REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Artur Kukla

radca prawny, ekspert z zakresu prawa pracy i ochrony danych osobowych

Jestem radcą prawnym, który dla Klientów stanowi fachowy głos doradczy wskazujący ryzyka i działania mające na celu ich przeciwdziałaniu oraz skupionym na rozwiązywaniu problemów. W swojej praktyce zawodowej świadczę usługi łączące doradztwo prawne z różnych dziedzin prawa wzajemnie na siebie wpływających zapewniając Klientom zgodność ich działalności z przepisami prawa, normami, zaleceniami lub stosownymi praktykami.

Świadczone przeze mnie usługi stanowią istotne wsparcie m.in. dla takich obszarów w firmach Klientów jak prawo pracy, compliance, HR, bezpieczeństwo danych. Posiadam również duże doświadczenie w reprezentowaniu Klientów przed sądami, organami, urzędami.

Kontakt:

artur.kukla@amklegal.pl

+48 798 113 602

www.amklegal.pl

Czy pracodawca może zakazać pracownikom kontaktowania się z mediami? Czy prawo pozwala na udzielanie wypowiedzi o sytuacji firmy przez pracowników? Jakie są warunki zgodnej z prawem pracy wypowiedzi w mediach?
4 sposoby na obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników w dobie wojny w Ukrainie: przestój z art. 81 KP, zawieszenie stosowania przepisów prawa pracy, wypowiedzenie układu zbiorowego pracy, zmniejszenie wymiaru czasu pracy.

REKLAMA

Badania lekarskie maszynisty wymagane są do uzyskania świadectwa uprawniającego do wykonywania zawodu. Czy przerwa trwająca co najmniej 6 miesięcy powoduje zawieszenie świadectwa i konieczność odbycia badań? Czy ustawa covidowa przedłuża badania w takim przypadku?

REKLAMA