Kategorie

POSTANOWIENIE NR 9/OP/2021
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI

z dnia 30 kwietnia 2021 r.

o nadaniu odznaki

Tekst pierwotny

Na podstawie § 2 pkt 1 i 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 13 listopada 2008 r. w sprawie nadawania odznaki "Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej" (Dz. U. z 2014 r. poz. 787 i 887 oraz z 2016 r. poz. 478) za wykazanie wyjątkowej ofiarności i odwagi w bezpośrednich działaniach ratowniczych w czasie pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia, długoletnią ofiarną służbę, pracę zawodową lub działalność społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej, odznaczeni zostają:

ZŁOTĄ ODZNAKĄ
"ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ"

1. MAZIARKA Ryszard s. Franciszka

2. STOKŁOSA Paweł s. Jana

3. ŚWIĘTOŃ Bogdan s. Juliana

4. WIECZERZAK Marcin s. Kazimierza

SREBRNĄ ODZNAKĄ
"ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ"

5. ADAMIAK Krzysztof s. Jerzego

6. BIENIEK Marcin s. Franciszka

7. BLAJER Bartosz s. Adama

8. BRUDEK Krzysztof s. Tadeusza

9. BUJAK Krzysztof s. Jana

10. CHĘĆ Krzysztof s. Kazimierza

11. CISŁO Robert s. Ryszarda

12. CZERNYSZ Waldemar s. Eugeniusza

13. DURAŁ Adam s. Dominika

14. DYL Paweł s. Bogusława

15. FAŁDA Sylwester s. Jana

16. FILIP Krzysztof s. Mieczysława

17. FILIP Tomasz s. Jana

18. GRZYMKOWSKI Łukasz s. Witolda

19. HAJDUCZENIA Artur s. Tadeusza

20. HYJEK Dariusz s. Juliana

21. JASTRZĘBSKA Barbara c. Tadeusza

22. JEDYNAK Robert s. Jerzego

23. JONIEC Krzysztof s. Antoniego

24. KACZMARCZYK Przemysław s. Władysława

25. KOLANO Czesław s. Stanisława

26. KOWALEWSKI Artur s. Stanisława

27. KOZIATEK Paweł s. Czesława

28. KUROWSKI Krzysztof s. Władysława

29. LECH Michał s. Jana

30. LEJA Mariusz s. Józefa

31. MIERZEJEWSKI Krzysztof s. Jana

32. NAPIÓRKOWSKI Rafał s. Romana

33. NIEDBAŁA Krzysztof s. Tadeusza

34. NYCZ Witold s. Stanisława

35. OLEJARSKI Dariusz s. Bolesława

36. OPAŁKA Paweł s. Andrzeja

37. PĘPEK Marek s. Emila

38. RUSNARCZYK Marek s. Eugeniusza

39. SMYCZ Stanisław s. Józefa

40. SOCHACKI Piotr s. Kazimierza

41. SZYSLER Piotr s. Jana

42. ŚCIURKA Marek s. Tadeusza

43. TEJCHMA Marek s. Kazimierza

44. TENDAJ Paweł s. Zdzisława

45. WITEK Janusz s. Józefa

46. WNĘK Marcin s. Kazimierza

47. WOJCIECHOWSKI Robert s. Antoniego

48. WOJTANOWSKI Maciej s. Jana

49. WÓJCIKIEWICZ Mariusz s. Andrzeja

50. WYSOCKI Marek s. Ewarysta

51. ZAGÓRSKI Jacek s. Stanisława

BRĄZOWĄ ODZNAKĄ
"ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ"

52. ABRAM Marcin s. Krzysztofa

53. BAL Dariusz s. Stanisława

54. BAŁATA Sławomir s. Kazimierza

55. BARA Mariusz s. Edwarda

56. BARSZCZ Mirosław s. Waldemara

57. BĄK Sławomir s. Jerzego

58. BEDNARZ Marek s. Eugeniusza

59. BIAŁACH Rafał s. Marka

60. BIENIEK Dariusz s. Emila

61. BIESZCZAD Marcin s. Tadeusza

62. BIESZCZAD Paweł s. Mariana

63. BOGUSZEWSKI Arkadiusz s. Wacława

64. BORKOWSKI Rafał s. Romualda

65. BRYŚ Piotr s. Mariana

66. CISZKOWSKI Hubert s. Jana

67. CYRAN Arkadiusz s. Janusza

68. CZAJKA Grzegorz s. Józefa

69. CZECHOWSKI Piotr s. Izydora

70. CZYRKIEWICZ Michał s. Czesława

71. CZYŻAK Sławomir s. Jerzego

72. DEPCZYŃSKI Krystian s. Władysława

73. DOMEL Rafał s. Jana

74. DRABIK Jarosław s. Jana

75. DUBANIK Krzysztof s. Stanisława

76. DUDUŚ Wojciech s. Czesława

77. FLOREK Robert s. Grzegorza

78. FORYSTEK Wojciech s. Jana

79. FRANKOWICZ Grzegorz s. Wiesława

80. FRAŃCZAK Mateusz s. Janusza

81. GARBIŃSKI Piotr s. Waldemara

82. GIBA Paweł s. Jana

83. GIERLICKI Łukasz s. Antoniego

84. GŁĄB-TROJNAR Janusz s. Kazimierza

85. GNAT Krystian s. Jana

86. GÓRCZANY Bogdan s. Zdzisława

87. GRĄDZKI Maciej s. Witolda

88. GRONEK Michał s. Franciszka

89. GROSSMANN Marcin s. Andrzeja

90. GRUSZKOŚ Marek s. Tadeusza

91. GRYNIEWICZ Seweryn s. Ireneusza

92. GRZEBYK Jacek s. Stanisława

93. GRZESIK Mirosław s. Juliana

94. GURZYŃSKI Paweł s. Zdzisława

95. HASSMAN Maciej s. Mieczysława

96. HERMAN Michał s. Roberta

97. JANECZEK Mateusz s. Stanisława

98. JANKOWSKI Dariusz s. Piotra

99. JAŚLAR Kamil s. Andrzeja

100. KABUŁA Mariusz s. Zbigniewa

101. KACZOR Dariusz s. Tadeusza

102. KACZOR Łukasz s. Władysława

103. KALAGA Adam s. Wiktora

104. KATA Mariusz s. Stanisława

105. KENAR Paweł s. Tadeusza

106. KĘDRA Jakub s. Ludwika

107. KIJOWSKI Wojciech s. Jana

108. KOCHAN Łukasz s. Ryszarda

109. KORZONEK Marcin s. Tadeusza

110. KOSIBA Piotr s. Józefa

111. KOWALSKI Piotr s. Jana

112. KOZŁOWSKA Anna c. Zbigniewa

113. KRASIŃSKI Adam s. Deonizego

114. KRAWCZYK Teresa c. Teofila

115. KRYPEL Mariusz s. Władysława

116. KUBIT Grzegorz s. Stanisława

117. KUDŁA Grzegorz s. Waldemara

118. LESICZKA Janusz s. Kazimierza

119. LEWANDOWSKI Wojciech s. Józefa

120. LIS Marcin s. Stanisława

121. LORENS Mariusz s. Stanisława

122. MACKIEWICZ Damian s. Zdzisława

123. MAJKA Wojciech s. Grzegorza

124. MAKAREWICZ Daniel s. Ryszarda

125. MARCZAK Marek s. Adama

126. MASALSKI Krystian s. Krzysztofa

127. MAZUR Andrzej s. Józefa

128. MELNIK Wojciech s. Jarosława

129. MENET Ryszard s. Mariana

130. MICHMIEL Piotr s. Jerzego

131. MURZICZ Michał s. Andrzeja

132. MYSZKOWSKI Tomasz s. Wojciecha

133. NIEDBAŁA Zenon s. Stanisława

134. NIERADKA Lucjan s. Romana

135. OLEKSY Przemysław s. Ryszarda

136. OLICHWIER Daniel s. Krzysztofa

137. OLSZOWY Jacek s. Edwarda

138. PAKISZ Emil s. Jerzego

139. PAŁAC Jan s. Augustyna

140. PASZKOWSKI Michał s. Henryka

141. PELCZAR Daniel s. Stanisława

142. PERLAK Stanisław s. Mieczysława

143. PIEKARZ Krzysztof s. Michała

144. PINDERSKI Rafał s. Franciszka

145. PIOTROWSKI Krzysztof s. Janusza

146. POŹNIAK Arkadiusz s. Wiesława

147. PRZYBUŁOWSKI Mariusz s. Czesława

148. PTAK Sławomir s. Ryszarda

149. RĘKAS Grzegorz s. Stanisława

150. ROSZKOWICZ Paweł s. Andrzeja

151. RUSZEL Paweł s. Waldemara

152. RYSZ Piotr s. Zdzisława

153. SAGAN Dawid s. Tadeusza

154. SIENKIEWICZ Krzysztof s. Wiesława

155. SIEPRAWSKI Jarosław s. Jana

156. SKOTNICKI Dawid s. Juliana

157. SOKAL Paweł s. Józefa

158. SOLARZ Jerzy s. Ryszarda

159. SPYCHAŁA Dawid s. Wiesława

160. STAFIEJ Piotr s. Jana

161. STANISZEWSKI Sławomir s. Pawła

162. STOCHŁA Dariusz s. Edwarda

163. STRZAŁKOWSKI Marcin s. Mirosława

164. SUROWIEC Krzysztof s. Kazimierza

165. SUSKI Rafał s. Jerzego

166. SZCZEPANIK Wojciech s. Jana

167. SZCZEPAŃSKI Paweł s. Franciszka

168. SZEGDA Artur s. Jana

169. SZEMPLIŃSKI Mariusz s. Adama

170. SZOT Grzegorz s. Adama

171. SZYMAŃSKA-KOŃ Anna c. Jana

172. ŚMIGIEL Damian s. Jerzego

173. ŚNIEŻEK Karol s. Adama

174. ŚWIDERSKI Rafał s. Marka

175. TARANOWSKI Błażej s. Kazimierza

176. TESZNAR Dawid s. Sylwestra

177. TROJNAR Marcin s. Mariusza

178. TUTKA Jakub s. Janusza

179. WIĘCEK Krzysztof s. Grzegorza

180. WIJAT Dawid s. Henryka

181. WNĘK Paweł s. Emila

182. WRONA Kamil s. Wiesława

183. ZAPADKA Paweł s. Ryszarda

184. ZAWADA Grzegorz s. Jakuba

185. ZAWISTOWSKI Hubert s. Wiesława

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji: M. Kamiński

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2021-05-04
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.