REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2017 poz. 190

OBWIESZCZENIE
PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ

z dnia 7 grudnia 2017 r.

w sprawie ogłoszenia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki na jakich Wspólnota Mieszkaniowa Sempołowskiej 3 zapewni Michałowi Szczygłowskiemu prowadzącemu działalność gospodarczą pod firmą Spidernet Szczygłowski Michał (dalej "Operator") dostęp do nieruchomości położonej w Częstochowie przy ul. Sempołowskiej 3, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości (dalej "Budynek") oraz umorzenia postępowania w części dotyczącej zapewnienia Operatorowi dostępu do Budynku przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Częstochowie sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie

Tekst pierwotny

Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 i poz. 2201) ogłasza się, co następuje:

1. Z dniem 8 grudnia 2017 r. rozpoczyna się postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki na jakich Wspólnota Mieszkaniowa Sempołowskiej 3 zapewni Michałowi Szczygłowskiemu prowadzącemu działalność gospodarczą pod nazwą Spidernet Szczygłowski Michał (dalej "Operator") dostęp do nieruchomości położonej w Częstochowie przy ul. Sempołowskiej 3, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości (dalej "Budynek") oraz umorzenia postępowania w części dotyczącej zapewnienia Operatorowi dostępu do Budynku przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Częstochowie sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, zwanego dalej "projektem decyzji Prezesa UKE".

2. Przedmiotem niniejszego postępowania konsultacyjnego jest projekt decyzji Prezesa UKE.

3. Projekt decyzji Prezesa UKE, wraz z uzasadnieniem, jest udostępniony na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zwanej dalej "stroną podmiotową BIP UKE", (http://www.uke.gov.pl) oraz w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Giełdowej 7/9, w pokoju nr 11.11.

4. Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektu decyzji Prezesa UKE są proszone o składanie stanowisk w przedmiotowej sprawie w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego, w godz. 8.15 - 16.15, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Giełdowej 7/9, w Kancelarii Głównej - pokój nr 01.37, w formie pisemnej, z dopiskiem:

"Stanowisko dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej ustalającej warunki na jakich Wspólnota Mieszkaniowa Sempołowskiej 3 zapewni Michałowi Szczygłowskiemu prowadzącemu działalność gospodarczą pod nazwą Spidernet Szczygłowski Michał (dalej "Operator") dostęp do nieruchomości położonej w Częstochowie przy ul. Sempołowskiej 3, w tym do budynku posadowionego na tej nieruchomości (dalej "Budynek") oraz umorzenia postępowania w części dotyczącej zapewnienia Operatorowi dostępu do Budynku przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Częstochowie sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie Urząd Komunikacji Elektronicznej

ul. Giełdowa 7/9

01-211 Warszawa"

oraz elektronicznej na adres e-mail: uke@uke.gov.pl

5. Wyniki niniejszego postępowania konsultacyjnego będą ogłoszone zgodnie z postanowieniami art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne:

1) na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Giełdowej 7/9;

2) na stronie podmiotowej BIP UKE (http://www.uke.gov.pl).

Prezes
Urzędu Komunikacji Elektronicznej

z up. Luiza Czyż-Trzcianowska

 

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2017-12-08
  • Data wejścia w życie: 2017-12-08
  • Data obowiązywania: 2017-12-08
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA