REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Łukasz Kupski - Partner w Kancelarii Świostek Kupski Adwokaci sp. p.

Dołącz do grona ekspertów
Łukasz Kupski - Partner w Kancelarii Świostek Kupski Adwokaci sp. p.

Prawnik z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie bieżącej obsługi przedsiębiorców, posiadający doświadczenie jako pełnomocnik procesowy w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych. Od początku pracy zawodowej ukierunkowany na obsługę podmiotów z branży deweloperskiej oraz budowlanej.

O Kancelarii:

Kancelaria została założona w 2007 roku w wyniku zgromadzonych przez jej założyciela doświadczeń w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. W ciągu kilkunastu lat istnienia na rynku zbudowaliśmy kilkunastoosobowy zespół prawników, a z naszych usług skorzystało kilkuset klientów. Prawnicy tworzący nasz zespół stawiają sobie za cel profesjonalnie i konkurencyjne świadczenie usług doradczych.

Chętnie współpracujemy z klientami działającymi w różnorodnych branżach – jesteśmy bowiem cały czas otwarci na pogłębianie wiedzy i podejmowanie nowych wyzwań. W naszej pracy stawiamy na skuteczność podejmowanych działań, a do powierzanych nam spraw podchodzimy z osobistym zaangażowaniem. Mając na celu zapewnienie naszym Klientom usług na najwyższym poziomie, współpracujemy z wieloma specjalistami z pokrewnych profesji, w tym z notariuszami, komornikami, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, biegłymi rewidentami, rzeczoznawcami majątkowymi oraz budowlanymi.

Zapraszamy do kontaktu: adwokat-radca.eu

Prowadzimy obsługę prawną w języku polskim i angielskim.

Inwestor w postępowaniu w przedmiocie zatwierdzenia projektu budowlanego i udzielania pozwolenia na budowę ma obowiązek wykazać, iż planowana inwestycja posiada dostęp do drogi publicznej. Ten z pozoru oczywisty obowiązek potrafi przysporzyć inwestorom wielu problemów, albowiem zarówno sądy administracyjne, jak i organy administracji architektoniczno-budowlanej różnie interpretują przepis art. 2 pkt 14 ustawy z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, który zawiera definicję legalną dostępu do drogi publicznej.

REKLAMA