REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2017 poz. 179

OBWIESZCZENIE
PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ

z dnia 15 listopada 2017 r.

w sprawie ogłoszenia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Lwówek usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą sieci bezprzewodowej 200 gospodarstwom domowym i w 27 jednostkach organizacyjnych podległych Gminie Lwówek, w zakresie realizowanego projektu pn. "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Lwówek" oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez Gminę Lwówek usługi dostępu do Internetu

Tekst pierwotny

Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907) ogłasza się, co następuje:

1. Z dniem 16 listopada 2017 r. rozpoczyna się postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Lwówek usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat, za pomocą sieci bezprzewodowej, 200 gospodarstwom domowym i w 27 jednostkach organizacyjnych podległych Gminie Lwówek w zakresie realizowanego projektu pn. "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Lwówek" oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez Gminę Lwówek usługi dostępu do Internetu, zwanego dalej "projektem decyzji Prezesa UKE".

2. Przedmiotem niniejszego postępowania konsultacyjnego jest projekt decyzji Prezesa UKE.

3. Projekt decyzji Prezesa UKE, wraz z uzasadnieniem, jest udostępniony na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zwanej dalej "stroną podmiotową BIP UKE", (http://www.uke.gov.pl) oraz w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w pokoju nr 216.

4. Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektu decyzji Prezesa UKE są proszone o składanie stanowisk w przedmiotowej sprawie w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego, w godz. 8.15 - 16.15, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w Kancelarii Głównej - pokój nr 4, w formie pisemnej, z dopiskiem:

"Stanowisko dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Lwówek usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat, za pomocą sieci bezprzewodowej, 200 gospodarstwom domowym i w 27 jednostkach organizacyjnych podległych Gminie Lwówek w zakresie realizowanego projektu pn. "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Lwówek" oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez Gminę Lwówek usługi dostępu do Internetu

Urząd Komunikacji Elektronicznej
ul. Kasprzaka 18/20
01-211 Warszawa"

oraz elektronicznej na adres e-mail: uke@uke.gov.pl

5. Wyniki niniejszego postępowania konsultacyjnego będą ogłoszone zgodnie z postanowieniami art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne:

1) na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20;

2) na stronie podmiotowej BIP UKE (http://www.uke.gov.pl).

Prezes
Urz
ędu Komunikacji Elektronicznej

z up. Tomasz Bator

 

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2017-11-16
  • Data wejścia w życie: 2017-11-16
  • Data obowiązywania: 2017-11-16
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA