| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr X/131/15 Rady Gminy Bobrowniki

z dnia 17 września 2015r.

w sprawie nadania nazwy ulicy w sołectwie Myszkowice

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt. 13, art. 40 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity: Dz. U. Z 2013 r., poz. 594 z późn. zm.)

Rada Gminy Bobrowniki
uchwala:

§ 1. 1. Nadać nazwę - ulica Piekarska dla drogi publicznej, zaliczonej do kategorii dróg gminnych, która stanowi nieruchomość w postaci działki nr 148/10, położonej w sołectwie Myszkowice. Wyżej wymieniona nieruchomość została zaliczona do kategorii dróg gminnych, na podstawie Uchwały Rady Gminy Bobrowniki Nr XLIV/558/14 w sprawie zaliczenia dróg do kategorii dróg gminnych oraz określenia przebiegu tych dróg.

2. Szczegółowe położenie ulicy przedstawiono na fragmencie mapy w skali 1:5000, stanowiącej załącznik do niniejszej uchwały.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Przewodniczący Rady Gminy


Zbigniew Binko


Załącznik do Uchwały Nr X/131/15
Rady Gminy Bobrowniki
z dnia 17 września 2015 r.
Zalacznik1.pdf

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Castrol

Castrol jest jednym z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Produkty Castrol powstają w oparciu o analizy, zaawansowane technologie i innowacje. Castrol od zawsze kładzie nacisk na opracowywanie środków smarnych najwyższej jakości. W tym celu stworzył zaawansowane centra technologiczne, działające w Wielkiej Brytanii, a także w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Japonii, Indiach i Chinach. Castrol posiada dostęp do wszystkich typów baz oraz dodatków olejowych, dzięki czemu do każdego z produkowanych przez siebie środków smarnych może dobierać najlepsze bazy i dodatki z całego świata.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »