| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE NR 26
MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI1)

z dnia 28 października 2014 r.

zmieniające zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

Na podstawie art. 7 ust. 4 pkt 5 ustawy z dnia 8 sierpnia 1996 r. o Radzie Ministrów (Dz. U. z 2012 r. poz. 392) zarządza się, co następuje:

§ 1.

W zarządzeniu Nr 21 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 9 września 2010 r. w sprawie powołania i trybu działania Zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, zmienionym zarządzeniem Nr 20 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 22 września 2011 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, zarządzeniem Nr 26 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 17 października 2013 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (Dz. Urz. Min. Spor. poz. 27) oraz zarządzeniem nr 13 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 27 maja 2014 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (Dz. Urz. Min. Spor. poz. 14) wprowadza się następujące zmiany:

1) § 3 otrzymuje następujące brzmienie:

„§ 3. W skład Zespołu wchodzą:

1) Przewodniczący – Aleksandra Plucińska Dyrektor Departamentu Infrastruktury Sportowej;

2) Zastępca Przewodniczącego – Remigiusz Ludwig Zastępca Dyrektora Departamentu Infrastruktury Sportowej;

3) Sekretarz – Monika Łagowska;

4) Członkowie:

a) Iwona Białek,

b) Ewa Bigalke,

c) Joanna Chojnacka,

d) Iwona Gajcy,

e) Ewa Grodzicka-Kacalińska,

f) Jacek Jacennik,

g) Danuta Orska,

h) Elżbieta Rychlewska,

i) Elżbieta Smyka,

j) Marcin Stankiewicz,

k) Małgorzata Styburska,

l) Agnieszka Zalewska.”;

2) w § 4 dodaje się ust. 1a w brzmieniu:

„1a. W przypadku nieobecności Przewodniczącego, posiedzenia Zespołu prowadzi Zastępca Przewodniczącego lub pisemnie upoważniony Członek Zespołu.”.

§ 2.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia.

Minister Sportu i Turystyki

Andrzej Biernat

 

 

 

1) Minister Sportu i Turystyki kieruje działami administracji rządowej – kultura fizyczna oraz turystyka, na podstawie § 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 22 września 2014 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Sportu i Turystyki (Dz. U. poz. 1263).

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Marcin Janiak

Prawnik, ekspert w zakresie prawa cywilnego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »