reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE NR 13
MINISTRA CYFRYZACJI

z dnia 27 maja 2019 r.

zmieniające zarządzenie w sprawie ustanowienia regulaminu prac Rady do Spraw Cyfryzacji

Na podstawie art. 17 ust. 19 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2019 r. poz. 700, 730 i 848) zarządza się, co następuje:

§ 1.

 W regulaminie Rady do Spraw Cyfryzacji, stanowiącym załącznik do zarządzenia Nr 18 Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 5 stycznia 2015 r. w sprawie ustalenia regulaminu prac Rady do Spraw Cyfryzacji (Dz. Urz. Min. Cyf. poz. 1) § 4 ust. 4 otrzymuje brzmienie:

"4. Protokół podpisuje Przewodniczący Rady w terminie 7 dni roboczych od dnia posiedzenia Rady. Podpisanie protokołu poprzedzone jest wcześniejszymi uzgodnieniami projektu protokołu z Członkami Rady. Projekt protokołu przekazuje się Członkom Rady do uzgodnień na dwa dni przed jego podpisaniem.".

§ 2.

 Zarządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia.

MAREK ZAGÓRSKI

MINISTER CYFRYZACJI

 

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kopeć & Zaborowski

Kopeć & Zaborowski (KKZ) to jedna z wiodących firm na polskim rynku prawniczym, specjalizująca się w sprawach z zakresu prawa karnego, gospodarczego, prasowego, ochrony dóbr osobistych a także z zakresu prawa pracy. Innym aspektem działalności KKZ jest przeprowadzanie na zlecenie podmiotów gospodarczych profesjonalnych audytów śledczych związanych z wykrywaniem nadużyć wewnątrz firm, a także mającymi na celu racjonalizację wydatków.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama