Kategorie

Dzienniki Urzędowe

POSTANOWIENIE NR 12/OP/2021
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI

z dnia 12 maja 2021 r.

o nadaniu odznaki

Tekst pierwotny

Na podstawie § 2 pkt 1 i 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 13 listopada 2008 r. w sprawie nadawania odznaki "Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej" (Dz. U. z 2014 r. poz. 787 i 887 oraz z 2016 r. poz. 478) za wykazanie wyjątkowej ofiarności i odwagi w bezpośrednich działaniach ratowniczych w czasie pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia, długoletnią ofiarną służbę, pracę zawodową lub działalność społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej, odznaczeni zostają:

ZŁOTĄ ODZNAKĄ
"ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ"

1. KAŹMIERKIEWICZ Ryszard s. Dominika

2. KILAR Jan s. Stanisława

3. ŁAPSA Jan s. Stanisława

4. MIKLIKOWSKI Witold s. Henryka

5. STEFANIAK Marek s. Leszka

6. WIECHA Wojciech s. Franciszka

SREBRNĄ ODZNAKĄ
"ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ"

7. ANDZEL Waldemar s. Jerzego

8. BOGDANOWICZ Mikołaj s. Stanisława

9. BOGUCKA Anna c. Stanisława

10. BRZOZOWSKA Anna c. Walentego

11. CICHOWICZ Marek s. Edmunda

12. DENCZEW Sławczo s. Karuszki

13. IMIOŁCZYK Hubert s. Jerzego

14. JANIAK Krzysztof s. Zdzisława

15. JOPEK Włodzimierz s. Stanisława

16. KIERAT Włodzimierz s. Kazimierza

17. MADEJ Wiktor s. Pawła

18. MYŚLIWIEC Sławomir s. Stanisława

19. NAWROCKA Wiesława c. Aleksandra

20. OLENDER Andrzej s. Stanisława

21. PALIŚ Ryszard s. Józefa

22. PIĄTEK Roksana c. Stanisława

23. ROŻKIEWICZ Andrzej s. Władysława

24. SIEKIERKO Jarosław s. Tadeusza

25. SODZAWICZNY Jerzy s. Bernarda

26. TUCKI Józef s. Adama

27. WICHERSKI Wojciech s. Andrzeja

28. WILK Tomasz s. Walentego

29. WUTRYCH Kazimierz s. Franciszka

30. ŻBIKOWSKI Wacław s. Adama

BRĄZOWĄ ODZNAKĄ
"ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ"

31. ANCUTA Janusz s. Jana

32. BARAN Henryk s. Jana

33. BARTCZAK Grzegorz s. Tadeusza

34. BEDNAREK Leonard s. Stanisława

35. BIAŁAS Marek s. Zygmunta

36. BIELAWSKI Andrzej s. Józefa

37. BŁAŻEJEWSKI Piotr s. Tadeusza

38. BOĆKO Piotr s. Pawła

39. BRAOR Bogusław s. Stefana

40. CEGLIŃSKA Marianna c. Józefa

41. CHILIMOŃCZYK Paweł s. Zenona

42. CHMIELEWSKI Tadeusz s. Alojzego

43. CZERNIAKOWSKI Marek s. Stanisława

44. CZUBAJ Henryk s. Mieczysława

45. DĘBSKI Leszek s. Izydora

46. DOMIN Paweł s. Andrzeja

47. DUDZIŃSKI Zbigniew s. Piotra

48. DZIATŁOWICZ Sylwester s. Józefa

49. FRASZKA Wojciech s. Zdzisława

50. FRĄCZYK Sylwester s. Mieczysława

51. GŁABA Czesława c. Władysława

52. GÓRECKI Lucjan s. Józefa

53. GRACZYK Gabriel s. Benedykta

54. GRALEWICZ Zbigniew s. Feliksa

55. GREINERT Jan s. Ernesta

56. GRZEŚKO Stanisław s. Stanisława

57. HEMMERLING Piotr s. Tadeusza

58. HERBUT Mariusz s. Tadeusza

59. HERMAN Dariusz s. Zygmunta

60. HERMANOWICZ Iwona c. Wojciecha

61. IGNATOWSKI Sławomir s. Mariana

62. JAGIEŁO Albert s. Grzegorza

63. JANIK Tomasz s. Józefa

64. KACZMAREK Jarosław s. Czesława

65. KAŹMIERCZAK Tadeusz s. Henryka

66. KOCANOWSKI Sławomir s. Edwarda

67. KOKORZYCKI Marian s. Jana

68. KORCZAK Paweł s. Zbigniewa

69. KROLL Jędrzej s. Henryka

70. KROPA Mirosław s. Zygmunta

71. KROSTA Józef s. Stanisława

72. KRYPEL Łukasz s. Władysława

73. KRZEWIŃSKI Dariusz s. Stanisława

74. KUCHARZ Franciszek s. Władysława

75. LEMAŃSKI Paweł s. Jerzego

76. ŁASZEWSKA Iwona c. Zbigniewa

77. ŁUKASZEWICZ Henryk s. Tadeusza

78. MAJKOWSKA Monika c. Tadeusza

79. MAKAR Zbigniew s. Kazimierza

80. MAKOTA Arkadiusz s. Tadeusza

81. MAKUTYNOWICZ Aneta c. Andrzeja

82. MALINOWSKI Krystian s. Stanisława

83. MARCINKOWSKI Krzysztof s. Józefa

84. MATIEJÓS Bogdan s. Mariana

85. MATŁOSZ Marek Michał s. Adama

86. MATUSZ Marta c. Tadeusza

87. MIELEWCZYK Rafał s. Wacława

88. NAKONIECZNY Tadeusz s. Jana

89. NEULITZ Jarosław s. Stanisława

90. NIEMIRSKI Szymon s. Stanisława

91. NOWOSIELSKI Łukasz s. Kazimierza

92. OSIECKA Małgorzata c. Stanisława

93. PALUSIŃSKA Danuta c. Tomasza

94. PAŃKÓW Łukasz s. Krzysztofa

95. PAWLEWSKI Piotr s. Henryka

96. PAWŁOWSKI Stanisław s. Bolesława

97. PIĄSTKA Zbigniew s. Józefa

98. PLUCIŃSKA Elżbieta c. Szczepana

99. PLUTA Andrzej s. Piotra

100. PODĘBSKI Florian s. Mariana

101. PODKOŚCIELNY Tadeusz s. Jana

102. PRASZKOWSKI Adam s. Wojciecha

103. PUCZYDŁOWSKI Krzysztof s. Ireneusza

104. SAWICKA Irena c. Władysława

105. SIELĄG Krzysztof s. Janusza

106. SIELSKI Waldemar s. Wiesława

107. SITAREK Zbigniew s. Longina

108. SKOWROŃSKI Andrzej s. Jana

109. STACHOWIAK Marek s. Tadeusza

110. STALBOWSKI Kamil s. Jana

111. STĄPOREK Daniel s. Karola

112. STEFANIAK Adam s. Marka

113. STĘPIEŃ Bartłomiej s. Ryszarda

114. STĘPNIAK Marcin s. Tadeusza

115. STRUŻYŃSKI Stanisław s. Eugeniusza

116. SZAJEWSKA Anna c. Janusza

117. SZARKOWSKI Marcin s. Olka

118. ŚLIWA Zbigniew s. Piotra

119. ŚWIDKIEWICZ Tomasz s. Ryszarda

120. ŚWITAŁA Waldemar s. Sylwestra

121. TKACZYK Andrzej s. Tadeusza

122. TOMCZYK-CZERNIK Danuta c. Stefana

123. WALCZAK Mieczysław s. Bolesława

124. WARDECKA Agnieszka c. Marka

125. WĄTOR Władysław s. Edwarda

126. WĘGRZYNOWSKI Tomasz s. Józefa

127. WIERZCHOWSKI Krzysztof s. Jerzego

128. WIŚNIEWSKI Marek s. Mieczysława

129. WITAS Jacek s. Jacka

130. WŁODARSKI Andrzej s. Józefa

131. WŁOSZCZYŃSKI Jan s. Jana

132. WRÓBLEWSKI Cezary s. Franciszka

133. ZMORZYŃSKI Wiesław s. Mieczysława

134. ZWOLIŃSKI Jarosław s. Zbigniewa

135. ZYGMUNT Zbigniew s. Stanisława

136. ŻURAWSKI Marcin s. Mieczysława

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji: M. Kamiński

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2021-05-13
  • Data wejścia w życie: 2021-05-12
  • Data obowiązywania: 2021-05-12
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

Dzienniki Urzędowe