reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI

z dnia 14 grudnia 2017 r.

zmieniające zarządzenie w sprawie systemu kontroli zarządczej w Ministerstwie Sprawiedliwości

Na podstawie art. 69 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 2077) zarządza się, co następuje:

§ 1.
W zarządzeniu Nr 220/16/BKA Ministra Sprawiedliwości z dnia 3 listopada 2016 r. w sprawie systemu kontroli zarządczej w Ministerstwie Sprawiedliwości (Dz. Urz. Min. Sprawiedl. poz. 205) wprowadza się następujące zmiany:

1) w § 4 w ust. 3 wprowadzenie do wyliczenia otrzymuje brzmienie:

"Dyrektor Generalny zatwierdzoną informację o celach przekazuje do dnia 15 listopada każdego roku dyrektorowi właściwej komórki organizacyjnej. W informacji o celach wskazuje się w szczególności:";

2) w § 6 ust. 2 otrzymuje brzmienie:

"2. Dyrektorzy komórek organizacyjnych zaakceptowane propozycje planów działań i zestawień przekazują do dnia 25 listopada każdego roku do Biura Kontroli i Audytu Wewnętrznego celem zaopiniowania.";

3) w § 11 ust. 3 otrzymuje brzmienie:

"3. Dyrektorzy komórek organizacyjnych zaakceptowane arkusze analizy ryzyka przekazują do dnia 25 listopada każdego roku do Biura Kontroli i Audytu Wewnętrznego celem zaopiniowania.".

§ 2.
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI

Zbigniew Ziobro

 

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Russell Bedford Poland Sp. z o.o.

Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych. Russell Bedford doradza klientom w ponad 90 krajach na całym świecie. Grupa posiada ponad 290 biur i zatrudnia ok. 7.000 profesjonalnych doradców.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama