REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe - rok 2011 nr 1 poz. 8

ZARZĄDZENIE NR 8
MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO1)

z dnia 28 lutego 2011 r.

w sprawie powołania członków Komisji Kwalifikacyjnej do spraw stwierdzania kwalifikacji niezbędnych do zajmowania stanowiska kustosza dyplomowanego oraz opiniowania dorobku zawodowego na stanowisko kustosza w muzeach

Tekst pierwotny

Na podstawie § 4 ust. 3 rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 13 maja 2008 r. w sprawie wymagań kwalifikacyjnych uprawniających pracowników tworzących zawodową grupę muzealników do zajmowania stanowisk związanych z działalnością podstawową muzeów oraz trybu ich stwierdzania (Dz. U. Nr 91, poz. 568), w związku z wnioskiem z dnia 8 lutego 2011 r. Rady do Spraw Muzeów IV kadencji, działającej przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego zarządza się, co następuje:

§ 1.
Powołuje się członków Komisji Kwalifikacyjnej do spraw stwierdzania kwalifikacji niezbędnych do zajmowania stanowiska kustosza dyplomowanego oraz opiniowania dorobku zawodowego na stanowisko kustosza w muzeach, w następującym składzie:

1) dr inż. Jerzy Litwin;

2) prof. dr hab. Jan Ostrowski;

3) prof. dr hab. Andrzej Rottermund;

4) prof. dr hab. Wojciech Suchocki;

5) dr hab. Jan Święch.

§ 2.
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania2).

 

MINISTER KULTURY
I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

Bogdan Zdrojewski

 

 

 

1) Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego kieruje działem administracji rządowej – kultura i ochrona dziedzictwa narodowego, na podstawie § 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 listopada 2007 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (Dz. U. Nr 216, poz. 1595).

2) Niniejsze zarządzenie było poprzedzone decyzją Nr 29 Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 25 września 2007 r. w sprawie powołania Komisji Kwalifikacyjnej do spraw stwierdzania kwalifikacji na stanowisko kustosza dyplomowanego oraz opiniowania dorobku zawodowego na stanowisko kustosza – w muzeach (Dz. Urz. MKiDN Nr 4, poz. 66).

Metryka
  • Data ogłoszenia: 2011-02-28
  • Data wejścia w życie: 2011-02-28
  • Data obowiązywania: 2011-02-28
Brak dokumentów zmieniających.
Brak zmienianych dokumentów.

REKLAMA

Dzienniki Urzędowe

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA