| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

DECYZJA NR 27
MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO1)

z dnia 23 grudnia 2010 r.

w sprawie powołania członków Komisji Kwalifikacyjnej do spraw opiniowania wniosków o wpisanie muzeum do Państwowego Rejestru Muzeów

Na podstawie § 3 ust. 2 rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 13 maja 2008 r. w sprawie sposobu prowadzenia Państwowego Rejestru Muzeów, wzoru wniosku o wpis do Rejestru, warunków i trybu dokonywania wpisów oraz okoliczności, w jakich można zarządzić kontrolę w celu ustalenia, czy muzeum spełnia nadal warunki wpisu do Rejestru (Dz. U. Nr 91, poz. 567) postanawiam, co następuje:

§ 1.
1. Powołuję członków Komisji Kwalifikacyjnej do spraw opiniowania wniosków o wpisanie muzeum do Państwowego Rejestru Muzeów.

2. W skład Komisji Kwalifikacyjnej wchodzą:

1. prof. dr hab. Andrzej Rottermund – przewodniczący

2. Janusz Cygański

3. dr Piotr Cywiński

4. Zofia Gołubiew

5. doc. dr hab. Krzysztof Jakubowski

6. Paweł Jaskanis

7. Lech Karwowski

8. Teresa Lasowa

9. prof. dr hab. Maria Poprzęcka

10. Andrzej Sołtan

§ 2.
Decyzja wchodzi w życie z dniem podpisania

MINISTER KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

Bogdan Zdrojewski

 

1) Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego kieruje działem administracji rządowej – kultura i ochrona dziedzictwa narodowego, na podstawie § 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 listopada 2007 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (Dz. U. Nr 216, poz. 1595).

2) Niniejsza decyzja była poprzedzona decyzją nr 28 Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 25 września 2007 r. w sprawie powołania Komisji Kwalifikacyjnej do spraw opiniowania wniosków o wpisanie muzeum do Państwowego Rejestru Muzeów (Dz. Urz. MKiDN Nr 4, poz. 65).

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Clever Investment

Księgowość Bliska Tobie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »