Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Dzienniki Urzędowe - rok 2022 poz. 159

ZARZĄDZENIE MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI

z dnia 8 sierpnia 2022 r.

w sprawie powołania Komisji Egzaminacyjnej II stopnia Nr 2 przy Ministrze Sprawiedliwości do rozpoznania odwołań od uchwał o wynikach egzaminu radcowskiego, który został przeprowadzony w dniach 10-13 maja 2022 r.

Tekst pierwotny

Na podstawie art. 368 ust. 2 i 2a ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1166) zarządza się, co następuje:

§ 1.

Powołuje się Komisję Egzaminacyjną II stopnia Nr 2 przy Ministrze Sprawiedliwości do rozpoznania odwołań od uchwał o wynikach egzaminu radcowskiego, który został przeprowadzony w dniach 10-13 maja 2022 r. w składzie:

1) Zuzanna Adamczyk - przedstawiciel Ministra Sprawiedliwości;

2) Marcin Kołakowski - przedstawiciel Ministra Sprawiedliwości;

3) dr Leszek Mering - przedstawiciel Ministra Sprawiedliwości;

4) dr Krzysztof Eichstaedt - przedstawiciel Ministra Sprawiedliwości;

5) Ewa Zalewska - przedstawiciel Ministra Sprawiedliwości;

6) Wojciech Bujko - przedstawiciel Krajowej Rady Radców Prawnych;

7) Iwona Kotowska - przedstawiciel Krajowej Rady Radców Prawnych;

8) dr Barbara Kowalczyk - przedstawiciel Krajowej Rady Radców Prawnych;

9) Krzysztof Mirowski - przedstawiciel Krajowej Rady Radców Prawnych.

§ 2.

Na Przewodniczącego Komisji, o której mowa w § 1, wyznacza się Ewę Zalewską.

§ 3.

Obszar właściwości Komisji, o której mowa w § 1, obejmuje obszar właściwości Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Białymstoku, Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Bydgoszczy, Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Katowicach, Komisji Egzaminacyjnej nr 2 do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego w 2022 r. z siedzibą w Katowicach, Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Kielcach, Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Koszalinie, Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Krakowie, Komisji Egzaminacyjnych do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego w 2022 r. z siedzibą w Krakowie oznaczonych odpowiednio numerami 2 i 3, Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Lublinie, Komisji Egzaminacyjnej nr 2 do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego w 2022 r. z siedzibą w Lublinie, Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Łodzi, Komisji Egzaminacyjnej nr 2 do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego w 2022 r. z siedzibą w Łodzi, Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Olsztynie, Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Opolu, Komisji Egzaminacyjnej nr 2 do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego w 2022 r. z siedzibą w Opolu, Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Poznaniu, Komisji Egzaminacyjnych do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego w 2022 r. z siedzibą w Poznaniu oznaczonych odpowiednio numerami 2 i 3, Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Rzeszowie, Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Szczecinie, Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Toruniu, Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Wałbrzychu, Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Zielonej Górze.

§ 4.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia.

z upoważnienia
MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI

Sebastian Kaleta
SEKRETARZ STANU

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2022-08-08
  • Data wejścia w życie: 2022-08-09
  • Data obowiązywania: 2022-08-09
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

Dzienniki Urzędowe