reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

OBWIESZCZENIE PREZESA NARODOWEGO BANKU POLSKIEGO

z dnia 19 kwietnia 2018 r.

o sprostowaniu błędów

Na podstawie art. 18 ust. 2 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1523) obwieszcza się, że w jednolitym tekście uchwały nr 40/2015 Zarządu Narodowego Banku Polskiego z dnia 13 sierpnia 2015 r. w sprawie zasad i trybu naliczania oraz utrzymywania rezerwy obowiązkowej, stanowiącym załącznik do obwieszczenia Prezesa Narodowego Banku Polskiego z dnia 1 marca 2018 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały Zarządu Narodowego Banku Polskiego w sprawie zasad i trybu naliczania oraz utrzymywania rezerwy obowiązkowej (Dz. Urz. NBP poz. 2):

1) w § 14 w ust. 3 zamiast wzoru " infoRgrafika " powinien być wzór " infoRgrafika ";

2) w załączniku nr 2 do uchwały w Objaśnieniach zamiast wyrazów

"1) W tabeli w kolumnach 2 i 3 należy wykazać średnią arytmetyczną stanów środków wynikających z informacji o stanach dziennych wybranych składników pasywów i informacji uzupełniającej o stanach dziennych wybranych składników."

powinny być wyrazy

"1) W tabeli w kolumnach 2 i 3 należy wykazać średnią arytmetyczną stanów środków wynikających z informacji o stanach dziennych wybranych składników pasywów i informacji uzupełniającej o stanach dziennych wybranych składników pasywów.".

Prezes Narodowego Banku Polskiego: wz. P. Wiesiołek

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

DoxyChain

We change business reality

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama