REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Biuro rachunkowe Auditori

Dołącz do grona ekspertów
Biuro rachunkowe Auditori

Prowadzenie księgowości; obsługa kadrowo-płacowa; doradztwo księgowe, podatkowe i prawne.

Biuro rachunkowe Auditori powstało jako efekt długoletniej współpracy młodych ludzi, którzy pragną dzielić się swoją pasją do księgowości, zdobytą wiedzą i pomocą w rozwijaniu biznesu z innymi. Auditori swoją siedzibę ma w Krakowie. Specjalizuje się w usługowym prowadzeniu ksiąg handlowych, obsługując głównie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki akcyjne. Posiada jednak spore doświadczenie w obsłudze księgowej również innych form prawnych.

Dzięki wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań i optymalizacji obiegu dokumentów swoje usługi świadczy dla firm z całej Polski w ramach tzw. zdalnej księgowości czy księgowości online.

Kompleksowo wykonuje wszelkie obowiązki związane z prowadzeniem firmowej księgowości, rozliczeniami podatkowymi, obsługą kadrowo-płacową oraz świadczy szeroką gamę dodatkowych usług księgowych.

Tym co wyróżnia biuro Auditori na tle innych biur jest autorski program księgowy online, dzięki któremu Klienci mogą śledzić stan finansowo - księgowy swojej firmy 24/7.

W ramach współpracy Klienci otrzymują opiekę księgowego, który czuwa nad poprawnością rozliczeń i deklaracji oraz udziela porad dotyczących prowadzonej działalności, a także różne gratisy m.in. program do wystawiania faktur czy przygotowanie oraz wysłanie pliku JPK_VDEK.

Księgowość Auditori posiada elastyczny cennik usług ograniczony przedziałami, dzięki temu Klient płaci wyłącznie za faktycznie wykonaną w danym miesiącu pracę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przedstawią szczegóły oferty.

KONTAKT:

Biuro Rachunkowe Auditori
ul. Cegielniana 4a
30-404 Kraków

www.auditori.pl

tel. 12 398 43 58
tel. kom. 882 814 811

e-mail: biuro@auditori.pl

W dobie szybkiego rozwoju technologii, wiele aspektów naszego życia ulega digitalizacji. Dotyczy to także relacji między pracownikiem a pracodawcą. Jednym z budzących kontrowersje tematów jest to, czy można wypowiedzieć umowę o pracę drogą elektroniczną, taką jak e-mail.
Wyprowadzenie zaległości księgowych i podatkowych jest ważnym krokiem dla każdej firmy, która chce działać legalnie i zgodnie z przepisami. Zaległości te mogą wynikać z różnych przyczyn, takich jak brak wiedzy na temat wymogów podatkowych i księgowych, błędy w prowadzeniu dokumentacji finansowej lub nieprawidłowe deklaracje podatkowe.

REKLAMA

Kwota wolna od podatku - niestety bardzo niewielka część podatników zdaje sobie sprawę z tego, czym jest kwota wolna od podatku oraz jaki ma wpływ na wysokość otrzymywanego wynagrodzenia. Właśnie dlatego w tym artykule wyjaśnimy kwestię tego, co kryje się pod tym pojęciem oraz dlaczego jest to tak istotne.
Ulga za złe długi w VAT to mechanizm prawny, który pozwala przedsiębiorcom na odliczenie podatku od towarów i usług (VAT) związanego z niezapłaconymi fakturami. Jest to szczególnie istotne dla firm, które mają problemy z odzyskiwaniem należności od swoich kontrahentów.

REKLAMA

Opóźnienia w płaceniu VAT i ZUS to problem, z którym wielu przedsiębiorców boryka się na co dzień. VAT (podatek od towarów i usług) oraz ZUS (Zakład Ubezpieczeń Społecznych) to obowiązkowe składki i podatki, które przedsiębiorcy są zobowiązani opłacać w terminie. Niestety, nie zawsze jest to możliwe, a opóźnienia w płaceniu tych należności mogą prowadzić do poważnych problemów finansowych dla firm.
Ulgi podatkowe, a także inne dostępne odliczenia są świetnym sposobem na obniżenie podatku. Dlatego najwyższy czas, aby rozwiać wątpliwości odnośnie tego, co można odliczyć od podatku w 2023 roku, a także jakie ulgi PIT należą się za rok 2022.
Kiedy i jak zawiesić działalność gospodarczą? O czym należy pamiętać w czasie zawieszenia? Jak wygląda wznowienie działalności? Na te oraz wiele innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym artykule.
Księgowość w firmie. Każda osoba, która zdecyduje się na założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej, musi być świadoma licznych obowiązków, które powinny być dla niej równie istotne, co liczne przywileje. Najistotniejszym z obowiązków jest prowadzenie firmowej księgowości, gdyż zgodnie z prawem bez względu jaką przedsiębiorca wybierze formę prowadzenia działalności, będzie zobowiązany do prowadzenia dla niej księgowości.

REKLAMA