REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2017 poz. 156

OBWIESZCZENIE
PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ

z dnia 28 września 2017 r.

w sprawie ogłoszenia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Środa Wielkopolska usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 3 hotspotów oraz za pomocą sieci bezprzewodowej 30 gospodarstwom domowym i w 15 jednostkach organizacyjnym podległych Gminie Środa Wielkopolska, w zakresie realizacji projektu pn. „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Środa Wielkopolska”, oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez Gminę Środa Wielkopolska usługi dostępu do Internetu

Tekst pierwotny

Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016 r. poz. 1489, poz. 1579, poz. 1823, poz. 1948, poz. 1954 i poz. 2003 oraz z 2017 r. poz. 935) ogłasza się, co następuje:

1. Z dniem 3 października 2017 r. rozpoczyna się postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Środa Wielkopolska usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 3 hotspotów oraz za pomocą sieci bezprzewodowej 30 gospodarstwom domowym i w 15 jednostkach organizacyjnym podległych Gminie Środa Wielkopolska, w zakresie realizacji projektu pn. „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Środa Wielkopolska”, oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez Gminę Środa Wielkopolska usługi dostępu do Internetu, zwanego dalej „projektem decyzji Prezesa UKE”.

2. Przedmiotem postępowania konsultacyjnego jest projekt decyzji Prezesa UKE.

3. Projekt decyzji Prezesa UKE, wraz z uzasadnieniem, jest udostępniony na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zwanej dalej „stroną podmiotową BIP UKE”, (http://www.uke.gov.pl) oraz w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w pokoju nr 221.

4. Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektu decyzji Prezesa UKE proszone są o składanie stanowisk w sprawie, w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego, w godz. 8.15 – 16.15, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w Kancelarii Głównej – pokój nr 4, w formie pisemnej, z dopiskiem:

Stanowisko

dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Środa Wielkopolska usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 3 hotspotów oraz za pomocą sieci bezprzewodowej 30 gospodarstwom domowym i w 15 jednostkach organizacyjnym podległych Gminie Środa Wielkopolska, w zakresie realizacji projektu pn. Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Środa Wielkopolska”, oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez Gminę Środa Wielkopolska usługi dostępu do Internetu

Urząd Komunikacji Elektronicznej
ul. Kasprzaka 18/20
01-211 Warszawa”

oraz elektronicznej na adres e-mail: uke@uke.gov.pl

5. Wyniki postępowania konsultacyjnego będą ogłoszone zgodnie z postanowieniami art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne:

1) na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20;

2) na stronie podmiotowej BIP UKE (http://www.uke.gov.pl).

 

Prezes
Urz
ędu Komunikacji Elektronicznej

z up. Tomasz Bator

 

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2017-10-03
  • Data wejścia w życie: 2017-10-03
  • Data obowiązywania: 2017-10-03
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA