REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2002 nr 18 poz. 169

Generalny Zarząd Zasobów Osobowych – P1

DECYZJA Nr 256/MON
MINISTRA OBRONY NARODOWEJ

z dnia 30 września 2002 r.

zmieniająca decyzję w sprawie naboru i przygotowania kandydatów spośród żołnierzy niezawodowych do pełnienia służby poza granicami państwa w dowództwach i sztabach NATO.

Tekst pierwotny

Na podstawie § 1 pkt 11 lit. f) rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 lipca 1996 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Obrony Narodowej (Dz. U. Nr 94, poz. 426), ustalam:

1. W decyzji Nr 162/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 24 lipca 2001 r. w sprawie naboru i przygotowania kandydatów spośród żołnierzy niezawodowych do pełnienia służby poza granicami państwa w dowództwach i sztabach NATO (Dz. Urz. MON Nr 12, poz. 110) wprowadza się następujące zmiany:

1) użyte w pkt. 5 w ppkt. 2 i w ppkt. 6, w pkt. 6 w ppkt. 1 oraz w pkt. 7, w różnych przypadkach, wyrazy „Dyrektor Departamentu Kadr” zastępuje się użytymi w odpowiednich przypadkach wyrazami „Dyrektor Departamentu Kadr i Szkolnictwa Wojskowego”;

2) w pkt. 8 wyrazy „Szef Inspektoratu Wojskowych Służb Informacyjnych” zastępuje się wyrazami „Szef Wojskowych Służb Informacyjnych”;

3) w załączniku do decyzji „Harmonogram przedsięwzięć w zakresie przygotowania i kierowania żołnierzy do służby poza granicami państwa w dowództwach i sztabach NATO”:

a) użyte w kolumnie „Instytucja (komórka organizacyjna) realizująca zadanie/współuczestnicząca” liczb porządkowych 5-7, 9, 14, 19, 22 i 24, w różnych przypadkach, wyrazy „Departament Kadr” oraz wyrazy „Departament Nauki i Szkolnictwa Wojskowego” zastępuje się użytymi w odpowiednich przypadkach wyrazami „Departament Kadr i Szkolnictwa Wojskowego,

b) użyte w kolumnie „Instytucja (komórka organizacyjna) realizująca zadanie/współuczestnicząca” liczb porządkowych 9-11, 13, 14 i 22, w różnych przypadkach, wyrazy „Generalny Zarząd Uzupełnień i Spraw Personalnych” zastępuje się użytymi w odpowiednich przypadkach wyrazami „Generalny Zarząd Zasobów Osobowych - P1”.

2. Decyzja wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.

Minister Obrony Narodowej: J. Szmajdziński

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA