reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

KOMUNIKAT Nr 5/DR/03 MINISTERSTWA FINANSÓW

z dnia 3 września 2003 r.

w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zawiadamia się, że na podstawie § 18 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 sierpnia 1998 r. w sprawie kwalifikacji i innych wymagań, których spełnienie uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, organizacji i trybu działania Komisji Egzaminacyjnej powołanej dla sprawdzenia tych kwalifikacji oraz wzoru świadectwa stwierdzającego te kwalifikacje i wymagania (Dz. U. Nr 114, poz. 734 i Dz. U. Nr 138, poz. 894), do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wpisane zostały następujące osoby:

 

Lp.

Numer świadec­twa

Nazwisko i imię

Adres

1

2

3

4

15170

25401/01

Mansfeld Zofia

ul. Częstochowska 46

 

 

 

45-425 Opole

15171

25402/01

Biłyk Alicja Maria

ul. J. Kochanowskiego 19/6

 

 

 

84-200 Wejherowo

15172

25403/01

Rosiak Dorota

ul. Łanowa 99/30

 

 

 

91-110 Łódź

 

1

2

3

4

15173

25404/01

Dyślicka Katarzyna

ul. Polna 25

 

 

 

05-400 Piaseczno

15174

25405/01

Bawor Barbara

os. Tysiąclecia 21/61

 

 

 

31-610 Kraków

15175

25406/01

Rybarczyk Elżbieta

ul. Cześnikowska 7/7

 

 

 

60-329 Poznań

15176

25407/01

Gruszecka Maria

ul. M. Wańkowicza 27/9

 

 

 

59-700 Bolesławiec

15177

25408/01

Cieśnielewska Renata

ul. Bacieczki 219/32

 

 

 

15-686 Białystok

15178

25409/01

Buczman Grzegorz Franciszek

ul. ks. Koziołka 2/7

 

 

 

48-200 Prudnik

15179

25410/01

Jaworski Marek Józef

ul. Stanisławskiego 26/1

 

 

 

51-638 Wrocław

15180

25411/01

Kuśnierz Maria

ul. Korcza 1/2

 

 

 

66-400 Gorzów WIkp.

15181

25412/01

Wilanowska-Rozmus Ewa Weronika

ul. Konopnickiej 56/4

 

 

 

59-300 Lubin

15182

25413/01

Skrzypczak Dorota

ul. Pawia 35/50

 

 

 

59-300 Lubin

15183

25414/01

Łopuszniak Andrzej

ul. Inżynierska 74/28

 

 

 

53-230 Wrocław

15184

25415/01

Zaśko Alicja

ul. Wróblewskiego 44B/6

 

 

 

66-400 Gorzów WIkp.

15185

25416/01

Brzozowska Dorota Małgorzata

ul. Kręta 18/67

 

 

 

15-336 Białystok

15186

25417/01

Strumpf-Żurek Magdalena

ul. M. Reja 4/30

 

 

 

50-354 Wrocław

15187

25418/01

Galuba Maria

ul. Sikorskiego 8

 

 

 

56-500 Syców

15188

25419/01

Kaduczek Barbara

ul. Śliska 6

 

 

 

32-546 Młoszowa

15189

25420/01

Ziembicka Jadwiga

ul. Mandarynki 2/5

 

 

 

02-796 Warszawa

15190

25421/01

Kuśnierz Piotr

ul. Jana Riedla 7/29

 

 

 

58-105 Świdnica

15191

25422/01

Letkiewicz-Sulińska Alicja Maria

ul. Wyzwolenia 2/28

 

 

 

86-300 Grudziądz

15192

25423/01

Liczbarska Urszula Maria

al. Tysiąclecia 24/1

 

 

 

05-820 Piastów

15193

25424/01

Gamrat Aneta Monika

ul. Źródlana 62

 

 

 

32-313 Bydlin

15194

25425/01

Olechno Anna Maria

ul. Mickiewicza 36A/1

 

 

 

06-408 Krasne

15195

25426/01

Kiedrzyn Aneta

ul. Cystersów 2A/5

 

 

 

74-106 Stare Czarnowo

15196

25427/01

Marchewka Beata Barbara

ul. Wiosny Ludów 293/4

 

 

 

44-310 Radlin

15197

25428/01

Stopiński Bogumił Józef

ul. Braci Tułodzieckich 20

 

 

 

09-200 Sierpc

15198

25429/01

Perec Mirosława Ewa

ul. 3 Maja 26/34

 

 

 

37-700 Przemyśl

15199

25430/01

Balawejder Maria

ul. Ziemiańskiego 4

 

 

 

37-700 Przemyśl

15200

25431/01

Mazur Iwona Danuta

ul. Jelenia 12/10

 

 

 

54-242 Wrocław

 

1

2

3

4

15201

25432/01

Pałczyńska Maria Dorota

ul. Rzeczna 5B

 

 

 

42-286 Koszęcin

15202

25433/01

Kubicki Henryk Józef

ul. Drzewieckiego 6/6

 

 

 

54-129 Wrocław

15203

25434/01

Główczyńska Joanna

ul. Grottgera 22B/15

 

 

 

66-400 Gorzów WIkp.

15204

25435/01

Pietras Mariola Bogumiła

ul. Niedziałkowskiego 49

 

 

 

80-299 Gdańsk

15205

25436/01

Ambrożak Henryka Teresa

ul. Paczkowskiego 4

 

 

 

62-200 Gniezno

15206

25437/01

Majewska Jadwiga Teresa

ul. Kleeberga 4/3

 

 

 

66-400 Gorzów WIkp.

15207

25438/01

Melańczuk Joanna Teresa

ul. Stapińskiego 24

 

 

 

21-500 Biała Podlaska

15208

25439/01

Schmelter Joanna Dorota

ul. Dembowskiego 27/17

 

 

 

71-535 Szczecin

15209

25440/01

Perkowska Helena

ul. Branieckiego 29/1

 

 

 

15-085 Białystok

15210

25441/01

Chajewska Dorota

ul. Polna 1

 

 

 

66-006 Ochla

15211

25442/01

Surowiec Iwona

Filipowice 488

 

 

 

32-065 Krzeszowice

15212

25443/01

Kojder Renata Joanna

ul. Orzechowa 60/10

 

 

 

50-540 Wrocław

15213

25444/01

Konarska Beata Danuta

ul. Słowińców 32

 

 

 

52-339 Wrocław

15214

25445/01

Macioch Ewa Małgorzata

ul. Broniewskiego 53A/8

 

 

 

01-716 Warszawa

15215

25446/01

Osiecki Marek Bogdan

os. Książąt Maz. 13/29

 

 

 

06-500 Mława

15216

25447/01

Filipczak Danuta Krystyna

ul. Zamenhofa 10/53

 

 

 

00-187 Warszawa

15217

25448/01

Stelmaszyk Mirosława Zdzisława

ul. Kolberga 31/60

 

 

 

81-881 Sopot

15218

25449/01

Żak Renata

Świniotop 21

 

 

 

07-220 Kamieńczyk

15219

25450/01

Wieczorek Barbara

Czarnocin 86

 

 

 

18-421 Piątnica

15220

25451/01

Milewska Marzena

ul. Wojska Polskiego 29/34

 

 

 

18-400 Łomża

15221

25452/01

Homann Beata

ul. Wrzosowa 27/7

 

 

 

58-500 Jelenia Góra

15222

25453/01

Zięba Marzena Hanna

ul. Marszałkowska 62/53

 

 

 

00-545 Warszawa

15223

25454/01

Markowska Wioleta

ul. Parkowa 8/13

 

 

 

15-668 Białystok

15224

25455/01

Rychlicki Wojciech

ul. Opaczewska 67/7

 

 

 

02-201 Warszawa

15225

25456/01

Szymańska Agata Marta

ul. Dąbrowskiego 101/9

 

 

 

58-105 Świdnica

15226

25457/01

Auguścik-Kuśmierska Teresa Elżbieta

ul. Leszka Czarnego 11B/39

 

 

 

97-500 Radomsko

15227

25458/01

Zielińska Magdalena Anna

ul. A. Asnyka 1/32

 

 

 

71-526 Szczecin

15228

25459/01

Zelek Iwona Ewa

ul. Królowej Jadwigi 25/34

 

 

 

33-300 Nowy Sącz

 

1

2

3

4

15229

25460/01

Michna Marlena

Rakszawa 96

 

 

 

37-111 Rakszawa

15230

25461/01

Dworska Jolanta Maria

ul. Nowodworska 25/114

 

 

 

85-120 Bydgoszcz

15231

25462/01

Tomajczyk Renata Danuta

ul. Drukarska 22/11

 

 

 

59-200 Legnica

15232

25463/01

Wilk Beata

ul. L. Staffa 6/15

 

 

 

18-400 Łomża

15233

25464/01

Wysocka Halina

ul. Aleksandrowska 102/25

 

 

 

91-224 Łódź

15234

25465/01

Sulej Dorota Bożena

ul. Norwida 3/119

 

 

 

01-104 Warszawa

15235

25466/01

Strawczyńska Bożena Anna

ul. Brzozowa 1A/1

 

 

 

26-200 Końskie

15236

25467/01

Dominiak Halina Marianna

ul. Grójecka 53/57/61

 

 

 

02-094 Warszawa

15237

25468/01

Płatek Urszula Barbara

os. XXX-lecia 6/64

 

 

 

11-500 Giżycko

15238

25469/01

Brzyska Anna Irena

ul. Tucholska 3/64

 

 

 

85-165 Bydgoszcz

15239

25470/01

Ponicka Danuta

ul. Salezjańska 20/2

 

 

 

64-920 Piła

15240

25471/01

Jurczak Maria

ul. Drewniana 14/1

 

 

 

26-600 Radom

15241

25472/01

Stężała Urszula Joanna

ul. Leśna 67/9

 

 

 

72-315 Resko

15242

25473/01

Kazimierczak Hanna Elżbieta

ul. Sapieżyńska 1/27

 

 

 

00-215 Warszawa

15243

25474/01

Stokowska Emilia Teresa

ul. Połowniaka 2/49

 

 

 

25-634 Kielce

15244

25475/01

Stamburska Lubomira Weronika

ul. Kolejowa 16/1

 

 

 

69-110 Rzepin

15245

25476/01

Grabowska-Rymar Lucyna Janina

ul. Bieżanowska 78/61

 

 

 

30-826 Kraków

15246

25477/01

Świerczyńska Zofia

ul. Sienkiewicza 33

 

 

 

68-200 Żary

15247

25478/01

Baron Ryszard Piotr

ul. Żorska 16B

 

 

 

43-200 Pszczyna

15248

25479/01

Talarek Anastazja Elżbieta

ul. Węgierska 8/37

 

 

 

65-941 Zielona Góra

15249

25480/01

Łakomiak Marzena Renata

ul. Cicha 3

 

 

 

55-242 Marcinkowice

15250

25481/01

Murias Anna Olimpia

ul. Wyszyńskiego 30B/4

 

 

 

65-536 Zielona Góra

15251

25482/01

Bogaczewicz Danuta Janina

ul. Różana 23/6

 

 

 

53-226 Wrocław

15252

25483/01

Kubiak Jadwiga

al. Karola Anstadta 5/28

 

 

 

91-409 Łódź

15253

25484/01

Bączyk Małgorzata Bożena

ul. Snopowa 31/1

 

 

 

94-238 Łódź

15254

25485/01

Żak Agnieszka

ul. Barlickiego 13/14

 

 

 

75-077 Koszalin

15255

25486/01

Bonarowska Jolanta Irena

ul. Tymiankowa 48/9

 

 

 

20-542 Lublin

15256

25487/01

Mazik Ewa

ul. Biedronki 5/12

 

 

 

20-543 Lublin

 

1

2

3

4

15257

25488/01

Marciszewska Bożena Anna

ul. Bema 62/12

 

 

 

15-370 Białystok

15258

25489/01

Sochoń Maria

ul. Żabia 22/4

 

 

 

15-448 Białystok

15259

25490/01

Jatczak Anna Aleksandra

ul. Monte Cassino 27/20

 

 

 

65-561 Zielona Góra

15260

25491/01

Pawlicki Piotr Krzysztof

ul. Słowicza 25

 

 

 

87-200 Wąbrzeźno

15261

25492/01

Rutkowska Barbara Teresa

ul. B. Głowackiego 2/76

 

 

 

28-230 Połaniec

15262

25493/01

Skoczeń-Pompe Bogumiła Maria

ul. Dantego 1/31

 

 

 

01-914 Warszawa

15263

25494/01

Pytlewska Barbara

os. Orła Białego 46/83

 

 

 

61-251 Poznań

15264

25495/01

Cieśluk Józefa

ul. M. Buczka 121

 

 

 

16-400 Suwałki

15265

25496/01

Leszczyńska Elżbieta Lidia

ul. Lotnicza 2/27

 

 

 

78-301 Świdwin

15266

25497/01

Lis Halina

ul. Bożka 24

 

 

 

55-231 Jelcz-Laskowice

15267

25498/01

Leśniewska Bożena Jadwiga

ul. Emilii Plater 2A/34

 

 

 

75-334 Koszalin

15268

25499/01

Koss Mariola Jadwiga

ul. Gdańska 18

 

 

 

84-220 Strzebielino

15269

25500/01

Nowakowska Jolanta Małgorzata

ul. Żwirki i Wigury 14D/18

 

 

 

80-462 Gdańsk

15270

25501/01

Borowska Dorota Beata

ul. Jana Pawła II 5/1

 

 

 

05-600 Grójec

15271

25502/01

Wodecka Emilia Teresa

ul. Estońska 12/38

 

 

 

30-638 Kraków

15272

25503/01

Pastuch Danuta

ul. W. Witosa 5/7

 

 

 

67-100 Nowa Sól

15273

25504/01

Jasica Janusz Józef

ul. Szyb Andrzeja 20/14

 

 

 

41-710 Ruda Śląska

15274

25505/01

Kuchmistrz Bronisława

ul. Ogrodowa 3/6

 

 

 

58-521 Jeżów Sudecki

15275

25506/01

Kozłowska Dorota

ul. Grunwaldzka 3/13

 

 

 

78-500 Drawsko Pomorskie

15276

25507/01

Martko Małgorzata

ul. Cicha 26

 

 

 

36-400 Boguchwała

15277

25508/01

Jaroch Adam Michał

ul. Chełmska 7/3

 

 

 

45-401 Opole

15278

25509/01

Brzezicka Romualda

ul. Armii Ludowej 19

 

 

 

65-245 Zielona Góra

15279

25510/01

Zając Zyta Teresa

ul. 15 Grudnia 19/2

 

 

 

44-109 Gliwice 9

15280

25511/01

Głębocka Anna

ul. Porucznika Łagody 9/4

 

 

 

18-400 Łomża

15281

25512/01

Jędrzejczak Jarosław

ul. 1 Maja 30C/11

 

 

 

95-100 Zgierz

15282

25513/01

Naumowicz Anna Barbara

ul. Czarnkowska 6/10

 

 

 

91-013 Łódź

15283

25514/01

Grzegórski Paweł Kazimierz

ul. Graniczna 12/13

 

 

 

27-206 Starachowice

15284

25515/01

Szlęzak Zdzisław

ul. Legionów Polskich 44/37

 

 

 

32-300 Olkusz

 

1

2

3

4

15285

25516/01

Bogus Monika Agnieszka

ul. Wróblewskiego 8

 

 

 

62-510 Konin

15286

25517/01

Macioszczyk Aurelia Maria

ul. Orzeszkowej 3

 

 

 

62-050 Mosina

15287

25518/01

Ostrowska Renata

ul. Czarnieckiego 22

 

 

 

05-120 Legionowo

15288

25519/01

Piotrowska Halina

ul. Południowa 20D/5

 

 

 

06-450 Glinojeck

15289

25520/01

Bogusz Anna

ul. gen. Wł. Andersa 25/42B

 

 

 

00-159 Warszawa

15290

25521/01

Karbarz Feliks

al. Jana Pawła II 17/44

 

 

 

37-450 Stalowa Wola

15291

25522/01

Chrostowska Krystyna

ul. Nowa 4

 

 

 

05-092 Łomianki

15292

25523/01

Sejdak Ewa Maria

ul. Reymonta 23/300

 

 

 

01-840 Warszawa

15293

25524/01

Kuna Halina Teresa

ul. Działkowa 5/10

 

 

 

55-040 Pustków Żurawski

15294

25525/01

Leszczyńska Iwona Magdalena

ul. Łepkowskiego 22

 

 

 

31-423 Kraków

15295

25526/01

Ogrodowicz Maria Aleksandra

ul. Odolanowska 10/6

 

 

 

63-400 Ostrów WIkp.

15296

25527/01

Aniśkiewicz Janina

ul. Oldzańska 26

 

 

 

59-620 Gryfów Śląski

15297

25528/01

Dzieciuch Mariusz Andrzej

ul. Turkusowa 8 m. 6

 

 

 

20-572 Lublin

15298

25529/01

Kieler Janina

ul. Inżynierska 5

 

 

 

05-430 Celestynów

15299

25530/01

Kozera Alina Hanna

ul. Inżynierska 16

 

 

 

05-430 Celestynów

15300

25531/01

Wagner-Rusakiewicz Dorota

ul. Wyszyńskiego 3/7

 

 

 

72-600 Świnoujście

15301

25532/01

Maculewicz Aleksandra Irena

ul. Czerwińskiego 8/17

 

 

 

40-123 Katowice

15302

25533/01

Rześna Beata Agnieszka

ul. Włókiennicza 29

 

 

 

97-300 Piotrków Trybunalski

15303

25534/01

Szczepek Monika

Zabłotce 73

 

 

 

38-500 Sanok

15304

25535/01

Gołaszewska Zofia

ul. B. Chrobrego 6/40

 

 

 

05-200 Wołomin

15305

25536/01

Talacha Joanna Agnieszka

ul. Porzeczkowa 22/3

 

 

 

65-790 Zielona Góra

15306

25537/01

Bieńkowska Ewa Jadwiga

ul. Kwiska 63/1

 

 

 

54-210 Wrocław

15307

25538/01

Włodarska Urszula Teresa

ul. Szkolna 5

 

 

 

46-323 Strojec

15308

25539/01

Pawińska Hanna Grażyna

ul. Pawia 36/8

 

 

 

01-058 Warszawa

15309

25540/01

Szymura Agata Aleksandra

ul. Jana Żebroka 32

 

 

 

43-430 Skoczów

15310

25541/01

Bernat Zofia

zam. Solec, ul. Leśna 4

 

 

 

63-023 Sulęcinek

15311

25542/01

Bugajna Elżbieta

ul. Bielańska 19

 

 

 

95-070 Aleksandrów Łódzki

15312

25543/01

Bareła Helena

ul. Wiewiórcza 44

 

 

 

80-126 Gdańsk

 

1

2

3

4

15313

25544/01

Gończar Anna Grażyna

Chojniczki 3

 

 

 

89-606 Charzykowy

15314

25545/01

Michalski Robert

ul. Żeglarska 7

 

 

 

62-510 Konin

15315

25546/01

Paduch Teresa Helena

ul. B. Chrobrego 6/18

 

 

 

05-200 Wołomin

15316

25547/01

Bereda Wiesława Janina

ul. Sikorskiego 40

 

 

 

05-200 Wołomin

15317

25548/01

Skrzypczak Elżbieta

ul. Kaliowa 32

 

 

 

60-175 Poznań

15318

25549/01

Miszta Iwona Małgorzata

Nowy Szelków 32

 

 

 

06-220 Szelków

15319

25550/01

Gizińska Agnieszka

ul. Siennicka 6/17

 

 

 

05-300 Mińsk Mazowiecki

15320

25551/01

Kamińska Renata

os. J. Piłsudskiego 3/29

 

 

 

78-300 Świdwin

15321

25552/01

Rawska Magdalena Renata

ul. Krzywa 7

 

 

 

39-400 Tarnobrzeg

15322

25553/01

Wasilewska Sabina Katarzyna

ul. Mieszka l 13/5

 

 

 

84-300 Lębork

15323

25554/01

Łyżwińska Grażyna

ul. Planowa 15/9

 

 

 

26-600 Radom

15324

25555/01

Śliwicka Joanna Maria

Turowo 110A/4

 

 

 

78-431 Turowo

15325

25556/01

Antosik Jadwiga Ewa

ul. Matejki 4/43

 

 

 

91-402 Łódź

15326

25557/01

Jodłowska Bogumiła

ul. Wierzbowa 22/109

 

 

 

42-200 Częstochowa

15327

25558/01

Dębowska Małgorzata

ul. Gościńcowa 140

 

 

 

05-092 Łomianki

15328

25559/01

Ziomek Dorota Zofia

os. Na Stoku 30/3

 

 

 

31-706 Kraków

15329

25560/01

Ptak Dorota Agnieszka

ul. Krakowska 38

 

 

 

33-113 Zgłobice

15330

25561/01

Śladowska Elżbieta Irena

ul. Kluzeka 5/28

 

 

 

31-222 Kraków

15331

25562/01

Tarasin Bożena Dorota

ul. Ceglarska 23/17

 

 

 

30-362 Kraków

15332

25563/01

Sarnik-Mańka Aneta Wiesława

Goląsza Dolna 33A

 

 

 

42-599 Dąbie

15333

25564/01

Kołłątaj Krystyna

Drzonów 40

 

 

 

66-014 Letnica

15334

25565/01

Wesołowska Ewa Iwona

ul. Dekerta 14A/13

 

 

 

87-300 Toruń

15335

25566/01

Korzyb Jacek Stefan

os. Konstytucji 3 Maja 3C/31

 

 

 

66-100 Sulechów

15336

25567/01

Badura Iwona Marlena

ul. Kochanowskiego 20/5

 

 

 

32-600 Oświęcim

15337

25568/01

Kurzawska Anita Maria

Wonieść 11

 

 

 

64-030 Śmigiel

15338

25569/01

Markowska Małgorzata

ul. Borelowskiego 49

 

 

 

51-678 Wrocław

15339

25570/01

Kociubska Beata Maria

ul. Palisadowa 26/8

 

 

 

58-314 Wałbrzych

15340

25571/01

Denis-Chaławczuk Agnieszka

os. Strefana Batorego 48E/59

 

 

 

60-687 Poznań

 

1

2

3

4

15341

25572/01

Kabała Beata Katarzyna

ul. Pułaskiego 6/85

 

 

 

91-021 Łódź

15342

25573/01

Skorupa Marzena Anna

ul. Kraszewskiego 1/2

 

 

 

05-400 Otwock

15343

25574/01

Adaszek Lucyna Zofia

ul. Bułgarska 27A

 

 

 

93-362 Łódź

15344

25575/01

Barcicka Katarzyna Magdalena

ul. Wołodyjowskiego 3/106

 

 

 

20-627 Lublin

15345

25576/01

Przepióra Alicja Maria

ul. Śniadeckich 12/2

 

 

 

67-200 Głogów

15346

25577/01

Krzan Maria Urszula

ul. Felińskiego 153/8

 

 

 

41-908 Bytom

15347

25578/01

Jurkiewicz Andrzej

ul. A. Pajdaka 5/20

 

 

 

03-134 Warszawa

15348

25579/01

Narolewski Mieczysław

ul. Księżnej Anny 14/53

 

 

 

17-404 Łomża

15349

25580/01

Wilkoń Janina

zam. Kraczkowa 280

 

 

 

37-124 Kraczkowa

15350

25581/01

Wawryszuk Edyta

ul. Radości 5/1

 

 

 

20-530 Lublin

15351

25582/01

Sumińska Barbara Krystyna

ul. Filomatów Pom. 1A/19

 

 

 

87-100 Toruń

15352

25583/01

Jażdżewska Maria Bogusława

os. Wybickiego 31/11

 

 

 

83-300 Kartuzy

15353

25584/01

Sobiech Anna Agnieszka

ul. Macieja Rataja 5/7

 

 

 

83-031 Łęgowo

15354

25585/01

Tereszkiewicz Janusz Stanisław

Chmielnik 578

 

 

 

36-016 Chmielnik

15355

25586/01

Lorek Maria Elżbieta

ul. Czapińskiego 3/10

 

 

 

30-048 Kraków

15356

25587/01

Wyczyńska Ewa Maria

Golkowice 313

 

 

 

30-698 Kraków

15357

25588/01

Grudzień Katarzyna Agnieszka

ul. Puławska 18/79

 

 

 

20-051 Lublin

15358

25589/01

Godlewska Teresa Jadwiga

ul. Górczewska 208/74

 

 

 

01-460 Warszawa

15359

25590/01

Szustkiewicz Grażyna Ewa

ul. Fiołkowa 5/32

 

 

 

31-457 Kraków

15360

25591/01

Kotanowicz Bożena Krystyna

ul. Kolberga 20/54

 

 

 

26-600 Radom

15361

25592/01

Jurgowiak Agnieszka

ul. Wróblewskiego 20

 

 

 

64-800 Chodzież

15362

25593/01

Hreczana Leokadia

ul. Galileusza 15/9

 

 

 

59-220 Legnica

15363

25594/01

Błyskosz Krystyna

ul. Szkolna 1/9

 

 

 

21-570 Drelów

15364

25595/01

Kapałka Marek Marcin

ul. Zaułek Wileński 1/8

 

 

 

31-413 Kraków

15365

25596/01

Smolińska Danuta Barbara

ul. Jarzębinowa 5/10

 

 

 

21-040 Świdnik

15366

25597/01

Sikora Elżbieta Marianna

ul. Wyszyńskiego 12/33

 

 

 

08-110 Siedlce

15367

25598/01

Szczęsnowicz Joanna

ul. Kopcińskiego 9/8

 

 

 

02-777 Warszawa

15368

25599/01

Wdowska Małgorzata Anna

ul. Piłsudskiego 115D/10

 

 

 

05-270 Marki

 

1

2

3

4

15369

25600/01

Fijołek Anna Magdalena

ul. Obornicka 31/17

 

 

 

51-113 Wrocław

15370

25601/01

Ozimek Anna

ul. Samsonowicza 49/29

 

 

 

20-485 Lublin

15371

25602/01

Berek Wojciech Arkadiusz

ul. Karola Miarki 31/1

 

 

 

41-500 Chorzów

15372

25603/01

Kuśpiel-Waszczak Beata

ul. Reymonta 2/5

 

 

 

07-400 Ostrołęka

15373

25604/01

Jelińska Bożena Barbara

ul. Kolejowa 39

 

 

 

83-307 Kiełpino

15374

25605/01

Więcek Bożena

ul. Witolda 17

 

 

 

35-302 Rzeszów

15375

25606/01

Ciołek Barbara Władysława

ul. Cyprysowa 51A/2

 

 

 

02-265 Warszawa

15376

25607/01

Stachnik Bogusława

ul. Jaszczurówka 25B/1

 

 

 

34-501 Zakopane

15377

25608/01

Pieczurewicz Anna Wiktoria

ul. 22 Lipca 6C/3

 

 

 

66-015 Przylep

15378

25609/01

Widurska Agnieszka Elżbieta

ul. Morcinka 13/2

 

 

 

31-761 Kraków

15379

25610/01

Witkowska Barbara

ul. Wodna 26/2

 

 

 

58-100 Świdnica

15380

25611/01

Zielińska Maria

ul. Lwowska 132/12

 

 

 

33-300 Nowy Sącz

15381

25612/01

Korpalska Grażyna Zofia

ul. Pirenejska 14/45

 

 

 

01-493 Warszawa

15382

25613/01

Sikbowska Hanna Barbara

ul. Batalionów Chłopskich 42

 

 

 

05-250 Radzymin

15383

25614/01

Polkowska Jolanta

ul. Lipowa 7/43

 

 

 

05-800 Pruszków

15384

25615/01

Boroda Grażyna Irena

ul. Bora-Komorowskiego 5/5

 

 

 

19-300 Ełk

15385

25616/01

Kudelska Aleksandra Renata

ul. M. Konopnickiej 16/46

 

 

 

99-100 Łęczyca

15386

25617/01

Kielar Barbara

ul. Rzgowska 224

 

 

 

93-317 Łódź

15387

25618/01

Alagierska Anna Lidia

ul. Sterlinga 19/21

 

 

 

99-217 Łódź

15388

25619/01

Duch-Szczepańska Maria Teresa

ul. Modzelewskiego 46/50/134

 

 

 

02-679 Warszawa

15389

25620/01

Fijak Beata

ul. Królewska 69/30

 

 

 

30-081 Kraków

15390

25621/01

Raiko Violetta Danuta

ul. Zagórna 5

 

 

 

46-070 Polska Nowa Wieś

15391

25622/01

Rajca Elżbieta Maria

ul. Grunwaldzka 65

 

 

 

55-080 Kąty Wrocławskie

15392

25623/01

Jas Agnieszka Anna

os. 700-lecia 2/27

 

 

 

34-300 Żywiec

15393

25624/01

Frysztacka Wiesława Gertruda

ul. Budowlanych 43B/28

 

 

 

44-217 Rybnik

15394

25625/01

Kiełtyka Jadwiga Maria

ul. Asnyka 63/30

 

 

 

62-800 Kalisz

15395

25626/01

Osica Grażyna Marianna

zam. Jatne 1

 

 

 

05-430 Celestynów

15396

25627/01

Puchalska Dorota

ul. Radzymińska 36/38/40/60

 

 

 

03-752 Warszawa

 

1

2

3

4

15397

25628/01

Hodur Maria Agnieszka

zam. Czarna 185

 

 

 

37-125 Czarna

15398

25629/01

Wierzbicka Ewa Anna

ul. Czajek 11/2

 

 

 

40-534 Katowice

15399

25630/01

Szkopek Agata Maria

ul. Piłsudskiego 27C/10

 

 

 

78-400 Szczecinek

15400

25631/01

Bukaczewska Wiesława Krystyna

ul. Łubinowa 18/3

 

 

 

70-785 Szczecin

15401

25632/01

Ryńska Irena Anna

ul. KEN 10/39

 

 

 

37-450 Stalowa Wola

15402

25633/01

Nazim Danuta Zofia

ul. Kołodziejska 13

 

 

 

30-607 Kraków

15403

25634/01

Kowalczyk Jolanta Bożena

ul. Mielczarskiego 8/19

 

 

 

95-035 Ozorków

15404

25635/01

Dewalt Maria

ul. Popiełuszki 4/91

 

 

 

01-501 Warszawa

15405

25636/01

Szymańska Helena

ul. Tarnopolska 13

 

 

 

67-200 Głogów

15406

25637/01

Smółka Łucja Kazimiera

ul. Łęczycka 12/9

 

 

 

53-632 Wrocław

15407

25638/01

Wojtkiewicz Maria

ul. Iwaszkiewicza 36/18

 

 

 

20-089 Olsztyn

15408

25639/01

Głupczyński Kazimierz

ul. Powstańców Śląskich 1

 

 

 

89-310 Łobżenica

15409

25640/01

Pawłowska Irena

ul. Sojowa 2H/71

 

 

 

81-589 Gdynia

15410

25641/01

Jagielska Kazimiera

ul. Grobla św. Jerzego 13/6

 

 

 

82-300 Elbląg

15411

25642/01

Blaszke Bartosz Jerzy

zam. Ostrężnica 161

 

 

 

32-062 Nowa Góra

15412

25643/01

Cybulski Marek Sławomir

ul. Sadowa 6

 

 

 

05-155 Leoncin

15413

25644/01

Kleszczewski Bogdan

ul. Obornicka 51/4

 

 

 

51-113 Wrocław

15414

25645/01

Błoch Katarzyna

ul. Jarużyńska 2/19

 

 

 

85-790 Bydgoszcz

15415

25646/01

Zwierzyńska Teresa

ul. Sztabowa 78/8

 

 

 

53-310 Wrocław

15416

25647/01

Łojewska Elżbieta

ul, Kochanowskiego 15/27

 

 

 

84-200 Wejherowo

15417

25648/01

Kąkol Wojciech Marek

ul. H. Sienkiewicza 92/4

 

 

 

49-200 Grodków

15418

25649/01

Żymańczyk Ewa Teresa

ul. Przemysłowa 6/3

 

 

 

45-344 Opole

15419

25650/01

Goliński Krzysztof

ul. Wolności 37/5

 

 

 

09-100 Płońsk

15420

25651/01

Kuzara Małgorzata Zofia

ul. Fabryczna 1C/1

 

 

 

49-340 Lewin Brzeski

15421

25652/01

Jakacki Marcin Sebastian

ul. Ostródzka 60A

 

 

 

03-289 Warszawa

15422

25653/01

Łańcucki Wojciech

ul. Falista 22A/21

 

 

 

81-331 Gdynia

15423

25654/01

Franczyk Katarzyna Renata

ul. Długa 79A

 

 

 

32-765 Rzezawa

15424

25655/01

Zdanowicz Małgorzata

ul. Chrobrego 6A/44

 

 

 

15-057 Białystok

 

1

2

3

4

15425

25656/01

Stolarczuk Jolanta Halina

os. Szkolne 2/32

 

 

 

31-975 Kraków

15426

25657/01

Zasada Grażyna Urszula

ul. Przedwiośnia 12A/22

 

 

 

40-319 Katowice

15427

25658/01

Grabara Henryka Barbara

zam. Szarlejka 160A

 

 

 

42-221 Częstochowa

15428

25659/01

Chojnacka Lucyna Anita

ul. Jagiellońska 30H/11

 

 

 

80-367 Gdańsk

15429

25660/01

Trela Ewa Anna

ul. Motorowa 6/13

 

 

 

20-214 Lublin

15430

25661/01

Dylewska Marzena

ul. Kujawska 16/24

 

 

 

88-150 Kruszwica

15431

25662/01

Piotrowska Mariola

ul. Łyskowskiego 13A/67

 

 

 

87-100 Toruń

15432

25663/01

Napierała Justyna Ewa

os. Północ 15/20

 

 

 

64-300 Nowy Tomyśl

15433

25664/01

Stefanowicz Tamara

ul. M. Dąbrowskiej 14

 

 

 

16-001 Kleosin

15434

25665/01

Kolczyńska Maria

ul. Bellotiego 3B/23

 

 

 

01-022 Warszawa

15435

25666/01

Bodera Jolanta

ul. Jana Sobieskiego 22/17

 

 

 

96-200 Rawa Mazowiecka

15436

25667/01

Świder Joanna Agnieszka

ul. Sokoła 1A/12

 

 

 

66-644 Poznań

15437

25668/01

Wolak Beata Ewa

ul. Sienkiewicza 62/2

 

 

 

49-200 Grodków

15438

25669/01

Kiszczak Wojciech

ul. Komandorska 65/2

 

 

 

53-342 Wrocław

15439

25670/01

Żal Maria Elżbieta

ul. św. Weroniki 26/81

 

 

 

25-658 Kielce

15440

25671/01

Zych-Pisko Grażyna Bożena

ul. Głowackiego 2C/15

 

 

 

41-902 Bytom

15441

25672/01

Grabowska Izabela Anna

ul. Letnia 17

 

 

 

95-200 Pabianice

15442

25673/01

Kapuściak Elżbieta Halina

ul. Tapicerska 15

 

 

 

02-168 Warszawa

15443

25674/01

Jeziorska Justyna Aneta

ul. Drzymały 15/1

 

 

 

46-200 Kluczbork

15444

25675/01

Wolanin Piotr Jerzy

ul. Oleszczyńskiego 3/23

 

 

 

22-300 Krasnystaw

15445

25676/01

Cerańska Halina

ul. Gospody 14C/26

 

 

 

80-340 Gdańsk

15446

25677/01

Kwiatkowska Irena

ul. Falka 25

 

 

 

16-400 Suwałki

15447

25678/01

Rakowska Inga Anna

ul. Przełajowa 12/23

 

 

 

94-044 Łódź

15448

25679/01

Gajos Grażyna Helena

ul. Felińskiego 50/34

 

 

 

41-908 Bytom

15449

25680/01

Gawłowska Joanna Patrycja

al. Pracy 15/8

 

 

 

53-231 Wrocław

15450

25681/01

Oscenda Zofia Teresa

os. 600-lecia 1/11

 

 

 

63-630 Rychtał

15451

25682/01

Wądołowska Teresa

ul. Wierusza Kowalskiego 9A/40

 

 

 

16-400 Suwałki

15452

25683/01

Sklepkowska Wioletta

ul. Gagarina 25/35

 

 

 

00-753 Warszawa

 

1

2

3

4

15453

25684/01

Nawrath Fryderyka Dorota

ul. Szopena 1/III/3

 

 

 

44-120 Pyskowice

15454

25685/01

Juncewicz Elżbieta

ul. Koszalińska 1/15

 

 

 

78-100 Kołobrzeg

15455

25686/01

Dragan Halina Ewa

ul. Mościckiego 6/7

 

 

 

52-110 Wrocław

15456

25687/01

Stępień Jolanta

ul. Wieniawskiego 6/2

 

 

 

98-220 Zduńska Wola

15457

25688/01

Tabaka Beata Bernadeta

ul. Armii Krajowej 30A/9

 

 

 

84-300 Lębork

15458

25689/01

Susz Artur Lucjan

ul. Sikorskiego 10/28

 

 

 

39-200 Dębica

15459

25690/01

Gicewicz Małgorzata Katarzyna

ul. Potycz 1/5

 

 

 

05-530 Góra Kalwaria

15460

25691/01

Kosmela Lilianna Bożena

ul. Brzozowa 7

 

 

 

89-410 Więcbork

15461

25692/01

Miś Anna

zam. Zembrzyce 72

 

 

 

34-210 Zembrzyce

15462

25693/01

Dulak Ewa Maria

ul. Stróża Rybna 16/6

 

 

 

30-714 Kraków

15463

25694/01

Ways Jan Jakub

ul. Narutowicza 116/5

 

 

 

90-145 Łódź

15464

25695/01

Krysiak Wiesława

ul. Widawska 19/31

 

 

 

01-494 Warszawa

15465

25696/01

Rożek Marek

ul. Bojanowskiego 22

 

 

 

63-810 Borek WIkp.

15466

25697/01

Płachta Marek

ul. Żwirki i Wigury 11

 

 

 

32-400 Myślenice

15467

25698/01

Kunkel Agnieszka Maria

ul. Piaskowa 2/7

 

 

 

61-753 Poznań

15468

25699/01

Bartnik Małgorzata Iwona

ul. Jaracza 59A/13

 

 

 

50-305 Wrocław

15469

25700/01

Kielar Zofia Katarzyna

ul. Szosa Chełmińska 48A/3

 

 

 

87-100 Toruń

15470

25701/01

Skonieczna Ewa Anna

ul. Wyszyńskiego 15A/67

 

 

 

87-100 Toruń

15471

25702/01

Jursa Dorota

zam. Międzybrodzie Bialskie 422/1

 

 

 

34-312 Międzybrodzie Bialskie

15472

25703/01

Lebida Teresa Rozalia

ul. Robotnicza 8/21

 

 

 

39-200 Dębica

15473

25704/01

Murawska Dorota Agnieszka

ul. Piastów Śląskich 29/16

 

 

 

01-494 Warszawa

15474

25705/01

Sowiński Krzysztof Jacek

ul. Zamenhofa 1/7

 

 

 

66-400 Gorzów WIkp.

15475

25706/01

Głębikowska-Michalak Justyna

ul. Kleeberga 7/64

 

 

 

20-242 Lublin

15476

25707/01

Olbryś Paweł

ul. Sowińskiego 49/17

 

 

 

07-200 Wyszków

15477

25708/01

Wójcik Beata

ul. Łagodna 30/54

 

 

 

43-300 Bielsko-Biała

15478

25709/01

Żbikowska-Myka Marzena

ul. Dembego 9/10

 

 

 

02-799 Warszawa

15479

25710/01

Surma Bogusława

ul. Puławska 18/138

 

 

 

20-046 Lublin

15480

25711/01

Kozłowska Katarzyna Marzena

zam. Pustary 16/8

 

 

 

78-113 Dygowo

 

1

2

3

4

15481

25712/01

Juszczak Małgorzata Beata

ul. Żurawia 7/4

 

 

 

59-300 Lublin

15482

25713/01

Kowalczyk Joanna Katarzyna

ul. Matejki 9C/2

 

 

 

72-100 Goleniów

15483

25714/01

Pietrzak Danuta Stanisława

ul. Okrężna 24

 

 

 

58-310 Szczawno Zdrój

15484

25715/01

Duszyńska Teresa Jadwiga

ul. Dobrogosta Szamotulskiego 18

 

 

 

64-500 Szamotuły

15485

25716/01

Rostkowska Renata

ul. Tetmajera 10

 

 

 

18-879 Białystok

15486

25717/01

Srokol Jolanta Ewa

ul. Kopernika 104

 

 

 

43-502 Czechowice-Dziedzice

15487

25718/01

Skiba Monika Magdalena

ul. Stodolniana 35 bl. 6/7

 

 

 

98-300 Wieluń

15488

25719/01

Biniek Teresa Elżbieta

ul. Kazimierza Wielkiego 20

 

 

 

64-500 Szamotuły

15489

25720/01

Nowakowski Andrzej Adam

ul. Hubala 21

 

 

 

06-500 Mława

15490

25721/01

Gagatek Irena

ul. Jesienna 4B/1

 

 

 

59-500 Złotoryja

15491

25722/01

Zimowicz Zofia

ul. Kotlarza 5E/79

 

 

 

40-139 Katowice

15492

25723/01

Buta Izabela Marianna

ul. Fabryczna 10/2

 

 

 

05-119 Legionowo

15493

25724/01

Świderski Tadeusz Feliks

ul. Jakuba Kani 3B/27

 

 

 

45-340 Opole

15494

25725/01

Siewiorek Krystyna Anna

ul. Zagłoby 25/46

 

 

 

02-495 Warszawa

15495

25726/01

Grochalska Jadwiga Józefa

ul. Hirszfelda 69/9

 

 

 

55-231 Jelcz-Laskowice

15496

25727/01

Grondek Elżbieta

zam. Chorzelów 767/7

 

 

 

39-331 Chorzelów

15497

25728/01

Światłoch Bożena Janinai

ul. Mazańcowicka 4

 

 

 

43-502 Czechowice-Dziedzice

15498

25729/01

Zduńczyk Bogumiła Zuzanna

ul. 11 Listopada 5/16

 

 

 

99-400 Łowicz

15499

25730/01

Nowak Małgorzata Katarzyna

ul. Stolema 48/9

 

 

 

80-177 Gdańsk

15500

25731/01

Szwed Barbara Ilona

ul. Kolejowa 18/24

 

 

 

42-500 Będzin

15501

25732/01

Mierzejewska Barbara

ul. Sasina 10/20

 

 

 

02-500 Wołomin

15502

25733/01

Wyrwał Stanisław

ul. Przyjaźni 10/23

 

 

 

42-500 Będzin

15503

25734/01

Razum Jolanta

ul. Wojciechowskiego 35/610

 

 

 

02-495 Warszawa

15504

25735/01

Drozdowska Joanna Barbara

ul. Smoluchowskiego 6/78

 

 

 

02-679 Warszawa

15505

25736/01

Piotrowska Jolanta Ewa

ul. Grobla 18/6A

 

 

 

61-859 Poznań

15506

25737/01

Modrzejewska Agnieszka Małgorzata

ul. Kosynierska 20/2

 

 

 

60-241 Poznań

15507

25738/01

Torowska Bożena Alicja

ul. Na Zboczu 83A

 

 

 

80-110 Gdańsk

15508

25739/01

Grabieć Małgorzata Teresa

ul. Brzechwy 8/I/9

 

 

 

41-947 Piekary Śląskie

 

1

2

3

4

15509

25740/01

Mrokowska Elżbieta Stanisława

ul. Glogera 17/24

 

 

 

42-200 Częstochowa

15510

25741/01

Jaguszewska Danuta Ewa

ul. Bema 1

 

 

 

97-400 Bełchatów

15511

25742/01

Lipińska Beata

ul. Marii Magdaleny 4/7

 

 

 

61-861 Poznań

15512

25743/01

Jaros Jadwiga Teresa

ul. Struga 8/17

 

 

 

25-543 Kielce

15513

25744/01

Pietrusa Jolanta Renata

zam. Stryszawa 23A

 

 

 

34-205 Stryszawa

15514

25745/01

Olebińska Renata

ul. Marszałkowska 18

 

 

 

60-327 Poznań

15515

25746/01

Sikora Urszula Maria

ul. Kurpiowska 3/59

 

 

 

35-620 Rzeszów

15516

25747/01

Tyszkiewicz Małgorzata

os. Słoneczne 43

 

 

 

66-200 Świebodzin

15517

25748/01

Potocka Ewa

ul. Rondo 15

 

 

 

37-400 Nisko

15518

25749/01

Herman Ewa Lila

ul. Czajkowskiego 23A/9

 

 

 

51-171 Wrocław

15519

25750/01

Gębuś-Kuźnik Renata

ul. Prosta 3/17

 

 

 

56-400 Oleśnica

15520

25751/01

Mechecka Joanna

ul. Rodła 20

 

 

 

75-361 Koszalin

15521

25752/01

Szwaczka Renata

ul. Prosta 31/25

 

 

 

53-508 Wrocław

15522

25753/01

Moroń-Kwiczala Małgorzata Jadwiga

ul. Jagiełły 8/1

 

 

 

43-200 Pszczyna

15523

25754/01

Psujka Joanna Iwona

ul. Karpacka 40A/13

 

 

 

41-506 Chorzów

15524

25755/01

Sikora Małgorzata

ul. Łączna 5

 

 

 

07-310 Ostrów Maz.

15525

25756/01

Szychowicz Maria Magdalena

ul. 26 Kwietnia 28/5

 

 

 

72-009 Police

15526

25757/01

Zalewska Joanna

ul. Augusta HIonda 8/9

 

 

 

50-329 Wrocław

15527

25758/01

Rusin Kinga Agata

ul. 11 Listopada 38/97

 

 

 

62-510 Konin

15528

25759/01

Ambroziak Katarzyna Anna

ul. Wyspiańskiego 5/22

 

 

 

25-406 Kielce

15529

25760/01

Dąbrowska Ewa Urszula

ul. Lubuska 62/22

 

 

 

53-514 Wrocław

15530

25761/01

Słaby Halina

ul. Derdowskiego 42/35

 

 

 

71-087 Szczecin

15531

25762/01

Kukulska Teresa

ul. Morwowa 37

 

 

 

62-571 Stare Miasto

15532

25763/01

Stefaniak Elżbieta Hanna

ul. 20 Października 3/15

 

 

 

63-000 Środa WIkp.

15533

25764/01

Dzewucka Anna

ul. Cylkowskiego 11C/11

 

 

 

81-465 Gdynia

15534

25765/01

Andruszkiewicz Beata

ul. Dywizjonu 303 5B/25

 

 

 

80-462 Gdańsk

15535

25766/01

Margula Iwona Magdalena

ul. Królowej Jadwigi 37

 

 

 

80-034 Gdańsk

15536

25767/01

Kamper Iwona Barbara

ul. Dywizji Wołyńskiej 12A/6

 

 

 

80-041 Gdańsk

 

1

2

3

4

15537

25768/01

Kowalczyk Renata Zofia

ul. Bojana 67/12

 

 

 

54-129 Wrocław

15538

25769/01

Zielezińska Elżbieta

ul. Zawadzkiego 4

 

 

 

63-720 Koźmin WIkp.

15539

25770/01

Wegner-Wierzbicka Anna Maria

ul. Łanowa 3

 

 

 

62-095 Murowa Goślina

15540

25771/01

Zdziarska Zofia Ewa

ul. Rudolfowo 5/12

 

 

 

13-200 Działdowo

15541

25772/01

Gruszczyński Marek

ul. Świerczewskiego 26

 

 

 

62-330 Nekla

15542

25773/01

Sidorowicz Maria Jadwiga

ul. Mełgiewska 7/9 bl. 2/46

 

 

 

20-209 Lublin

15543

25774/01

Żychliński Piotr Tomasz

ul. Grota-Roweckiego 28/7

 

 

 

93-217 Łódź

15544

25775/01

Walasek Włodzimierz Przemysław

zam. Przygodzice-Pardalin 2/2

 

 

 

63-241 Przygodzice

15545

25776/01

Włodarczak Tomasz Marek

os. Kazimierza Wielkiego 2A/7

 

 

 

56-200 Góra

15546

25777/01

Miszewska Joanna

ul. Lichnowska 17/63

 

 

 

89-620 Chojnice

15547

25778/01

Mężyńska Renata Barbara

ul. Stefana Żeromskiego 17/18

 

 

 

96-500 Sochaczew

15548

25779/01

Bujas Jolanta Ewa

os. Kalinowe 13/62

 

 

 

31-814 Kraków

15549

25780/01

Janiczek Joanna Barbara

zam. Lipnica Dolna 96

 

 

 

32-724 Lipnica Murowana

15550

25781/01

Mysiakowska Ewa Barbara

ul. Łubinowa 9/47

 

 

 

70-785 Szczecin

15551

25782/01

Bartosiak Sylwia Urszula

pl. Wojska Polskiego 1/4

 

 

 

41-902 Bytom

15552

25783/01

Golik Ewa

ul. B. Chrobrego 11/1

 

 

 

66-600 Krosno Odrzańskie

15553

25784/01

Bartolewska Wanda Iwona

ul. Krzyżanowskiego 21/9

 

 

 

75-328 Koszalin

15554

25785/01

Wilk Piotr

zam. Nowielice 23

 

 

 

72-320 Trzebiatów

15555

25786/01

Żarczyńska Beata Władysława

ul. Bystrzycka 65/11

 

 

 

54-215 Wrocław

15556

25787/01

Wilczyńska Ewa

ul. Fiderkiewicza 23

 

 

 

05-822 Milanówek

15557

25788/01

Galarowski Andrzej Jan

ul. ks. Stolarczyka 14/2

 

 

 

34-500 Zakopane

15558

25789/01

Owczarek Ewa

ul. Orłowskiego 118/10

 

 

 

32-600 Oświęcim

15559

25790/01

Zaręba Grażyna

ul. Paderewskiego 52

 

 

 

04-450 Warszawa

15560

25791/01

Kacprowicz Anna Barbara

ul. Sęczkowa 63K

 

 

 

03-986 Warszawa

15561

25792/01

Gumółka Urszula Marianna

ul. Leszno 9/20

 

 

 

01-192 Warszawa

15562

25793/01

Kałuża Michał Piotr

os. Piastowskie 3/4

 

 

 

62-200 Gniezno

15563

25794/01

Chowaniec Anna Ewa

ul. Popowicka 80/3

 

 

 

54-237 Wrocław

15564

25795/01

Ordon Elżbieta Alfreda

ul. Zielonogórska 29/9

 

 

 

41-218 Sosnowiec

 

1

2

3

4

15565

25796/01

Matuszczyk Barbara

ul. Ludowa 3

 

 

 

97-360 Kamieńsk

15566

25797/01

Kościelniak Barbara Rozalia

al. Wojska Polskiego 120/18

 

 

 

42-200 Częstochowa

15567

25798/01

Fryzowska Ewa

ul. Norwida 7/13

 

 

 

13-200 Działdowo

15568

25799/01

Łukasik Henryk Marian

ul. Nowy Świat 24/11

 

 

 

20-418 Lublin

15569

25800/01

Sigmundzik Krystian

ul. Batorego 12/1

 

 

 

44-109 Gliwice

15570

25801/01

Zbiciński Janusz Benedykt

ul. Korczaka 18/18

 

 

 

81-473 Gdynia

15571

25802/01

Atłasik Małgorzata Krystyna

ul. Kolorowa 190

 

 

 

42-280 Częstochowa

15572

25803/01

Donczyk Mariola Hieronima

ul. Abrahama 18/10

 

 

 

81-352 Gdynia

15573

25804/01

Piernik Marzenna Katarzyna

ul. Karłowicza 22/1

 

 

 

85-092 Bydgoszcz

15574

25805/01

Durzyńska Magdalena Justyna

os. Przyjaźni 7/12

 

 

 

61-684 Poznań

15575

25806/01

Litwin Katarzyna Hanna

ul. Grunwaldzka 207/1A

 

 

 

80-266 Gdańsk

15576

25807/01

Luka Patrycja Iwona

ul. Pszczyńska 46

 

 

 

43-190 Mikołów

15577

25808/01

Huryń Ewa Rozalia

ul. Hrubieszowska 22/1

 

 

 

71-047 Szczecin

15578

25809/01

Gorazdowska Grażyna Ewa

ul. ks. dz. Bochenka 1/2

 

 

 

55-100 Trzebnica

15579

25810/01

Kurkul Alicja Grażyna

ul. Kopernika 8/1

 

 

 

14-100 Ostróda

15580

25811/01

Tomczak Wojciech Tadeusz

ul. Chełmońskiego 7

 

 

 

63-900 Rawicz

15581

25812/01

Blok Hanna Barbara

os. Wybickiego 21/16

 

 

 

83-300 Kartuzy

15582

25813/01

Orchowska-Frątczak Ewa Katarzyna

ul. Kurpińskiego 1/28