REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2014 poz. 28

OBWIESZCZENIE
PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ

z dnia 2 czerwca 2014 r.

w sprawie ogłoszenia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Ożarowice usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 3 hotspotów oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez Gminę Ożarowice usługi dostępu do Internetu, a także umarzającej postępowanie w części dotyczącej wyrażenia zgody na świadczenie przez Gminę Ożarowice usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 2 kiosków internetowych, zlokalizowanych na terenie Gminy Ożarowice

Tekst pierwotny

Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243) ogłasza się, co następuje:

1. Z dniem 3 czerwca 2014 r. rozpoczyna się postępowanie konsultacyjne, dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Ożarowice usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 3 hotspotów oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez Gminę Ożarowice usługi dostępu do Internetu, a także umarzającej postępowanie w części dotyczącej wyrażenia zgody na świadczenie przez Gminę Ożarowice usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 2 kiosków internetowych, zlokalizowanych na terenie Gminy Ożarowice, zwanego dalej „projektem decyzji Prezesa UKE”.

2. Przedmiotem niniejszego postępowania konsultacyjnego jest projekt decyzji Prezesa UKE.

3. Projekt decyzji Prezesa UKE, wraz z uzasadnieniem, jest udostępniony na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zwanej dalej „stroną podmiotową BIP UKE”, (http://www.uke.gov.pl) oraz w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w pokoju nr 204.

4. Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektu decyzji Prezesa UKE proszone są o składanie stanowisk w przedmiotowej sprawie, w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego, w godz. 8.15 – 16.15, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w Kancelarii Głównej – pokój nr 4, w formie pisemnej, z dopiskiem:

„Stanowisko

dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Ożarowice usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 3 hotspotów oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez Gminę Ożarowice usługi dostępu do Internetu, a także umarzającej postępowanie w części dotyczącej wyrażenia zgody na świadczenie przez Gminę Ożarowice usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 2 kiosków internetowych, zlokalizowanych na terenie Gminy Ożarowice

Urząd Komunikacji Elektronicznej
ul. Kasprzaka 18/20
01-211 Warszawa”

oraz elektronicznej na adres e-mail: sekretariat_DDRT@uke.gov.pl

5. Wyniki niniejszego postępowania konsultacyjnego będą ogłoszone zgodnie z postanowieniami art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne:

1) na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20;

2) na stronie podmiotowej BIP UKE (http://www.uke.gov.pl).

Prezes
Urzędu Komunikacji Elektronicznej

z up. Lidia Kozłowska

 

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2014-06-03
  • Data wejścia w życie: 2014-06-03
  • Data obowiązywania: 2014-06-03
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA