REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2010 nr 6 poz. 25

POSTANOWIENIE Nr 4/OP/2010
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI

z dnia 27 kwietnia 2010 r.

o nadaniu odznaki

Tekst pierwotny

Na podstawie § 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 13 listopada 2008 r. w sprawie nadawania odznaki „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” (Dz. U. Nr 207, poz. 1305), za długoletnią ofiarną służbę i działalność społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej, odznaczeni zostają:

ZŁOTĄ ODZNAKĄ
„ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

1.

ADAMCZYK

Zbigniew

s.

Eugeniusza

2.

ANDURA

Krzysztof

s.

Józefa

3.

BABULA

Marek

s.

Kazimierza

4.

BAREŁA

Włodzimierz

s.

Zbigniewa

5.

BARTOSZUK

Jan

s.

Pawła

6.

BARTOSZUK

Stanisław

s.

Piotra

7.

BEDNAREK

Jan

s.

Jana

8.

BĘBENEK

Marek

s.

Zygmunta

 

9.

BŁOŃSKI

Jan

s.

Franciszka

10.

BORUŃ

Roman

s.

Jerzego

11.

BROMBERGER

Zygmunt

s.

Bronisława

12.

BUGAJ

Piotr

s.

Józefa

13.

CHLUDZIŃSKI

Jan

s.

Stanisława

14.

CHWALCZUK

Ryszard

s.

Zdzisława

15.

CHYLIŃSKI

Antoni

s.

Wacława

16.

CYSDORF

Jan

s.

Zygmunta

17.

DĄBROWA

Ryszard

s.

Lucjana

18.

GODLEWSKI

Mariusz

s.

Stefana

19.

GOWORKO

Jan

s.

Jana

20.

HAJDUGA

Czesław

s.

Piotra

21.

HAWRUS

Krzysztof

s.

Józefa

22.

HOFFMANN

Ewa

c.

Edwarda

23.

IRWAN

Janusz

s.

Czesława

24.

JAKUBOWSKI

Witold

s.

Józefa

25.

JANOWSKI

Czesław

s.

Konstantego

26.

JASINOWICZ

Ryszard

s.

Wacława

27.

KACZOR

Rudolf

 

 

28.

KAMIEŃSKI

Franciszek

s.

Józefa

29.

KAMIŃSKI

Ryszard

s.

Aleksandra

30.

KĘPIŃSKI

Ryszard

s.

Wacława

31.

KLEMENS

Herbert

s.

Pawła

32.

KONECKI

Marek

s.

Zbigniewa

33.

KOTARSKI

Zenon

s.

Henryka

34.

KURCZ

Krzysztof

s.

Tadeusza

35.

LIGENDZA

Franciszek

s.

Józefa

36.

MACHALICA

Henryk

s.

Jana

37.

MARYNIAK

Tadeusz

s.

Stanisława

38.

MIKOŁAJCZAK

Stefan

s.

Stanisława

39.

MOLENDA

Adam

s.

Józefa

40.

MOLĘDA

Marian

s.

Franciszka

41.

MORAWSKI

Sławomir

s.

Szczepana

42.

NAGÓRSKI

Zbigniew

s.

Mieczysława

43.

OSTROWSKI

Tadeusz

s.

Bronisława

44.

PAŚK

Grażyna

c.

Jana

45.

PIWIŃSKI

Jacek

s.

Alfreda

46.

PROTAS

Jacek

s.

Jana

47.

PUSTELNIK

Elżbieta

c.

Bolesława

48.

RANECKI

Jerzy

s.

Józefa

49.

REMISZEWSKI

Zdzisław

s.

Wacława

50.

SAWCZUK

Rudolf

s.

Karola

51.

SERAFIN

Jan

s.

Wojciecha

52.

SIKORSKI

Zbigniew

s.

Henryka

53.

SITAREK

Longin

s.

Józefa

54.

SITAREK

Zdzisław

s.

Józefa

55.

SKALSKI

Damian

s.

Ryszarda

56.

SMOLCZEWSKI

Ireneusz

s.

Jana

57.

STAROWNIK

Marian

s.

Wiktora

58.

SZTĄBEREK

Kazimierz

s.

Jana

59.

SZYSZKO

Tadeusz

s.

Mariana

60.

ŚWIĘDRYCH

Mieczysław

s.

Stanisława

 

61.

TANAŚ

Leszek

s.

Zygmunta

62.

TOMASIK

Jacek

s.

Edmunda

63.

WARLIKOWSKI

Paweł

s.

Stanisława

64.

WESOŁOWSKI

Władysław

s.

Stefana

65.

WIKOWSKA

Aldona

c.

Jerzego

66.

WŁOSZCZYŃSKI

Mieczysław

s.

Zygfryda

67.

WYCISZKIEWICZ

Andrzej

s.

Romana

68.

ZAGDAŃSKI

Jerzy

s.

Zygmunta

69.

ZAJDLIC

Zenon

s.

Bolesława

70.

ZIAJA

Krzysztof

s.

Janusza

71.

ZIELIŃSKI

Zdzisław

s.

Mieczysława

 

SREBRNĄ ODZNAKĄ
„ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

72.

ADAMSKI

Witold

s.

Bronisława

73.

ARTYŃSKI

Roman

s.

Józefa

74.

BACHOR

Mirosław

s.

Tadeusza

75.

BACZEWSKI

Tadeusz

s.

Wojciecha

76.

BAGIEŃSKI

Artur

s.

Antoniego

77.

BANERA

Ryszard

s.

Franciszka

78.

BARAN

Janusz

s.

Lucjana

79.

BARAN

Józef

s.

Stanisława

80.

BARAN

Ryszard

s.

Mikołaja

81.

BARAN

Tomasz

s.

Stanisława

82.

BASZCZYŃSKI

Karol

s.

Pawła

83.

BAWEJ

Wiktor

s.

Jana

84.

BAZGIER

Stanisław

s.

Leszka

85.

BAZYLUK

Piotr

s.

Kazimierza

86.

BĄK

Wiesław

s.

Stanisława

87.

BEDNARSKI

Karol

s.

Stefana

88.

BIAŁEK

Andrzej

s.

Kazimierza

89.

BIAŁKOWSKA

Małgorzata

c.

Ryszarda

90.

BIELECKI

Bogdan

s.

Bronisława

91.

BLICHARCZYK

Jacek

s.

Jana

92.

BŁAZEUSZ

Piotr

s.

Józefa

93.

BOCZNIEWICZ

Eugeniusz

s.

Włodzimierza

94.

BOGDAŃSKI

Wiesław

s.

Rajmunda

95.

BOJARCZUK

Piotr

s.

Jana

96.

BOJARZYŃSKI

Stanisław

s.

Benedykta

97.

BOLEWSKI

Zbigniew

s.

Kazimierza

98.

BONIECKI

Leszek

s.

Zbigniewa

99.

BOROWIK

Mirosław

s.

Teodora

100.

BORUC

Marek

s.

Jana

101.

BOSIEK

Mirosław

s.

Władysława

102.

BOWKUN

Janusz

s.

Witolda

103.

BROJ

Franciszek

s.

Józefa

104.

BROKOS

Mirosław

s.

Kazimierza

105.

BRONK

Wojciech

s.

Klemensa

106.

BROŻYNA

Jan

s.

Mieczysława

107.

BRZOSKOWSKI

Wiesław

s.

Roberta

108.

BRZOSTEK

Waldemar

s.

Mieczysława

 

109.

BUCZAK

Leszek

s.

Kazimierza

110.

BUDZIOSZ

Jan

s.

Bolesława

111.

BULIKOWSKA

Elżbieta

c.

Mariana

112.

BURY

Leszek

s.

Stanisława

113.

BUTRYMOWICZ

Waldemar

s.

Józefa

114.

CABAN

Dariusz

s.

Mieczysława

115.

CHEŁMIŃSKI

Krzysztof

s.

Kazimierza

116.

CHMIELIŃSKI

Wiesław

s.

Henryka

117.

CHODKOWSKI

Robert

s.

Lechosława

118.

CICHY

Piotr

s.

Stefana

119.

CIEMIŃSKI

Dariusz

s.

Henryka

120.

CIEPIELA

Mirosław

s.

Aleksandra

121.

CIEPIELA

Roman

s.

Feliksa

122.

CIEŚLIŃSKA

Halina

c.

Eugeniusza

123.

CIĘTAK

Jan

s.

Mariana

124.

CZARNOWICZ

Waldemar

s.

Kazimierza

125.

CZECHOWSKI

Grzegorz

s.

Kazimierza

126.

CZUŁNO

Krzysztof

s.

Wojciecha

127.

CZYRNEK

Kazimierz

s.

Władysława

128.

ĆWIERTNIEWICZ

Ryszard

s.

Fryderyka

129.

DALKE

Dariusz

s.

Mariana

130.

DELUGA

Jan

s.

Henryka

131.

DĘBSKI

Grzegorz

s.

Jana

132.

DOBROSIELSKI

Adam

s.

Romana

133

DOBROWOLSKI

Krzysztof

s.

Józefa

134.

DOKUDOWIEC

Janusz

s.

Stanisława

135.

DOMAGAŁA

Adam

s.

Stanisława

136.

DOROSZKIEWICZ

Mirosław

s.

Walentego

137.

DREGER

Janusz

s.

Manfreda

138.

DRUŻDŻ

Piotr

s.

Henryka

139.

DUDEK

Bogusław

s.

Zbigniewa

140.

DUDEK

Jan

s.

Józefa

141.

DUDZICZ

Jerzy

s.

Włodzimierza

142.

DURAJ

Władysław

s.

Stefana

143.

DYDA

Jan

s.

Stanisława

144.

DZIENDZIEL

Wacław

s.

Alojzego

145.

FALECKI

Janusz

s.

Leona

146.

FALKOWSKI

Zbigniew

s.

Władysława

147.

FISCHER

Leokadia

c.

Eulogiusza

148.

FISIAK

Włodzimierz

s.

Jana

149.

FIUTAK

Marek

s.

Zenona

150.

FYDRYCH

Jerzy

s.

Ryszarda

151.

GACEK

Józef

s.

Władysława

152.

GACKOWSKI

Ryszard

s.

Jerzego

153.

GAJ

Paweł

s.

Tadeusza

154.

GALIŃSKI

Piotr

s.

Tadeusza

155.

GAWĘCKI

Robert

s.

Edwarda

156.

GAWLIK

Józef

s.

Jana

157.

GĄSIOR

Grzegorz

s.

Mariana

158.

GĄSIOREK

Krzysztof

s.

Zbigniewa

159.

GERC

Maria

c.

Jerzego

160.

GĘSICKI

Mariusz

s.

Damazego

 

161.

GĘŚLA

Waldemar

s.

Stanisława

162.

GŁOWA

Paweł

s.

Antoniego

163.

GŁOWACKI

Andrzej

s.

Zygmunta

164.

GOCZOŁ

Grzegorz

s.

Pawła

165.

GORCZYCA

Kazimierz

s.

Mieczysława

166.

GORYWODA

Henryk

s.

Ludwika

167.

GÓRALCZYK

Edward

s.

Stefana

168.

GÓRSKI

Jerzy

s.

Aleksandra

169.

GÓRSKI

Radosław

s.

Ryszarda

170.

GRABOWSKI

Bogdan

s.

Jana

171.

GRAJEWSKI

Bogusław

s.

Jana

172.

GRĘDA

Wiesław

s.

Edwarda

173.

GRYBOŚ

Tadeusz

s.

Andrzeja

174.

GRZESIAK

Waldemar

s.

Tadeusza

175.

GRZESZCZAK

Eugeniusz

s.

Erazma

176.

GUZEK

Henryk

s.

Edwarda

177.

GWIAZDONIK

Andrzej

s.

Józefa

178.

GWÓŹDŹ

Rafał

s.

Stanisława

179.

HANUSZEWSKI

Zygmunt

s.

Bronisława

180.

HARMACIŃSKI

Krzysztof

s.

Henryka

181.

HERBUT

Tomasz

s.

Jana

182.

HERCZEK

Grzegorz

s.

Antoniego

183.

HRUSZKA

Ryszard

s.

Jana

184.

HUTNICZAK

Antoni

s.

Franciszka

185

IWIŃSKI

Zdzisław

s.

Jerzego

186.

JAKUBOWSKI

Piotr

s.

Zdzisława

187.

JAKUBOWSKI

Zbigniew

s.

Kazimierza

188.

JAMBORSKI

Marek

s.

Tadeusza

189.

JANIUK

Adam

s.

Jana

190.

JANKOWSKI

Andrzej

s.

Jana

191.

JANKOWSKI

Stanisław

s.

Ferdynanda

192.

JAROSZEK

Wiesław

s.

Jana

193.

JAROSZEK

Wojciech

s.

Piotra

194.

JASIONOWSKI

Mirosław

s.

Tadeusza

195.

JASKÓŁOWSKI

Waldemar

s.

Stefana

196.

JAŹWIŃSKI

Grzegorz

s.

Jerzego

197.

JURECZKO

Witold

s.

Stanisława

198.

KACPERCZYK

Sławomir

s.

Władysława

199.

KACZOROWSKI

Andrzej

s.

Jerzego

200.

KACZOROWSKI

Wojciech

s.

Franciszka

201.

KAIM

Adam

s.

Stanisława

202.

KAJA

Lech

s.

Wojciecha

203.

KAMIŃSKI

Grzegorz

s.

Wacława

204.

KAMIŃSKI

Henryk

s.

Antoniego

205.

KAMIŃSKI

Jacek

s.

Mariana

206.

KAPUSTYŃSKI

Andrzej

s.

Stanisława

207.

KARPA

Henryk

s.

Antoniego

208.

KIEDROWICZ

Zbigniew

s.

Józefa

209.

KITA

Józef

s.

Stanisława

210.

KLESYK

Zbigniew

s.

Zygmunta

211.

KLIMM

Andrzej

s.

Jana

212.

KLUCZYŃSKI

Maciej

s.

Czesława

213.

KŁACZKIEWICZ

Albert

s.

Feliksa

 

214.

KŁOS

Andrzej

s.

Bernarda

 

215.

KOCAJ

Zdzisław

s.

Wojciecha

216.

KOCIOŁEK

Krzysztof

s.

Romana

217.

KOCOBOLSKI

Paweł

s.

Jana

218.

KOLIŃSKI

Władysław

s.

Mieczysława

219.

KOŁACZ

Bogumił

s.

Mariana

220.

KOŁAT

Zbigniew

s.

Stanisława

221.

KOŁODZIEJ

Grzegorz

s.

Henryka

222.

KOPACKI

Waldemar

s.

Władysława

223.

KOPIEJEK

Waldemar

s.

Eugeniusza

224.

KORZEC

Krzysztof

s.

Jana

225.

KOSTRZEWSKA

Małgorzata

c.

Alfreda

226.

KOSZMIDER

Bogdan

s.

Augustyna

227.

KOT

Waldemar

s.

Józefa

228.

KOTOWSKA

Irena

c.

Jana

229.

KOTOWSKI

Ireneusz

s.

Tadeusza

230.

KOWALCZYK

Stanisław

s.

Stanisława

231.

KOWALSKI

Daniel

s.

Stefana

232.

KOZAKIEWICZ

Tomasz

s.

Feliksa

233.

KOZDRAJ

Wiesława

c.

Stanisława

234.

KOZIEŁ

Zbigniew

s.

Bolesława

235.

KOZIOŁ

Andrzej

s.

Bolesława

236.

KOZŁOWSKA-CZEPEK

Krystyna

c.

Władysława

237.

KOZŁOWSKI

Piotr

s.

Alojzego

238.

KRASUSKI

Janusz

s.

Wacława

239.

KRAWCZYŃSKI

Grzegorz

s.

Jana

240.

KREJNER

Roman

s.

Walentego

241.

KRÓL

Wiesław

s.

Józefa

242.

KRUPA

Jan

s.

Sergiusza

243.

KRZEMKOWSKI

Maciej

s.

Włodzimierza

244.

KRZYNA

Dionizy

s.

Tadeusza

245.

KSIĄŻEK

Eugeniusz

s.

Józefa

246.

KUBASZEWSKI

Marek

s.

Kazimierza

247.

KUCHTA

Dionizy

s.

Dionizego

248.

KUJACZYŃSKI

Andrzej

s.

Zbysława

249.

KULEJ

Robert

s.

Dionizego

250.

KUNCEWICZ

Mikotaj

s.

Jerzego

251.

KUREK

Jarosław

s.

Władysława

252.

KURKUL

Wojciech

s.

Jana

253.

KUTYBA

Halina

c.

Mariana

254.

LENARTOWICZ

Gabriela

c.

Waltera

255.

LENKIEWICZ

Marek

s.

Witolda

256.

LEONIAK

Wiesław

s.

Stanisława

257.

LESIAK

Stanisław

s.

Władysława

258.

LEWICKI

Bogusław

s.

Zenona

259.

LICA

Jan

s.

Łucjana

260.

LIS

Krzysztof

s.

Stanisława

261.

LISZCZAK

Zenon

s.

Andrzeja

262.

LITWINKO

Piotr

s.

Alfreda

263.

LUDWISIAK

Edward

s.

Kazimierza

264.

LULO

Władysław

s.

Mikołaja

265.

ks. ŁADNIAK

Mirosław

s.

Edwarda

266.

ŁAGONDA

Sławomir

s.

Józefa

267.

ŁOZICKI

Edwin

s.

Edmunda

 

268.

ŁUCZAK

Wiesław

s.

Stanisława

269.

ŁUSZCZYŃSKI

Walenty

s.

Sergiusza

270.

MACZKOWSKI

Maciej

s.

Jerzego

271.

MAJEWSKI

Dariusz

s.

Włodzimierza

272.

MALĄG

Jacek

s.

Jana

273.

MALCZYK-SYPEK

Joanna

c.

Edwarda

274.

MALINOWSKI

Stanisław

s.

Kazimierza

275.

MARKOWSKI

Bogdan

s.

Jana

276.

MARSZAŁEK

Maria

c.

Franciszka

277.

MAŚLANIK

Mirosław

s.

Mikołaja

278.

MATEJKO

Jacek

s.

Bazylego

279.

MATŁACH

Jarosław

s.

Sławomira

280.

MATUBOWSKI

Marek

s.

Kazimierza

281.

MĘDRZYCKI

Jerzy

s.

Lucjana

282.

MICIAK

Leszek

s.

Tadeusza

283.

MIELNICKI

Kazimierz

s.

Władysława

284.

MIGACZ

Henryk

s.

Kazimierza

285.

MIKOS

Zbigniew

s.

Stanisława

286.

MILEWSKI

Janusz

s.

Albina

287.

MIŁOSZ

Krzysztof

s.

Tadeusza

288.

MINIAS

Jerzy

s.

Stanisława

289.

MIOTK

Kazimierz

s.

Edmunda

290.

MOTYLSKI

Arkadiusz

s.

Tadeusza

291.

MRÓZ

Andrzej

s.

Jana

292.

MRÓZ

Kazimierz

s.

Jana

293.

MÜLLER

Artur

s.

Aleksandra

294.

NAWROCKI

Jacek

s.

Zenona

295.

NIEMIEC

Rafał

s.

Stanisława

296.

NIKULIN

Eugeniusz

s.

Bo rysa

297.

NOWAK

Władysław

s.

Władysława

298.

NOWOSAD

Aleksander

s.

Antoniego

299.

NYKIEL

Eugeniusz

s.

Czesława

300.

OBSZAŃSKI

Dariusz

s.

Michała

301.

OBUCHOWSKI

Dariusz

s.

Stanisława

302.

OGIEJKO

Lucjan

s.

Mieczysława

303.

OKUNIEWSKI

Jan

s.

Antoniego

304.

OLCZYK

Wiesław

s.

Stanisława

305.

OLEJNIK

Czesław

s.

Mieczysława

306.

OLEJNIK

Jerzy

s.

Władysława

307.

ORŁOWSKI

Leszek

s.

Władysława

308.

ORZYŁOWSKI

Józef

s.

Władysława

309.

OSTROWSKI

Czesław

s.

Stanisława

310.

OŚCIŁOWSKA

Barbara

c.

Jerzego

311.

PALIWODA

Zenon

s.

Władysława

312.

PALUSZYŃSKI

Sławomir

s.

Jerzego

313.

PASŁAWSKI

Marek

s.

Stanisława

314.

PASZCZAK

Janusz

s.

Kazimierza

315.

PAWLIK

Małgorzata

c.

Kazimierza

316.

PAWŁOWICZ

Czesław

s.

Juliana

317.

PAWŁOWSKI

Tomasz

s.

Józefa

318.

PAWSKI

Eugeniusz

s.

Józefa

319.

PĘCAK

Dariusz

s.

Józefa

 

320.

PĘDZIK

Jarosław

s.

Juliusza

321.

PIASECKI

Zygmunt

s.

Edwarda

322.

PIEKARSKI

Jarosław

s.

Kazimierza

323.

PIENIĘŻNY

Przemysław

s.

Hieronima

324.

PILARSKI

Adam

s.

Manfreda

325.

PIOTROWSKI

Tomasz

s.

Pawła

326.

PODBIELSKI

Krzysztof

s.

Zygmunta

327.

PODSIADŁO

Grzegorz

s.

Edwarda

328.

POŁUBIEJKO

Jan

s.

Bronisława

329.

PONIKIEWSKI

Jarosław

s.

Ludwika

330.

POPIS

Tomasz

s.

Ryszarda

331.

PRUŚ

Paweł

s.

Władysława

332.

PRZĄDKA

Tadeusz

s.

Stanisława

333.

PRZETACZNIK

Ryszard

s.

Eugeniusza

334.

PRZYBUŁOWSKI

Jarosław

s.

Czesława

335.

PUŁAWSKI

Andrzej

s.

Kazimierza

336.

RAKOWSKI

Jarosław

s.

Stanisława

337.

ROBACZEWSKI

Adam

s.

Zygmunta

338.

ROGIŃSKI

Krzysztof

s.

Zdzisława

339.

ROSŁANIEC

Henryk

s.

Jana

340.

RUDNICKI

Józef

s.

Jana

341.

RUSINEK

Andrzej

s.

Kazimierza

342.

RUTKOWSKI

Jan

s.

Jana

343.

ks. RUTKOWSKI

Zenon

s.

Stanisława

344.

RYCHLEWSKI

Stanisław

s.

Stefana

345.

RYKWA

Sławomir

s.

Andrzeja

346.

RZEPECKI

Roman

s.

Witolda

347.

RZEWICZOK

Krystyna

c.

Władysława

348.

SAWCZUK

Sergiusz

s.

Jana

349.

SCHOSSLER

Mirosław

s.

Mariana

350.

SEKIDA

Piotr

s.

Franciszka

351.

SERAFIN

Marek

s.

Piotra

352.

SIATKA

Adam

s.

Aleksandra

353.

SICIŃSKI

Jacek

s.

Mirosława

354.

SIEDLECKI

Mirosław

s.

Mariana

355.

SIENKIEWICZ

Henryk

s.

Jana

356.

SIEŃKO

Bogdan

s.

Tadeusza

357.

SKONIECZNY

Sławomir

s.

Jana

358.

SKRZYCZEWSKI

Zbigniew

s.

Tadeusza

359.

SKRZYCZYŃSKI

Tomasz

s.

Władysława

360.

SKRZYPCZAK

Grzegorz

s.

Mariana

361.

SKRZYPCZAK

Piotr

s.

Stanisława

362.

SMUKOWSKI

Krzysztof

s.

Alfreda

363.

SMYK

Krzysztof

s.

Jerzego

364.

SOBIERAJSKI

Jerzy

s.

Feliksa

365.

SOBOLEWSKI

Mirosław

s.

Mieczysława

366.

SOKOŁOWSKI

Andrzej

s.

Czesława

367.

SOLAK

Jan

s.

Tadeusza

368.

SOROCZYŃSKA

Mirosława

c.

Mikołaja

369.

SPYCHAŁA

Zbigniew

s.

Franciszka

370.

STARKO

Ryszard

s.

Szymona

371.

STASIK

Stanislav

s.

Stanislava

 

372.

STEPANIUK

Konstanty

s.

Włodzimierza

373.

STRZYŻYKOWSKI

Krzysztof

s.

Eugeniusza

374.

SULENTA

Stanisław

s.

Henryka

375.

SUŁEK

Piotr

s.

Janusza

376.

SUWARA

Józef

s.

Kazimierza

377.

SZAJEWSKI

Cezary

s.

Stanisława

378.

SZCZĘSNY

Zbigniew

s.

Józefa

379.

SZCZYTKO

Wojciech

s.

Stanisława

380.

SZEWCZYK

Joanna

c.

Edmunda

381.

SZLETER

Stanisław

s.

Eugeniusza

382.

SZOPA

Marek

s.

Henryka

383.

SZPALER

Marek

s.

Piotra

384.

SZTUCZKA

Mariusz

s.

Aleksandra

385.

SZYPUŁA

Wiesław

s.

Zygmunta

386.

ŚCIESZKO

Marek

s.

Edwarda

387.

ŚMIEJKOWSKI

Zbigniew

s.

Franciszka

388.

ŚWIERZYŃSKI

Karol

s.

Jana

389.

ŚWITAŁA

Jacek

s.

Aleksandra

390.

TABACZYŃSKI

Krzysztof

s.

Ludwika

391.

TALARCZYK

Dariusz

s.

Tadeusza

392.

THEUS

Bernard

s.

Ignacego

393.

TOMASIAK

Grzegorz

s.

Tadeusza

394.

TOMASZEWSKI

Janusz

s.

Jana

395.

TOMICKI

Andrzej

s.

Józefa

396.

TOMYS

Wiesław

s.

Czesława

397.

TRZECIAK

Jadwiga

c.

Stanisława

398.

TRZEŚNIEWSKI

Mirosław

s.

Tadeusza

399.

TUNKIEWICZ

Bogusław

s.

Jana

400.

TWARDOŃ

Jacek

s.

Zdzisława

401.

URBANIAK

Mariusz

s.

Stanisława

402.

URBAŃSKI

Andrzej

s.

Ireneusza

403.

WALASZCZYK

Włodzimierz

s.

Jana

404.

WĄSIK

Artur

s.

Dominika

405.

WEJDELEK

Mariusz

s.

Stefana

406.

WESOŁOWSKI

Arkadiusz

s.

Tadeusza

407.

WĘGLERSKI

Marek

s.

Mieczysława

408.

WIECHA

Wojciech

s.

Franciszka

409.

WIERTEL

Wiesław

s.

Piotra

410.

WITKOWICZ

Dariusz

s.

Mariana

411.

WŁOSIŃSKI

Zbigniew

s.

Walentego

412.

WNUKIEWICZ

Krzysztof

s.

Henryka

413.

WOCKA

Jerzy

s.

Jerzego

414.

WOŹNIAK

Janusz

s.

Józefa

415.

ZABIELSKI

Waldemar

s.

Jerzego

416.

ZACH

Jerzy

s.

Romualda

417.

ZAGÓRSKI

Wiesław

s.

Adolfa

418.

ZALEWSKI

Zbigniew

s.

Józefa

419.

ZGAJEWSKI

Jerzy

s.

Czesława

420.

ZIÓŁKOWSKI

Wiesław

s.

Stanisława

421.

ZYGADŁO

Zygfryd

s.

Czesława

422.

ŻABA

Stanisław

s.

Stanisława

423.

ŻEBRAK

Jan

s.

Zdzisława

424.

ŻYDEK

Elżbieta

c.

Jana

 

BRĄZOWĄ ODZNAKĄ
„ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

425.

ADAMCZYK

Ireneusz

s.

Zenona

426.

ADAMCZYK

Rafał

s.

Andrzeja

427.

ADAMCZYK

Robert

s.

Adama

428.

ADAMIAK

Marcin

s.

Edwarda

429.

ADAMIEC

Rafał

s.

Józefa

430.

ADAMSKI

Grzegorz

s.

Antoniego

431.

ALEKSIEJCZUK

Adam

s.

Eugeniusza

432.

ALEKSIEJUK

Łucja

c.

Jana

433.

ALESZCZYK

Jan

s.

Michała

434.

AMBROŻEK

Krzysztof

s.

Jana

435.

AMEREK

Wojciech

s.

Czesława

436.

ANDRUSZKIEWICZ

Marek

s.

Kazimierza

437.

ANIOŁ

Robert

s.

Stanisława

438.

ANTUSZEWSKI

Tomasz

s.

Stanisława

439.

ANUSIEWICZ

Andrzej

s.

Mieczysława

440.

ATRAS

Zenon

s.

Zbigniewa

441.

AUDA

Jacek

s.

Ryszarda

442.

AUGUSTYN

Franciszek

s.

Józefa

443.

AUGUSTYNOWICZ

Paweł

s.

Jana

444.

BABIARZ

Rafał

s.

Mieczysława

445.

BABIRECKI

Piotr

s.

Mieczysława

446.

BABSKI

Grzegorz

s.

Janusza

447.

BAJEK

Tomasz

s.

Tadeusza

448.

BAL

Józef

s.

Mieczysława

449.

BALARYN

Ryszard

s.

Antoniego

450.

BALEC

Mariusz

s.

Stanisława

451.

BAŁAZY

Adam

s.

Ryszarda

452.

BANASZEK

Dariusz

s.

Stanisława

453.

BANASZEK

Ireneusz

s.

Jana

454.

BANDRÓW

Dariusz

s.

Henryka

455.

BAR

Zygmunt

s.

Stanisława

456.

BARANOWSKI

Dariusz

s.

Ryszarda

457.

BARANOWSKI

Roman

s.

Stanisława

458.

BARGIEL

Paweł

s.

Jacka

459.

BARSKI

Henryk

s.

Bernarda

460.

BARTECKI

Andrzej

s.

Stanisława

461.

BARTKIEWICZ

Tomasz

s.

Edwarda

462.

BARTKIEWICZ

Zbigniew

s.

Henryka

463.

BARTNIK

Jerzy

s.

Stanisława

464.

BASIŃSKI

Robert

s.

Andrzeja

465.

BAUER

Wiktor

s.

Włodzimierza

466.

BĄK

Ryszard

s.

Józefa

467.

BĄK

Wojciech

s.

Stanisława

468.

BEDNAREK

Dariusz

s.

Kazimierza

469.

BEDNARZ

Józef

s.

Jana

470.

BELCARSKI

Marian

s.

Franciszka

471.

BERENT

Wojciech

s.

Zdzisława

472.

BIAŁOUS

Maciej

s.

Jana

473.

BIELAKOWICZ

Marcin

s.

Włodzimierza

474.

BIELAŚ

Bogdan

s.

Stanisława

 

475.

BIELATOWICZ

Grzegorz

s.

Mieczysława

476.

BIELAWSKI

Dariusz

s.

Bronisława

477.

BIERNACKI

Jarosław

s.

Stanisława

478.

BIK

Jan

s.

Mariana

479.

BIKOWSKI

Remigiusz

s.

Kazimierza

480.

BIKOWSKI

Tadeusz

s.

Kazimierza

481.

BILIŃSKI

Roman

s.

Józefa

482.

BINIEWICZ

Roman

s.

Janusza

483.

BŁASZCZYK

Piotr

s.

Henryka

484.

BŁAŻKIEWICZ

Zbigniew

s.

Józefa

485.

BŁOSZYK

Sylwester

s.

Czesława

486.

BOBRA

Adam

s.

Jerzego

487.

BOBRZYK

Dariusz

s.

Tadeusza

488.

BOGORODŹ

Edward

s.

Józefa

489.

BOJAHR

Piotr

s.

Edwina

490.

BOJKE

Jacek

s.

Kazimierza

491.

BOROWSKI

Grzegorz

s.

Józefa

492.

BORUTA

Marek

s.

Stanisława

493.

BORYSIEWICZ

Marek

s.

Jerzego

494.

BORYSIUK

Krzysztof

s.

Stanisława

495.

BOSEK

Andrzej

s.

Stanisława

496.

BOWNIK

Armand

s.

Tadeusza

497.

BOŻEWICZ

Alicja

c.

Leona

498.

BRODZIŃSKI

Damian

s.

Jerzego

499.

BRUZDA

Marek

s.

Stefana

500.

BRYK

Dariusz

s.

Stanisława

501.

BRZANA

Zbigniew

s.

Ferdynanda

502.

BRZEZIŃSKI

Jacek

s.

Stanisława

503.

BRZOZOWSKI

Grzegorz

s.

Władysława

504.

BRZOZOWSKI

Stanisław

s.

Andrzeja

505.

BRZOZOWSKI

Tadeusz

s.

Józefa

506.

BUDZIAK

Jerzy

s.

Henryka

507.

BUDZISZ

Jan

s.

Mieczysława

508.

BUGAJ

Jan

s.

Aleksandra

509.

BURANDT

Mariusz

s.

Edwarda

510.

BURNATOWSKI

Władysław

s.

Stanisława

511.

BURZYŃSKI

Marek

s.

Jana

512.

BUTRYŃSKI

Tomasz

s.

Ryszarda

513.

BYSTREK

Andrzej

s.

Stanisława

514.

BYSZUK

Mirosław

s.

Franciszka

515.

CABAJ

Andrzej

s.

Antoniego

516.

CEBO

Arkadiusz

s.

Leszka

517.

CEBULA

Marcin

s.

Gintera

518.

CELAREK

Andrzej

s.

Zdzisława

519.

CEPA

Zbigniew

s.

Kazimierza

520.

CHADACZ

Krzysztof

s.

Jana

521.

CHAMIELEC

Piotr

s.

Stanisława

522.

CHATYS

Zbigniew

s.

Edwarda

523.

CHĘTNIK

Damian

s.

Wincentego

524.

CHOCHOWSKI

Waldemar

s.

Jerzego

525.

CHODOROWSKI

Jarosław

s.

Krzysztofa

526.

CHODORSKI

Paweł

s.

Franciszka

527.

CHOINKA

Zdzisław

s.

Józefa

 

528.

CHOJECKI

Mirosław

s.

Jana

529.

CHOJECKI

Zbigniew

s.

Stanisława

530.

CHOJNOWSKI

Piotr

s.

Tadeusza

531.

CHOLEWSKI

Bogusław

s.

Zbigniewa

532.

CHORĄŻY

Henryk

s.

Władysława

533.

CHOROBIK

Krzysztof

s.

Michała

534.

CHOWANIAK

Robert

s.

Stanisława

535.

CHRABĄSZCZ

Dariusz

s.

Tadeusza

536.

CHRIST

Andrzej

s.

Jana

537.

CHROBAK

Krzysztof

s.

Kazimierza

538.

CHROMY

Jacek

s.

Andrzeja

539.

CHROMY

Piotr

s.

Władysława

540.

CHRZANOWSKI

Marian

s.

Eugeniusza

541.

CHRZĘST

Szczepan

s.

Edwarda

542.

CHUDZIK

Grzegorz

s.

Ireneusza

543.

CHWALCZUK

Edward

s.

Mariana

544.

CHYLIŃSKI

Janusz

s.

Zdzisława

545.

CIASTOŃ

Marek

s.

Michała

546.

CICHECKI

Dariusz

s.

Henryka

547.

CICHOCKI

Rafał

s.

Tadeusza

548.

CICHOSZ

Mariusz

s.

Mariana

549.

CICHOWICZ

Roman

s.

Stanisława

550.

CIELEC

Piotr

s.

Stanisława

551.

CIELEŃ

Wojciech

s.

Jana

552.

CIEŚLAK

Robert

s.

Gerarda

553.

CIUPA

Karol

s.

Henryka

554.

CUDOK

Tadeusz

s.

Bernarda

555.

CZAJA

Andrzej

s.

Stanisława

556.

CZAJKOWSKI

Dariusz

s.

Zdzisława

557.

CZAPLA

Andrzej

s.

Tadeusza

558.

CZAPLA

Bogdan

s.

Antoniego

559.

CZAPLEJEWICZ

Andrzej

s.

Kaliksta

560.

CZECH

Mariusz

s.

Bronisława

561.

CZECH

Waldemar

s.

Jerzego

562.

CZEKAJ

Zenon

s.

Jana

563.

CZEPUKOJĆ

Edmund

s.

Henryka

564.

CZERNIK

Urszula

c.

Stefana

565.

CZERNUSZEWICZ

Maciej

s.

Mieczysława

566.

CZERW

Kazimierz

s.

Juliana

567.

CZERWIŃSKI

Jacek

s.

Wacława

568.

CZESZKIEWICZ

Janusz

s.

Bolesława

569.

DAWIDZIUK

Krzysztof

s.

Józefa

570.

DAWIDZKI

Sławomir

s.

Jana

571.

DĄBAL

Marek

s.

Stanisława

572.

DĄBROWSKA

Iwona

c.

Władysława

573.

DĄBROWSKI

Andrzej

s.

Władysława

574.

DĄBROWSKI

Piotr

s.

Jana

575.

DEMIANOWICZ

Adam

s.

Aleksandra

576.

DEMSKI

Marek

s.

Mariana

577.

DEPKA-PRONDZYŃSKI

Mariusz

s.

Franciszka

578.

DERDA

Dariusz

s.

Pankracego

579.

DĘBEK

Krzysztof

s.

Adolfa

580.

DĘBICKI

Sławomir

s.

Bogdana

 

581.

DOBEK

Hieronim

s.

Stanisława

582.

DOBROWOLSKI

Tomasz

s.

Tadeusza

583.

DOMAŃSKI

Ryszard

s.

Henryka

584.

DOMAŃSKI

Zbigniew

s.

Franciszka

585.

DOMARADZKI

Dariusz

s.

Franciszka

586.

DOMIAN

Krzysztof

s.

Antoniego

587.

DRĘŻEK

Mirosław

s.

Mieczysława

588.

DROBNY

Andrzej

s.

Józefa

589.

DROZD

Sławomir

s.

Ryszarda

590.

DRUŻGA

Janusz

s.

Tadeusza

591.

DRYNDA

Wiesław

s.

Władysława

592.

DRYNIAK

Daniel

s.

Stanisława

593.

DUBIEL

Dariusz

s.

Stanisława

594.

DUDA

Agnieszka

c.

Franciszka

595.

DUDA

Grzegorz

s.

Stanisława

596.

DUDEK

Jacek

s.

Stanisława

597.

DUDEK

Tomasz

s.

Mariana

598.

DULIŃSKI

Robert

s.

Zygmunta

599.

DURBAJŁO

Wiesław

s.

Józefa

600.

DUTKIEWICZ

Henryk

s.

Mieczysława

601.

DYBA

Marian

s.

Jana

602.

DYKA

Marek

s.

Józefa

603.

DYL

Krzysztof

s.

Stanisława

604.

DYMECKI

Jerzy

s.

Włodzimierza

605.

DYRDA

Daniel

s.

Ryszarda

606.

DZIAŁO

Waldemar

s.

Mieczysława

607.

DZIĄG

Leszek

s.

Piotra

608.

DZIECIĄTEK

Mariusz

s.

Jarosława

609.

DZIEDZIC

Krzysztof

s.

Mieczysława

610.

DZIEDZIC

Marek

s.

Szczepana

611.

DZIERŻYŃSKI

Grzegorz

s.

Czesława

612.

DZINOWAGIS

Krzysztof

s.

Stefana

613.

DZIUBIŃSKI

Ryszard

s.

Kazimierza

614.

DZIURA

Tadeusz

s.

Adama

615.

DZIUREWICZ

Zbigniew

s.

Czesława

616.

DZIWULSKI

Zbigniew

s.

Zenona

617.

EKIERT

Ludwik

s.

Stanisława

618.

EWERTOWSKI

Tomasz

s.

Franciszka

619.

FALĘCKI

Wojciech

s.

Krzysztofa

620.

FATEK

Stanisław

s.

Antoniego

621.

FEJKIEL

Marek

s.

Mariana

622.

FERCZ

Paweł

s.

Mirosława

623.

FIGURA

Adam

s.

Huberta

624.

FIGURSKI

Krzysztof

s.

Mariana

625.

FILIŃSKI

Stanisław

s.

Bronisława

626.

FILIP

Marcin

s.

Mieczysława

627.

FlLIPEK

Leszek

s.

Jerzego

628.

FILIPKOWSKI

Zbigniew

s.

Józefa

629.

FLORCZYKOWSKI

Andrzej

s.

Mariana

630.

FOLCZYK

Hubert

s.

Jerzego

631.

FORCZMANOWICZ

Waldemar

s.

Henryka

632.

FORYŚ

Adam

s.

Józefa

633.

FRANASZCZUK

Piotr

s.

Bogusława

 

634.

FRĄCKIEWICZ

Edward

s.

Władysława

635.

FRYSZTAK

Paweł

s.

Stanisława

636.

FURCA

Zbigniew

s.

Stanisława

637.

FURGAŁA

Robert

s.

Władysława

638.

FURMANEK

Adam

s.

Mieczysława

639.

GABRYCH

Jacek

s.

Aleksego

640.

GAJDA

Henryk

s.

Pawła

641.

GAJDA

Paweł

s.

Edwarda

642.

GAJEK

Robert

s.

Mariana

643.

GAJOWNICZEK

Mirosław

s.

Stanisława

644.

GALAS

Marek

s.

Henryka

645.

GALUBA

Wojciech

s.

Czesława

646.

GALUS

Alfred

s.

Waltera

647.

GAŁ

Robert

s.

Bronisława

648.

GAŁAJ

Jerzy

s.

Wiesława

649.

GAMDZYK

Wojciech

s.

Kazimierza

650.

GAN

Krzysztof

s.

Michała

651.

GANCZARENKO

Grzegorz

s.

Sławomira

652.

GAPIŃSKI

Michał

s.

Edmunda

653.

GARDIAS

Bogdan

s.

Mariana

654.

GARDYNECKI

Adam

s.

Zenona

655.

GAWLIK

Dariusz

s.

Edwarda

656.

GAZDA

Marek

s.

Tadeusza

657.

GĄGOROWSKI

Tomasz

s.

Justyna

658.

GBURZYŃSKI

Dariusz

s.

Stefana

659.

GDANIEC

Marek

s.

Henryka

660.

GDULA

Wiesław

s.

Mieczysława

661.

GERMAN

Jerzy

s.

Jerzego

662.

GĘBKA

Wojciech

s.

Stanisława

663.

GĘBUŚ

Roman

s.

Jana

664.

GIBAŁA

Zbigniew

s.

Józefa

665.

GIBAS

Marek

s.

Michała

666.

GIBEK

Paweł

s.

Mirosława

667.

GIGOŁO

Stanisław

s.

Wacława

668.

GIL

Dariusz

s.

Wacława

669.

GLABA

Sławomir

s.

Stanisława

670.

GLIŃSKI

Sławomir

s.

Adama

671.

GŁADYSZ

Krzysztof

s.

Stanisława

672.

GŁASZCZ

Jarosław

s.

Wacława

673.

GŁODOWICZ

Stanisław

s.

Adama

674.

GŁOGIEWICZ

Janusz

s.

Jana

675.

GŁOWACKA

Mirosława

c.

Lucjana

676.

GŁOWACKI

Wojciech

s.

Bolesława

677.

GŁOWIŃSKA-DUBIEL

Janina

c.

Jana

678.

GŁÓWCZEWSKI

Jacek

s.

Leona

679.

GŁUSZEK

Marian

s.

Andrzeja

680.

GNIADEK

Janusz

s.

Józefa

681.

GNIAZDOWSKI

Adam

s.

Sylwestra

682.

GNIZA

Zygfryd

s.

Henryka

683.

GOLIŃSKI

Marek

s.

Kazimierza

684.

GOLIŃSKI

Piotr

s.

Czesława

685.

GOLUBIEWSKI

Kazimierz

s.

Mirosława

686.

GOMUŁKA

Waldemar

s.

Zygmunta

 

687.

GOROSZEWSKI

Marek

s.

Włodzimierza

688.

GORZKI

Wiesław

s.

Wiesława

689.

GOSZCZ

Wojciech

s.

Jerzego

690.

GÓRAL

Małgorzata

c.

Tadeusza

691.

GÓRALSKI

Dariusz

s.

Ryszarda

692.

GÓRECKI

Andrzej

s.

Włodzimierza

693.

GÓRECKI

Kazimierz

s.

Piotra

694.

GÓRECKI

Piotr

s.

Wojciecha

695.

GÓRECKI

Roman

s.

Czesława

696.

GÓRNIAK

Tomasz

s.

Józefa

697.

GRABACKI

Jerzy

s.

Stanisława

698.

GRABAREK

Wojciech

s.

Tadeusza

699.

GRABARZ

Adam

s.

Jana

700.

GRAJNER

Damian

s.

Stanisława

701.

GRALA

Marek

s.

Stanisława

702.

GRALEWSKI

Adam

s.

Władysława

703.

GRANACKA

Dorota

c.

Czesława

704.

GRĄDZIEL

Edward

s.

Wilhelma

705.

GREŚ

Dariusz

s.

Wacława

706.

GROCHOWIECKI

Zenon

s.

Mieczysława

707.

GRONEK

Andrzej

s.

Edwarda

708.

GRUBA

Wiesław

s.

Huberta

709.

GRUCHAŁA

Robert

s.

Szymona

710.

GRUDZIŃSKI

Mariusz

s.

Andrzeja

711.

GRUZA

Zbigniew

s.

Jana

712.

GRYCIAK

Mirosław

s.

Jana

713.

GRYCUK

Arkadiusz

s.

Konstantego

714.

GRYSZKO

Lech

s.

Mieczysława

715.

GRZANKA

Artur

s.

Edwarda

716.

GRZELAK

Roman

s.

Mariana

717.

GRZELAKOWSKI

Jacek

s.

Franciszka

718.

GRZESIK

Mariusz

s.

Marka

719.

GRZYB

Wojciech

s.

Józefa

720.

GRZYBKO

Wojciech

s.

Krzysztofa

721.

GRZYBOWSKI

Sławomir

s.

Edwarda

722.

GULA

Leon

s.

Franciszka

723.

GUMIŃSKI

Bogdan

s.

Henryka

724.

GUMULAK

Bogdan

s.

Stanisława

725.

GURANOWSKI

Jacek

s.

Wojciecha

726.

GURGUL

Tadeusz

s.

Władysława

727.

GUTEK

Leszek

s.

Ryszarda

728.

GUZIK

Marek

s.

Tadeusza

729.

HACZYK

Jacek

s.

Jana

730.

HADRYAN

Sławomir

s.

Bolesława

731.

HALLMAN

Piotr

s.

Edmunda

732.

HALLMANN

Jan

s.

Jana

733.

HANUSEK

Remigiusz

s.

Tadeusza

734.

HAPTAŚ

Adam

s.

Józefa

735.

HARKOT

Marek

s.

Henryka

736.

HAUZA

Aleksander

s.

Franciszka

737.

HENKIEL

Mariusz

s.

Ryszarda

738.

HENNIG

Piotr

s.

Henryka

739.

HERBOWSKI

Jarosław

s.

Władysława

 

740.

HOŁUBOWICZ

Grzegorz

s.

Anatola

741.

HOMEL

Stanisław

s.

Tadeusza

742.

HRYŃ

Wojciech

s.

Leszka

743.

HYBEL

Zygmunt

s.

Józefa

744.

HYJEK

Andrzej

s.

Kazimierza

745.

ISKIERKA

Krzysztof

s.

Stefana

746.

ISZTWAN

Mirosław

s.

Jana

747.

IWANEK

Paweł

s.

Stanisława

748.

IWANOWSKI

Janusz

s.

Eugeniusza

749.

IWAŃSKI

Sławomir

s.

Edmunda

750.

IWIŃSKI

Marek

s.

Janusza

751.

JABŁOŃSKI

Dariusz

s.

Czesława

752.

JABŁOŃSKI

Janusz

s.

Kazimierza

753.

JABŁOŃSKI

Józef

s.

Michała

754.

JABŁOŃSKI

Marek

s.

Franciszka

755.

JABŁOŃSKI

Tomasz

s.

Stanisława

756.

JACHOWSKI

Zenon

s.

Józefa

757.

JACKIEWICZ

Janusz

s.

Stanisława

758.

JACZYŃSKI

Jarosław

s.

Jana

759.

JAGIELSKI

Krzysztof

s.

Olgierda

760.

JAJKO

Maciej

s.

Jana

761.

JAKUBIAK

Jacek

s.

Bronisława

762.

JAKUBIUK

Janusz

s.

Stanisława

763.

JAKUBOWSKI

Jerzy

s.

Jana

764.

JAKUBOWSKI

Piotr

s.

Ryszarda

765.

JAKUBOWSKI

Robert

s.

Bogdana

766.

JANAS

Paweł

s.

Władysława

767.

JANASZEK

Krzysztof

s.

Zygmunta

768.

JANKOWSKI

Andrzej

s.

Mariana

769.

JANKOWSKI

Grzegorz

s.

Jerzego

770.

JANKOWSKI

Sylwester

s.

Stanisława

771.

JANUŁA

Piotr

s.

Józefa

772.

JANUSZ

Krystyna

c.

Tadeusza

773.

JARCZEWSKA

Maria

c.

Józefa

774.

JARCZEWSKI

Jarosław

s.

Stanisława

775.

JAREMA

Tomasz

s.

Jerzego

776.

JARMUŻEWSKI

Tomasz

s.

Michała

777.

JARNO

Krzysztof

s.

Henryka

778.

JAROSŁAWSKI

Aleksander

s.

Jana

779.

JAROSŁAWSKI

Kazimierz

s.

Henryka

780.

JAROSZ

Paweł

s.

Jana

781.

JASIŃSKI

Maciej

s.

Jana

782.

JASIŃSKI

Władysław

s.

Ryszarda

783.

JAŚKIEWICZ

Andrzej

s.

Józefa

784.

JAWOSZEK

Andrzej

s.

Edmunda

785.

JECZEŃ

Krzysztof

s.

Mieczysława

786.

JEDNACZ

Sławomir

s.

Edmunda

787.

JEDUT

Robert

s.

Antoniego

788.

JĘDRASIAK

Andrzej

s.

Zygmunta

789.

JĘDRASIK

Mariusz

s.

Mariana

790.

JONIK

Wojciech

s.

Piotra

791.

JÓZEFCZYK

Grzegorz

s.

Józefa

792.

JÓŹWIACZUK