REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2014 poz. 31

OBWIESZCZENIE
PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ

z dnia 9 czerwca 2014 r.

w sprawie ogłoszenia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Miasto Kobyłka usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 100 hotspotów i wyrażającej zgodę na świadczenie usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat, za pomocą sieci bezprzewodowej, 8 jednostkom organizacyjnym podległym Gminie Miasto Kobyłka oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez Gminę Miasto Kobyłka usługi dostępu do Internetu, a także umarzającej postępowanie w części dotyczącej wyrażenia zgody na świadczenie przez Gminę Miasto Kobyłka usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 4 kiosków internetowych i wielofunkcyjnej placówki teleinformatycznej, zlokalizowanych na terenie Gminy Miasto Kobyłka

Tekst pierwotny

Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243) ogłasza się, co następuje:

1. Z dniem 11 czerwca 2014 r. rozpoczyna się postępowanie konsultacyjne, dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Miasto Kobyłka usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 100 hotspotów i wyrażającej zgodę na świadczenie usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat, za pomocą sieci bezprzewodowej, 8 jednostkom organizacyjnym podległym Gminie Miasto Kobyłka oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez Gminę Miasto Kobyłka usługi dostępu do Internetu, a także umarzającej postępowanie w części dotyczącej wyrażenia zgody na świadczenie przez Gminę Miasto Kobyłka usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 4 kiosków internetowych i wielofunkcyjnej placówki teleinformatycznej, zlokalizowanych na terenie Gminy Miasto Kobyłka, zwanego dalej „projektem decyzji Prezesa UKE”.

2. Przedmiotem niniejszego postępowania konsultacyjnego jest projekt decyzji Prezesa UKE.

3. Projekt decyzji Prezesa UKE, wraz z uzasadnieniem, jest udostępniony na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zwanej dalej „stroną podmiotową BIP UKE”, (http://www.uke.gov.pl) oraz w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w pokoju nr 204.

4. Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektu decyzji Prezesa UKE proszone są o składanie stanowisk w przedmiotowej sprawie, w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego, w godz. 8.15 – 16.15, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w Kancelarii Głównej – pokój nr 4, w formie pisemnej, z dopiskiem:

„Stanowisko

dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Miasto Kobyłka usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 100 hotspotów i wyrażającej zgodę na świadczenie usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat, za pomocą sieci bezprzewodowej, 8 jednostkom organizacyjnym podległym Gminie Miasto Kobyłka oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez Gminę Miasto Kobyłka usługi dostępu do Internetu, a także umarzającej postępowanie w części dotyczącej wyrażenia zgody na świadczenie przez Gminę Miasto Kobyłka usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 4 kiosków internetowych i wielofunkcyjnej placówki teleinformatycznej, zlokalizowanych na terenie Gminy Miasto Kobyłka

Urząd Komunikacji Elektronicznej
ul. Kasprzaka 18/20
01-211 Warszawa”

oraz elektronicznej na adres e-mail: sekretariat_DDRT@uke.gov.pl

5. Wyniki niniejszego postępowania konsultacyjnego będą ogłoszone zgodnie z postanowieniami art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne:

1) na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20;

2) na stronie podmiotowej BIP UKE (http://www.uke.gov.pl).

 

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej

z up. Lidia Kozłowska

 

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2014-06-10
  • Data wejścia w życie: 2014-06-10
  • Data obowiązywania: 2014-06-10
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA