REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Małgorzata Helena Kochańska

Dołącz do grona ekspertów
Małgorzata Helena Kochańska

specjalista ds. BHP, mediator społeczny

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, magister nauk politycznych, doktor nauk o bezpieczeństwie, główny specjalista ds. bhp. Ponadto w ramach programu UE Leonardo da Vinci, uzyskała uprawnienia mediatora społecznego. Od lipca 2014 roku posiada tytuł Master Business Rainer Level Superior w ramach ścieżki szkoleniowo-superwizyjnej w Ośrodku Doradztwa i Treningu Kierowniczego w Gdańsku., Kierownik projektu naukowo-badawczego DAFNE w AMW.

Członkini Komitetu Redakcyjnego czasopisma naukowego pn.: Pomorskie Forum Bezpieczeństwa będącego następstwem autorskiej konferencji Forum Bezpieczeństwa Służby i Pracy Formacji Mundurowych z 19 października 2016 roku w ramach kampanii społecznej CIOP-PIB Zdrowy pracownik – zyskiem firmy.

Wykładowczyni w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku i w Gdyni, ekspert WSB z problematyki bezpieczeństwa pracy.

Praktyka w prowadzeniu audytów, nadzoru i kontroli warunków pracy w SEKA S.A. od 1997 roku. Kierownik i autorka Projektu dofinansowanego w ramach EFS UE pn.: „Wzmocnienie kompetencji 12 pracowników służb bhp dającym wsparcie 237 przedsiębiorcom w latach 2010-2012 w woj. Pomorskim”

Pełniła funkcję przewodniczącej Komitetu Technicznego Rady Programowej Ośrodka Certyfikacji Osób i Systemów Zarządzania CIOP-PIB w Warszawie, aktualnie Ośrodka Certyfikacji Osób i Doskonalenia Kompetencji BHP.

Mentorka dla wielu inspektorów bhp, absolwentów WSB kierunku menadżer bezpieczeństwa.

Autorka wielu publikacji naukowych.

Zainteresowania naukowe:

- Bezpieczeństwo pracy

- Ergonomia

- Mediacje społeczne

- Polityka równościowa

- Komunikacja interpersonalna.

https://orcid.org/0000-0003-1728-2393

Dnia 11 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Numeru Alarmowego 112. Kiedy można dzwonić pod 112? Jak prowadzić rozmowę? Co grozi za bezpodstawne wezwanie służb ratunkowych?
Higiena cyfrowa - co to jest? Niektórzy mogą przeznaczyć na używanie smartfona prawie 9 lat swojego życia. Jakie negatywne skutki wywołuje nadmierne korzystanie z narzędzi cyfrowych?

REKLAMA

Technostres czyli stres cyfrowy prowadzi do wielu negatywnych konsekwencji. Czy higiena cyfrowa może pomóc w osiągnięciu dobrostanu? Jak rozpoznać uzależnienie od Internetu?

REKLAMA