Kategorie

Małgorzata Korólczyk-Rabek

Dołącz do grona ekspertów
Małgorzata Korólczyk-Rabek

Doradca ds. nieruchomości

Licencjonowany doradca ds. nieruchomości (licencja KIGN nr 1453) z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, marketingu i PR. Aktualnie jest doradcą ds. nieruchomości w agencji Białe Lwy – Nieruchomości.

Ukończyła dziennikarstwo ze specjalizacją marketing medialny i public relations na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z prawa na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest również absolwentką licznych kursów z zakresu negocjacji, psychologii i sprzedaży.

Z branżą nieruchomości związana jest niemal od początku swojej kariery zawodowej. Na stanowiskach eksperckich, menedżerskich i doradczych pracowała dla czołowych agencji nieruchomości, deweloperów oraz zarządców. Aktualnie zdobyte doświadczenia z powodzeniem wykorzystuje w pracy pośrednika oraz wspierając edukację i rozwój początkujących agentów jako ich mentor.

Kontakt:

https://bialelwy.pl/doradcy/agent-nieruchomosci/malgorzata-korolczyk-rabek/475-49369

www.facebook.com/gkr.real.estate

Home staging to wizualne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Jego celem jest atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza, podkreślenie jego unikalnego charakteru aby wzbudzić zainteresowanie jak największej liczby poszukujących dany rodzaj nieruchomości. W wyniku działań home stagingu powinno się uzyskać szybszą sprzedaż lub wynajem nieruchomości za możliwie najwyższą cenę. Dzieje się tak dlatego, że ludzie “kupują oczami” i niestety wiele osób nie potrafi sobie pewnych rzeczy wyobrazić. Muszą je zobaczyć. Dlatego stosowanie technik home stagingu pozwoli zmienić wygląd nieruchomości z "do mieszkania" na "do sprzedania". Nieruchomość przygotowana do sprzedaży lub wynajmu staje się miejsca przyjaznego dla aktualnych lub wcześniejszych mieszkańców produktem atrakcyjnym dla nabywców.