REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Andrzej Nowak

Doradca podatkowy

Wiedza i doświadczenie gwarancją owocnej współpracy

Jako dyrektor kancelarii podatkowej czuwam nad sztabem sześćdziesięciu pracowników. Moje doświadczenie w branży pozwoliło skutecznie kierować aż trzema biurami w różnych miastach. Nawet pod presją czasu czy przy dużym nakładzie obowiązków jestem w stanie osiągnąć wysokie rezultaty i spełnić stawiane mi wymagania.

Praca z klientem na najwyższym poziomie

Zadowolenie i satysfakcja po stronie klientów jest moim priorytetem. Wierzę, że trafne zrozumienie ich potrzeb oraz skrupulatna analiza może rozwiązać każdy problem. Jednocześnie utrzymuję koncentrację zespołu na zadaniach i jestem nastawiony na wyniki. Niezmiennie kieruję uwagę i świadomość ludzi na drogę, która prowadzi do celu. Moją specjalizacją są z kolei nieruchomości oraz przekształcenia przedsiębiorstw. Ogromna wiedza w tej sferze to zasługa doświadczenia i wysokich kwalifikacji nabytych na przestrzeni lat.

Gwarantuję, że współpraca z naszym zespołem to najlepsze możliwe wyjście z sytuacji. Gorąco zachęcam do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy poradzą sobie z nawet najbardziej wymagającą i skomplikowaną sprawą.

Kontakt:

Kancelaria Podatkowa Andrzej Nowak Sp. z o.o.

CIT estoński w 2022 roku. Nowelizacja wielu przepisów podatkowych (tzw. Nowy Ład), wprowadzi od 2022 roku znaczne zmiany w zakresie opodatkowania spółek ryczałtem od dochodów spółek kapitałowych (tzw. CIT-em estońskim). Zmiana dotychczasowych zasad wydaje się niezbędna, gdyż jak wskazuje praktyka, CIT estoński w obecnym kształcie nie spotkał się uznaniem w oczach podatników. W 2021 roku tą formę opodatkowania wybrało jedynie około 300 podmiotów z ponad 460 tysięcy aktywnych spółek zarejestrowanych w Polsce.

REKLAMA