REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2017 poz. 158

OBWIESZCZENIE
PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ

z dnia 03 października 2017 r.

w sprawie ogłoszenia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla Jerzego Polek prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą I.S.P. Jerzy Polek do nieruchomości położonych w Sandomierzu, w tym do budynków posadowionych na tych nieruchomościach, znajdujących się w zasobach mieszkaniowych Sandomierskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z siedzibą w Sandomierzu, oraz umarzającej postępowanie w części dotyczącej zapewnienia dostępu dla Jerzego Polek prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą I.S.P. Jerzy Polek do nieruchomości położonej w Sandomierzu przy ul. Koseły 4, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości

Tekst pierwotny

Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016 r. poz. 1489, poz. 1579, poz. 1823, poz. 1948, poz. 1954 i poz. 2003 oraz z 2017 r. poz. 935) ogłasza się, co następuje:

1. Z dniem 5 października 2017 r. rozpoczyna się postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla Jerzego Polek prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą I.S.P. Jerzy Polek do nieruchomości położonych w Sandomierzu, w tym do budynków posadowionych na tych nieruchomościach, znajdujących się w zasobach mieszkaniowych Sandomierskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z siedzibą w Sandomierzu, oraz umarzającej postępowanie w części dotyczącej zapewnienia dostępu dla Jerzego Polek prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą I.S.P. Jerzy Polek do nieruchomości położonej w Sandomierzu przy ul. Koseły 4, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości, zwanego dalej "projektem decyzji Prezesa UKE".

2. Przedmiotem niniejszego postępowania konsultacyjnego jest projekt decyzji Prezesa UKE.

3. Projekt decyzji Prezesa UKE, wraz z uzasadnieniem, jest udostępniony na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zwanej dalej "stroną podmiotową BIP UKE", (http://www.uke.gov.pl) oraz w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w pokoju nr 220.

4. Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektu decyzji Prezesa UKE są proszone o składanie stanowisk w przedmiotowej sprawie w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego, w godz. 8.15 - 16.15, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w Kancelarii Głównej - pokój nr 4, w formie pisemnej, z dopiskiem:

"Stanowisko dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki dostępu dla Jerzego Polek prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą I.S.P. Jerzy Polek do nieruchomości położonych w Sandomierzu, w tym do budynków posadowionych na tych nieruchomościach, znajdujących siew zasobach mieszkaniowych Sandomierskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z siedzibą w Sandomierzu, oraz umarzającej postępowanie w części dotyczącej zapewnienia dostępu dla Jerzego Polek prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą I.S.P. Jerzy Polek do nieruchomości położonej w Sandomierzu przy ul. Koseły 4, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości

Urząd Komunikacji Elektronicznej
ul. Kasprzaka 18/20
01-211 Warszawa"

oraz elektronicznej na adres e-mail: uke@uke.gov.pl

5. Wyniki niniejszego postępowania konsultacyjnego będą ogłoszone zgodnie z postanowieniami art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne:

1) na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20;

2) na stronie podmiotowej BIP UKE (http://www.uke.gov.pl.

Prezes
Urzędu Komunikacji Elektronicznej

z up. Luiza Czyż-Trzcianowska

 

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2017-10-05
  • Data wejścia w życie: 2017-10-05
  • Data obowiązywania: 2017-10-05
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA