reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE NR 7
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH1)

z dnia 13 marca 2014 r.

w sprawie wskazania jednostki upoważnionej do przeprowadzenia postępowań i udzielenia zamówień publicznych na uruchomienie i utrzymanie usługi transmisji danych oraz uruchomienie i utrzymanie dostępu do publicznej sieci telefonicznej (PSTN) dla Straży Granicznej i Urzędu do Spraw Cudzoziemców

Na podstawie art. 16 ust. 3 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 907, z późn. zm.2)) zarządza, się, co następuje:

§ 1.

Wskazuje się Komendę Główną Straży Granicznej do przygotowania i przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych i udzielenia zamówień publicznych na rzecz Komendy Głównej Straży Granicznej i Urzędu do Spraw Cudzoziemców na wykonanie następujących zadań:

1) uruchomienie i utrzymanie usługi transmisji danych,

2) uruchomienie i utrzymanie dostępu do publicznej sieci telefonicznej (PSTN)

– w latach 2014–2016.

§ 2.

Zamówienia, o których mowa w § 1, będą finansowane proporcjonalnie do przyszłego użytkowania przez Komendę Główną Straży Granicznej i Urząd do Spraw Cudzoziemców ze środków budżetowych tych jednostek i zostaną ustalone szczegółowo w odrębnym porozumieniu podpisanym przez Komendanta Głównego Straży Granicznej i Szefa Urzędu do Spraw Cudzoziemców.

§ 3.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

Minister Spraw Wewnętrznych: B. Sienkiewicz

 

1) Minister Spraw Wewnętrznych kieruje działem administracji rządowej – sprawy wewnętrzne, na podstawie § 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 listopada 2011 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Spraw Wewnętrznych (Dz. U. Nr 248, poz. 1491).

2) Zmiany tekstu jednolitego wymienionej ustawy zostały zgłoszone w Dz. U. z 2013 r. poz. 984, 1047 i 1473.

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Stucke

Kancelaria Prawa Pracy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama