REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2020 poz. 29

OBWIESZCZENIE
 PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ

z dnia 2 grudnia 2020 r.

zmieniające obwieszczenie o harmonogramie sesji egzaminacyjnych komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej oraz formie egzaminów i języku, w jakim będą one przeprowadzane

Tekst pierwotny

Na podstawie § 15 ust. 5 oraz § 23 ust. 2 rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 16 stycznia 2015 r. w sprawie świadectw operatora urządzeń radiowych (Dz. U. poz. 99) w związku z § 26 ust. 11 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 1 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 2132) ogłasza się, co następuje:

W obwieszczeniu Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej z dnia 14 grudnia 2019 r. o harmonogramie sesji egzaminacyjnych komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej oraz formie egzaminów i języku, w jakim będą one przeprowadzane (Dz. Urz. UKE poz. 8 oraz z 2020 r. poz. 22) w pkt 1 skreśla się lp. 48 i 49.

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej
Jacek Oko

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA