashmann Bożena Stanisława

ul. Wł. Jagiełły 46A

 

 

 

77-430 Krajenka

13434

23665/01

Niemyjski Grzegorz

Kostry Litwa 16

 

 

 

18-212 Nowe Pikuty

13435

23666/01

Grabarczyk Iwona Marzena

ul Traugutta 3/19

 

 

 

66-400 Gorzów WIkp.

13436

23667/01

Parszczyńska Anna Sylwia

ul. Zabłockiego 3C/4

 

 

 

80-287 Gdańsk

13437

23668/01

Kierska Henryka Barbara

Gutkowo 8

 

 

 

09-134 Krzeczanowo

 

1

2

3

4

13438

23669/01

Bigorowska Krystyna Jadwiga

ul. Sempołowskiej 66/3

 

 

 

51-661 Wrocław

13439

23670/01

Iwaniuk Grażyna Maria

ul. Długa 28

 

 

 

73-108 Morzyczyn

13440

23671/01

Bijak Bożena Stanisława

ul. Radomska 8/42

 

 

 

41-219 Sosnowiec

13441

23672/01

Sobierajska Danuta

Dąbrowa 18

 

 

 

76-004 Sieków

13442

23673/01

Konieczna Joanna Elżbieta

ul. Grotnicka 10

 

 

 

64-140 Włoszakowice

13443

23674/01

Korga Lidia

ul. Olsztyńska 11/44

 

 

 

26-600 Radom

13444

23675/01

Szulc Tomasz Mariusz

ul. Jerzego Popiełszki 35/26

 

 

 

20-052 Lublin

13445

23676/01

Szurmak Adam Mikołaj

ul. ks. T. Boguckiego 6/56

 

 

 

01-502 Warszawa

13446

23677/01

Ranosz Monika Agnieszka

os. Kolorowe 11A/72

 

 

 

31-939 Kraków

13447

23678/01

Gucia Alicja

os. Kościuszkowców 37/11

 

 

 

62-020 Swarzędz

13448

23679/01

Wójcik Małgorzata Jolanta

ul. Rückemana 12/63

 

 

 

20-244 Lublin

13449

23680/01

Bojarska Zofia Irena

ul. Kolejowa 54

 

 

 

24-100 Puławy

13450

23681/01

Miąsko Witold Stanisław

ul. Wierzbowa 33/18

 

 

 

42-400 Zawiercie

13451

23682/01

Białecka-Redkie Katarzyna

ul. Turkusowa 22

 

 

 

05-500 Piaseczno

13452

23683/01

Skomra Małgorzata Maria

ul. Polna 2/16

 

 

 

24-100 Puławy

13453

23684/01

Ozimek Ewa Małgorzata

ul. Samsonowicza 7/25

 

 

 

20-485 Lublin

13454

23685/01

Nijaka Grażyna Elżbieta

os. Pomorskie 7E/7

 

 

 

65-548 Zielona Góra

13455

23686/01

Płoszaj Małgorzata Maria

ul. Boh. Monte Cassino 35/3A

 

 

 

81-862 Sopot

13456

23687/01

Brandt-Kłos Mirosława

ul. Parkowa 4

 

 

 

13-200 Działdowo

13457

23688/01

Szyszka Stanisław

ul. Traugutta 12

 

 

 

63-400 Ostrów WIkp.

13458

23689/01

Jelińska Maria Magdalena

Pigża 69/2

 

 

 

87-152 Łubianka

13459

23690/01

Rygiel Elżbieta

ul. Norwida 14E/1

 

 

 

46-203 Kluczbork

13460

23691/01

Piwowarczyk Beata

Stara Niedziałka, ul. Łąkowa 16

 

 

 

05-300 Mińsk Mazowiecki

13461

23692/01

Sawicka Barbara Marlena

al. Niepodległości 797/1

 

 

 

81-810 Sopot

13462

23693/01

Białas Jarosław Wojciech

ul. Piaskowa 7/8

 

 

 

72-100 Goleniów

13463

23694/01

Pokrywka Małgorzata

ul. Leśna 15/30

 

 

 

33-100 Tarnów

13464

23695/01

Szostek Stanisława Weronika

ul. Polaczka 8D/3

 

 

 

41-106 Siemianowice Śl.

13465

23696/01

Januszewska Jolanta

Żarska Wieś 57B/16

 

 

 

59-900 Żarska Wieś

13466

23697/01

Herman Tomasz Marek

ul. Świerczewskiego 14

 

 

 

46-380 Dobrodzień

13467

23698/01

Niewiadomski Roman Józef

ul. Kniaziewicza 12A

 

 

 

87-100 Toruń

13468

23699/01

Gol Jarosław Piotr

ul. Niemcewicza 5/3

 

 

 

24-100 Puławy

 

1

2

3

4

13469

23700/01

Czyszek Małgorzata

ul. Jarocka 78B/10

 

 

 

10-699 Olsztyn

13470

23701/01

Wiśniewska-Bil Małgorzata

ul. Burzliwa 9

 

 

 

04-837 Warszawa

13471

23702/01

Strąk Mirosława Teresa

ul. Mazowiecka 66/1

 

 

 

60-623 Poznań

13472

23703/01

Frąckowiak Marta Elżbieta

ul. Mikołajczyka 15/6

 

 

 

71-075 Szczecin

13473

23704/01

Żółciak Krzysztof

ul. Kraljewska 24/41

 

 

 

65-783 Zielona Góra

13474

23705/01

Kicińska Teresa Elżbieta

ul. Ułanowska 65

 

 

 

23-300 Janów Lubelski

13475

23706/01

Kaźmierczak Katarzyna

os. Działyńskiego 52

 

 

 

62-020 Swarzędz

13476

23707/01

Kobylarz Lucyna Władysława

Rozbórz 271

 

 

 

37-200 Przeworsk

13477

23708/01

Dominik Renata Magdalena

ul. Sucharskiego 11/55

 

 

 

33-300 Nowy Sącz

13478

23709/01

Żłobińska Henryka Renata

pl. Wałowy 2/4

 

 

 

80-821 Gdańsk

13479

23710/01

Gawrońska Justyna

ul. Końcowa 10

 

 

 

54-614 Wrocław

13480

23711/01

Michalak Agnieszka

ul. gen. Roweckiego 5/23

 

 

 

07-400 Ostrołęka

13481

23712/01

Jaczyńska Agnieszka Ewa

ul. Kasprowicza 76/42

 

 

 

01-949 Warszawa

13482

23713/01

Romanowski Michał Janusz

ul. Raszei 2/39

 

 

 

01-410 Warszawa

13483

23714/01

Jurek Urszula

ul. Meander 19/33

 

 

 

02-791 Warszawa

13484

23715/01

Szyszka Barbara Teresa

ul. Północna 6/74

 

 

 

44-335 Jastrzębie Zdrój

13485

23716/01

Dąbrowska Dariusz

ul. Pogorzelska 18/3

 

 

 

60-162 Poznań

13486

23717/01

Gruszczyńska Felicja

ul. Kuźnicza 16/15

 

 

 

60-241 Poznań

13487

23718/01

Kosiorek Małgorzata

ul. Wiejska 9

 

 

 

07-300 Ostrów Mazowiecka

13488

23719/01

Bernaś Żaneta Irena

ul. Czyżewska 39B

 

 

 

80-336 Gdańsk

13489

23720/01

Zając Beata Katarzyna

ul. Młynarska 15/125

 

 

 

05-500 Piaseczno

13490

23721/01

Ziołnowska Małgorzata Krystyna

ul. Ikara 16/20

 

 

 

85-314 Bydgoszcz

13491

23722/01

Gruberska Maria

ul. Boryny 25/3

 

 

 

70-718 Szczecin

13492

23723/01

Browarczyk Urszula

ul. Kuszników 4

 

 

 

80-175 Gdańsk

13493

23724/01

Trojanowska Grażyna

ul. Oświęcimska 62

 

 

 

32-500 Chrzanów

13494

23725/01

Więcek Monika Agata

os. Hutnika 4/3

 

 

 

64-850 Ujście

13495

23726/01

Szajneman Ewa Krystyna

ul. Hallera 101/12

 

 

 

53-201 Wrocław

13496

23727/01

Mielczarek Leszek Antoni

ul. Górnośląska 63/57

 

 

 

62-800 Kalisz

13497

23728/01

Wasilewska Helena

ul. Poprzeczna 2/4

 

 

 

55-140 Żmigród

13498

23729/01

Wieczorek Joanna Irena

ul. Armii Krajowej 56

 

 

 

44-370 Pszów

13499

23730/01

Haptaś Ryszard

ul. 22 Lipca 13

 

 

 

36-100 Kolbuszowa

 

1

2

3

4

13500

23731/01

Kotarska Dorota

ul. Wierzbowa 126/1

 

 

 

71-014 Szczecin

13501

23732/01

Gołąb Agnieszka Iwona

Ujków Nowy Kolonia, ul. Poręba 25

 

 

 

32-329 Bolesław

13502

23733/01

Mondrach Magdalena

ul. Garbary 7/5

 

 

 

85-229 Bydgoszcz

13503

23734/01

Szczurek Włodzimierz Eugeniusz

ul. Lipska 59/19

 

 

 

30-712 Kraków

13504

23735/01

Markiewicz Henryka Bogumiła

ul. Batorego 5

 

 

 

20-812 Lublin

13505

23736/01

Sieczko Ewa

ul. Górska 5/14

 

 

 

20-863 Lublin

13506

23737/01

Łukiewicz Zofia Stanisława

ul. C.K. Norwida 35/10

 

 

 

24-100 Puławy

13507

23738/01

Zwolińska Katarzyna

ul. Wierzbowa 3A/26

 

 

 

14-743 Białystok

13508

23739/01

Wiesbrot Beata Magdalena

ul. Francesco Nullo 7/3

 

 

 

76-200 Słupsk

13509

23740/01

Kabus Iwona Irena

ul. Dworcowa 39A

 

 

 

42-672 Warszawa

13510

23741/01

Falfus Iwona Maria

ul. gen. Andersa 56/4

 

 

 

41-808 Zabrze

13511

23742/01

Porwik Teresa Antonina

ul. Nasypowa 18/5

 

 

 

40-551 Katowice

13512

23743/01

Kuc Małgorzata

ul. Kujawska 29

 

 

 

15-552 Białystok

13513

23744/01

Jasiuk Iwona

ul. Branickiego 25/92

 

 

 

15-085 Białystok

13514

23745/01

Kotlińska Wiesława

ul. Nazimka 19

 

 

 

35-302 Rzeszów

13515

23746/01

Wierzchowska Anna Ewa

ul. 1 Maja 15/19

 

 

 

07-200 Wyszków

13516

23747/01

Nasalska Anna Barbara

ul. Dworcowa 57/81

 

 

 

10-437 Olsztyn

13517

23748/01

Woźniak Radosław Józef

ul. ks. l. Skorupki 12

 

 

 

63-400 Ostrów Wielkopolski

13518

23749/01

Beer Marek Stanisław

ul. Reja 73/7

 

 

 

62-100 Wągrowiec

13519

23750/01

Łykowski Piotr

Piekary, ul. Malinowa 5

 

 

 

62-200 Gniezno

13520

23751/01

Sadowski Arkadiusz

os. Armii Krajowej 25/4

 

 

 

61-375 Poznań

13521

23752/01

Bulanowska Iwona Małgorzata

Somin 1

 

 

 

74-304 Nowogródek Pomorski

13522

23753/01

Januszek Anna

ul. Orzeszkowej 11/33

 

 

 

32-305 Olkusz

13523

23754/01

Szyca-Diug Renata Katarzyna

ul. Zwycięstwa 18/23

 

 

 

77-100 Bytów

13524

23755/01

Piotrowska Kazimiera

ul. Szarych Szeregów 33/18

 

 

 

82-300 Elbląg

13525

23756/01

Wachowiak Jerzy Ryszard

ul. Ratuszowa 31/9

 

 

 

48-100 Głubczyce

13526

23757/01

Idzior Przemysław Wojciech

ul. Krótka 4

 

 

 

66-440 Skwierzyna

13527

23758/01

Markiewicz Marek

ul. Puławska 111/56

 

 

 

02-707 Warszawa

13528

23759/01

Piotrowski Waldemar Stanisław

ul. Andriollego 78A/56

 

 

 

05-400 Otwock

13529

23760/01

Wróblewska Jadwiga

ul. Sikorskiego 49/19

 

 

 

07-410 Ostrołęka

13530

23761/01

Anczkiewicz Krzysztof Norbert

ul. Zegadłowicza 41/30

 

 

 

50-226 Wrocław

 

1

2

3

4

13531

23762/01

Wieczorek Joanna Stefania

u!. Tatrzańska 6/50

 

 

 

41-605 Świętochłowice

13532

23763/01

Pęsiek Halina

ul. Korczyńska 6A/5

 

 

 

02-934 Warszawa

13533

23764/01

Racławska-Daniluk Barbara Maria

al. Zwycięstwa 4C/12

 

 

 

83-110 Tczew

13534

23765/01

Błasiak Halina Elżbieta

ul. Jankowskiego 13

 

 

 

20-734 Lublin

13535

23766/01

Sołtysek-Ciastoń Edyta Małgorzata

os. Kolorowe 15/30

 

 

 

31-939 Kraków

13536

23767/01

Zaremba Jolanta

ul. Opaczewska 37B/7

 

 

 

02-372 Warszawa

13537

23768/01

Staroń Violetta

ul. Północna 20/18

 

 

 

09-100 Płońsk

13538

23769/01

Pieckowska Grażyna Bożena

ul. Bazyliańska 7/25

 

 

 

03-203 Warszawa

13539

23770/01

Zagrodzka Halina

ul. Lwowska 10/34

 

 

 

00-658 Warszawa

13540

23771/01

Kulesza Irena

ul. Szkolna 13/7

 

 

 

07-300 Ostrów Mazowiecka

13541

23772/01

Beczek Aneta

ul. Krakowska 6

 

 

 

05-270 Marki

13542

23773/01

Laskowska Barbara

ul. Skierkowskiego 18/51

 

 

 

07-400 Ostrołęka

13543

23774/01

Pasierbiak Dorota Renata

ul. Spółdzielczości Pracy 8/2

 

 

 

20-147 Lublin

13544

23775/01

Szczygiełek Aneta Ewa

os. Centrum E 10/2

 

 

 

31-934 Kraków

13545

23776/01

Dułak Teresa

ul. Wichrowe Wzgórze 2/C/18

 

 

 

83-340 Sierakowice

13546

23777/01

Tylman Marta Anna

u!. Klaudyny 32/234

 

 

 

01-984 Warszawa

13547

23778/01

Marszałek Jolanta Maria

ul. Sabały 36/11

 

 

 

02-174 Warszawa

13548

23779/01

Mazur Marek Piotr

u!. Junoszy 49/2

 

 

 

20-058 Lublin

13549

23780/01

Lipski Jacek

ul. Kasprzaka 4A/67

 

 

 

10-057 Olsztyn

13550

23781/01

Starzewski Zdzisław Czesław

u!. Pomorska 3/17

 

 

 

08-101 Siedlce

13551

23782/01

Frania Ewa

ul. Główna 180A

 

 

 

32-329 Bolesław

13552

23783/01

Kupracz Danuta Stanisława

ul. Młynarska 19A/4

 

 

 

58-300 Wałbrzych

13553

23784/01

Grabowska Anna Maria

Harbułtowice 63

 

 

 

42-711 Sadów

13554

23785/01

Mydłowska Grażyna Iwona

ul. Krotoszyńska 43/3

 

 

 

56-300 Milicz

13555

23786/01

Sawińska Małgorzata

ul. Wojska Polskiego 16A/9

 

 

 

64-800 Chodzież

13556

23787/01

Łozowska Anna Monika

ul. Klonowa 4/29

 

 

 

11-400 Kętrzyn

13557

23788/01

Raszczyk Mariusz Zbigniew

ul. Pocztowa 17/18

 

 

 

53-313 Wrocław

13558

23789/01

Gorzka Mieczysław Tomasz

ul. Poznańska 3/77

 

 

 

53-631 Wrocław

13559

23790/01

Kowalska Radzisława Iwona

ul. Słoneczna 38/14

 

 

 

28-731 Kielce

13560

23791/01

Kapitan Elżbieta Marianna

ul. Bursztynowa 37/48

 

 

 

20-576 Lublin

13561

23792/01

Majcher Agnieszka Małgorzata

ul. Chełmińska 11/1

 

 

 

78-600 Wałcz

 

1

2

3

4

13562

23793/01

Andrzejewska Janina Elżbieta

os. Leśne 3D/10

 

 

 

62-028 Koziegłowy

13563

23794/01

Harań Władysława Wanda

al. Wilanowska 366/50

 

 

 

02-665 Warszawa

13564

23795/01

Komsta Robert Wojciech

ul. Wyspiańskiego 6/12

 

 

 

33-330 Grybów

13565

23796/01

Kalicka Anna

al. Prymasa 1000-lecia 139/143/26

 

 

 

01-424 Warszawa

13566

23797/01

Mazanowska Maria Małgorzata

ul. Rycerska 5/4

 

 

 

18-404 Łomża

13567

23798/01

Koprowska Urszula

ul. Dedala 8/27

 

 

 

03-983 Warszawa

13568

23799/01

Lenarcik-Pawiłojć Iwona

ul. Wyzwolenia 6C/7

 

 

 

80-537 Gdańsk

13569

23800/01

Skrzypek Anna Maria

Idzikowice 89

 

 

 

26-340 Drzewica

13570

23801/01

Lewandowska Wiesława

ul. Ossowskiego 6A/19

 

 

 

40-843 Katowice

13571

23802/01

Płotka Urszula Ewa

os. 40-lecia PRL 30/12

 

 

 

84-312 Cewice

13572

23803/01

Chmielewska Anna Beata

ul. Dębowa 6

 

 

 

24-122 Góra Puławska

13573

23804/01

Junkiert Robert

Zwierzchociny 9

 

 

 

62-621 Brdów

13574

23805/01

Saks Aldona Iwona

ul. Axentowicza 1/19

 

 

 

04-644 Warszawa

13575

23806/01

Duras Izabela Małgorzata

ul. Wojska Polskiego 32/33

 

 

 

37-450 Stalowa Wola

13576

23807/01

Bandarowicz Wiesława Leokadia

ul. J. Malczewskiego 3/18

 

 

 

71-616 Szczecin

13577

23808/01

Kozak Marta Longina

ul. Droga na Wierch 19

 

 

 

34-511 Kościelisko

13578

23809/01

Miska Anna Maria

Rzeżyśnia 36

 

 

 

32-075 Gołcza

13579

23810/01

Zębala Henryka Janina

ul. 3 Maja 36/20

 

 

 

41-300 Dąbrowa Górnicza

13580

23811/01

Ruszel Marek Tadeusz

ul. Króla Augusta 27/43

 

 

 

35-210 Rzeszów

13581

23812/01

Nowakowski Tadeusz Bolesław

ul. Sienna 6/5

 

 

 

35-326 Rzeszów

13582

23813/01

Chilińska Katarzyna

u. Słowackiego 9/39

 

 

 

18-400 Łomża

13583

23814/01

Sałęga Jolanta Marzena

ul. Granitowa 39/7

 

 

 

43-155 Bieruń

13584

23815/01

Szydłowska Izabela Anna

ul. Zawadzkiego 140/4

 

 

 

71-246 Szczecin

13585

23816/01

Świst Dariusz Bogusław

ul. Podwisłocze 38/29

 

 

 

35-309 Rzeszów

13586

23817/01

Kapusta Małgorzata Monika

Rynek 10/2

 

 

 

57-250 Złoty Stok

13587

23818/01

Szbłowska Agnieszka

Łuby Kiertany 14

 

 

 

18-413 Miastkowo

13588

23819/01

Kuncewicz Maria

ul. Mozarta 3/413

 

 

 

02-736 Warszawa

13589

23820/01

Kopyś Zuzanna Katarzyna

ul. Graniczna 4/128

 

 

 

00-130 Warszawa

13590

23821/01

Zajko-Sowińska Maria Bożena

ul. Śniadeckich 3/18

 

 

 

75-453 Koszalin

13591

23822/01

Drewniak Grażyna Barbara

ul. Wita Stwosza 4B/4

 

 

 

67-200 Głogów

13592

23823/01

Szymański Jacek Stanisław

ul. Zdrojki Prawe 21A

 

 

 

62-700 Turek

 

1

2

3

4

13593

23824/01

Roj Iwona Anna

ul. Wodna 11

 

 

 

44-178 Przyszowice

13594

23825/01

Chmielewska Beata Monika

ul. Krasickiego 129

 

 

 

05-500 Piaseczno

13595

23826/01

Kosińska Edyta

Żychowo 33

 

 

 

09-140 Raciąż

13596

23827/01

Delebis Barbara

ul. Kruczkowskiego 19B/4

 

 

 

80-288 Gdańsk

13597

23828/01

Krajewska Donata Maria

os. Bolesława Chrobrego 34/6

 

 

 

60-681 Poznań

13598

23829/01

Jackiewicz Agnieszka Beata

ul. Łużycka 63/145

 

 

 

30-658 Kraków

13599

23830/01

Treder Janina

Sosnowa Góra 142B

 

 

 

83-340 Sierakowice

13600

23831/01

Kopacka Zofia

ul. 3 Maja 76/15

 

 

 

76-200 Słupsk

13601

23832/01

Świderska Agnieszka

al. Jana Pawła II 11/2

 

 

 

47-220 Kędzierzyn-Koźle

13602

23833/01

Słowiak Anna

Makowice 136

 

 

 

49-233 Skoroszyce

13603

23834/01

Sosińska Elżbieta Maria

os. Powstań Narodowych 41/19

 

 

 

61-216 Poznań

13604

23835/01

Kowalski Michał Andrzej

ul. Stolarska 16F/7

 

 

 

81-173 Gdynia

13605

23826/01

Staszkiewicz Alina

ul. Korczaka 29/21

 

 

 

48-303 Nysa

13606

23837/01

Byrska Barbara Władysława

ul. Południowa 32

 

 

 

43-340 Kozy

13607

23838/01

Krzętowska-Żbik Lidia Ewa

ul. Kazimierza Wyki 10B

 

 

 

32-065 Krzeszowice

13608

23839/01

Borkowska Agata Beata

ul. Kotarbińskiego 10/53

 

 

 

76-200 Słupsk

13609

23840/01

Roszczyk Małgorzata Romana

ul. Rzemieślnicza 10

 

 

 

05-092 Łomianki

13610

23841/01

Gołdyn Bożena Teresa

ul. Modzelewskiego 52/10

 

 

 

02-679 Warszawa

13611

23842/01

Łyjak Marta

ul. Okrąg 21/13

 

 

 

05-500 Piaseczno

13612

23843/01

Miłkowska Halina Barbara

ul. Czackiego 3/12

 

 

 

08-110 Siedlce

13613

23844/01

Korab Małgorzata Urszula

ul. Żniwna 8

 

 

 

38-400 Krosno

13614

23845/01

Batorowicz Joanna

ul. Rydzowa 21/45

 

 

 

91-211 Łódź

13615

23846/01

Plucińska Alicja

ul. św. Antoniego 91/15

 

 

 

97-200 Tomaszów Maz.

13616

23847/01

Sarnowska Bogumiła

ul. Klaudyny 12/49

 

 

 

01-684 Warszawa

13617

23848/01

Kwiatkowska-Kuśmierska Danuta

ul. Nowolipie 26B/15

 

 

Wiesława

01-011 Warszawa

13618

23849/01

Czechowska Aneta Anna

ul. Rydygiera 9A/6

 

 

 

87-100 Toruń

13619

23850/01

Bujakiewicz Jerzy

Gogoewo 66B/4

 

 

 

63-840 Krobia

13620

23851/01

Marcinkowska Zofia

ul. Dojazdowa 16

 

 

 

07-415 Olszewo Borki

13621

23852/01

Ślusarczyk Bożena

ul. Sikorka 34

 

 

 

32-300 Olkusz

13622

23853/01

Stawieraj Beata Anna

ul. Poniatowskiego 14/1

 

 

 

32-026 Rzeszów

13623

23854/01

Horak Bogusława Maria

ul. Skrzydlewskiego 19/6

 

 

 

43-300 Bielsko-Biała

 

1

2

3

4

13624

23855/01

Kowalczyk Grażyna Janina

ul. Stęczyńskiego 17/4

 

 

 

48-300 Nysa

13625

23856/01

Klęczar Barbara Maria

ul. Grottgera 2/1

 

 

 

32-600 Oświęcim

13626

23857/01

Herok Andrzej Emil

ul. Jagienki 2B/3

 

 

 

44-370 Pszów

13627

23858/01

Różycka Irena

ul. PCK 7

 

 

 

09-400 Płock

13628

23859/01

Pyra Andrzej

ul. Czarkieckiego 23

 

 

 

77-300 Człuchów

13629

23860/01

Bartnicka Katarzyna

Ziomaki 12

 

 

 

07-107 Wyszków

13630

23861/01

Błaszków Dorota Aleksandra

ul. Rolników 131

 

 

 

44-141 Gliwice

13631

23862/01

Siemienas Anna

ul. Gajowa 7

 

 

 

71-027 Szczecin

13632

23863/01

Karczmarczyk Monika Ewa

ul. Zygmunta Augusta 18/74

 

 

 

76-200 Słupsk

13633

23864/01

Maina Bernadeta Maria

ul. Okrzei 32

 

 

 

81-747 Sopot

13634

23865/01

Załęcka Ewa

os. H. Derdowskiego 3/11

 

 

 

83-300 Kartuzy

13635

23866/01

Daniłoś Magdalena Agnieszka

ul. K. Wallenroda 8/68

 

 

 

20-607 Lublin

13636

23867/01

Piskozub Teresa

ul. Piłsudskiego 4/29

 

 

 

62-504 Konin

13637

23868/01

Pasternacka Joanna Agnieszka

ul. Przybyłów 2A/50

 

 

 

87-100 Toruń

13638

23869/01

Świeżyńska Kamila Monika

ul. Ciasna 11/5

 

 

 

62-800 Kalisz

13639

23870/01

Szumiło Krystyna Rozalia

ul. Narutowicza 16/18/19

 

 

 

20-004 Lublin

13640

23871/01

Pośpiech Iwona Maria

ul. Tysiąclecia 12/17

 

 

 

41-303 Dąbrowa Górnicza

13641

23872/01

Tagowska Marta Katarzyna

ul. Waszyngtona 48/7

 

 

 

42-200 Częstochowa

13642

23873/01

Grzegórska Ludmiła

Święte 4

 

 

 

87-702 Koneck

13643

23874/01

Kowalewski Sławomir

ul. Franciszka Kawy 34/25

 

 

 

01-496 Warszawa

13644

23875/01

Szumańska Renata

Nowe Młodochowo 29

 

 

 

09-166 Gralewo

13645

23876/01

Porucka Maria

Przybrda 1/2

 

 

 

78-421 Drzonowo

13646

23877/01

Mydlarz Czesława

ul. Wyzwolenia 29/12

 

 

 

44-200 Rybnik

13647

23878/01

Piechal Elżbieta Teresa

ul. Topolowa 2/7

 

 

 

05-604 Jasieniec

13648

23879/01

Stobińska Jadwiga Aleksandra

ul. Konińska 27

 

 

 

61-041 Poznań

13649

23880/01

Ronowicz Marta Maria

ul. Rydygiera 11/1

 

 

 

87-100 Toruń

13650

23881/01

Charchuła Izabela Marta

ul. Podzamcze 2/20

 

 

 

20-126 Lublin

13651

23882/01

Kamińska Izabela Zofia

ul. Kozielska 79/8

 

 

 

44-121 Gliwice

13652

23883/01

Matlakiewicz-Kułak Marta

ul. Zielone Wzgórze 17/10

 

 

 

70-781 Szczecin

13653

23884/01

Świercz Barbara Kazimiera

ul. Pucka 3/3

 

 

 

26-600 Radom

13654

23885/01

Norwicz Michał

ul. Małej Łąki 2/42

 

 

 

02-793 Warszawa

 

1

2

3

4

13655

23886/01

Grzesiak Urszula Jadwiga

ul. Szmaragdowa 16/148

 

 

 

20-570 Lublin

13656

23887/01

Michalski Michał Jan

ul. Łąkowa 1/1

 

 

 

25-724 Kielce

13657

23888/01

Kozłowski Leszek Mariusz

ul. Okulickiego 9/10

 

 

 

66-400 Gorzów WIkp.

13658

23889/01

Papierz Piotr

Gródki l nr 54

 

 

 

23-465 Turobin

13659

23890/01

Chromiec Dorota Urszula

Bałamątek 5

 

 

 

76-211 Objazda

13660

23891/01

Mazurek Piotr Stefan

ul. Kościelna 5/11

 

 

 

20-301 Lublin

13661

23892/01

Świderska Anna Barbara

ul. Godebskiego 19/8

 

 

 

42-200 Częstochowa

13662

23893/01

Zielińska Izabela

ul. Dzieci Polskich 15/13

 

 

 

97-200 Tomaszów Mazowiecki

13663

23894/01

Furmaniak Agnieszka Halina

Modła 49/1

 

 

 

59-706 Gromadka

13664

23895/01

Jakubiec Dorota Helena

ul. 30-lecia 218

 

 

 

35-83 Zwięczyca

13665

23896/01

Czapski Jacek

ul. Dantego 7/261

 

 

 

01-914 Warszawa

13666

23897/01

Celmer Janusz Stanisław

Wrocki 47

 

 

 

87-423 Wrocki

13667

23898/01

Walewski Marek Olgierd

ul. gen. T. Kutrzeby 32/18

 

 

 

42-221 Częstochowa

13668

23899/01

Kosterna Regina Bogumiła

ul. Wojska Polskiego 12/36

 

 

 

27-200 Starachowice

13669

23900/01

Makuła Barbara Joanna

ul. Ozimska 22/21

 

 

 

45-058 Opole

13670

23901/01

Kopecka-Langowska Krystyna

ul. Kopernika 9B/11

 

 

 

09-100 Płońsk

13671

23902/01

Brylak Małgorzata Jolanta

os. Orła Białego 42/9

 

 

 

61-251 Poznań

13672

23903/01

Spychalska Elżbieta Małgorzata

ul. Zagójska 2/4/88

 

 

 

04-101 Warszawa

13673

23904/01

Nagielski Grzegorz

ul. Wł. Łokietka 19/41

 

 

 

98-200 Sieradz

13674

23905/01

Ossowska Bożena Cecylia

ul. Kurierów Armii Krajowej 11B/3

 

 

 

80-041 Gdańsk

13675

23906/01

Kacprzykowska Leokadia Anastazja

Dąbrówka 75

 

 

 

06-232 Czerwonka

13676

23907/01

Żołądek Teresa

ul. Jankowskiego 9

 

 

 

05-430 Celestynów

13677

23908/01

Pachowicz Jerzy

ul. Oświęcimska 105A

 

 

 

32-500 Chrzanów

13678

23909/01

Padło Barbara Katarzyna

ul. Oświęcimska 105A

 

 

 

32-500 Chrzanów

13679

23910/01

Cwalina Łucja

ul. Piekarnicza 11

 

 

 

98-140 Łaski

13680

23911/01

Malinowska Jolanta Urszula

ul. Osiedlowa 26/6

 

 

 

84-214 Bożepole Wielkie

13681

23912/01

Ossowska Marzena

Zawiszy Czarnego 5/69

 

 

 

14-100 Ostróda

13682

23913/01

Tomaszewska Maria Bronisława

ul. Wojska Polskiego 15

 

 

 

96-500 Sochaczew

13683

23914/01

Truszkowska Jolanta

ul. Rumuńska 13/18

 

 

 

05-230 Kobyłka

13684

23915/01

Chmielewska Urszula

ul. Sportowa 15

 

 

 

05-090 Raszyn

13685

23916/01

Gałuszka Jan Ryszard

ul. Pawła Bobka 3A/5

 

 

 

43-400 Cieszyn

 

1

2

3

4

13686

23917/01

Haraszkiewicz Marcin Adam

ul. Jaktorowska 2/102

 

 

 

01-202 Warszawa

13787

23918/01

Jackowska Teresa Elżbieta

ul. Młynarska 13

 

 

 

96-100 Skierniewice

13688

23919/01

Matuszewicz Piotr Marcin

ul. Idzikowskiego 35

 

 

 

02-704 Warszawa

13689

23920/01

Michalska Barbara Jadwiga

ul. 3 Maja 110A

 

 

 

05-420 Józefów

13690

23921/01

Móll Alicja Halina

ul. Samodzielna 8

 

 

 

43-346 Bielsko-Biała

13691

23922/01

Niewiadomska Marzena

Urzecze 71

 

 

 

99-440 Zduny

13692

23923/01

Szulecka Bożenna Maria

ul. Warszawska 71

 

 

 

05-520 Konstancin-Jeziorna

13693

23924/01

Kacperczyk Alina Barbara

ul. Olimpijska 4/61

 

 

 

94-043 Łódź

13694

23925/01

Łopatowska Beata Aneta

ul. Kołowska 1/2

 

 

 

70-721 Szczecin

13695

23926/01

Preś Zofia

al. Tysiąclecia 13/3

 

 

 

78-600 Wałcz

13696

23927/01

Wołosz Barbara

ul. 3 Maja 95

 

 

 

37-550 Radymno

13697

23928/01

Chmielewska Danuta Elżbieta

ul. Gwiaździsta 13/16

 

 

 

01-651 Warszawa

13698

23929/01

Ćwikła Maria

Słotwina 182

 

 

 

34-324 Lipowa

13699

23930/01

Gliniecka Barbara Mariola

ul. Miętowa 3/G/9

 

 

 

81-589 Gdynia

13700

23931/01

Grön Teresa Jadwiga

os. XXX-lecia PRL 9/15

 

 

 

84-250 Gniewino

13701

23932/01

Kamińska-ldzik Katarzyna

ul. Sobieskiego 41/29

 

 

 

05-120 Legionowo

13702

23933/01

Miazga Janusz Marian

ul. Prusa 4/5

 

 

 

45-362 Opole

13703

23934/01

Ostrowski Cezary Jan

ul. Czerniakowska 205/6

 

 

 

00-436 Warszawa

13704

23935/01

Piguła Józef

os. Zielone 8/136

 

 

 

33-100 Tarnów

13705

23936/01

Skalna Teresa Lucyna

ul. Piłsudskiego 36/363

 

 

 

41-303 Dąbrowa Górnicza

13706

23937/01

Sobotkiewicz Justyna

ul. Orzeszkowej 14A/7

 

 

 

19-300 Ełk

13707

23938/01

Wasilewska Romana Zuzanna

ul. Śląska 51A/12A

 

 

 

81-304 Gdynia

13708

23939/01

Barańska Barbara Zofia

ul. Znanieckiego 16A/17

 

 

 

03-980 Warszawa

13709

23940/01

Słonka Jadwiga

ul. Jaźnik 16

 

 

 

32-626 Jawiszowice

13710

23941/01

Witulska Anna Magdalena

Czysta 12

 

 

 

62-700 Turek

13711

23942/01

Sadowska Bożena Barbara

ul. Cisowa 4

 

 

 

22-100 Chełm

13712

23943/01

Smuda Małgorzata Ewa

ul. Niemiecka 28/4

 

 

 

64-100 Leszno

13713

23944/01

Zarychta Izabela Marzena

os. Polan 10/5

 

 

 

61-253 Poznań

13714

23945/01

Nowakowska Agnieszka Iwona

ul. gen. Hallera 10

 

 

 

41-407 Imielin

13715

23946/01

Sapota Elżbieta Aleksandra

ul. Katedralna 8/36

 

 

 

42-200 Częstochowa

13716

23947/01

Szymczak Katarzyna Anna

ul. Moniuszki 34

 

 

 

41-807 Zabrze

 

1

2

9

4

13717

23948/01

Baranowska Grażyna

Świątki 100/16

 

 

 

11-008 Świątki

13718

23949/01

Skrzydlak Małgorzata Ewa

Zelki Dąbrowe 16

 

 

 

06-425 Karniewo

13719

23950/01

Jankowicz-Staniszewska Agnieszka Janina

ul. Sienkiewicza 12/8

80-227 Gdańsk

13720

23951/01

Roś Maria Katarzyna

Zederman 65

 

 

 

32-300 Olkusz

13721

23952/01

Jaszczyszyn Małgorzata Waleria

ul. Bolesława Chrobrego 47/11

 

 

 

48-200 Prudnik

13722

23953/01

Grochulska Viletta Anna

Kromszewice 1

 

 

 

87-860 Chodecz

13723

23954/01

Kamyk Jolanta Irena

ul. Wiklinowa 4/15

 

 

 

20-541 Lublin

13724

23955/01

Zajączkowska Halina

ul. Osikowa 9/4

 

 

 

01-928 Warszawa

13725

23956/01

Trybalska Halina Maria

ul. Witosa 4/6

 

 

 

07-200 Wyszków

13726

23957/01

Mazur Iwona Magdalena

ul. J. III Sobieskiego 6/17

 

 

 

39-200 Dębica