Kategorie

POSTANOWIENIE NR 10/OP/2021
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI

z dnia 30 kwietnia 2021 r.

o nadaniu odznaki

Tekst pierwotny

Na podstawie § 2 pkt 1 i 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 13 listopada 2008 r. w sprawie nadawania odznaki "Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej" (Dz. U. z 2014 r. poz. 787 i 887 oraz z 2016 r. poz. 478) za wykazanie wyjątkowej ofiarności i odwagi w bezpośrednich działaniach ratowniczych w czasie pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia, długoletnią ofiarną służbę, pracę zawodową lub działalność społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej, odznaczeni zostają:

ZŁOTĄ ODZNAKĄ
"ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ"

1. BORUTA Witold s. Mieczysława

2. JACZYŃSKI Jarosław s. Jana

3. ŁUBISZ Maciej s. Mieczysława

4. MISIEK Grzegorz s. Kazimierza

5. PEŁKA Radosław s. Jana

6. PŁOTICA Marcin s. Marka

7. SZYMAŃSKI Marcin s. Stanisława

8. WOCHNA Cezary s. Andrzeja

SREBRNĄ ODZNAKĄ
"ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ"

9. BASZCZYŃSKI Artur s. Stanisława

10. EGIERT Roland s. Władysława

11. HEFCZYŃSKI Jacek s. Wiesława

12. JAROSZEWSKI Piotr s. Tadeusza

13. KACZMARCZYK Arkadiusz s. Jarosława

14. KAPRAL Sławomir s. Leszka

15. KRUSZYŃSKI Tomasz s. Bogdana

16. MAJ Mariusz s. Mieczysława

17. NOWAK Paweł s. Mirosława

18. OGRODOWCZYK Waldemar s. Marka

19. PANCER Radosław s. Marka

20. PAPUGA Andrzej s. Janisława

21. POLAK Tomasz s. Jerzego

22. RAPACKI Aleksander s. Adama

23. RUDECKI Dariusz s. Stanisława

24. RYSZKA Piotr s. Jana

25. STĘPCZAK Adam s. Leszka

26. STOCZYŃSKI Tomasz s. Stanisława

27. SZCZEPAŃSKI Mariusz s. Wiesława

28. SZYMBORSKI Marek s. Jerzego

29. WÓJCIK Mirosława c. Szczepana

BRĄZOWĄ ODZNAKĄ
"ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ"

30. ADAMSKI Piotr s. Jana

31. BANASZAK Mariusz s. Kazimierza

32. BARAN Mirosław s. Antoniego

33. BARNAŚ Dawid s. Mirosława

34. BARTNIK Janusz s. Czesława

35. BIEŚ Kamil s. Daniela

36. BOGDAŃSKI Krzysztof s. Adama

37. BOJKE Piotr s. Kazimierza

38. BOROWICKA Dominika c. Andrzeja

39. BRYL Aleksandra c. Zygmunta

40. CHOMIN Mariusz s. Piotra

41. DĘBICKI Dariusz s. Mariana

42. DĘBSKI Robert s. Tadeusza

43. DŁUGOSZ Tomasz s. Edwarda

44. DWORAK Sebastian s. Marka

45. DZIKOWSKI Robert s. Zenona

46. FAMULSKI Albert s. Zdzisława

47. FILIPKOWSKI Bartłomiej s. Tomasza

48. FRYGA Wojciech s. Grzegorza

49. GAJDA Paweł s. Bogdana

50. GAJECKI Bartosz s. Pawła

51. GAŁĘZOWSKI Arkadiusz s. Jerzego

52. GINDERA Krzysztof s. Zygmunta

53. GLONEK Tomasz s. Stanisława

54. GRAD Wiktor s. Tomasza

55. GRZYBOWSKI Przemysław s. Kazimierza

56. IBSZ Łukasz s. Mariana

57. JAKUBCZYK Agnieszka c. Mieczysława

58. JEZIORSKI Sławomir s. Stanisława

59. KARP Robert s. Jakuba

60. KASPERCZUK Maciej s. Mirosława

61. KASPRZAK Anna c. Tadeusza

62. KLIMASZEWSKI Marcin s. Eugeniusza

63. KORDYLAS Tomasz s. Ireneusza

64. KOS Paweł s. Lecha

65. KOZICA Marcin s. Mariana

66. KRAWCZYK Daniel s. Grzegorza

67. KRAWCZYK Robert s. Ryszarda

68. KUBIK Paweł s. Wiesława

69. KUCHCIAK Piotr s. Zdzisława

70. KUCZKOWSKA Emilia c. Ryszarda

71. KUJAWA Jerzy s. Zygmunta

72. KWIKERT Adrian s. Czesława

73. LASOTA Waldemar s. Janusza

74. LATARSKI Tomasz s. Piotra

75. LECH Ernest s. Bogdana

76. LIWCZA Jacek s. Stanisława

77. ŁĘCZYCKI Paweł s. Marka

78. ŁOBODA Robert s. Jana

79. ŁUPICKI Dariusz s. Kazimierza

80. MAJCHEREK Michał s. Jacka

81. MALIŃSKI Tomasz s. Władysława

82. MANIECKI Rafał s. Piotra

83. MATUSIAK Damian s. Henryka

84. MĄDRY Łukasz s. Henryka

85. MICHALSKI Jacek s. Romualda

86. MIKOŁAJEWSKI Rafał s. Romana

87. NIEWIADOMSKA Agata c. Tadeusza

88. NOWAKOWSKI Paweł s. Mariana

89. NOWICKI Michał s. Stanisława

90. NYCZKA Marcin s. Krzysztofa

91. NYKIEL Krzysztof s. Józefa

92. OBST Bartosz s. Andrzeja

93. OSÓWNIAK Marcin s. Kazimierza

94. PALKA Mariusz s. Marka

95. PASTERNAK Andrzej s. Bogdana

96. PATRYAS Tomasz s. Jana

97. PATYK Damian s. Mariana

98. PAWLAK Jacek s. Jerzego

99. PAWLAK Jarosław s. Ireneusza

100. PERLIŃSKI Kamil s. Mariusza

101. PLICH Radosław s. Władysława

102. PŁÓCIENNIK Sebastian s. Piotra

103. POKORA Dariusz s. Andrzeja

104. PRAŁAT Jerzy s. Zbigniewa

105. PRZYCHODZKI Piotr s. Wojciecha

106. PUCHER Mateusz s. Łucjana

107. ROCHOWIAK Rafał s. Edwarda

108. RUDZIEJEWSKI Kamil s. Cezarego

109. RYBKA Dariusz s. Edwarda

110. SADOWSKI Grzegorz s. Edwarda

111. SAMULCZYK Dariusz s. Grzegorza

112. SIEROCKI Grzegorz s. Tadeusza

113. SKORUPA Paweł s. Romana

114. SKRZYPEK Mariusz s. Wojciecha

115. SŁOMA Piotr s. Jana

116. SMEJDA Jarosław s. Zenona

117. SOBCZYK Adam s. Jana

118. STACHOWIAK Arkadiusz s. Tadeusza

119. STACHOWIAK Marcin s. Leszka

120. STAŃCZYK Michał s. Antoniego

121. STARZEC Paweł s. Piotra

122. STASIAK Adam s. Karola

123. SZEWCZYK Piotr s. Jana

124. SZKATULSKI Kamil s. Piotra

125. SZYMAŃSKI Krzysztof s. Eugeniusza

126. TKACZ Piotr s. Stanisława

127. TOMCZYK Maria c. Józefa

128. TRYBUŚ Łukasz s. Wojciecha

129. URBANIAK Sławomir s. Władysława

130. WALKOWIAK Artur s. Adama

131. WĘDZINA Sylwia c. Czesława

132. WINCIOREK Marek s. Stanisława

133. WIŚNIEWSKI Arnold s. Henryka

134. WITKOWSKI Krzysztof s. Alojzego

135. WOJCIECHOWSKA Agnieszka c. Tadeusza

136. WOJTYSIAK Paweł s. Andrzeja

137. WÓJCIAK Rafał s. Zbigniewa

138. WROTYŃSKI Roman s. Bolesława

139. ZAWORSKI Grzegorz s. Stanisława

140. ZYBER Sławomir s. Ignacego

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji: M. Kamiński

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2021-05-04
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.