| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

DECYZJA Nr 1/AP-15/2008 MINISTRA FINANSÓW

z dnia 1 lipca 2008 r.

zmieniająca decyzję w sprawie powołania Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego

Na podstawie art. 22 ust. 2 ustawy z dnia 5 lipca 1996 r. o doradztwie podatkowym (Dz. U. z 2008 r. Nr 73, poz. 443) postanawia się, co następuje:

§ 1.

W decyzji Ministra Finansów Nr 4/AP-15/2007 z dnia 23 marca 2007 r. w sprawie powołania Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego wprowadza się następujące zmiany:

1) odwołuje się z Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego Panią Magdalenę Witkowską-Gwizda;

2) powołuje się na członka Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego, w miejsce Pani Magdaleny Witkowskiej-Gwizda, Panią Annę Grzegrzółkę.

§ 2.

Decyzja wchodzi w życie z dniem podpisania.

 

Minister Finansów

w z. Elżbieta Suchocka-Roguska

 

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Anna Gnoińska

Ekspert w zakresie strategii HR i cyfrowej transformacji HR, właściciel revit.hr. Doświadczenie zdobywała jako dyrektor i członek Zarządu odpowiedzialny za HR, komunikację i zarządzanie zmianą. Pracowała w spółkach międzynarodowych i krajowych w sektorze bankowym, mediów i energetycznym. Studiowała finanse i zarządzanie we Francji i w Niemczech w ramach NEOMA Business School. Dodatkowo ukończyła program Swedish Institute w zakresie CSR i program „Creativity&Innovation in the Organization” na UCLA. Europejka z przekonania. Mówi pięcioma językami. Pasjonuje się przyszłością pracy, zrównoważonym rozwojem w dobie globalizacji oraz przywództwem kobiet.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »