REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2010 nr 3 poz. 31

Departament Wychowania i Promocji Obronności

DECYZJA Nr 51/MON
MINISTRA OBRONY NARODOWEJ

z dnia 12 lutego 2010 r.

w sprawie wprowadzenia do użytku „Norm należności naliczeniowego sprzętu, materiałów i wyposażenia kulturalno-oświatowego na czas wojny i pokoju”

Tekst pierwotny

Na podstawie § 1 pkt 8 lit. a, c i d oraz § 2 pkt 14 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 lipca 1996 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Obrony Narodowej (Dz. U. Nr 94, poz. 426) ustala się, co następuje:

1. Wprowadza się do użytku „Normy należności naliczeniowego sprzętu, materiałów i wyposażenia kulturalno-oświatowego na czas wojny i pokoju”, stanowiące załącznik do niniejszej decyzji*.

2.Traci moc decyzja Nr 77/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 9 maja 2000 r. w sprawie określenia norm należności na okres pokoju, mobilizacji i na czas wojny technicznych środków audiowizualnych, sprzętu poligraficznego, kulturalno-oświatowego dla komórek organizacyjnych Ministerstwa Obrony Narodowej i jednostek organizacyjnych podporządkowanych Ministrowi Obrony Narodowej – sygn. Dep. Wych. 6/2000.

3. Decyzja wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

Minister Obrony Narodowej: B. Klich

 

 

* „Normy należności naliczeniowego sprzętu, materiałów i wyposażenia kulturalno-oświatowego na czas wojny i pokoju” zostaną opublikowane w formie wydawnictwa wojskowego – sygn.: Dep. Wych. 13/2010

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA