reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

KOMUNIKAT Nr 55/2005 MINISTERSTWA FINANSÓW

z dnia 2 sierpnia 2005 r.

o postanowieniu wydanym przez Naczelnika Urzędu Celnego w Rzeszowie w sprawie sprostowania oczywistej omyłki w decyzji ustalającej dla Fabryki Wódek „POLMOS-ŁAŃCUT” S.A. w Łańcucie, normy dopuszczalnych ubytków powstających w czasie produkcji, przerobu, zużycia, magazynowania i przewozu alkoholu etylowego, napojów spirytusowych oraz ich półproduktów

Na podstawie § 10 ust. 2 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 25 marca 2004 r. w sprawie wysokości maksymalnych norm dopuszczalnych ubytków niektórych wyrobów akcyzowych zharmonizowanych, a także szczegółowych zasad i terminów ogłaszania norm dopuszczalnych ubytków oraz norm zużycia takich wyrobów (Dz. U. Nr 63, poz. 585) zawiadamia się, że Naczelnik Urzędu Celnego w Rzeszowie w dniu 14 lipca 2005 r. wydał postanowienie w sprawie sprostowania oczywistej omyłki w decyzji z dnia 23 czerwca 2005 r. ustalającej dla Fabryki Wódek „POLMOS-ŁAŃCUT” S.A. w Łańcucie, normy dopuszczalnych ubytków powstających w czasie produkcji, przerobu, zużycia, magazynowania i przewozu alkoholu etylowego, napojów spirytusowych oraz ich półproduktów.

Tekst postanowienia stanowi załącznik do komunikatu.

 

p.o. Dyrektora Departamentu
Podatku Akcyzowego

Wojciech Bronicki

 

Załącznik 1.

Załącznik nr 1 do komunikatu nr 55/2005

infoRgrafika

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

ODO 24

ODO 24 – to firma, która od 2012 roku oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Stawia na merytorykę, praktyczne rozwiązania oraz trwałe relacje z klientami budowane w oparciu o partnerstwo, uczciwość i zaufanie. Swoim klientom pomaga chronić dane, minimalizując ryzyko związane z kontrolą, wyciekiem lub ich utratą.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama