Kategorie

POSTANOWIENIE NR 7/OP/2021
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI

z dnia 30 kwietnia 2021 r.

o nadaniu odznaki

Tekst pierwotny

Na podstawie § 2 pkt 1 i 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 13 listopada 2008 r. w sprawie nadawania odznaki "Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej" (Dz. U. z 2014 r. poz. 787 i 887 oraz z 2016 r. poz. 478) za wykazanie wyjątkowej ofiarności i odwagi w bezpośrednich działaniach ratowniczych w czasie pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia, długoletnią ofiarną służbę, pracę zawodową lub działalność społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej, odznaczeni zostają:

ZŁOTĄ ODZNAKĄ
"ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ"

1. JANKOWIECKI Piotr s. Eugeniusza

2. MĄDRY Bartłomiej s. Ignacego

3. NARLOCH Roman s. Józefa

SREBRNĄ ODZNAKĄ
"ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ"

4. BUDYNKIEWICZ Piotr s. Stanisława

5. CHILICKI Maciej s. Zbyszka

6. CIARA Justyna c. Zbigniewa

7. DETTLAFF Marcin s. Romana

8. IGEL Wojciech s. Wojciecha

9. JESZKA Dariusz s. Pawła

10. KACZMARCZYK Jarosław s. Jacka

11. KEMBŁOWSKI Radosław s. Romana

12. KOWALCZYK Marek s. Zdzisława

13. KUBERA Marek s. Mieczysława

14. MAZUR Rafał s. Adama

15. NIKOROWSKI Marcin s. Zbigniewa

16. NOWAK Marcin s. Andrzeja

17. PELC Daniel Wojciech s. Jana

18. PIEPIÓRKA Piotr s. Henryka

19. PIETRZAK Daniel s. Kazimierza

20. PITROWSKI Marek s. Jana

21. PLOMIN Robert s. Czesława

22. POLOWCZYK Zbigniew s. Kazimierza

23. POPIEL Magdalena c. Andrzeja

24. RACZEK Dawid s. Czesława

25. ROJNA Jarosław s. Karola

26. ROMAN Paweł s. Jerzego

27. RYCHTER Krzysztof s. Zbigniewa

28. SIECZKOWSKA Małgorzata c. Mieczysława

29. SKWIERCZYŃSKI Paweł s. Stanisława

30. STAJKOWSKI Paweł s. Jana

31. SZYDLIK Sebastian s. Tadeusza

32. ŚLIWIŃSKI Wojciech s. Cezarego

33. ŚWIERLIŃSKI Marek s. Stefana

34. TROCKI Krzysztof s. Mieczysława

35. TYCZYŃSKI Artur s. Stefana

36. TYLMANOWSKI Krzysztof s. Ryszarda

37. TYRAŁA Paweł s. Bolesława

38. ULAN Adam s. Romana

39. URBANIAK Krzysztof s. Andrzeja

40. WANTOCH REKOWSKI Tomasz s. Alojzego

41. WANTOCH REKOWSKI Zbigniew s. Alojzego

42. WARDYN Tomasz s. Tadeusza

43. WESOŁOWSKI Rafał s. Marka

44. WOJCIECHOWSKI Karol s. Mariana

45. WORACH Jacek s. Zdzisława

46. WÓJCIK Mariusz s. Stanisława

47. ZYK Magdalena c. Jacka

48. ŻMUDZIŃSKI Marcin s. Lecha

BRĄZOWĄ ODZNAKĄ
"ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ"

49. ANTONIAK Marcin s. Grzegorza

50. BADŹMIEROWSKI Piotr s. Zenona

51. BARANOWSKI Damian s. Ryszarda

52. BASARAB Piotr s. Stefana

53. BEKISZ Łukasz s. Henryka

54. BORGOSZ Michalina c. Edmunda

55. BRELA Piotr s. Leszka

56. BULIKOWSKI Artur s. Sławomira

57. CAŁCZYŃSKI Karol s. Jerzego

58. CHOMICZ Piotr s. Michała

59. CYRSON Andrzej s. Huberta

60. DOMAŃSKI Adam s. Pawła

61. DYBEK Leszek s. Karola

62. DZIEWA Tomasz s. Mieczysława

63. FĄS Piotr s. Zdzisława

64. GACEK Jarosław s. Andrzeja

65. GONTEK Paweł s. Andrzeja

66. GROCHOLEWSKI Jacek s. Bogdana

67. HANISZEWSKI Grzegorz s. Kazimierza

68. HENNIG Dariusz s. Czesława

69. IWASZKIEWICZ Marcin s. Józefa

70. JAKUBIK Marcin s. Wiktora

71. JANOWSKI Jacek s. Stanisława

72. JANUSZEWSKI Zbigniew s. Andrzeja

73. JASTRZĘBOWSKI Przemysław s. Mirosława

74. KACZMARCZYK Paweł s. Ryszarda

75. KAMIŃSKI Marek s. Stefana

76. KILJANEK Daniel s. Krzysztofa

77. KLIN Waldemar s. Zenona

78. KŁODZIŃSKI Michał s. Zygfryda

79. KONIECZNY Rafał s. Jacka

80. KOPCIŃSKI Karol s. Wiktora

81. KOPERWAS Marek s. Tadeusza

82. KORZENIEWSKA Justyna c. Zbigniewa

83. KOWALCZEWSKI Bogumił s. Zbigniewa

84. KOZDRÓJ Wojciech s. Eugeniusza

85. KULESZA Arkadiusz s. Andrzeja

86. KUROCZYCKI Łukasz s. Jerzego

87. LANGE Piotr s. Bolesława

88. LESIŃSKI Sebastian s. Edwarda

89. LEŚNIAK Andrzej s. Tadeusza

90. MACH Rafał s. Zygmunta

91. MAĆKOWIAK Piotr s. Józefa

92. MALEC Zbigniew s. Tadeusza

93. MARCINKOWSKI Arkadiusz s. Henryka

94. MECH Magdalena c. Mieczysława

95. MIKOŁAJKO Grzegorz s. Waleriana

96. MILCZAREK Michał s. Wojciecha

97. MOTYL Dominik s. Mariana

98. NAPIERAŁA Tomasz s. Andrzeja

99. NIEWĘGŁOWSKI Marcin s. Andrzeja

100. NOWICKI Rafał s. Romana

101. OKIŃCZYC Jarosław s. Waleriana

102. OKIŃCZYC Krzysztof s. Waleriana

103. OKRÓJ Kamil s. Dariusza

104. OSTRYCHARZ Monika c. Czesława

105. PIECHOWSKI Andrzej s. Jana

106. PIENIG Marek s. Zbigniewa

107. PIETROW Tomasz s. Zbigniewa

108. PIETRZAK Piotr s. Ireneusza

109. REIMUS Mariusz s. Jana

110. SERKOWSKI Piotr s. Franciszka

111. SKRZYPCZAK Paweł s. Jerzego

112. SŁAWIŃSKI Jarosław s. Huberta

113. SŁOWIKOWSKI Przemysław s. Ryszarda

114. SOJKA Przemysław s. Henryka

115. SOJKA Tomasz s. Andrzeja

116. STASIEWICZ Rafał s. Maurycego

117. STAWICKI Mariusz s. Mariana

118. STENKA Emil s. Zygmunta

119. STENKA Ryszard s. Jerzego

120. STOPPA Krzysztof s. Janusza

121. SZULTKA Mateusz s. Krzysztofa

122. TANKIELUN Sylwester s. Czesława

123. TELEŚNICKI Tomasz s. Władysława

124. URBANIAK Robert Grzegorz s. Eugeniusza

125. UZAR Krzysztof s. Jana

126. WĘGLARSKI Marek s. Andrzeja

127. WOJTASZEK Wojciech s. Krzysztofa

128. WYSOCKI Adam s. Waldemara

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji: M. Kamiński

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2021-05-04
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.