REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2017 poz. 195

OBWIESZCZENIE
PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ

z dnia 14 grudnia 2017 r.

w sprawie ogłoszenia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku do nieruchomości położonej w Białymstoku przy ul. Krakowskiej 5, w tym do posadowionego na tej nieruchomości budynku, a także odmowy ustalenia warunków dostępu polegającego na umożliwieniu wykonania światłowodowej instalacji telekomunikacyjnej budynku

Tekst pierwotny

Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 i poz. 2201) ogłasza się, co następuje:

1. Z dniem 15 grudnia 2017 r. rozpoczyna się postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku do nieruchomości położonej w Białymstoku przy ul. Krakowskiej 5, w tym do posadowionego na tej nieruchomości budynku, a także odmowy ustalenia warunków dostępu polegającego na umożliwieniu wykonania światłowodowej instalacji telekomunikacyjnej budynku, zwanego dalej "projektem decyzji Prezesa UKE".

2. Przedmiotem niniejszego postępowania konsultacyjnego jest projekt decyzji Prezesa UKE.

3. Projekt decyzji Prezesa UKE, wraz z uzasadnieniem, jest udostępniony na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zwanej dalej "stroną podmiotową BIP UKE", (http://www.uke.gov.pl) oraz w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Giełdowej 7/9, w pokoju nr 11.11.

4. Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektu decyzji Prezesa UKE są proszone o składanie stanowisk w przedmiotowej sprawie w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego, w godz. 8.15-16.15, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Giełdowej 7/9, w Kancelarii Głównej - pokój nr 01.37, w formie pisemnej, z dopiskiem:

"Stanowisko dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Koba sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku do nieruchomości położonej w Białymstoku przy ul. Krakowskiej 5, w tym do posadowionego na tej nieruchomości budynku, a także odmowy ustalenia warunków dostępu polegającego na umożliwieniu wykonania światłowodowej instalacji telekomunikacyjnej budynku

Urząd Komunikacji Elektronicznej
ul. Giełdowa 7/9
01-211 Warszawa"

oraz elektronicznej na adres e-mail: uke@uke.gov.pl

5. Wyniki niniejszego postępowania konsultacyjnego będą ogłoszone zgodnie z postanowieniami art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne:

1) na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Giełdowej 7/9;

2) na stronie podmiotowej BIP UKE (http://www.uke.gov.pl).

Prezes
Urzędu Komunikacji Elektronicznej

z up. Luiza Czyż-Trzcianowska

 

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2017-12-15
  • Data wejścia w życie: 2017-12-15
  • Data obowiązywania: 2017-12-15
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA