| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

OBWIESZCZENIE
PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ

z dnia 3 grudnia 2015 r.

w sprawie ogłoszenia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla Iwacom sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi do nieruchomości przy ul. Rewolucji 1905 r. 3 w Łodzi, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości pod adresem ul. Piotrkowska 16 w Łodzi, będących współwłasnością Xhafera Dajaka i Alicji Ziętkowskiej-Dajaka, a także umarzającej postępowanie w stosunku do Wspólnoty Mieszkaniowej Nieruchomości przy ul. Piotrkowskiej 16 w Łodzi

Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243, poz. 827 i poz. 1198 oraz z 2015 r. poz. 1069 i poz. 1893) ogłasza się, co następuje:

1. Z dniem 7 grudnia 2015 r. rozpoczyna się postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla Iwacom sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi do nieruchomości przy ul. Rewolucji 1905 r. 3 w Łodzi, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości pod adresem ul. Piotrkowska 16 w Łodzi, będących współwłasnością Xhafera Dajaka i Alicji Ziętkowskiej-Dajaka, a także umarzającej postępowanie w stosunku do Wspólnoty Mieszkaniowej Nieruchomości przy ul. Piotrkowskiej 16 w Łodzi, zwanego dalej „projektem decyzji Prezesa UKE”.

2. Przedmiotem niniejszego postępowania konsultacyjnego jest projekt decyzji Prezesa UKE.

3. Projekt decyzji Prezesa UKE, wraz z uzasadnieniem, jest udostępniony na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zwanej dalej „stroną podmiotową BIP UKE”, (http://www.uke.gov.pl) oraz w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w pokoju nr 219.

4. Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektu decyzji Prezesa UKE są proszone o składanie stanowisk w przedmiotowej sprawie w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego, w godz. 8.15 – 16.15, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w Kancelarii Głównej – pokój nr 4, w formie pisemnej, z dopiskiem:

„Stanowisko
dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla Iwacom sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi do nieruchomości przy ul. Rewolucji 1905 r. 3 w Łodzi, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości pod adresem ul. Piotrkowska 16 w Łodzi, będących współwłasnością Xhafera Dajaka i Alicji Ziętkowskiej-Dajaka, a także umarzającej postępowanie w stosunku do Wspólnoty Mieszkaniowej Nieruchomości przy ul. Piotrkowskiej 16 w Łodzi Urząd Komunikacji Elektronicznej
ul. Kasprzaka 18/20
01-211 Warszawa”

oraz elektronicznej na adres e-mail: uke@uke.gov.pl

5. Wyniki niniejszego postępowania konsultacyjnego będą ogłoszone zgodnie z postanowieniami art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne:

1) na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20;

2) na stronie podmiotowej BIP UKE (http://www.uke.gov.pl).

Prezes
Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Magdalena Gaj

 

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUP

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »