reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

KOMUNIKAT Nr 4/DR/03 MINISTERSTWA FINANSÓW

z dnia 25 czerwca 2003 r.

w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zawiadamia się, że na podstawie § 18 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 sierpnia 1998 r. w sprawie kwalifikacji i innych wymagań, których spełnienie uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, organizacji i trybu działania Komisji Egzaminacyjnej powołanej dla sprawdzenia tych kwalifikacji oraz wzoru świadectwa stwierdzającego te kwalifikacje i wymagania (Dz. U. Nr 114, poz. 734 i Dz. U. Nr 138, poz. 894), do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wpisane zostały następujące osoby:

 

Lp.

Numer świadectwa

Nazwisko i imię

Adres

1

2

3

4

14646

24877/01

Długosz Ilona

ul. Strzelecka 1/5
47-320 Gogolin

14647

24878/01

Klamar Wanda Elżbieta

ul. Śreniawitów 7/43
03-188 Warszawa

14648

24879/01

Tront Jerzy Grzegorz

ul. Myśliwska 43
44-203 Rybnik

14649

24880/01

Wiśniewska Grażyna

zam. Osusz 15
63-700 Krotoszyn

14650

24881/01

Buchman Arkadiusz Jan

ul. Ofiar Oświęcimskich 8/1
50-069 Wrocław

14651

24882/01

Kossakowska Anna Grażyna

ul. Półwiejska 31
63-700 Krotoszyn

14652

24883/01

Gulczyńska Barbara Maria

ul. St. Worcella 7/2
80-809 Gdańsk

14653

24884/01

Komosińska Małgorzata

ul. Leśna 7
87-510 Skrwilno

14654

24885/01

Szerszunowicz Renata

ul. Bema 64B/8
15-370 Białystok

14655

24886/01

Armanowska Beata

ul. Malewskiego 14/5
10-686 Olsztyn

14656

24887/01

Brył Grażyna

ul. Lutomierska 129/108
91-037 Łódź

14657

24888/01

Paczkowski Ireneusz Sławomir

ul. W. Jagiełły 11
77-400 Złotów

14658

24889/01

Knaga Maria Małgorzata

ul. Grabińskiego 10
98-300 Wieluń

14659

24890/01

Marczewska Małgorzata Bernadeta

ul. Tytoniowa 16/12
16-300 Augustów

14660

24891/01

Wołosz Czesława Barbara

ul. Długie Ogrody 4/9
80-765 Gdańsk

14661

24892/01

Sobocińska Zdzisława Teresa

ul. Poznańska 25/15
53-631 Wrocław

14662

24893/01

Lalik-Kuśnierz Halina

ul. K. Wielkiego 50/20
32-620 Brzeszcze

14663

24894/01

Sancewicz Celina Maria

ul. św. Wojciecha 28/4
84-240 Reda

14664

24895/01

Toś Jolanta

ul. Strzelecka 9
58-560 Jelenia Góra

14665

24896/01

Stosik Anna

ul. Śląska 1/7
85-235 Bydgoszcz

14666

24897/01

Jasińska Danuta Stanisława

ul. Mickiewicza 1/2
21-040 Świdnik

14667

24898/01

Wójcik Helena

zam. Szastarska Wieś 106
23-225 Szastarska

14668

24899/01

Borej Krystyna Anna

ul. Kamieniczki 23
27-215 Wąchock

14669

24900/01

Budzik Zbigniew

ul. Słowackiego 13/26
56-120 Brzeg Dolny

14670

24901/01

Badecka Ludwika Ewa

ul. Energetyków 22/5
65-729 Zielona Góra

14671

24902/01

Topolska-Bogdańska Anna Maria

ul. Skłodowskiej 17A/2
26-600 Radom

14672

24903/01

Nowakowska Łucja Maria

ul. Brzozowa 12A
52-129 Wrocław

14673

24904/01

Wach Jadwiga Alina

ul. Drzewieckiego 17/4
54-129 Wrocław

14674

24905/01

Ostrowska Monika Beata

ul. Wokulskiego 4/17
05-800 Pruszków

14675

24906/01

Mondygrał Katarzyna Barbara

ul. Batandy 21/15
32-600 Oświęcim

 

1

2

3

4

14676

24907/01

Materska-Gall Teresa

ul. Bugaj 13/13A/13B/7
00-285 Warszawa

14677

24908/01

Sterczała Magdalena Agata

al. Dębowa 13/15/11
53-121 Wrocław

14678

24909/01

Sławińska Anna Iwona

ul. Kazimierza Wielkiego 31/73
05-120 Legionowo

14679

24910/01

Gorzkiewicz Zofia Stanisława

ul. Olechowska 2/2
92-403 Łódź

14680

24911/01

VU THI BICH NGOC

ul. Jemeńska 19
52-132 Wrocław

14681

24912/01

Cyzio Renata Anna

os. Przy Arce 11/51
31-845 Kraków

14682

24913/01

Osińska Izabela Ewa

os. Barwinek 10/91
25-113 Kielce

14683

24914/01

Łęgoszewska Agata Monika

ul. Sztormowa 30B
94-117 Łódź

14684

24915/01

Bojda Krystyna

Przyborów 58/3
32-823 Szczepanów

14685

24916/01

Rydz Małgorzata Maria

ul. Żelazowej Woli 17/40
20-853 Lublin

14686

24917/01

Wieczorkiewicz Agnieszka Stanisława

zam. Wojcieszyn 4
24-200 Bełżyce

14687

24918/01

Kisiel Bogumił Zbigniew

zam. Kolnik 37
83-320 Pszczółki

14688

24919/01

Jakowicka Żaneta Elżbieta

ul. Piekarska 27/1
20-402 Lublin

14689

24920/01

Ratajczak Adela

ul. gen. Andersa 1/39
76-200 Słupsk

14690

24921/01

Siemieniak Dariusz Jan

ul. Lewkoniowa 4
60-175 Poznań

14691

24922/01

Świerczyński Artur Adam

ul. Nosala 1/51
43-600 Jaworzno

14692

24923/01

Natkowska Monika

ul. Łachmana 6/14
09-407 Płock

14693

24924/01

Karbowniczek Bożena

zam. Lubzina 156B
39-102 Lubzina

14694

24925/01

Sudujko Małgorzata Lidia

ul. Oskara Lange 22/15
43-603 Jaworzno

14695

24926/01

Wilma Alina Maria

ul. Kwiatowa 27/2
77-100 Bytów

14696

24927/01

Lach Alicja Józefa

ul. Zjednoczenia 13/24
48-300 Nysa

14697

24928/01

Pustelnik Bożenna Aleksandra

ul. Orzechowa 8
05-120 Legionowo

14698

24929/01

Sujkowska Marlena

os. XXX-lecia PRL 74/10
44-286 Wodzisław Śląski

14699

24930/01

Kłos Jerzy Alojzy

ul. Piwna 22/7
50-353 Wrocław

14700

24931/01

Krusiński Andrzej Stefan

ul. Olszowa 51
43-303 Bielsko-Biała

14701

24932/01

Kuśmierz Monika Ewa

al. Armii Krajowej 40/4
05-800 Pruszków

14702

24933/01

Kiedrzyn Wojciech Jan

ul. Powstańców 2/12
42-620 Nakło Śląskie

14703

24934/01

Smydra Radosław

ul. Gajowiczyńskiej 14C/6
41-706 Ruda Śląska

 

1

2

3

4

14704

24935/01

Gorzkowska Marzena Anna

zam. Chełm 123
32-340 Wolbrom

14705

24936/01

Żukiewicz Maciej Grzegorz

ul. Zakopiańska 12A
85-341 Bydgoszcz

14706

24937/01

Niedźwiedzka Elżbieta

ul. Jagodowa 38
87-100 Toruń

14707

24938/01

Szydłowska Janina

ul. Jasna 5A/14
70-777 Szczecin

14708

24939/01

Siankiewicz Eugenia Katarzyna

ul. Murawa 37A/26
61-655 Poznań

14709

24940/01

Sas-Bojarska Małgorzata

ul. Kolberga 25/12
81-881 Sopot

14710

24941/01

Bąk Tadeusz

ul. Widnichowska 15/26
07-300 Ostrów Maz.

14711

24942/01

Wołoszyn Ludmiła Ewa

ul. Heleny 10/21
30-838 Kraków

14712

24943/01

Nikiel Ewa Barbara

ul. Satyryków 6/7
44-109 Gliwice

14713

24944/01

Wiśniewska Bożena Irena

ul. Armii Krajowej 74/9
94-046 Łódź

14714

24945/01

Głuchowska Barbara

ul. Połczyńska 4/102
85-711 Bydgoszcz

14715

24946/01

Baranowska Lidia Małgorzata

ul. Żeromskiego 119/1
26-600 Radom

14716

24947/01

Szaran Zbigniew

ul. S. Batorego 38B/13
05-400 Otwock

14717

24948/01

Janiak Halina Irena

u. M. Dąbrowskiej 3/27
88-200 Radziejów

14718

24949/01

Gierczak Edyta Agnieszka

ul. Rotmistrzowska 4
02-951 Warszawa

14719

24950/01

Wanke Emilia Anna

zam. Gręblin 31
83-121 Rudno

14720

24951/01

Karpińska Małgorzata Halina

ul. Otwarta 3A/1
26-600 Radom

14721

24952/01

Kuźmińska Urszula

ul. Błażeja 6G/18
61-608 Poznań

14722

24953/01

Ładziak Maria Jolanta

ul. Kruczkowskiego 2A/7
81-597 Gdynia

14723

24954/01

Górniak Iwona

ul. Jana Pawła II 19/53
75-452 Koszalin

14724

24955/01

Mateuszczak Anetta

ul. Suwalska 8
15-862 Białystok

14725

24956/01

Grabowska Aneta Elżbieta

ul. Armii Krajowej 31/2
83-110 Tczew

14726

24957/01

Mazurek Małgorzata Maria

Al. Racławickie 34/49
20-043 Lublin

14727

24958/01

Szkarupska Ewa

ul. Odrodzenia 7/9
59-141 Chocianów

14728

24959/01

Zawadzka Alicja Maria

ul. W. Witosa 6G/5
72-600 Świnoujście

14729

24960/01

Jaremkiewicz Marta Kamila

ul. Tkacka 17/2
54-138 Wrocław

14730

24961/01

Przywara Iwona Anna

ul. Piastów 9/76
40-868 Katowice

14731

24962/01

Zajczuk Elżbieta Aniela

ul. Pułaskiego 113/38
15-337 Białystok

 

1

2

3

4

14732

24963/01

Łukaszewska Krystyna Maria

ul. Chotomińska 45
61-311 Poznań

14733

24964/01

Kurtycz Magdalena Elżbieta

ul. Małopolska 19/23
56-121 Brzeg Dolny

14734

24965/01

Majorek Barbara Maria

ul. Łanowa 9/4
87-800 Włocławek

14735

24966/01

Paduch Małgorzata Elżbieta

ul. Boh. Września 79/3
72-600 Świnoujście

14736

24967/01

Siwczyńska Katarzyna Maria

ul. Radockiego 280/27
40-645 Katowice

14737

24968/01

Budrewicz Anna Danuta

ul. Wierzbowa 16
55-051 Sobótka

14738

24969/01

Kowalczyk Ewa Czesława

Wyb. Koreniowskiego 5/5
50-226 Wrocław

14739

24970/01

Tempczyk Bolesław Piotr

ul. Brzegi 30/1
80-045 Gdańsk

14740

24971/01

Chłopek Henryk

os. Piastów 6/42 )
31-623 Kraków

14741

24972/01

Śmietanka Marianna

al. Róż 11/10
05-500 Piaseczno

14742

24973/01

Krakowiak Grażyna

ul. Żeromskiego 22/8
50-321 Wrocław

14743

24974/01

Bruś Barbara Jadwiga

ul. Jagiellońska 16
66-470 Kostrzyn

14744

24975/01

Grygierzec Jerzy

ul. Bestwińska 279
43-346 Bielsko-Biała

14745

24976/01

Zadrożny Adam

zam. Rzewuszyce 4
29-120 Kluczewsko

14746

24977/01

Paszkowiak Marian Franciszek

zam. Mielęcin 3/1
73-231 Krzęcin

14747

24978/01

Jendrzejewska Elwira Alicja

ul. Meissnera 13/25
80-462 Gdańsk

14748

24979/01

Surowiecka Katarzyna Maria

ul. gen. J. Bema 20/13
44-103 Gliwice

14749

24980/01

Doberschütz Przemysław Jerzy

os. Kazimierza Wielkiego 43A/2
62-200 Gniezno

14750

24981/01

Babis Beata Cecylia

ul. Zwolińskiego 1A/44
96-200 Rawa Maz.

14751

24982/01

Staszek Cezary Artur

ul. Gębarzewska 41/43/34
26-600 Radom

14752

24983/01

Gibowska Katarzyna

ul. Przeworska 39
05-400 Otwock

14753

24984/01

Wolak Beata

ul. Waszkiewicza 35/24
10-089 Olsztyn

14754

24985/01

Mróz Barbara

ul. Unitów Podlaskich 1/15
08-101 Siedlce

14755

24986/01

Bożek Agata

ul. Drzymały 31
66-008 Świdnica

14756

24987/01

Lesik Teresa

ul. Krucza 142/6
53-137 Wrocław

14757

24988/01

Suchowacki Jan

ul. Kącik Szczęścia 2
67-120 Kożuchów

14758

24989/01

Muszyńska Jadwiga Maria

ul. 1 Maja 8
32-332 Bukowno

14759

24990/01

Sikorska Marzena Małgorzata

ul. Żeligowskiego 31/17
05-123 Chotomów

 

1

2

3

4

14760

24991/01

Piątkowska Maria

ul. Synów Pułku 2/21
01-354 Warszawa

14761

24992/01

Łukaszczyk Elżbieta Wiesława

ul. Majdańska 13/122
04-088 Warszawa

14762

24993/01

Marzec Danuta

Rajcza 313B
34-370 Rajcza

14763

24994/01

Śpiewakowski Tomasz Adam

ul. Boenigka 21/37
10-686 Olsztyn

14764

24995/01

Krajewska Justyna Mieczysława

ul. Bezdomna 3
97-200 Tomaszów Mazowiecki

14765

24996/01

Piechocińska Barbara Mirosława

ul. Stawki 21/14
01-040 Warszawa

14766

24997/01

Smętny-Sowa Maria Magdalena

ul. Wileńska 14/1
80-215 Gdańsk

14767

24998/01

Szmitko Grażyna

ul. Waryńskiego 7A/6
80-242 Gdańsk

14768

24999/01

Trała Lucyna Jadwiga

ul. Królewska 4/3
67-200 Głogów

14769

25000/01

Ziółkowska Elżbieta

ul. Lazurowa 12/100
60-655 Poznań

14770

245001/01

Szulc Elżbieta

Al. Racławickie 32/19
20-043 Lublin

14771

245002/01

Grzesiak Zofia Karolina

ul. Kosmonautów 84/7
20-358 Lublin

14772

245003/01

Werner Jolanta Ewa

ul. Orbitalna 51/8
67-200 Głogów

14773

245004/01

Milewska Jadwiga

al. Wojska Polskiego 41D/72
18-300 Zambrów

14774

245005/01

Słodyński Marian

ul. Radwańska 50/14
93-574 Łódź

14775

245006/01

Krupińska Bożena

ul. Krótka 2
16-300 Augustów

14776

245007/01

Janiszewska Elżbieta Barbara

Armii Krajowej 77/7
66-100 Sulechów

14777

245008/01

Wojna Mirosława

ul. Zacisze 16A
32-300 Olkusz

14778

245009/01

Charko Elżbieta

ul. Jana Pawła II 1A/20
19-300 Ełk

14779

245010/01

Łuczak Izabella Jadwiga

ul. Karczewska 59/19
05-400 Otwock

14780

245011/01

Tomera Anna Małgorzata

ul. Ogrodowa 17
32-005 Niepołomice

14781

245012/01

Biedrzycka Maria Krystyna

ul. Wokulskiego 9/29
05-804 Pruszków

14782

245013/01

Kistowska Hanna Maria

os. Stare Żegrze 148/4
61-249 Poznań

14783

245014/01

Sobierański Piotr Jan

ul. Emilii Hoene 7B/18
80-041 Gdańsk

14784

245015/01

Chęcińska Jadwiga

ul. Hubala 2/3
97-400 Bełchatów

14785

245016/01

Gdula Maria Elżbieta

ul. Osiedlowa 4/15
99-100 Łęczyca

14786

245017/01

Książczak Grzegorz Bogdan

ul. Wojska Polskiego 24/6
05-822 Milanówek

14787

245018/01

Adamus Eunika

ul. Wolności 13
46-243 Bogacica

 

1

2

3

4

14788

245019/01

Ziółkowska Monika Jadwiga

ul. Poręba 18
61-602 Poznań

14789

245020/01

Paniczek Alina Izabela

ul. Szczytowa 1/50
41-608 Świętochłowice

14790

245021/01

Nowak Tadeusz

ul. Łąkowa 10/24
31-443 Kraków

14791

245022/01

Kandler-Łopacińska Joanna

ul. Dąbroszczaków 32H/7
80-364 Gdańsk

14792

245023/01

Budziosz Ewa Krystyna

ul. Kozielska 111/8
44-121 Gliwice

14793

245024/01

Łojewska Dagmara Danuta

ul. Zakopiańska 8
82-300 Elbląg

14794

245025/01

Janisiów Ewa Bogumiła

ul. Osiekowa 7/25
01-928 Warszawa

14795

245026/01

Tarnowski Bolesław Aleksander

ul. Bończyka 10/6
53-311 Wrocław

14796

245027/01

Krzemień Andrzej Jan

ul. Piastowska 109
32-660 Chełmek

14797

245028/01

Szybecka Olga Magdalena

ul. Dębowa 89
41-300 Dąbrowa Górnicza

14798

245029/01

Płatek Grażyna Anna

ul. Stalowa 6/14
03-427 Warszawa

14799

245030/01

Syberyjska Małgorzata

ul. Traugutta 75
71-300 Szczecin

14800

245031/01

Wasilewska-Fijał Bożena Maria

pl. Marki 2D/3
48-250 Głogówek

14801

245032/01

Topolska Anna Małgorzata

ul. Radości 12/10
20-532 Lublin

14802

245033/01

Bławat Irena Dominika

ul. Wyzwolenia 51B/103
80-537 Gdańsk

14803

245034/01

Górniak Alina

ul. Mochnackiego 11/39
76-200 Słupsk

14804

245035/01

Wiśniewski Remigiusz Andrzej

ul. Nauczycielska 6/1
57-230 Kamieniec Ząbkowicki

14805

245036/01

Woźnica Wanda Krystyna

ul. Lilii Wenedy 1/12
30-833 Kraków

14806

245037/01

Bartnicka Mirosława Maria

ul. Raszei 4B/111
87-100 Toruń

14807

245038/01

Witczak Iwona

ul. Dewońska 2/2
26-637 Kielce

14808

245039/01

Piotrowska Wiesława Elżbieta

ul. Strzegomska 244/3
54-432 Wrocław

14809

245040/01

Szałata Alicja Ewa

ul. Klasztorna 11C/3
63-400 Ostrów Wielkopolski

14810

245041/01

Fus Elżbieta Krystyna

ul. Jedności Narodowej 207/23
50-302 Wrocław

14811

245042/01

Jurkiewicz Grażyna Izabela

ul. Ogrodowa 64
32-332 Bukowno

14812

245043/01

Bocer Katarzyna

ul. Walki Młodych 4B
67-100 Nowa Sól

14813

245044/01

Wróblewska Monika Dorota

ul. Leszka Czarnego 7/34
20-610 Lublin

14814

245045/01

Kozłowska Ewa

Kliny 31
63-600 Kępno

14815

245046/01

Denis Anna

os. Zwycięstwa 20/79
61-649 Poznań

 

1

2

3

4

14816

245047/01

Młynarczyk Maria

ul. Sandomierska 64A
37-464 Stalowa Wola

14817

245048/01

Strzyżewska Monika

Grobice 3
05-650 Chynów

14818

245049/01

Krawczyk Beata

ul 3 Maja 29/88
05-120 Legionowo

14819

245050/01

Gałka Małgorzata Agnieszka

Czajków 79
63-524 Czajków

14820

245051/01

Marciniak Jolanta

ul. Wiejska 35
85-458 Bydgoszcz

14821

245052/01

Kałuża Małgorzata Stanisława

ul. Pilotów 17B/31
80-460 Gdańsk

14822

245053/01

Katulska Anna

ul. Storczykowa 2A/6
87-100 Toruń

14823

245054/01

Okas Teresa Maria

ul. Konopnickiej 30/25
41-300 Dąbrowa Górnicza

14824

245055/01

Broda Danuta Maria

ul. Sejmowa 8
43-400 Cieszyn

14825

245056/01

Jatzek Ewald

ul. Ludwika 35
40-176 Katowice

14826

245057/01

Podniesiński Arkadiusz Tomasz

ul. Mirandy 11/8
59-220 Legnica

14827

245058/01

Kowalczyk Beata

ul. Jantarowa 76/13
81-187 Gdynia

14828

245059/01

Bochniak Krystyna

ul. Śląska 55B
22-400 Zamość

14829

245060/01

Szymczak Renata Elżbieta

Biniew 59
63-450 Sobótka

14830

245061/01

Pełczyńska Elżbieta

ul. Górna 14/20
91-080 Łódź

14831

245062/01

Gąszczak Rafał Łukasz

ul. Południowa 8
63-400 Ostrów WIkp.

14832

245063/01

Udałowski Janusz Wojciech

ul. Polna 6/12
78-200 Białogard

14833

245064/01

Ferenc Monika Maria

ul. Józefa 25/3
31-056 Kraków

14834

245065/01

Pogoda Bożena Franciszka

ul. Pniaki 5
32-329 Bolesław

14835

245066/01

Kamińska-Golec Marta Maria

ul. Jarzynowa 32
52-214 Wrocław

14836

245067/01

Pokusa-Duzinkiewicz Gabriela Stefania

ul. Konstruktorów 50/5
65-119 Zielona Góra

14837

245068/01

Cieślik Gabriela Wiktoria

ul. Grażyńskiego 17
43-450 Ustroń

14838

245069/01

Truchan Krystyna

ul. Hierowskiego 33/136
43-100 Tychy

14839

245070/01

Klupczyńska Anna

ul. Bogusławskiego 30/5
60-214 Poznań

14840

245071/01

Grochowska Urszula

ul. Łabędzia 5
05-500 Piaseczno

14841

245072/01

Stradomska Emilia Maria

ul. Kochanowskiego 116/3
80-405 Gdańsk

14842

245073/01

Bielska Krystyna Róża

ul. S. Batorego 86/11
41-506 Chorzów

14843

245074/01

Woźniak Wioletta

Warlity Małe 6
11-015 Olszynek

 

1

2

3

4

14844

245075/01

Kobyłka Eugeniusz Szczepan

ul. Wyzwolenia 14
46-053 Dębska Kuźnia

14845

245076/01

Lange Marzena

ul. Niepodległości 9A/73
20-246 Lublin

14846

245077/01

Szpot Wanda Ewa

ul. Partyzantów 22
21-050 Piaski

14847

245078/01

Niewęgłowska Barbara

ul. Kawaleryjska 4/79
20-552 Lublin

14848

25079/01

Sokulska Stanisława

ul. Tulitowska 106
21-560 Międzyrzec Podlaski

14849

25080/01

Tyszka Monika Urszula

ul. Kilińskiego 7/29
06-400 Ciechanów

14850

25081/01

Kropiewnicka Beata

ul. Żółkiewskiego 8
15-697 Białystok

14851

25082/01

Jasińska Alicja Joanna

al. Piłsudskiego 30/54
22-100 Chełm

14852

25083/01

Kopij Agnieszka Małgorzata

zam. Słączno 39/11
56-306 Sułów

14853

25084/01

Szpurka Dariusz Andrzej

ul. św. Rocha 19L/3
61-144 Poznań

14854

25085/01

Brodacka Katarzyna

zam. Dąbrowa 59
56-400 Oleśnica

14855

25086/01

Nowotnik Marta Eliza

ul. Wojewody Wachowiaka 9/10
81-418 Gdynia

14856

25087/01

Ziołek-Szmatuła Mariola Jadwiga

os. Pomorskie 14B/8
65-548 Zielona Góra

14857

25088/01

Piegza Celestyna Maria

ul. Bytomska 11/5
42-600 Tarnowskie Góry

14858

25089/01

Kwolek Elżbieta Barbara

ul. Dąbrówki 18/11
39-300 Mielec

14859

25090/01

Marcinkowski Andrzej Franciszek

ul. Doktora J. G. Koppa 1C/9
87-400 Golub-Dobrzyń

14860

25091/01

Pydynowska Elżbieta

ul. Emilii Gierczak 37/5
78-100 Kołobrzeg

14861

25092/01

Pawlak Artur

ul. Mieszka l 8/12
78-100 Kołobrzeg

14862

25093/01

Kaźmierska Iwona Katarzyna

ul. Drzewieckiego 15/59
87-100 Toruń

14863

25094/01

Dudek Antonina

ul. Wałowa 2
32-005 Niepołomice

14864

25095/01

Chamoń Barbara Maria

ul. Niecała 17
58-150 Strzegom

14865

25096/01

Majcherek Elżbieta Jadwiga

ul. Pod Krukami 12
32-600 Oświęcim

14866

25097/01

Klimczak Alicja

ul. Paderewskiego 2/22
39-200 Dębica

14867

25098/01

Filipowicz-Opalińska Małgorzata

ul. Krępowieckiego 11/155
01-456 Warszawa

14868

25099/01

Mielewska Justyna Alicja

os. Kaszubskie 12/98
84-200 Wejherowo

14869

25100/01

Cieślak Beata Hanna

ul. Przy Agorze 3/107
01-960 Warszawa

14870

25101/01

Kosicka Beata Urszula

ul. Komuny Paryskiej 15A/6
50-451 Wrocław

14871

25102/01

Maruszak Elżbieta

ul. Karolkowa 66/74/28
01-193 Warszawa

 

1

2

3

4

14872

25103/01

Witak Magdalena Maria

ul. Saturna 12
05-500 Piaseczno

14873

25104/01

Zygner-Arent Zofia

os. Książąt Maz. 29/33
06-500 Mława

14874

25105/01

Panek Barbara

os. Książąt Maz. 27/14
06-500 Mława

14875

25106/01

Poławska Antonina

ul. Służbowa 29/38
92-305 Łódź

14876

25107/01

Zielińska Katarzyna Irena

os. Andaluzja 15/4
41-947 Piekary Śląskie

14877

25108/01

Wiśniewska Mariola Małgorzata

ul. Brzozowa 18A/17
67-100 Nowa Sól

14878

25109/01

Kamęza Danuta Irena

ul. Wicherkiewicza 7/2
30-389 Kraków

14879

25110/01

Mirowska Bożena

ul. Lityńskiego 12/36
16-400 Suwałki

14880

25111/01

Gąsiorowska Krystyna

ul. Bułgarska 5/8
65-943 Zielona Góra

14881

25112/01

Słowińska Beata Dorota

zam. Karolina 6
96-314 Baranów

14882

25113/01

Szymańska Iwona Renata

ul. Żwirki i Wigury 2/2
96-300 Żyrardów

14883

25114/01

Kazubek Monika Jolanta

ul. Lasek Brzozowy 2/38
02-792 Warszawa

14884

25115/01

Gąsieniec Grażyna

ul. Czajkowskiego 47/6
51-171 Wrocław

14885

25116/01

Kulpa Krystyna

ul. Ernsta Wiecherta 35/20
10-691 Olsztyn

14886

25117/01

Chyziński Zbigniew

ul. 22 Stycznia 7/6
86-200 Chełmno

14887

25118/01

Pietryga Małgorzata

ul. Poznańska 14
62-052 Komorniki

14888

25119/01

Błoniarczyk Iwona Angela

Jaśkowa Dolina 8/3A
80-252 Gdańsk

14889

25120/01

Talar Łukasz

ul. Biwakowa 5
43-353 Porąbka

14890

25121/01

Czajkowska Helena

ul. Zagumienna 48
15-866 Białystok

14891

25122/01

Trochimczuk Izabella

ul. Pałacowa 4/5
15-866 Białystok

14892

25123/01

Niedojadło-Witkowska Dorota Ewa

ul. Witkiewicza 20/151
41-207 Sosnowiec

14893

25124/01

Zaton Maria Lucyna

zam. Żarki Średnie 15
59-930 Pieńsk

14894

25125/01

Kurylak Ewa Zofia

ul. Kwiatowa 25/2
59-220 Legnica

14895

25126/01

Jodłowski Wojciech Piotr

zam. Sanoczek 7A
38-500 Sanok

14896

25127/01

Pękała Elżbieta Zofia

ul. Nałkowskiej 4B/17
80-286 Gdańsk

14897

25128/01

Sędłak-Błaszczyk Ewa

ul. 15 Lutego 17/25
72-200 Nowogard

14898

25129/01

Kitczak Irena Teresa

ul. Rolna 13
47-400 Racibórz

14899

25130/01

Stalińska Alicja Małgorzata

ul. Brzozowa 27/36
85-154 Bydgoszcz

 

1

2

3

4

14900

25131/01

Miąskowska Alicja Maria

ul. Botnicka 3/3
81-015 Gdynia

14901

25132/01

Papież Mirosława Jolanta

ul. Topograficzna 4/18
00-910 Warszawa

14902

25133/01

Trawiński Marek

ul. Wólczyńska 17/27
01-908 Warszawa

14903

25134/01

Zając Dorota

ul. Narutowicza 30
07-306 Brok

14904

25135/01

Schab Władystawa Teresa

ul. Batalionów Chłopskich 3
78-600 Wałcz

14905

25136/01

Wojtas Ewa Urszula

os. Kombatantów 5/5
31-630 Kraków

14906

25137/01

Bilska Anna Maria

al. Dębowa 18
32-005 Niepołomice

14907

25138/01

Siwiec Eugenia Maria

ul. Orłowskiego 16/8
32-600 Oświęcim

14908

25139/01

Szymańska Jolanta Danuta

ul. Komandosów 4/102
26-600 Radom

14909

25140/01

Jerzyk Halina

ul. Nowowarszawska 7/7
17-200 Hajnówka

14910

25141/01

Szynaka Agnieszka

ul. Sokoła 2B/10
60-644 Poznań

14911

25142/01

Owczarek Zbigniew Franciszek

ul. Szopena 27/16
62-800 Kalisz

14912

25143/01

Sztuk Maria

ul. Zawadzkiego 4B/8
84-230 Rumia

14913

25144/01

Bąk Katarzyna Halina

zam. Tomice 330
34-100 Wadowice

14914

25145/01

Janik Alicja Zofia

ul. Jana Pawła II 99
34-116 Spytkowice

14915

25146/01

Kiwilsza Renata Anna

ul. Sielska 13
71-375 Szczecin

14916

25147/01

Wojtyna Joanna Renata

ul. Majdan 155
22-400 Zamość

14917

25148/01

Smoleń Danuta Maria

zam. Niedrzewica Kościelna cz. II/86
24-222 Niedrzwica Duża

14918

25149/01

Kuna Honorata Elżbieta

ul. Wiejska 45/1
66-600 Krosno Odrzańskie

14919

25150/01

Kordylewska Małgorzata Maria

ul. Bosmańska 40/11/7
81-116 Gdynia

14920

25151/01

Pająkowska Grażyna

ul. Matki Polki 3/5
80-251 Gdańsk

14921

25152/01

Łosiak Włodzimierz Jacek

al. Wojska Polskiego 33/11
58-150 Strzegom

14922

25153/01

Żylewicz Aleksandra Maria

ul. Amundsena 1A/18
80-288 Gdańsk

14923

25154/01

Lew Dorota Anna

ul. Ogrodowa 19A/1
47-400 Racibórz

14924

25155/01

Rygiel Grażyna Anna

ul. Żeromskiego 22/1
76-150 Darłowo

14925

25156/01

Giszczyńska Danuta Maria

os. Łokietka 6/10
62-200 Gniezno

14926

25157/01

Zawistowska Violetta Gabriela

ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 24/2
06-400 Ciechanów

14927

25158/01

Graczyk Iwona Maria

Duża Cerkwica 28
89-430 Kamień Krajeński

 

1

2

3

4

14928

25159/01

Śniatkowski Adam

ul. Poronińska 4
60-472 Poznań

14929

25160/01

Pietrzak Aneta Małgorzata

ul. H. Sawickiej 13/218
62-800 Koszalin

14930

25161/01

Czylok Genowefa Bronisława

ul. Mleczna 13
43-186 Orzesze-Gardawice

14931

25162/01

Giaro Wanda

ul. M. Curie-Skłodowskiej 2/2
16-400 Suwałki

14932

25163/01

Gorzela Lidia Małgorzata

ul. Widok 101/67
62-800 Kalisz

14933

25164/01

Rydzyńska Dorota Teresa

ul. Olszowa 60A/1
63-400 Ostrów WIkp.

14934

25165/01

Kalinowska Grażyna

Świątki 24
11-008 Świątki

14935

25166/01

Fryc Maria

ul.Wajdy2/74
40-175 Katowice

14936

25167/01

Jureczko Joanna Zofia

ul. Górna 36/4
47-330 Zdzieszkowice

14937

25168/01

Wójcik Anna Izabela

ul. Karłowicza 9/32
25-357 Kielce

14938

25169/01

Marcyniuk Marta Anna

ul. św. Mikołaja 9/41
22-100 Chełm

14939

25170/01

Sadowska Katarzyna Renata

ul. Daszyńskiego 90/3
50-310 Wrocław

14940

25171/01

Karwecka Elżbieta Mariola

zam. Łubianka 45
87-152 Łubianka

14941

25172/01

Skwierawska Joanna Antonina

ul. Bogusławskiego 4/6
31-048 Kraków

14942

25173/01

Szymańska Krystyna

ul. Lawendowa 11
71-006 Szczecin

14943

25174/01

Jaróżek Gabriela

ul. Fabryczna 1/43
88-400 Żnin

14944

25175/01

Słowiński Tomasz Zbigniew

ul. Piastowska 6/26
26-617 Radom

14945

25176/01

Rutkowska Agnieszka Stanisława

ul. Chodkiewicza 29/1
66-400 Gorzów WIkp.

14946

25177/01

Barszcz Ewa Aleksandra

ul. Helska 9/43
81-056 Gdynia

14947

25178/01

Batko Monika

ul. Puchalskiego 4/32
32-500 Chrzanów

14948

25179/01

Chmielowiec Agnieszka Sylwia

ul. Sucharskiego 13/13
33-300 Nowy Sącz

14949

25180/01

Rosiek Marzena Dorota

ul. Iszkowskiego 1/12
33-300 Nowy Sącz

14950

25181/01

Nowosad Elwira

ul. Lniana 15/21
71-777 Szczecin

14951

25182/01

Ellwart Waldemar Robert

ul. Stoczniowców 30
84-120 Władysławowo

14952

25183/01

Zaborowski Andrzej

ul. Grunwaldzka 595/65
80-337 Gdańsk

14953

25184/01

Poleska Iwona Maria

ul. Słowiańska 17/20
85-163 Bydgoszcz

14954

25185/01

Smolarek Elżbieta Jadwiga

ul. Dąbrówki 18
63-430 Odolanów

14955

25186/01

Karczewski Grzegorz

ul. Solec 66/4
00-382 Warszawa

 

1

2

3

4

14956

25187/01

Torzecka Jolanta Mirosława

ul. Mieszka Starego 23/2
58-160 Świebodzice

14957

25188/01

Sokołowska Anna

ul. Wąska 21/4
15-481 Białystok

14958

25189/01

Żuk Jolanta Rita

ul. Gajowicka 90/6
53-530 Wrocław

14959

25190/01

Potyra Teresa

ul. Jasna 7/2
80-105 Gdańsk

14960

25191/01

Wycinka Ewa

ul. Wita Stwosza 19/3
80-312 Gdańsk

14961

25192/01

Wychowaniec Magdalena

ul. Batalionów Chłopskich 104
70-760 Szczecin

14962

25193/01

Konasiuk Ryszard

ul. Ujejskiego 10A/1
51-141 Wrocław

14963

25194/01

Ornowska Lucyna

ul. Wilsona 21/2
44-190 Knurów

14964

25195/01

Warawko Mariusz Waldemar

os. Północ 36/27
64-300 Nowy Tomyśl

14965

25196/01

Pytlik Dariusz Marek

ul. Góreckiego 12
64-100 Leszno

14966

25197/01

Kardaś Iwona Grażyna

ul. Sienkiewicza 2/1
63-400 Ostrów WIkp.

14967

25198/01

Stando Marzena Teresa

ul. Chałubińskiego 7A/10
80-807 Gdańsk

14968

25199/01

Pietruszkiewicz Anna Krystyna

ul. Osiedlowa 26
66-001 Zawada

14969

25200/01

Matlak-Bętkowska Elżbieta Renata

os. Łukaszówki 7/19
34-500 Zakopane

14970

25201/01

Gorzęba Barbara Elżbieta

ul. Reymonta 6/17
18-400 Łomża

14971

25202/01

Płoska-Karolczuk Alina Barbara

ul. Wopistów 6
75-549 Koszalin

14972

25203/01

Ciążyńska Anna Grażyna

ul. Wiwulskiego 5/9/2
93-545 Łódź

14973

25204/01

Witkowska Maria

ul. Krakowska 60/26
71-017 Szczecin

14974

25205/01

Ulenberg Mirosława Ewa

ul. Dębowa 8
84-300 Lębork

14975

25206/01

Wysocka Aleksandra

ul. 10 Marca 21/51
84-300 Lębork

14976

25207/01

Napierała Elżbieta

ul. Szczęśliwa 20/5
53-446 Wrocław

14977

25208/01

Gibuła Grażyna

zam. Kębłowo Nowowiejskie 19/2
84-351 Nowa Wieś Lęborska

14978

25209/01

Szulc Tomasz Piotr

ul. Damroki 77/7
80-177 Gdańsk

14979

25210/01

Przybyła Zuzanna Michalina

ul. Rostka 9/6
41-902 Bytom

14980

25211/01

Wróbel Jolanta

ul. gen. Połbina 1/II/6
54-151 Wrocław

14981

25212/01

Opozda Agnieszka

ul. Monte Cassino 7/30
70-046 Szczecin

14982

25213/01

Gardenik Wiktoria

ul. Felińskiego 5/17
41-908 Bytom

14983

25214/01

Mazurczyk Czesława

ul. Kwiska 2A/8
54-210 Wrocław

 

1

2

3

4

14984

25215/01

Połczyńska Joanna Krystyna

ul. Agrestowa 8
89-600 Chojnice

14985

25216/01

Ziajka Maria Elżbieta

ul. Staszica 22
63-700 Krotoszyn

14986

25217/01

Lipertowicz Danuta Stanisława

ul. Malinowa 8
97-400 Bełchatów

14987

25218/01

Demczyszak Danuta Zofia

ul. Włościańska 64
51-514 Wrocław

14988

25219/01

Domek Ingryda Marta

ul. Harcerska 58/2
47-214 Poborszów

14989

25220/01

Enerlich Lidia Anna

ul. Tulipanowa 25
95-060 Brzeziny

14990

25221/01

Kołbasiuk Alina

ul. Wiejska 68A/17
15-352 Białystok

14991

25222/01

Chudziak Barbara Maria

ul. T. Kościuszki 25/11
50-011 Wrocław

14992

25223/01

Ślusiewicz Elżbieta Maria

ul. Żabia 8/32
91-457 Łódź

14993

25224/01

Bartyzel Marzenna Beata

ul. Próżna 4/6
95-200 Pabianice

14994

25225/01

Piechowicz Krystyna Maria

ul. Słowackiego 1/15
97-400 Bełchatów

14995

25226/01

Kwiecińska Janina Elżbieta

ul. Okrzei 4
49-340 Lewin Brzeski

14996

25227/01

Sadko Krzysztof Adam

ul. Wieniawskiego 43/24
68-200 Żary

14997

25228/01

Kowalska Ewa Katarzyna

ul. Toruńska 19
87-410 Kowalewo Pomorskie

14998

25229/01

Malcharek Maria

ul. Żmigrodzka 37
55-110 Prusice

14999

25230/01

Szklanny Dariusz Kazimierz

ul. Żużlowa 18
44-200 Rybnik

15000

25231/01

Kowalska Iwona Mieczysława

ul. Waryńskiego 59/10
74-400 Dębno

15001

25232/01

Hejno Halina Janina

ul. Piotrowicka 62/12
40-723 Katowice

15002

25233/01

Stępińska Dorota

ul. Kilińskiego 246/1
93-138 Łódź

15003

25234/01

Antolska Katarzyna Monika

ul. Wiejska 63
41-216 Sosnowiec

15004

25235/01

Orgodowicz Małgorzata

ul. Sczanickiej 3/38
93-342 Łódź

15005

25236/01

Zolowska-Fara Urszula Izabela

ul. Piłsudskiego 24A/10
39-100 Ropczyce

15006

25237/01

Gasz Beata Zofia

ul. Dworcowa 23/3
44-180 Toszek

15007

25238/01

Pawłowska Marianna

ul. Dzielna 7/14
00-154 Warszawa

15008

25239/01

Pastuszka Elżbieta

ul. Letniskowa 32
27-200 Starachowice

15009

25240/01

Kosierkiewicz Jadwiga

ul. Nowogrodzka 6
80-124 Gdańsk

15010

25241/01

Antosiak Grażyna Bernardeta

ul. Żubardzka 11/21
93-032 Łódź

15011

25242/01

Piechowicz Hanna

ul. Grudziądzka 82A/7
87-100 Toruń

 

1

2

3

4

15012

25243/01

Rostkowski Jarosław

ul. Kokosowa 6
15-797 Białystok

15013

25244/01

Pytlik Anna

ul. Jarosławska 5B
62-040 Puszczykowo

15014

25245/01

Rosanowska Maria

zam. Kaczki 45
83-035 Trąbki Wielkie

15015

25246/01

Mycek Wanda Janina

zam. Chmielów 549
39-442 Nowa Dęba

15016

25247/01

Margielewska Sylwia

ul. Okrzei 13/33
76-100 Sławno

15017

25248/01

Kasprzyk Robert

ul. Świerczewskiego 36/II/5
59-930 Pieńsk

15018

25249/01

Bazan Ewa

ul. Kamińskiego 2/8
03-130 Warszawa

15019

25250/01

Kaźmierski Mariusz Piotr

ul. Wagi 33/5
61-065 Poznań

15020

25251/01

Czarnecka Anna Maria

ul. Kusocińskiego 6/32
80-288 Gdańsk

15021

25252/01

Kuszneruk Wiesława Stanisława

ul. M. Curie-Skłodowskiej 3
21-500 Biała Podlaska

15022

25253/01

Stankiewicz Aneta Izabela

ul. Świętokrzyska 12
00-916 Warszawa

15023

25254/01

Słodczyk Antonina Aniela

ul. Łukasiewicza 8
41-807 Zabrze

15024

25255/01

Kuczewska Maria Barbara

zam. Dębogórze 91A
81-198 Kosakowo

15025

25256/01

Rozalska Marianna Jadwiga

ul. Zamojska 8/13
05-310 Kałuszyn

15026

25257/01

Kubicki Jerzy Zbigniew

ul. Moniuszki 12/56
43-100 Tychy

15027

25258/01

Wyspiański Robert Tomasz

ul. Mieszka l 8/3A
59-800 Lubań

15028

25259/01

Tymciów Małgorzata Kazimiera

ul. Głogowska 22/20
53-621 Wrocław

15029

25260/01

WazI Adam Juliusz

ul. Fliegera 16/2
40-060 Katowice

15030

25261/01

Włosik Małgorzata

ul. Nad Serafą 7
30-860 Kraków

15031

25262/01

Płaneta Ewa

zam. Sufczyn 302
32-852 Dębno

15032

25263/01

Rajtar Barbara Grażyna

ul. Belgradzka 46
80-288 Gdańsk

15033

25264/01

Frankowicz Monika

ul. Niedźwiedzia 30/9
54-233 Wrocław

15034

25265/01

Juszczak Alfreda Helena

ul. Słoneczna 23/50
25-731 Kielce

15035

25266/01

Naczke Anna Dorota

ul. Podgórska 6C/11
81-166 Gdynia

15036

25267/01

Świniarska Justyna Magdalena

ul. Odolanowska 69/2
63-400 Ostrów WIkp.

15037

25268/01

Zielińska Alina

ul. Górska 11/15/72
00-740 Warszawa

15038

25269/01

Maćkowiak Katarzyna

ul. Pogodna 5/42
81-620 Gdynia

15039

25270/01

Stolarski Rafał

ul. Biedronkowa 19/7
91-358 Łódź

 

1

2

3

4

15040

25271/01

Grzybek Zbigniew Tadeusz

ul. Wandy 70/34
43-600 Jaworzno

15041

25272/01

Jeziorna Elżbieta Maria

ul. Działyńskich 8/15
61-727 Poznań

15042

25273/01

Wróbel Krystian Grzegorz

ul. Zaporoska 44/22
53-416 Wrocław

15043

25274/01

Nielipiński Andrzej Ryszard

ul. Jagodowa 2A/12
41-800 Zabrze

15044

25275/01

Kucińska Barbara

ul. Powstańców WIkp. 6/22
06-400 Ciechanów

15045

25276/01

Janiak Ilona Elżbieta

ul. Ziębia 46
43-100 Tychy

15046

25277/01

Pacyk Agnieszka

ul. gen. Kutrzeby 2/4
62-010 Pobiedziska

15047

25278/01

Warych Danuta

al. Wojska Polskiego 55/1
10-230 Olsztyn

15048

25279/01

Gogolewska Anna

ul. Południowa 8/1
15-341 Białystok

15049

25280/01

Piasecka Bogusława Beata

ul. Piastowska 97A
32-660 Chełmek

15050

25281/01

Melewska Beata Genowefa

ul. Wituchowska 22
60-427 Poznań

15051

25282/01

Szczypka Renata Barbara

ul. Braterska 11 Mnich
43-520 Chybie

15052

25283/01

Szczepaniak Beata Maria

zam. Szczytniki 25
62-865 Szczytniki

15053

25284/01

Piedo Renata Małgorzata

ul. Ogrodowa 6
42-300 Myszków

15054

25285/01

Zdyb Józef Franciszek

ul. Nałkowskiej 5/34
25-546 Kielce

15055

25286/01

Mijakowski Leszek Kazimierz

ul. Urocza 96A
05-075 Wesoła

15056

25287/01

Pełech Hanna Władysława

ul. Bezpieczna 28/2
51-114 Wrocław

15057

25288/01

Jackowska Iwona

ul. Sienkiewicza 45A/10
05-825 Grodzisk Maz.

15058

25289/01

Dorosz Maria Teresa

ul. Poświętne 20
05-600 Grójec

15059

25290/01

Małek Elżbieta Romualda

ul. Michałowskiego 20/78
42-200 Częstochowa

15060

25291/01

Pawlak Ewa Elżbieta

ul. Meander 5/3
02-791 Warszawa

15061

25292/01

Brokman-Pułtorak Katarzyna Bogumiła

ul. Zielona 16B/10
05-092 Łomianki

15062

25293/01

Marciniszyn Małgorzata

ul. Kolista 54
43-316 Bielsko-Biała

15063

25294/01

Kowalczyk Barbara Lidia

ul. Władysława IV 22/52
75-346 Koszalin

15064

25295/01

Lenart Elżbieta

ul. Staszica 52A/33
96-500 Sochaczew

15065

25296/01

Zawadzka Elżbieta

Tyborów 35
05-319 Cegłów

15066

25297/01

Dobrzańska Beata Agnieszka

ul. Potulicka 40/175
70-234 Szczecin

15067

25298/01

Czerwińska Joanna

ul. Ostrobramska 116/1
04-118 Warszawa

 

1

2

3

4

15068

25299/01

Zębalski Janusz

ul. Pułkownika Lawicza Liszki 5
06-500 Mława

15069

25300/01

Niemiec Maria

ul. Waryńskiego 9/3
33-100 Tarnów

15070

25301/01

Leszko Urszula Halina

ul. Wiślicka 17A
92-108 Łódź

15071

25302/01

Kucharska Mariola Katarzyna

ul. Reymonta 15
05-085 Kampinos

15072

25303/01

Szymańska Iwona

ul. Walerego Sławka 6/4
02-495 Warszawa

15073

25304/01

Szeląg Małgorzata Jadwiga

ul. Kondratowicza 41/19
03-285 Warszawa

15074

25305/01

Kierzek Arkadiusz

os. St. Batorego 31/11
64-300 Nowy Tomyśl

15075

25306/01

Puchała Sylwia Agnieszka

ul. Nowomiejska 18/15
20-619 Lublin

15076

25307/01

Kleszowski Jan

uI. PCK 6E/42
22-300 Krasnystaw

15077

25308/01

Kamińska Róża Maria

ul. Dobrzecka 25/8
62-800 Kalisz

15078

25309/01

Ścibor Szczepan Andrzej

ul. Laskowice 66A
93-469 Łódź

15079

25310/01

Więckowska-Maj Maria Danuta

zam. Czernichów 198
32-070 Czernichów

15080

25311/01

Wertlewska Anna

ul. Okólna 31/21
62-510 Konin

15081

25312/01

Rostkowska Katarzyna

ul. Kokosowa 6F
15-797 Białystok

15082

25313/01

Woźniak Eryka

ul. Powstańców WIkp. 15/17
89-410 Więcbork

15083

25314/01

Kozaczuk Maria

ul. Palmowa 10/22
15-795 Białystok

15084

25315/01

Lewandowska Lidia Maria

ul. Rzemieślnicza 2
89-121 Ślesin

15085

25316/01

Sobińska Jolanta Anna

ul. św. Anny 45A
95-060 Brzeziny

15086

25317/01

Biliński Mieczysław Marian

ul. Sucharskiego 10F/4
56-400 Oleśnica

15087

25318/01

Seweryn Ewa Barbara

ul. Stalowa 13/8
53-425 Wrocław

15088

25319/01

Gierek Elżbieta Jadwiga

ul. Lubelska 20
24-400 Zamość

15089

25320/01

Wiśniewska Lidia

ul. Sikorskiego 46/4
66-200 Świebodzin

15090

25321/01

Zoborowska Beata Julia

ul. Górzysta 35
80-282 Gdańsk

15091

25322/01

Michalik Barbara Maria

ul. Helclów 13/6
31-148 Kraków

15092

25323/01

Krzesicka Halina Janina

ul. 11 Listopada 213/38
41-221 Sosnowiec

15093

25324/01

Wardęga Henryka

ul. Żelazków 121/6
62-817 Żelazków

15094

25325/01

Zduńczyk Małgorzata Krystyna

ul. Eurydyki 6/1
80-299 Gdańsk

15095

25326/01

Iwaszkiewicz-Zajączkowska Katarzyna

ul. Wyszogrodzka 10/167
03-337 Warszawa

 

1

2

3

4

15096

25327/01

Kubiak Grażyna Małgorzata

ul. Walecznych 28
05-600 Grójec

15097

25328/01

Malinowski Edmund

ul. Legionów 165/9
87-100 Toruń

15098

25329/01

Sobiecka Agnieszka Irena

ul. Gołębia 30A/1
85-309 Bydgoszcz

15099

25330/01

Szadkowska-Rucińska Małgorzata Teresa

ul. Za Łąkami 3/63
02-798 Warszawa

15100

25331/01

Dworniak Bogusław Stanisław

ul. Grochowska 200/107
04-357 Warszawa

15101

25332/01

Farska Anna Maria

ul. Garwolińska 12/26
04-348 Warszawa

15102

25333/01

Besowski Sławomir

ul. Koźmińska 1B/14
00-452 Warszawa

15103

25334/01

Zawiślak Agnieszka Barbara

ul. Południowa 23
05-503 Głosków

15104

25335/01

Madera Violetta Katarzyna

ul. Jana Pawła II 41/62
38-500 Sanok

15105

25336/01

Paluch Agnieszka Beata

ul. gen. Dąbrowskiego 31/10
66-400 Gorzów WIkp.

15106

25337/01

Stysiek Marzena

ul. Dworcowa 12
87-162 Lubicz Dolny

15107

25338/01

Przysucha Bożena Bernardeta

ul. Bankowa 7B/2
58-150 Strzegom

15108

25339/01

Pasterska Emilia Anna

ul. Rajska 2/36
87-800 Włocławek

15109

25340/01

Obuchowicz Elżbieta Helena

ul. G. Morcinka 6/79
85-317 Bydgoszcz

15110

25341/01

Wierzbicka Anna

ul. Jaracza 102/60
90-244 Łódź

15111

25342/01

Zduńczyk Teresa

ul. Koszalińska 2/80
76-200 Słupsk

15112

25343/01

Dziadosz Żyta

ul. Podgórna 58/5
64-246 Zielona Góra

15113

25344/01

Urbańczyk Weronika Wiera

ul. Powstańców Śląskich 87/282
01-355 Warszawa

15114

25345/01

Wowra Renata Krystyna

ul. Wielka 41/5
53-338 Wrocław

15115

25346/01

Piesiur Edyta Teresa

ul. Jasna 8
43-211 Piasek

15116

25347/01

Skiba Ewa Barbara

ul. Żeglarska 20/6
66-470 Kostrzyn

15117

25348/01

Jasińska Alina Tamara

ul. J. Baczewskiego 2A/6
75-366 Koszalin

15118

25349/01

Śmieszek Beata Monika

ul. Krakowska 16D/46
49-200 Grodków

15119

25350/01

Rydzewska Maria

ul. Kruzkowskiego 19/4
16-001 Kleosin

15120

25351/01

Piekarz Janina Wanda

ul. Santocka 33/46
71-083 Szczecin

15121

25352/01

Malinowska Krystyna

ul. W. Łokietka 24A
81-735 Sopot

15122

25353/01

Witt-Mojsik Bożena

ul. Mieszka l 11/38
15-054 Białystok

15123

25354/01

Maciaszek Piotr Daniel

ul. Powstańców WIkp. 7
66-400 Gorzów WIkp.

 

1

2

3

4

15124

25355/01

Hyża Aleksandra Helena

ul. Konopnickiej 8B
62-400 Słupca

15125

25356/01

Golub Gabriela Jadwiga

ul. Zawiszy Czarnego 10/4
40-872 Katowice

15126

25357/01

Ejfler Jadwiga Krystyna

ul. Chełmska 32/8
45-401 Opole

15127

25358/01

Wzorek Kazimiera Weronika

ul. G. Zapolskiej 44
45-353 Opole

15128

25359/01

Jóźwiak Beata Agata

ul. Żeligowskiego 50/52/102
90-644 Łódź

15129

25360/01

Zacharzewska Bożena

ul. Bartka Nowaka 1
88-100 Inowrocław

15130

25361/01

Paczkowska Urszula

ul. Glogera 42
71-792 Szczecin

15131

25362/01

Czarnecka-Sala Elżbieta Honorata

ul. Braci Kiemliczów 58
30-389 Kraków

15132

25363/01

Górecka Agnieszka

ul. Dąbrowskiej 20
33-300 Nowy Sącz

15133

25364/01

Szczęsna Grażyna Maria

ul. Jagiellońska 10H/68
80-371 Gdańsk

15134

25365/01

Kuźmicz Anna

ul. Kardynała Wyszyńskiego 11/75
62-510 Konin

15135

25366/01

Nowakowska Anna

ul. Targowa 16A/43
25-520 Kielce

15136

25367/01

Szkop Ewa

ul. Opaczewska 25/38
02-372 Warszawa

15137

25368/01

Łyszkiewicz Barbara Ewa

ul. M. Reja 8
55-010 Św. Katarzyna

15138

25369/01

Lewandowski Robert Andrzej

ul. Dworcowa 32/22
50-456 Wrocław

15139

25370/01

Adamczewska Magdalena

ul. Strzeszyńska 165
60-479 Poznań

15140

25371/01

Gąsior Maria Anna

ul. H. Sawickiej 1/25
62-800 Kalisz

15141

25372/01

Ostrowska Małgorzata

ul. Okrzei 9
88-200 Radziejów

15142

25373/01

Zywert Krystyna

ul. Mohna 27
87-100 Toruń

15143

25374/01

Kulik Dorota Ewa

ul. Witosa 2/52
76-200 Słupsk

15144

25375/01

Rokita Łukasz Daniel

ul. Wszewilki 3
56-300 Milicz

15145

25376/01

Augustyniak Teresa

ul. Makuszyńskiego 17/15
58-309 Wałbrzych

15146

25377/01

Płońska Barbara

ul. Tykocka 49
19-120 Knyszyn

15147

25378/01

Wowk Joanna

ul. Wojska Polskiego 9-11/91
45-720 Opole

15148

25379/01

Warmińska Grażyna

ul. Komuny Paryskiej 5/10
85-858 Bydgoszcz

15149

25380/01

Ulman Helena

ul. Reja 2/3
65-076 Zielona Góra

15150

25381/01

Rębacz Eugenia Lidia

ul. Wojska Polskiego 8/1C
76-200 Słupsk

15151

25382/01

Stankiewicz Zdzisław

ul. Wołodyjowskiego 6B/16
15-287 Białystok

 

1

2

3

4

15152

25383/01

Żuchowicz Edyta Izabela

zam. Kąpiele Wielkie 270
32-340 Wolbrom

15153

25384/01

Wyszyńska Jolanta

zam. Wojny Piecki 4
18-210 Szepietowo

15154

25385/01

Gąsowska Beata Joanna

ul. Księcia Witolda 26
15-129 Białystok

15155

25386/01

Wytych Elżbieta

ul. Gromadzka 3/4
15-769 Białystok

15156

25387/01

Krom Krystyna

ul. Podgórska 10A/13
81-166 Gdynia

15157

25388/01

Hryniewiecka Małgorzata Emilia

ul. Szymczaka 3/52
01-227 Warszawa

15158

25389/01

Kozioł Andrzej Wojciech

ul. Kułakowskiego 6/7
30-427 Kraków

15159

25390/01

Grotkiewicz Dorota Ewa

ul. P. Ściegiennego 73/108
30-809 Kraków

15160

25391/01

Potulska Danuta

ul. Namiotowa 32
94-218 Łódź

15161

25392/01

Mordak Grażyna Stanisława

ul. Grodzka 48/24
58-314 Wałbrzych

15162

25393/01

Jakubski Mariusz Stanisław

ul. Legnicka 24A/12A
31-411 Kraków

15163

25394/01

Łata Katarzyna Elżbieta

zam. Bobrowniki 18/3
76-231 Damnica

15164

25395/01

Babski Edward Michał

ul. Rojna 47/60
91-134 Łódź

15165

25396/01

Gembiak Magdalena

ul. Kilińskiego 4/12
61-532 Poznań

15166

25397/01

Flis Maria Regina

ul. Walentego Barczewskiego 22/32
10-061 Olsztyn

15167

25398/01

Trawczyńska Hanna

os. Rzeczypospolitej 19/14
61-397 Poznań

15168

25399/01

Stosik Waldemar Adam

zam. Lubocień 34
89-530 Śliwice

15169

25400/01

Zagalak Maria Teresa

ul. bp. Glazera 18/147
37-700 Przemyśl

 

 

DYREKTOR

DEPARTAMENTU RACHUNKOWOŚCI

J. Dadacz

 

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Pikus

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama