| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE Nr 347

PREZESA URZĘDU REGULACJI TELEKOMUNIKACJI I POCZTY

z dnia 13 października 2005 r.

w sprawie Regulaminu pracy Komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej lotniczej

Na podstawie § 15 ust. 1 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 29 sierpnia 2005 r. w sprawie świadectw operatora urządzeń radiowych (Dz. U. Nr 168, poz. 1407) zarządza się, co następuje:

§ 1. Ustala się „Regulamin pracy Komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej lotniczej” stanowiący załącznik do zarządzenia.

§ 2. Dyrektor Departamentu Zarządzania Zasobami Częstotliwości dostosuje regulamin organizacyjny swojej komórki do zakresu zadań określonych w Regulaminie pracy Komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej lotniczej w terminie 30 dni od dnia wejścia w życie zarządzenia i przekaże, po uzgodnieniu z Departamentem Prawnym pod względem formalno-prawnym, do zatwierdzenia przez Dyrektora Generalnego.

§ 3. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

 

Prezes Urzędu Regulacji
Telekomunikacji i Poczty

Witold Graboś

 

Załącznik 1. [Regulamin pracy Komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej lotniczej]

Załącznik do zarządzenia nr 347 Prezesa Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty
z dnia 13 października 2005 r. (poz. 41)

Regulamin pracy Komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej lotniczej

infoRgrafika

infoRgrafika

infoRgrafika

infoRgrafika

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna "Świeca i Wspólnicy"

Kancelaria Prawna „Świeca i Wspólnicy” Sp. k. jest podmiotem intensywnie rozwijającym się na polskim oraz międzynarodowym rynku usług prawnych. Wyróżnia się przede wszystkim postępowym działaniem, które ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego oraz biznesowego zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »