REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2018 poz. 146

DECYZJA NR 119/MON
MINISTRA OBRONY NARODOWEJ

z dnia 17 września 2018 r.

zmieniająca decyzję w sprawie wprowadzenia do użytku "Procedury realizacji prac rozwojowych dla przedmiotów umundurowania i wyekwipowania" oraz "Procedury realizacji prac rozwojowych dla środków zaopatrzenia żywnościowego"

Tekst pierwotny

Na podstawie § 1 pkt 8 lit. b i d oraz § 2 pkt 14 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 lipca 1996 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Obrony Narodowej (Dz. U. poz. 426 oraz z 2014 r. poz. 933) ustala się, co następuje:

§ 1.

 W decyzji Nr 314/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 28 października 2013 r. w sprawie wprowadzenia do użytku "Procedury realizacji prac rozwojowych dla przedmiotów umundurowania i wyekwipowania" oraz "Procedury realizacji prac rozwojowych dla środków zaopatrzenia żywnościowego" (Dz. Urz. Min. Obr. Nar. poz. 274 oraz z 2014 r. poz. 34) wprowadza się następujące zmiany:

1) w załączniku Nr 1 w § 1 ust. 5 otrzymuje brzmienie:

"5. Biuro Ministra Obrony Narodowej jest uprawnione do realizowania czynności w procesie realizacji prac rozwojowych dla przedmiotów umundurowania i wyekwipowania, zgodnie z posiadanym zakresem kompetencji określonym w przepisach regulujących organizację Ministerstwa Obrony Narodowej.";

2) w załączniku Nr 2 w § 1 ust. 6 otrzymuje brzmienie:

"6. Biuro Ministra Obrony Narodowej jest uprawnione do realizowania czynności w procesie realizacji prac rozwojowych dla środków zaopatrzenia żywnościowego, zgodnie z posiadanym zakresem kompetencji określonym w przepisach regulujących organizację Ministerstwa Obrony Narodowej.".

§ 2.

 Decyzja wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

Minister Obrony Narodowej: wz. S. Chwałek

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA