REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2014 poz. 93

Departament Prawny

DECYZJA Nr 87/MON
MINISTRA OBRONY NARODOWEJ

z dnia 19 marca 2014 r.

uchylająca decyzję w sprawie powołania Pełnomocnika Ministra Obrony Narodowej do Spraw Koordynacji Przedsięwzięć Związanych z Przygotowaniem do Działalności Służbowej Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych

Tekst pierwotny

Na podstawie § 1 pkt 6 lit. a i c–e oraz § 2 pkt 14 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 lipca 1996 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Obrony Narodowej (Dz. U. Nr 94, poz. 426), ustala się, co następuje:

1. Uchyla się decyzję Nr 316/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 30 października 2013 r. w sprawie powołania Pełnomocnika Ministra Obrony Narodowej do Spraw Koordynacji Przedsięwzięć Związanych z Przygotowaniem do Działalności Służbowej Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych (Dz. Urz. Min. Obr. Nar. poz. 279).

2. Pełnomocnik Ministra Obrony Narodowej do Spraw Koordynacji Przedsięwzięć Związanych z Przygotowaniem do Działalności Służbowej Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, w terminie 30 dni od dnia wejścia w życie niniejszej decyzji, przedstawi Ministrowi Obrony Narodowej raport końcowy zawierający ocenę skuteczności przeprowadzonych działań oraz informację o zadaniach, które nie zostały zrealizowane, wraz z podaniem przyczyn.

3. Decyzja wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

Minister Obrony Narodowej: T. Siemoniak

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2014-03-19
  • Data wejścia w życie: 2014-03-19
  • Data obowiązywania: 2014-03-19
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA