reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE Nr 66 MINISTRA ŚRODOWISKA1)

z dnia 30 października 2009 r.

zmieniające zarządzenie w sprawie organizacji, składu oraz miejsca i trybu pracy Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Ministerstwie Środowiska

Na podstawie art. 12 ust. 4 ustawy z dnia 26 kwietnia 2007 r. o zarządzaniu kryzysowym (Dz. U. Nr 89, poz. 590, z późn. zm.2)) zarządza się, co następuje:

§ 1

W zarządzeniu Nr 59 Ministra Środowiska z dnia 29 maja 2008 r. w sprawie organizacji, składu oraz miejsca i trybu pracy Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Ministerstwie Środowiska, wprowadza się następujące zmiany:

1) w § 2 pkt 1 otrzymuje brzmienie:

„1) przewodniczący – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska Główny Geolog Kraju;”;

2) w § 4 ust. 2 otrzymuje brzmienie:

„2. Członkowie Zespołu – każdy w zakresie swoich właściwości przygotowują materiały analityczne umożliwiające: wypracowanie wniosków i propozycji dotyczących zapobiegania i przeciwdziałania zagrożeniom wpływającym negatywnie na poziom bezpieczeństwa ludzi, mienia o znacznych rozmiarach lub środowiska oraz dokonywanie okresowej oceny zagrożeń na potrzeby Raportu o zagrożeniach bezpieczeństwa narodowego.”;

3) uchyla się § 6.

§ 2

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

 

Minister Środowiska

Maciej Nowicki

 

 

1) Minister Środowiska kieruje działami administracji rządowej – środowisko i gospodarka wodna na podstawie § 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 listopada 2007 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Środowiska (Dz. U. Nr 216, poz. 1606).

2) Zmiany wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2009 r. Nr 11, poz. 59, Nr 85, poz. 716 oraz Nr 131, poz. 1076.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Iwona Kowalska-Matis

Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS na Dolnym Śląsku

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama